خیلی احمقانه است که وقتی یخچال من به نظر می رسد و مرتب می شود، فوراً احساس می کنم که یک انسان بالغ فوق بشر هستم. همه چیزهای دیگر در زندگی من ممکن است کاملاً خراب باشد، اما عزیزم اگر یخچال من پر و زیبا باشد، می توانم به خواب بروم با این احساس که می توانم یک روز دیگر را با موفقیت خفیف پشت سر بگذارم. خیلی ناراحت کننده بود که بپذیرم؟؟؟؟

در حال حاضر یخچال مانند هر قسمت دیگری از خانه است، به یک دستگاه نیاز دارد سیستم آسان به طوری که در واقع بتوانید با قدرت های مافوق بشر بزرگسالان خود پیش بروید. و ببینید، احتمالاً نیازی به تعمیر کلی یخچال ندارید. شاید فقط چند محصول برای سازماندهی بیشتر و دسترسی آسان تر به کارها باشد. دیگر انبوهی از محصولات انباشته که نمی توانید ببینید و ممکن است به دلیل آن خراب شوند، وجود ندارد. من فکر می کنم که اکثر مردم تمایل دارند تقریباً موارد مشابه یا مشابهی را هر هفته بخرند، درست است؟ این امر باعث می شود که بدانید از چه نوع سطل ها یا سایر موارد سازمانی ممکن است بیشترین بهره را ببرید. به آن برسیم…

کشوهای یخچال

کشوهای اضافی به نوعی رویا هستند زیرا فضای ذخیره سازی زیادی را اضافه می کنند! نه تنها ذخیره سازی خود کشو را دریافت می کنید، بلکه می توانید چیزها را نیز در بالای آن قرار دهید. همچنین ممکن است فضای عمودی را نیز به حداکثر برساند. در اینجا سه ​​مورد مورد علاقه من است:

1. سازمان دهنده کشو یخچال: آنها از قفسه های شما آویزان می شوند، فضایی را برای نگهداری بیشتر در زیر می گذارند و به نظر می رسد که با یخچال شما آمده اند.
2. سینی سازمان دهنده یخچال: همان ایده شماره 1 اما در رنگ های سرگرم کننده! کی گفته یخچال شما هم نمیتونه رنگارنگ باشه؟؟
3. کشوی یخچال تقسیم شده: یک کلاسیک و من دوست دارم که با یک تقسیم کننده در داخل آن می آید. ایده آل برای محصولات کوچکتر، گوشت، پنیر!

سطل های یخچال

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: داخل همه کشوها و کابینت های (فوق العاده سازمان یافته) ما در آشپزخانه خانه کوهستانی

شاید شما اهل کشو نباشید، اما ایده یک سطل با دسترسی آسان را دوست دارید که به جمع کردن غذاهای مورد علاقه شما کمک می کند. این بسیار عجیب است که چه تفاوت بصری می تواند ایجاد کند. این ها برای میان وعده های سرد نیز عالی هستند (سلام، پنیر رشته ای)!

1. چیدن سطل های یخچال (مجموعه 4 تایی): ساده و زیبا با یک دسته کششی زیبا.
2. کت پودر سفید یخچال سازمانی Bin Powder Coated Metal: وقتی یک یخچال بزرگ می‌گیرم، این سطل رویای من است. خیلی زیبا و شیک به علاوه می توانید از آن روی پیشخوان هم استفاده کنید، بسیار زیباست:)
3. یخچال و انباری پاک کن (مجموعه 4 تایی): قیمت عالی، فوق العاده زیبا و دسته زیبا برای کشیدن آسان.
4. سطل شکاف عمیق: عاشقان کرفس شادی کنند! ایده آل برای آن سبزیجات طولانی یا میان وعده های پشته ای.
5. ست 34 عددی ظروف نگهداری مواد غذایی پلاستیکی: باشه، میدونم این واقعا سطل زباله نیست اما من دارمشون و دوستشون دارم. رنگش خیلی قشنگه و باعث میشه همه غذاهای آماده شده من خیلی خوب به نظر برسن.
6. سطل یخچال تقسیم شده: مورد علاقه دیگر. مانند نسخه کشوی بالا اما بدون قسمت بالایی. به راحتی می توان یکی از آن گوجه فرنگی ها را گیر کرد و در دهان گذاشت:)

READ  کاترین نیومن دیزاین خانه های لوکس را طراحی می کند

سوزان تنبل

سوزان تنبل کجا فایده نداره؟؟ اگر قفسه های درب یخچال شما پر شده است، سوزان تنبل راه حل مناسبی برای نگهداری تمام چاشنی ها و اقلام شیشه ای شماست بدون اینکه آنها در پشت یخچال گم شوند. فقط آن توله سگ را بچرخانید و همه چیز را با هم ببینید.

1. میز گردان عمیق عمیق: عشق چقدر عمیق است!
2. کت پودر فلزی Hold Everything Lazy Susan: زیباترین از این دسته؛)
3. میز و حصیر یخچال فریجی ویو: نه به این عمق اما دارای یک تشک ضد لغزش برای جلوگیری از سر خوردن همه چیز در اطراف.

سطل های قوطی نوشابه

من یک ملکه آب گازدار طعم دار هستم. من در واقع آنقدر زیاد دارم که کل یخچال پایینی من فقط قوطی است. اما باز هم، اگر من یک یخچال معمولی داشتم یا یک خانم گازدار دیوانه نبودم، قطعاً صاحب یکی از اینها می شدم. دسترسی آسان و استفاده عالی از فضای عمودی.

1. سطل قوطی نوشابه پودر همه چیز را نگه دارید: جای تعجب نیست که این مورد علاقه من از نظر زیبایی شناختی است و دوست دارم که آنها روی هم چیده شوند. SPINDRIFT بیشتر!
2. تلگراف قوطی: این یکی خیلی نابغه است. در جایی که قوطی‌ها می‌نشینند، زاویه‌ای شیب‌دار است، به‌طوری‌که هیچ‌وقت نگران دریافت هم‌زمان یک عدد قوطی نیست. من همچنین دوست دارم که در قسمت پایین فیلتر شود تا فقط قسمت بالایی را دوباره پر کنید.
3. تلگراف نگهدارنده قوطی با درب: من دوست دارم که می توانید از قسمت بالایی برای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید.

سبد توت

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: 8 گام تا ساخت انباری و انباری هوشمند و سازمان یافته

آیا سبد توت ضروری است؟ نه. اما هر زمان که توت هایم را در یک کاسه زیبا داخل یخچالم می گذارم، خوشحالم می کند. بعلاوه قسمت “بدون درب” گرفتن چند تکه میوه را برای یک میان وعده سالم بسیار آسان تر می کند:)

READ  ده آشپزخانه یک جداره که توسط معماران طراحی شده و فضای کف را آزاد می کند

1. کاسه توت پنجره سفالی خانه مزرعه: این یکی بسیار زیبا است، بنابراین در داخل یخچال شما یا بیرون روی پیشخوان ما عالی به نظر می رسد:)
2. سبد توت قابل استفاده مجدد (مجموعه 2 تایی): خیلی کاربردی! می توانید به راحتی میوه های خود را بشویید و صاف کنید و سپس ظرف قرمز را در ظرف شفاف بریزید تا ماندگاری بیشتری داشته باشند.
3. سبد توت کلبه: گزینه ای زیبا و مدرن تر.

سینی های تخم مرغ

این یکی دیگر از «گزینه‌های زیبایی‌شناختی» است، مگر اینکه واقعاً جوجه داشته باشید تا تخم‌های شما مستقیماً از منبع تهیه شوند. به اندازه کافی خنده دار است، من در خانواده ام تنها کسی هستم که مرغ ندارم. پدرم چهار تا دارد (تلما، لوئیز، سی سی و آیریس و برادرم دو تا (چر و باربارا) دارد. حدس بزنید من ژن کشاورزی را دریافت نکردم. داخل یخچال شما خیلی جمع و جور به نظر می رسد.

