جشن یک دهه همکاری، استودیو مشهور باربر و آزگربی یک مجموعه کاشی جدید برای برند سرامیک ایتالیایی ایجاد کرد موتینا، چیزی که زیبایی چیزی ایجاد شده در طول زمان را منعکس می کند – به طور مناسب، بسیار شبیه مشارکت آنها.

کاسه و بشقاب روی کاشی های سبز رنگ

مجموعه، به درستی نامگذاری شده است زمان، از کاشی های سنگی چینی در سه اندازه (1.5×1.5»، 1.5×8» و 8×8 اینچ تشکیل شده است. هشت رنگ – مشکی اتنا، خاکستری داکوتا، سفید دوور، قرمز سالتا، سبز هایلند، آبی ویرجینیا، شنی صحرا و قهوه‌ای اطلس – غنی و مناسب هستند زیرا از زمین‌شناسی، جغرافیا، مناظر و مناطق خاص الهام گرفته شده‌اند. طیف رنگ‌ها، که در روکش‌های صاف و خشن نیز موجود هستند (این دومی با تکه‌های مواد متمایز شده است)، همراه با تنظیم دقیق اندازه‌ها، امکان پیکربندی‌های بی‌نهایتی را فراهم می‌کند که رنگ، مقیاس یا هر دو را با هم ترکیب می‌کند.

بازی رومیزی روی کاشی های سبز

نمونه های کاشی

کاشی های سبز

خود مواد سنگی توضیح ملموسی در پشت ایده باربر و اوزگربی از مجموعه دارد. با گذشت زمان به فرآیندهای پیچیده هوازدگی طبیعی می پردازد و نشان می دهد که چگونه تأثیرات مداوم آب و باد به تدریج سطوح را فرسوده و صیقل می دهد، مناظر را قالب گیری می کند و ویژگی های خشن را به اشکال ظریف تر تبدیل می کند. این استودیو می‌گوید: «مفهوم زمان در واقع موضوعی تکراری در چندین مجموعه ما بوده است. “زمان به روشی می پردازد که در آن اشیا، در طول زمان، آب و هوا می شوند یا به دلیل قرار گرفتن در معرض عناصر یا تعامل با انسان ها بافتی خشن پیدا می کنند و در طول سال ها صاف تر می شوند.”

READ  به لطف 3 ارتفاع، چهارپایه های سه پایه می توانند با هر محیطی سازگار شوند

میز کنار کاشی سبز و سفید

صندلی روی زمین و دیوارهای کاشی کاری شده

سینی روی کاشی های قهوه ای

صندلی روی کاشی های زرد

میز روی کاشی های قرمز

سینی روی کاشی های سفید

توپ پینگ پنگ روی کاشی های آبی

توپ های پینگ پنگ و میز قهوه روی کاشی های آبی

نمونه کاشی سیاه

نمونه های کاشی سفید

نمونه کاشی خاکستری

نمونه کاشی آبی

نمونه کاشی سبز

نمونه کاشی زرد

نمونه کاشی خاکستری

نمونه های کاشی قرمز

نمونه های کاشی قرمز

نمونه کاشی آبی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه زمان باربر آزگربی برای موتینا، به این سایت مراجعه کنید mutina.it/en.

عکس ها توسط کلودیا زالا.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید