اگر از علاقه مندان به طراحی هستید TikTok، احتمالا دیده اید تیلور بیپ بوپ (@TayBeepBoop در اینستاگرام) در صفحه برای شما. این فریلنسر گرافیک متحرک مستقر در سانفرانسیسکو با مستند کردن ماجراهای خود در بازسازی خانه ۱۲۰ ساله‌اش و پروژه‌های DIY که در این راه انجام می‌دهد – با جمع‌آوری مخاطبی نزدیک به ۱ میلیون دنبال‌کننده، به شهرت TikTok رسید. سبک دکور ماکسیمالیستی رنگارنگ، نقاشی های دیواری عجیب و غریب، و کارهای DIY بازیگوش (او فرش یین + یانگ و آینه کیک موارد مورد علاقه شخصی هستند)، فضای تیلور را به مظهر طراحی دوپامین تبدیل کنید، که در هر نگاه باعث شادی می شود. او حتی با خالق TikTok و طراح دکوراسیون داخلی، Dani Klaric همکاری کرد تا به کسب و کارها با طراحی جسورانه و بازیگوش برخورد کند. اخیراً، تای اولین مجموعه کپسولی خود را از کاغذ دیواری های مناسب برای اجاره به نمایش گذاشت اتو استودیو. این مجموعه با پرینت‌های روانگردان در رنگ‌های روشن و شادی‌آور، امضای تیلور را به ارمغان می‌آورد و زیبایی طراحی را به دیوارهای شما حس می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرحی که باعث شادی در زندگی روزمره تیلور می شود، از او دعوت کردیم تا فروشگاه شیر دیزاین را بررسی کند و سبد خرید خود را با ما به اشتراک بگذارد!

تای بیپ بوپ

@taybeepboop سازماندهی و جعبه گشایی آشپزخانه @Design Milk delivery 😌❤️ #جعبه گشایی #دکور خانه #سازماندهی آشپزخانه #قهوه ♬ پسر اصلی – روئل ویلیامز

بالابرهای قفسه فضاهای باز

“وضعیت کابینت های آشپزخانه من برای ماه ها اضطراب آور بود و من به شدت به چیزی برای کمک به سازماندهی آن نیاز داشتم. من دوست دارم که اینها در یک مجموعه 2 تایی عرضه شوند و همچنین می توانند به عنوان یک میز کف کوچک برای تنقلات و نوشیدنی ها در هنگام تماشای یک شب فیلم در اتاق نشیمن استفاده شوند. من 2 بسته گرفتم تا بتوانم از 1 بسته برای قابلمه و تابه و 1 بسته برای بشقاب و کاسه استفاده کنم.

READ  Dezeen Debate خانه‌های روستایی بلژیکی را به نمایش می‌گذارد که به "چنین نتیجه تمیزی" می‌رسد.

72 دلار
اکنون خرید کنید >>

آبجو kinto

“این یک قهوه ساز بسیار کم قطره است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند، چیزی که برای بسیاری از مردم ارزشمند است و شخصاً برای من ارزشمند است. شیک است و کار را انجام می دهد. همچنین با یک بسته فیلتر قهوه همراه است تا مستقیماً از جعبه خارج شود.

150 دلار
اکنون خرید کنید >>

لیوان شراب دپارتو

“اینها لیوان های زیبایی هستند که هر زمان که شرکت تمام شود از آنها استفاده خواهم کرد، و حتی برای نوشیدن روزانه و نه فقط برای شراب – آنها بسیار زیبا هستند که در صورت امکان استفاده نمی شود! برای دوستداران شراب، پایه با مایع پر نمی شود، بنابراین شراب شما هنگام برداشتن آن تحت تأثیر گرمای بدن قرار نمی گیرد.

18 تا 140 دلار
اکنون خرید کنید >>

پرتاب لحاف سایبان

این لحاف طراحی بسیار ساده ای دارد و جزئیات دوخت آن برای من واقعاً فریبنده است. به دلیل اندازه و جنس آن، وزن آن برای شب های سینمایی عالی خواهد بود.»

320 دلار
اکنون خرید کنید >>

کاشت سنگ مرمر

“من عاشق تمام رنگ‌های این کاشت هستم. این سنگ مرمر سیاه بسیار زیبا است و افزودنی عالی برای گوشه اتاقی است که یک گیاه در آن وجود دارد.”

60 دلار
اکنون خرید کنید >>

خرید هر کدام از انتخاب های تیلور؟ بار خود را به اشتراک بگذارید و ما را تگ کنید @designmilk برای ارسال مجدد در اینستاگرام ما

الکسا ویرایشگر بازرگانی در Design Milk است. او با نامزدش الکس و تازی بازنشسته فیبی در میامی فلوریدا زندگی می کند. یکی از علاقه مندان قدیمی هنر و طراحی، اولین ایستگاه الکسا در هر شهر جدید، موزه های هنر است. هنگامی که او در مورد انتخاب های فروشگاه DM مورد علاقه خود نمی نویسد، ممکن است در کتابی دفن شود، تلویزیون واقعیت را تماشا کند یا با شریک زندگی و توله اش در اطراف شهرش ماجراجویی کند.

READ  دفتری در بلگراد که بازیگوشی + طراحی ژاپنی را ترکیب می کند

دیدگاهتان را بنویسید