1. نگهدارنده تخم مرغ چوبی: من فکر می کنم اینها بسیار زیبا هستند و با هر سبک آشپزخانه ای کار می کنند.
2. جعبه سرامیکی تخم مرغ یک دونه: ارتقای زیبا از کارتن!
3. سطل تخم مرغ سفید سرامیکی و بامبو: مدرن ترین گزینه و من البته عاشق درج چوب هستم 🙂

سینی ها و سطل های یخ

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: داخل همه کشوها و کابینت های (فوق العاده سازمان یافته) ما در آشپزخانه خانه کوهستانی

چیزی که من برای یک فریزر با اندازه معمولی می دهم! عشق من به آب گازدار طعم دار فقط با عشق من به یخ رقیب است. و اگر شما هم مثل من هستید و دستگاه یخساز ندارید، در اینجا چند گزینه وجود دارد.

1. جعبه یخ Lékué با درب برگشت پذیر: این در لیست من برای خرید است! برای یک فریزر کوچکتر عالی است زیرا با درب آن یخ درست می کنید و پس از جامد شدن سطل را پر می کنید. به این ترتیب می توانید بیش از یک سینی داشته باشید و به این سرعت تمام نخواهید شد.
2. سطل مکعب یخ: یک سطل بسیار مقرون به صرفه برای انبار کردن!
3. سینی های یخ پلاستیکی: سینی کلاسیک اما در رنگ بسیار زیبا. به علاوه شما نمی توانید آن قیمت را شکست دهید.

لوازم خانگی می کشد

طراحی شده توسطکتی ساروخانیان| عکس توسطکلی کریستین | از: “آشپزخانه ساخته شده کروناویروس”: یک آشپزخانه خیره کننده و دست ساز که واقعاً ثابت می کند که آسمان محدودیت دارد

حالا که داخل را پوشش دادیم، بیایید در مورد بیرون صحبت کنیم. آیا یخچالی دارید که بتواند کمی از لیفت صورت استفاده کند؟ خوب، شما چند گزینه دارید. بیایید با تغییر ساده دستگیره ها شروع کنیم. آیا می دانستید که می توانید این کار را انجام دهید؟ به نظر می رسد بسیار آسان است و کتی ساروخانیان چند بار انجام داده است! اینجاست یک مقاله جایی که او توضیح می دهد که چگونه.

READ  مارتین برودنیزکی دکوراسیون داخلی عصر طلایی را برای هتل خیابان پنجم در نیویورک طراحی می کند

1. TraskAppliance Pull: کمی گران است اما اگر بودجه لازم را داشته باشید بسیار زیباست. همچنین، در تکمیل های دیگر نیز عرضه می شود.
2. حوله دستی مشکی مات: بله، در واقع یک حوله است! یک هک کوچک که در مورد آن خواندم. فقط مطمئن شوید که به درستی اندازه گیری کرده اید (فالو کنید دستورات کیتی) و شما یک هک بسیار مقرون به صرفه دارید.
3. کشش دستگاه برنج جامد آوینیون: من عاشق سادگی هستم، قیمت مناسبی دارد، و همچنین در یک دسته از تکمیل های دیگر نیز عرضه می شود.

بسته بندی وینیل

از طریق خانه زیبا

رنگ‌آمیزی همیشه یک گزینه است، اما اگر می‌خواهید آن «ظاهر یخچال» را داشته باشید، من مسیر وینیل را در نظر می‌گیرم. یکی از بهترین دوستان من این کار را با رنگ سفید تیره قدیمی خود (نه تصویر بالا) در وینیل “استیل ضد زنگ” انجام داد و عالی شد! او گفت که این کار بسیار آسان است و یک ابزار صاف کننده و یک چاقوی Exacto تهیه کرد.

1. کاغذ دیواری استیل برس نقره ای: کلاسیکی که دوباره در یخچال قدیمی برق می زند 🙂
2. فیلم کاغذ دیواری Brushed Metal Look Self Adhesive وینیل: از اینکه چقدر مثال مسی بالا را دوست داشتم تعجب کردم. یک انتخاب جالب و غیرمنتظره!
3. فلز برس خورده وینیل مشکی خود چسب: بسیار مدرن و بسیار باحال.

امیدواریم که این مفید بوده باشد و قدرت های مافوق بشری بزرگسالان شما پس از کمی تازه کردن یخچال قوی ترین باشد:)

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: داخل همه کشوها و کابینت های ما (فوق العاده سازمان یافته) در آشپزخانه خانه کوهستان

پست چگونه یخچال خود را بهتر جلوه دهیم (از داخل و خارج عزیزم!) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید