طراح کریستوفر الجامه ، Daughter ، یک کافه جامعه محور در کرون هایتس بروکلین با فضای داخلی که توسط راه پله های ساختمان های محلی Brownstone ساخته شده است ، ایجاد کرده است.


Daughter فضایی باریک و طولانی است که توسط یک بلوک L شکل از صندلی های قهوه ای تعریف شده است که از خیابان از طریق پنجره های بزرگ کافه دیده می شود.

کافه صندلی های خمیده دارد
این کافه در محله کرون هایتس بروکلین است

طراح داخلی کریستوفر الجامه گفت که صندلی ، که توسط خم شدن – راه پله های کوچک – از ساختمانهای محلی Brownstone ، ویژگی برجسته طراحی دختر است.

پایه های داخلی از پایه تخته سه لا ساخته شده اند که برای دوام از پوشش بتونی و شن و ماسه با پوشش رزینی بالا استفاده شده است.

الجومه به روزنامه دزین گفت: “ما ماه ها تحقیق و آزمایش ترکیب های مختلف بتن ، شن ، گچ و رزین را صرف کردیم تا ظاهر ، احساس و دوام مناسب داشته باشیم.”

گیاهان بین صندلی های خم شده در Daughter می نشینند
گیاهان صندلی های مرحله مانند را تقسیم می کنند

با نشاسته گیاهی ، صندلی های گاه به گاه قصد دارند مردم را به کافه دعوت کنند و همچنین بر بقیه تصمیمات طراحی پروژه تأثیر بگذارند.

الجومه توضیح داد: “همه چیز از خم شدن قهوه ای سنگی شروع شد. پس از انتخاب رنگ نمای سنگ قهوه ای ، سایر موارد موجود در فضا برای تکمیل آن طراحی شدند.”

دختر دیوارهای آجری را در معرض دید قرار داده است
یک میله خمیده در کنار ایستاده ها قرار دارد

میزهای سفارشی با صندلی های مارک تجاری Menu در مقابل خلافها ، کنار پنجره های بزرگ کافه که تصاویر بازی را نشان می دهد ، قرار گرفته اند.

READ  داخل یک آپارتمان بروتالیست بازسازی شده در رم

یک میله منحنی که با همان مواد قهوه ای شکل خمیده طراحی شده است ، به گوشه ای فرو رفته است ، در حالی که چراغ های گوی مانند ، از منو ، بالای صندلی های پله ای می درخشند.

این مبلمان در مقابل دیوارهای آجری در معرض دید قرار گرفته اند که بر خلاف سقف زرد روشن کافه با رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند.

stoops با بافت و ظاهر خشن خود در برابر عناصر نرم و صاف در کل فضا قرار گرفته است.

الجومه گفت: “دیوارها دارای رنگ سفید مایل به قهوهای مایل به زرد است و باعث لطافت فضا می شود. مبلمان و گیاهان از چوب طبیعی به عنوان یک مکمل ارگانیک برای خم شدن کار می کنند.”

صندلی های خم شده با عناصر نرم تری کنار هم قرار می گیرند
سقف زرد روشن با دیوارهای خنثی در تضاد است

این طراح توضیح داد که چگونه معماری بومی منطقه Crown Heights از فضای داخلی دختر خبر می دهد ، که برای ایجاد فضای دعوت کننده جامعه طراحی شده است.

الجومه توضیح داد: “دختر تا حدی متعلق به سیاه پوستان است و در یک محله سیاه پوستان واقع شده است ، از این رو مهم بود که فرهنگ و اخلاق محلی را بکار برد و آن را در کافه پیاده کرد.”

دختر تا حدی متعلق به سیاه پوستان است
صندلی های سفارشی روبروی صندلی های پله ای قرار گرفته اند

وی افزود: “خم شدن یا نشستن روی پله های بزرگ روبروی ساختمانهای محلی سنگ قهوه ای ، یک فعالیت اصلی در فضای باز برای جامعه محلی است.”

“با توجه به اینکه” اجتماع “و” جمع شدن “در اخلاق دختر بسیار مهم است ، ما تصمیم گرفتیم ایده نشستن خمیده را به خود کافه بیاوریم.”

READ  کلیدهای توپوگرافی Higround قلمرو بالاتری از صفحه کلیدها را ترسیم می کنند

در این راستا ، Daughter قصد دارد 10 درصد از سود سه ماهه خود را به سازمان های مختلف از جمله آهنگ باستانی Doula، گروهی که به دنبال از بین بردن میزان مرگ و میر نوزادان در جامعه سیاه پوستان است.

این کافه قصد دارد جامعه محلی را نیز در بر بگیرد
نورپردازی از منو فضا را روشن می کند

کریستوفر الجامه یک معمار و طراح ساکن نیویورک است.

از دیگر طراحی های کافه ها می توان به کافه ای با مضمون پیراشکی در روسیه با دیواره هایی اشاره کرد که تقریباً خوراکی به نظر می رسند و یک کافه در توکیو با کاشی های آجری مانند ساخته شده از خاکستر آتشفشانی توسط دو نفره طراحی شده Formafantasma.

عکاسی توسط شان دیویدسون.

دیدگاهتان را بنویسید