تبلیغ Dezeen: توسعه دهنده املاک و مستغلات شرکت توسعه Extell سال گذشته توسعه خانه های لوکس بروکلین پوینت خود را با طراحی داخلی توسط کاترین نیومن دیزاین برای اشاره به تاریخ صنعتی بروکلین افتتاح کرد. آپارتمان در حال حاضر برای فروش در دسترس است.


68 طبقه بروکلین پوینت توسعه در بالای سیتی پوینت واقع شده است، که یک مجتمع 600000 فوت مربعی (56000 متر مربع) با خرده فروشی، غذاخوری و سرگرمی در مرکز شهر بروکلین است.

نمای داخلی لابی در بروکلین پوینت
لابی در Brooklyn Point دارای لوله های مسی و دیوارهای پانل شده است

فضای داخلی بروکلین پوینت توسط استودیو طراحی داخلی ساخته شده است طراحی کاترین نیومن، که به نظر می رسید شخصیت بروکلین را در سراسر ساختمان ترکیب کند.

این استودیو زیبایی صنعتی انبارهای منطقه را با طراحی آمریکایی و اسکاندیناویایی اواسط قرن ترکیب کرد. این در سراسر فضاهای رفاهی ساختمان که بیش از 40000 فوت مربع (3700 متر مربع) از فضاهای داخلی و خارجی آن را پوشش می دهد، به نمایش گذاشته شده است.

یک سالن در بروکلین پوینت دیوارهای شیشه ای دارد
پانل های شیشه ای تزئینی از سقف آویزان شده بودند

در طبقه نهم برج، سالن، فضاهای غذاخوری خصوصی و آشپزخانه نمایشی به اتاق شراب، اتاق بیلیارد و بازی، اتاق نمایش، مطالعه و اتاق بازی کودکان مجاور است.

این فضاها به گونه ای طراحی شده اند که هم زیبایی قدیمی و هم آنتیک داشته باشند. این استودیو کف را با مبلمان و تزئینات فلزی پتینه کاری شده در کنار چراغ های شیشه ای فلوت دار و مبلمان چوبی با روغن و واکس طبیعی مجهز کرد.

سالن با دیوارهای لعاب بزرگ پوشانده شده است در حالی که پانل های شیشه ای از سقف آویزان شده اند و نور پس زمینه برای ایجاد نورپردازی خلق شده است.

READ  کتاب من "قوانین طراحی جدید" امروز منتشر شد و من عصبی / مغرور / هیجان زده / مضطرب / راحت هستم ...
یک اسلاید آبی یک منطقه بازی در Brooklyn Point را پر می کند
مربع های فرش شده چند رنگ، کف یک محوطه بازی را می پوشانند که به سرسره مجهز شده بود

طبقه 11 ساختمان برای اشاره به یک انبار بروکلین طراحی شده است. دارای یک سالن ورزشی و استودیوهای آموزشی پیشرفته است.

دیوارهای آن دارای پوشش آجری و دیوار خشک است و با فلز سیاه شده و عناصر مکانیکی آشکار تزئین شده است.

همچنین در طبقه یازدهم، دیوارهای صخره نوردی با زیبایی مکانیکی فضاهای تمرین در تضاد است و با الگوهای هندسی به رنگ های نارنجی، قرمز-بنفش و سفید پوشیده شده است.

دیوار صخره نوردی در نقطه بروکلین
یک الگوی هندسی نقاشی شده دیوار صخره نوردی را می پوشاند

یک منطقه بهداشتی و سلامتی در سطوح پایینی ساختمان به گونه ای طراحی شده است که ظاهری شبیه آبگرم خنثی داشته باشد و با سنگ پوشانده شده است.

طبقه پایینی سلامت و تندرستی دارای یک استخر سرپوشیده آب شور 65 فوتی با روکش سنگ و همچنین یک سونا مادون قرمز زمین اسکواش و بسکتبال، اتاق‌های بخار، و جکوزی بود.

این ساختمان در پشت بام خود میزبان بالاترین استخر بی‌نهایت مسکونی در نیمکره غربی است که به سکوی آفتاب‌گیری و منطقه نمایش فیلم در فضای باز متصل است.

برای مشاهده بیشتر توسعه به آن مراجعه کنید سایت اینترنتی.


محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای M18 به عنوان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید