ژرمن بارنز برنده جایزه تحقیق و عمل طراحی، استودیو بارنز، ارتباط بین معماری و هویت را بررسی می کند. آنها این کار را با بررسی عاملیت اجتماعی و سیاسی معماری از طریق تحقیقات تاریخی و گمانه زنی های طراحی انجام می دهند. او با استخراج هر دو، بررسی می کند که چگونه محیط ساخته شده بر خانواده سیاه پوستان تأثیر می گذارد.

ژرمن متولد شیکاگو، ایلینویز، لیسانس علوم معماری را از دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign و کارشناسی ارشد معماری را از دانشگاه Woodbury دریافت کرد و در آنجا جایزه پایان نامه را برای پروژه خود سرزمین های همزیستی: تحقیقات معماری نژاد، هویت دریافت کرد. ، و انجمن. در حال حاضر، او استادیار و مدیر آزمایشگاه مسکن و هویت اجتماعی (CHIL) در دانشکده معماری دانشگاه میامی است، که محل آزمایشی برای تحقیقات فیزیکی و نظری تاب آوری اجتماعی و سیاسی معماری است.

آثار ژرمن توسط مؤسساتی مانند موزه هنر مدرن نیویورک، دوسالانه معماری شیکاگو، MAS Context، سانفرانسیسکو MoMA، LACMA، بنیاد گراهام به نمایش گذاشته شده است. دیگران شامل نیویورک تایمز، مجله معمارDesignMIAMI/ Art Basel, مجله متروپلیس، Domus، والپیپر* مجله، و موزه ملی تاریخ آفریقایی آمریکایی که در آن او به عنوان یک طراح آینده در حال افزایش شناسایی شد.

همین هفته گذشته، کار ژرمن به عنوان بخشی از رویداد Sparks of Tomorrow لکسوس در هفته طراحی میلان به نمایش گذاشته شد، جایی که نصب همه‌جانبه ON/نظامی او برای آینده‌ای برق‌دار، کربن خنثی و انسان محور به اشتراک گذاشته شد. این نمایشگر اولین مدل باتری الکتریکی اختصاصی لکسوس – Lexus RZ – را به‌عنوان یک مجسمه سیمی معلق به همراه چراغ‌های آویز رنگارنگ که با همکاری Germane، Aqua Creations، Lexus ایجاد شده بود، نشان می‌داد.

READ  خانه ای آینده نگر و الهام گرفته از خودرو در بل ایر

امروز، Germane به ما می پیوندد جمعه پنج!

مردی با پوست تیره که پیراهن دکمه آبی پوشیده و لبخند می زند

ژرمن بارنز

دختری با پوست تیره در حال دوچرخه سواری در پیاده رو و لبخند زدن

عکس: Roscoe B. Thicke

1. مرکزیت هویت

میدان آزادی، 305، The Beans، Roscoe B. Thicke III’s اولین نمایشگاه بزرگ انفرادی Order My Steps، تصویری کورکورانه واقعی از زندگی در سیاه میامی را ارائه می دهد. رنگ ها و واقعیت عکاسی او مرا وادار می کند تا رابطه خودم را با محله لیبرتی سیتی آشتی دهم. چگونه می توانید با دیدن این تصاویر شگفت انگیز احساس همدلی نکنید؟ من عاشق کارهایی هستم که احساس آشنایی دارند. Roscoe B. Thicke III روش خاصی دارد تا ما را پشت پرده سیاه بودن در میامی قرار دهد. من همچنان در هیبت استعداد و چشم او هستم.

انگشتر طلا با دایره های متحدالمرکز از الماس

عکس: کاترین سار

2. Bling Bling

آیا نمی‌دانید آن قطعه جواهری را که عیسی ری، ریس ویترسپون و میشل اوباما پوشیده‌اند، از کجا خریداری کنید؟ بیشتر از این نگاه نکنید جواهرات آلماسیکا. این خط جواهرات درخشان و ظریف که توسط کاترین سار ایجاد شده است از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است. من شاهد بودم که کاترین جواهرات خود را در یک شام ارائه کرد و از پیچیدگی و طراحی کلکسیونش غافلگیر شدم. یک طراح نسبتا جوان متولد پاریس، فرانسه، اما در حال حاضر در شیکاگو مستقر است، او کاملا کسی است که باید مراقب او بود!

سه پیکر نشسته آبی تیره با سر سنجاق ایمنی که روی یک پایه قرار گرفته اند

Morel Doucet برای کمیسیونر، فصل سوم (2021) \ عکس: Dejha Carrington

3. هنر برای همه است

این ممکن است بحث برانگیز تلقی شود، اما من هرگز خودم را هنرمند نمی نامم. من اغلب فکر می کنم که برای این برچسب به اندازه کافی آزاد نیستم. من ترجیح می‌دهم از عنوان طراح استفاده کنم، زیرا به طور سنتی به موقعیت خاصی پاسخ می‌دهم نه اینکه صرفاً برای خلقت خلق کنم. با این حال، اگر من یک هنرمند بودم، قطعاً دوست داشتم توسط دژا کارینگتون انتخاب شوم کمیسیونر، رئیس پلیس. کمیسر یک گروه شگفت‌انگیز از میامی است که به جوانان اجازه می‌دهد تا قبل از رسیدن به قیمت غیرقابل دستیابی، با به دست آوردن آثاری از هنرمندان نوظهور، به کلکسیونر آثار هنری تبدیل شوند. با استفاده از این محصول، این امکان را به هنر می دهد تا بیشتر از نمونه های معمولی با مقادیر زیادی درآمد قابل تصرف در دسترس باشد.

موبایل هنری پارک شده در خیابان با افراد ایستاده و خلق کردن در بیرون

عکس ارائه شده توسط موبایل سازان

4. کامیون غذای جادویی

من از کاری که مایا برد مورفی در شیکاگو برای مبارزه با نژادپرستی سیستماتیک در حرفه معماری انجام می دهد، الهام گرفته ام. سازندگان موبایل برنامه ای شگفت انگیز است که جوانان رنگین پوست را با معماری با هدف توانمندسازی تجربیات آنها در محیط ساخته شده آشنا می کند. آنها میزبان کارگاه های متعدد طراحی محور در یک کامیون مواد غذایی تبدیل شده هستند که مایا خریداری و طراحی کرده است. این کامیون مواد غذایی جادویی که رنگ‌های روشن دارد، به عنوان ایستگاه کاری، موزه و گالری هنری عمل می‌کند. اگر در شیکاگو یا اوک پارک، ایلینوی هستید، ممکن است آن را ببینید که به مکانی نزدیک شما می رود.

مجسمه های معلق پوشیده از مخمل سیاه

عکس: Ela Bialkowska /OKNOstudio

5. آیا آن مخملی است؟

ملاقات کردم ویل ویلاانگلو در رم در آکادمی آمریکایی. او در حال حاضر یک همکار هنرمند است و کارهایش تخیل دیدگاه های تاریخی را گسترش می دهد و مفروضات مرتبط با سیاهی گذشته و حال را محو می کند. جدیدترین قطعه او، “Beacon”، 2022، من را به ویژه مجذوب خود کرده است. این یک چیدمان ترکیبی است که ترکیبی از زنجیرهای طلا، کدوهای نوشیدنی، تستا دی مورو، ریحان، ابسیدین، کوارتز، تورمالین، صدف های دریایی، ستاره های دریایی و گله های مرجانی است. در پارچه مخملی گستردگی قطعه و بافت غنی، بسیاری از احساسات لذت بخش از جنب و جوش و تجمل را برمی انگیزد.

READ  هشت فضای داخلی خانه که در آن نیم‌ساخت‌ها فضای قابل استفاده را به حداکثر می‌رسانند

اثر ژرمن بارنز:

روشن/نصب با همکاری Lexus و Aqua Creations در هفته طراحی میلان 2022

مجسمه اسکلت معلق یک ماشین

عکس: استیو بنیستی

نمایشگاه هنری پلکانی

عکس طیف سیاهی: nkubota

دو قطعه مبلمان چوبی و شیشه ای

عکس: استیو بنیستی

عکس تار از شخصی که در حال قدم زدن در قسمتی از ساختمان با دیواری از پنجره است

این روپوش را بپوشید تا به شما آرامش دهد عکس: پدرو وازان

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. هنگامی که حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه آشفته می‌شود، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید