2022 با مردم هائیتی معمولی مهربان نبود. این کشور کارائیب دومین کشوری در نیمکره غربی بود که زرده استعمارگر اروپایی خود را از تن بیرون کرد، زمانی که در نبرد خود برای استقلال از فرانسه در 1 ژانویه 1804 پیروز شد. در سال 2010، بیش از 200000 نفر کشته شدند، سطح مارپیچ جنایات خیابانی، و شیوع وبا. پیامدهای این بلایای متعدد بسیاری از شرکت های هائیتی – از جمله صنایع دستی کارائیب، که سنت دیرینه هائیتی در کاردستی با کاغذ پاپیه ماشه را برای ایجاد اشیاء زیبا و دست ساز مانند کاسه های رنگین کمانی با طرح مارپیچ و قطعات دیواری به سبک Op Art دست ساز – مناسب برای یک مهد کودک شیک یا دفتری شاد است.

رارارارارارارارارارا?????????????????

لباس ماگالی نوئل مدیرعامل و بنیانگذار Caribbean Craft است و به عنوان رهبر آن قبلاً با فجایع متعددی روبرو شده است: تأسیسات آنها در زلزله سال 2010 ویران شد و سپس در سال 2019 کاملاً سوخت. اکنون صنعتگران او باید با چشم انداز واقعی اسلحه مبارزه کنند. خشونت یا آدم ربایی در راه رفتن به محل کار. همانطور که احتمالاً بسیاری از شما می دانید، این کشور دوران بسیار بسیار دشواری را در ارتباط با هرج و مرج سیاسی و ترور رئیس جمهور سپری کرده است. [in July 2021]دِرس می گوید، که منجر به فروپاشی کامل اقتصاد ما شده است. به مدت سه یا چهار ماه، ما نمی‌توانستیم به فعالیت‌های تولیدی خود برگردیم، به این معنی که هیچ یک از اقلام ما قادر به تولید یا ارسال به خارج از پورتو پرنس نبودند و صنعتگران را در حالت بسیار بسیار شکننده قرار می‌داد. نمی‌دانیم که آیا می‌توانیم به کار خود ادامه دهیم یا تعطیل می‌شویم و استرس را به بار روزمره آنها اضافه می‌کند.»

READ  مجموعه IKEA Nytillverkad با مد رنگارنگ در بایگانی‌ها قرار می‌گیرد

کاسه های رنگارنگ هائیتی در اتاق نشیمن

لباس Magalie Noel با صنعتگر Caribbean Craft

لباس Magalie Noel با صنعتگر Caribbean Craft

با این حال، Dresse مصمم است که شرکت خود را روی یک پایه محکم نگه دارد – و امیدوار است که هر کسی که از کار برند او قدردانی می کند، کار آنها را بخرد و به انتشار این خبر کمک کند. چیزی که او نمی‌خواهد کمک مالی یا کمک مالی است. با این وجود، از او پرسیدیم که مردم عادی چگونه می‌توانند کمک کنند: «آنچه که من فکر می‌کنم به طور مشخص می‌توان انجام داد این است که ما را دنبال کنید. اینستاگرام، ما را بررسی کنید سایت اینترنتیو بالاتر از هر چیز دیگری، کالایی را بخرید که واقعاً برای شما معنی دارد – نه به این دلیل که از ما به عنوان یک موسسه خیریه حمایت می کنید، زیرا این چیزی نیست که ما هستیم، بلکه به این دلیل که واقعاً آن را دوست دارید، زیرا این موردی است که با شما صحبت می کند. ، که شما را به صنعتگری که آن را ایجاد کرده است متصل می کند.”

ما نتوانستیم بیشتر به توافق برسیم. برای اطلاعات بیشتر از Magalie of Caribbean Craft – از جمله نگاهی به قطعات مورد علاقه او – هماهنگ کنید!

خوک کاغذی ماشه در قفسه

مجسمه زرافه رنگین کمانی

جغد سفید در کنار کاسه سفید

دکور دیوار کاغذی ماشه

مجسمه سگ کاغذی ماشه

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید