برند سبک زندگی کیتسونه مستقر در پاریس، کافه‌ای را در کنار بوتیک خود در سیلو لیک، لس‌آنجلس افتتاح کرده است، هر دو با فضای داخلی مینیمالیستی از بلوط سفید و فولاد ضد زنگ.

فضای داخلی جدید کافه کیتسونه و بازسازی شده خانه کیتسونه فروشگاه توسط یکی از بنیانگذاران ماسایا کوروکی طراحی شد تا فرهنگ فرانسوی-ژاپنی برند و همچنین محیط ساحل غربی را منعکس کند.

فضای داخلی کافه با میزهای بلوط سفید، صندلی‌های نارنجی سوخته و نقاشی دیواریفضای داخلی کافه با میزهای بلوط سفید، صندلی‌های نارنجی سوخته و نقاشی دیواری
فضای داخلی کافه کیتسونه شامل نقاشی دیواری از جفری سینیچ است که فضا را به عنوان یک بازار قدیمی تصور می کند.

این کافه که رو به بلوار سانست در سمت شرق شهر قرار دارد، چهارمین کافه این برند در آمریکای شمالی است – پس از مکان‌هایی در منهتن، بروکلین و ونکوور – و اولین آن در لس آنجلس است.

تیم کیتسونه می‌گوید: «شهری پراکنده از یافته‌های متنوع، از رستوران‌های پیشرفته گرفته تا مجموعه‌ای از هنر و معماری، لس‌آنجلس الهام‌بخش طراحی و پس‌زمینه‌ای برای چندین کمپین برای خانه مد است.»

جلو پیشخوان بلوط سفید با پانل های فولادی ضد زنگ در پشتجلو پیشخوان بلوط سفید با پانل های فولادی ضد زنگ در پشت
میزها و سطوح بلوط سفید در مقابل میزهای فولادی ضد زنگ و روکش‌ها برای ظاهری مینیمالیستی قرار گرفته‌اند

آن‌ها افزودند: «اکنون، این محیط عالی برای کافه کیتسونه، توسعه فیزیکی DNA فرانسوی-ژاپنی این برند، و اختراع مجدد تجربه کلاسیک کافه‌ها و بارهای شراب پاریس با پیچ و تاب ژاپنی است.»

نمای بیرونی ساختمان با کاشی قرمز رنگ و کفپوش بتنی ریخته شده حفظ شد و تابلوهای نقاشی دستی توسط هنرمند کالیفرنیایی جفری سینچیچ بر روی پنجره های بزرگ رو به خیابان اضافه شد.

صندلی های ناهارخوری نارنجی سوخته و نیمکت های روکش دارصندلی های ناهارخوری نارنجی سوخته و نیمکت های روکش دار
صندلی‌های ناهارخوری نارنجی سوخته و نیمکت‌های روکش‌دار رنگ‌های نقاشی دیواری را برجسته می‌کنند

در داخل کافه 700 فوت مربعی (65 متر مربع)، میزهای بلوط سفید و پیشخوان‌های استیل ضد زنگ در کنار صندلی‌های ناهارخوری نارنجی سوخته و نیمکت‌های روکش دار دیده می‌شود.

یکی دیگر از نقاشی‌های دیواری Sincich تمام طول یک دیوار را پوشش می‌دهد و «تصویر عجیبی از ظاهر استاندارد کافه کیتسونه» ارائه می‌کند و فضا را به‌عنوان «بازار مدرسه قدیمی» ارائه می‌کند.

READ  تراریوم biOrb Air 60 مکان مورد علاقه گیاه آپارتمانی شما برای رشد است

به گفته کیتسونه، یک سیستم بلندگو توسط شرکت صوتی ژاپنی Rotel در کافه نصب شده است تا “تجربه صدای عالی را برای مشتریان فراهم کند”.

درب کناری در بوتیک، از پالت مواد مشابه برای عناصری از جمله ذخیره سازی داخلی و واحد نمایش در سراسر دیوار پشتی استفاده می شود.

بوتیک Maison Kitsuné با روکش چوب بلوط و میز مرکزی آبی روشنبوتیک Maison Kitsuné با روکش چوب بلوط و میز مرکزی آبی روشن
بوتیک موجود Maison Kitsuné در مجاورت نیز تازه شده است

بلوط سفید قاب‌ها، قفسه‌ها و درها را تشکیل می‌دهد که به اتاق‌های انبار و اتصالات منتهی می‌شوند، در حالی که ورق‌های فولادی ضد زنگ آج‌دار، پس‌زمینه‌ای را برای اقلام نمایشی فراهم می‌کنند.

بلوط بیشتری برای پیشخوان خدمات مینیمالیستی و روکش های پشت آن استفاده شده است و یک میز آبی روشن در مرکز قرار گرفته است تا رنگ را به آن اضافه کند.

صفحه نمایش قفسه بندی توکار بلوط سفید برای لباس، با صندلی فلزی خم شده در جلوصفحه نمایش قفسه بندی توکار بلوط سفید برای لباس، با صندلی فلزی خم شده در جلو
بلوط سفید و فولاد ضد زنگ در این فضا برای ایجاد ارتباط بصری با کافه تکرار شده است

Kitsuné در سال 2002 توسط Kuroki و Gildas Loaëc تاسیس شد و برند مد Maison Kitsuné را در بر می گیرد. یک برچسب موسیقی، Kitsuné Musique. و خط آن از کافه ها، بارها و رستوران ها.

در سال 2017، طراح فرانسوی Mathieu Lehanneur، فضای داخلی فروشگاه Kitsuné را در سوهو نیویورک طراحی کرد و ریل‌های فلزی مارپیچی را برای نمایش لباس‌ها اضافه کرد.

عکاسی توسط دیوید کیتز.

دیدگاهتان را بنویسید