مارک دانمارکی لوازم خانگی Vipp با ایجاد مکانی برای باشگاه های عصرانه در کارخانه مداد وایکینگ سابق در کپنهاگ ، به غذا تبدیل شده است.


Vipp Pencil Factory که در جشنواره سالانه طراحی 3 روز طراحی راه اندازی می شود ، 400 متر مربع فضای نمایشگاه است که میزبان آشپزهای مهمان از سراسر جهان است و تجربه غذاخوری برای حداکثر 26 مهمان را ایجاد می کند.

Vipp Pencil Factory will محلی برای باشگاه های شام است
این فضا در اصل یک کارخانه برای مداد وایکینگ بود

طراحی فضا توسط طراح داخلی انجام شده است جولی کلوس مولسگارد، ترکیب مبلمان و لوازم جانبی مجموعه Vipp با قطعاتی که از گالری های طراحی محلی شامل Etage Projects ، 2112 و Galleri Nils Stærk تهیه شده اند.

کارخانه مداد که در lslands Brygge واقع شده است ، از دهه 1970 تعطیل شده بود ، زمانی که وایکینگ – سازنده پشت مدادهای زرد دانمارک در همه جا – توسط یک شرکت رقیب تحت کنترل قرار گرفت.

طراحی مولسگارد با معرفی مبلمان چوبی و کفپوش به همراه پارچه های لمسی به شکل پرده ، فرش و کوسن ، فضای صنعتی بزرگ را دنج و صمیمی می کند.

میز شام در باشگاه شام ​​Vipp
Vipp از این مکان برای میزبانی باشگاه های شام پاپ آپ استفاده می کند

غذا در آشپزخانه V2 مدولار Vipp ساخته می شود که در مرکز فضا قرار دارد.

پله های بتنی گسترده ای به فضای ناهار خوری منتهی می شود ، جایی که یک میز بلند با سطح سنگ آهک متناسب با صندلی های گردان از چرم مشکی همراه است. چراغ های آویز کاغذی تا شده از بالای سر آویزان شده اند ، در حالی که پنجره های بزرگ زمینه را فراهم می کنند.

READ  Gensler دفتر LA خود را دوباره طراحی می کند تا "گرما و راحتی" خانه را داشته باشد
پیانو بزرگ در کارخانه مداد Vipp
اجرای موسیقی با شام همراه خواهد بود

این پالت رنگی کم رنگ به مناطق سالن گسترش می یابد ، جایی که علاقه بصری توسط آثار هنری اصلی ، سرامیک و قطعات مبلمان مجسمه سازی ارائه می شود.

یک پیانو بزرگ نیز وجود دارد که فضایی را برای اجرای موسیقی ایجاد می کند.

فضای سالن در کارخانه مداد Vipp
این فضا دارای پارچه های بی صدا ، کف چوبی و اشیاء سرامیکی است

مولسگارد می گوید: “من خودم را آزاد گذاشتم تا با هم بازی کنم و ترکیبی از کلاسیک های Vipp ، محصولات آینده و نمونه های اولیه را آزمایش کنم.”

“کارخانه مداد Vipp به نوعی آزمایشگاه آزمایش است که در آن ما می توانیم ایده ها ، فرم ها و مواد جدید را به روش های غیر متعارف آزمایش کنیم.”

میز مجسمه سازی در کارخانه مداد Vipp
آثار هنری و قطعات طراحی محدود ، از گالری های محلی تهیه شده است

این پروژه جدیدترین پروژه از سری پروژه های جدید Vipp است که به عنوان تولید کننده سطل های فلزی پدال شروع به کار کرد.

این برند در حال حاضر اقامت در هتل را نیز ارائه می دهد – یا در یک میکروکابین پیش ساخته در جنگل سوئد ، یا در یک آپارتمان زیر شیروانی در بالای دفتر مرکزی آن در کپنهاگ.

Vipp همچنین اخیراً یک نمایشگاه ترکیبی در نیویورک راه اندازی کرده است که از آن هم به عنوان فضای نمایشگاهی و هم برای خانه دار برای سوفی و ​​فرانک کریستنسن ایگلوند مالکان هنگام حضور در شهر استفاده می شود.

پنجره بازشو کارخانه مداد وایکینگ اولین اقدام خود را در صنعت رستوران سازی نشان می دهد.

آشپزخانه Vipp V2
غذا در آشپزخانه ای در مرکز فضا آماده می شود

کارخانه مداد Vipp طی 3 روز طراحی – که از 16 تا 18 سپتامبر برگزار می شود – با شامی که توسط سرآشپز ایتالیایی Riccardo Canella ، سرآشپز سابق تحقیق و توسعه در Noma آماده می شود ، راه اندازی می شود.

READ  مداد رنگی + چوب خمیده، ستاره های الماس و بورلی فیشمن

مردم می توانند در شام های آینده فضا رزرو کنند.

عکاسی توسط آندرس شوننمنبه


اعتبارات پروژه

پروژه: ویپ
طراحی داخلی: جولی کلوس مولسگارد
طبقه: دینسن
پرده و فرش: مربع
رنگ: جوتون
سمعی: B&O
لوازم برقی: میله
دوش: دورن برشت
کاشی: مانو درست کرد

دیدگاهتان را بنویسید