اگر من را می شناسید، می دانید من و پدرم به طور دوره ای جوانه های طراحی هستیم. من طراحی می‌کنم، او دو سنت خود را می‌گذارد (خواه خواسته شود یا نه)، و سپس او طرح مذکور را می‌سازد… گاهی اوقات من کمک می‌کنم. اما در واقع طراحی یک خانه کامل، با این وجود، MY HOME، احتمالاً باعث می‌شود که بگوییم، “دوستت دارم، این را دوست دارم، اما ما به یک استراحت طولانی از یکدیگر نیاز داریم.” بنابراین وقتی می خوانم این مقاله در مورد خلاصه معماری در مورد اینکه چگونه یک مادر، پسر، و گاهی پدر (و کمی برادر) همگی در این خانه کاملاً خیره‌کننده و روح‌انگیز با هم همکاری می‌کردند، من در حیرت بودم. این احتمالاً بیشتر در مورد پویایی پدر/دخترم می گوید، اما صرف نظر از اینکه فکر می کردم باورنکردنی هستم. واضح است که سلیقه متقابل و احترام کلی برای نظرات یکدیگر وجود دارد:)

اگر منصف باشیم، مادر شری کرید یک است خیلی دکوراتور با استعداد است و به وضوح به فرزندان خود آموخته است که طراحی را دوست داشته باشند و از آن قدردانی کنند. هک والدین؟ او در واقع به پسرش کمک می کند، براندون کرید (مدیر هنرمندان کمتر شناخته شده ای مانند لیزو، تروی سیوان و مارک رونسون) با آپارتمان هایش از زمان کالجش. چه امتیازی! نقل قول مورد علاقه من از مقاله مربوط به زمانی است که براندون به والدینش خانه ای را نشان داد که آنها آن را “یک زباله دانی مطلق” نامیدند اما “می توانست از آن گذشته باشد.” این کاملاً چیزی است که پدرم می گوید. وقتی خانواده است مانعی ندارد! امیریت؟؟

اما بیایید وارد این خانه شویم و به این موضوع بپردازیم که چرا آنقدر باحال و خاص است. می دانید وقتی چیزی را “خاص” می نامیم، منظورمان است کسب و کار🙂 این ورودی فضای مورد علاقه Shari برای طراحی بود و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. اولین قطعه ای که از آن غافلگیر شدم همان درب سفارشی است. من فکر نمی کنم واقعاً قبلاً چنین چیزی ندیده باشم. این می توانست به راحتی یک درب سرد فوق مدرن باشد، اما در عوض، عمق بصری و بافت بسیار زیادی از گرما و جهت گیری قطعات چوبی دارد. برای برندون مهم بود که حس کلی این خانه ذن باشد و این دقیقا همان احساسی است که با نگاه کردن به این ورودی احساس می کنید. من فکر می‌کنم تخته سنگ‌های ارگانیک که با سایه‌های متضاد دیوارهای بتنی مخلوط شده‌اند، و منبت کف چوبی بسیار خنک و ارگانیک به نظر می‌رسند. واقعیت جالب – آن سطل های فرانسوی از مزرعه پدربزرگ او هستند! یک انتخاب طراحی جالب و غیرمنتظره که به آن احساس زندگی و شخصی بودن بیشتری می دهد. و بله این یک حوض لاک پشت با یک لاک پشت واقعی است 🙂

باید به شما بگویم که هنر در خانه باور نکردنی است و رنگ و بازی بسیار زیادی به ارمغان می آورد. براندون سالهاست که به جمع آوری آثار هنری می پردازد. همچنین بد نیست که برادرش یک مشاور هنری است که به او اجازه می‌دهد تا در مورد هنرمندان آینده‌دار وارد شود. به نظر می رسد که من به زحمت خودم زنگ می زنم تا بازی او را تقویت کنم … اما واقعاً این هنر اتاق را زنده می کند و کاملاً با تمام آن بافت ها و پارچه های جالب تکمیل می شود! ابتدا، پوست های پوست گوسفند را می بینید که روی آن نیمکت های کتانی سفارشی عالی پوشیده شده اند. سپس ناگهان متوجه بالشتک های صندلی بوکل برنزه می شوید تا اینکه…BAM صندلی های صندلی یک حصیری پر رنگ قهوه ای تیره است. دل آرام!

READ  نمایش حمام مهمان ما - جعبه جواهری که من را بسیار خوشحال می کند

بیایید به تعادل اشکال نیز توجه کنیم. مستطیل ها و مربع های زیادی (به عنوان مثال نیمکت، میز، کریدنزا، هنر) وجود دارد. اما بعد از آن متوجه اشکال گرد می شوید (یعنی پوست گوسفند، صندلی های کاپیتان، دکور میز و البته آن آویزهای بی سر و صدا). اوه و من به معنای واقعی کلمه متوجه آن فرش بورگوندی باورنکردنی شدم که فضا و مجسمه سگ کوچولوی بیرون را کاملاً مستقر کرده است. GAH، این خانه عالی است.

تقریباً چیزهای جالب زیادی در این اتاق وجود دارد که نمی توان به آنها اشاره کرد، اما من تمام تلاش خود را می کنم تا آن را مختصر نگه دارم تا بتوانید این مقاله را قبل از وقت شام تمام کنید. اولین چیزی که متوجه شدم، جدای از پالت رنگی غنی و گرم مدرن اواسط قرن، این بود که مبلمان زیادی در این فضا وجود دارد. در صورتی که نمی دانید، ما یک پست اشتباه طراحی کامل در مورد “مبلمان زیاد” داریم. با این حال، این نمونه ای از زمانی است که قرار است این قانون شکسته شود. تمام قطعات آن را به قدری جذاب می کنند که می توانید روی هر سطحی فرود بیایید. از نظر رنگی، چرا این اتاق اینقدر برای چشم راحت است، به این دلیل است که همه چیز دارای ته رنگ گرم است (حتی صندلی های پوست گوسفند، عثمانی گوسفندی و رنگ دیوار سفید). همچنین، همه چیز نسبتاً با رنگ سبز و آبی است. حالا به آن هنر کوچک غیرمنتظره و قرار دادن آویز روی شومینه نگاهی بیندازید! از آنجایی که اتاق بسیار رنگارنگ است (چیزی که براندون می‌گوید کمی خارج از منطقه راحتی او بود)، آنها فقط باید چند قطعه کوچک هنری اضافه می‌کردند تا اتاق را متعادل کنند. قرار دادن آنها در همان جهتی که شکل آن نگهدارنده هیزم سفارشی بیمار را تقلید می کند، فقط روی کیک است. و فراموش نکنیم که به آن درخت زیبا عشق بورزیم که به اتاق زندگی “واقعی” و یک تن ارتفاع می بخشد. در نهایت، انتخاب مشکی کردن پرتو نیز چشم شما را بالا می برد و از نظر بصری فضا را متعادل می کند. باشه، باشه، الان ادامه میدم

این جزیره می توانید تحمل کنید که چقدر جالب است؟ جزیره چند ارتفاعی در حال حاضر در حال ترند است اما در این فضا کاملاً کلاسیک است. به نظر می رسد آشپزی و وقت گذرانی در آن لذت بخش است (در حالی که شخص دیگری آشپزی می کند … روش ترجیحی من برای گذراندن وقت در آشپزخانه :)) به عنوان ناظر، نشستن روی آن چهارپایه ها باعث می شود احساس کنید واقعاً بخشی هستید. از عمل من حدس می‌زنم که اکثر مردم این احساس را دارند که در یک جزیره آشپزخانه نشسته‌اند، اما چیزی دلپذیرتر در مورد این تنظیم وجود دارد. همچنین، آن چهارپایه ها باورنکردنی هستند و تن چوب کاملاً با سبک MCM صحبت می کند.

بیایید کمی بیشتر در مورد عملکرد صحبت کنیم. در حالی که ما نمی‌توانیم دیوار سمت چپ را ببینیم، احساس می‌کنم چند کابینت دیواری و همچنین مقدار زیادی انبار در جزیره وجود دارد. اما به فضای ذخیره سازی در معرض دید روی دیوار فر نگاه کنید. این قفسه های کوچک پخت و پز و گرفتن یک فنجان قهوه را بسیار آسان می کند. بعلاوه به نظر می رسد و احساس می کنم بیشتر در آن زندگی می کنم – چیزی که من آن را دوست دارم. علاوه بر این، آن قفسه قابلمه با ظروف آشپزی ترکیبی/رنگارنگ، و همچنین قابلمه های مسی بالای اجاق های دیواری (و رنگ سبز روی چهارپایه ها) این آشپزخانه را نه فقط یک آشپزخانه زیبای سفید و چوبی دیگر ساخته است. طرفدار دو آتیشه. در نهایت، چیزی که برای من 10/10 غیرمنتظره است، آن لوازم استیل ضد زنگ هستند. آنها فقط برای سبک این خانه احساس خوبی دارند. اوه، و آن نورگیرها واقعاً آن هوای زیبایی را که همه ما دوست داریم، می دهد.

READ  بنتلی مدیریت معماری و طراحی اسکاندیناوی تجربه سفر

اگر به آشپزخانه نگاه می کنید، کافی است دور خود را بچرخانید و این گوشه کوچک صبحانه را خواهید دید. در اینجا نیز Shari و Brandon طراحی غیرمنتظره ای را با استفاده از این ست میز و صندلی عتیقه اروپایی انجام دادند. اما یک داستان وجود دارد و بهترین است. این ست مال پدربزرگ و مادربزرگش بود و میز شامی بود که او بزرگ شد و با این خانواده غذا می خورد. اکنون، چهار نسل بعد، او می‌تواند با پسرش آن را بخورد. بهت گفتم بهترین بود

بنابراین فراتر از مجموعه غذاخوری، آن دیوار گالری بسیار دیدنی است (بله، این یک وارهول واقعی است). اما به غیر از هنرمندان مشهور، ببینید چقدر متعادل و متنوع است. وارهول لنگر است، سپس قطعه کمی کوچکتر و تنها با قاب مشکی را در سمت راست پایین و به دنبال آن جعبه شفاف سه بعدی از مجسمه های کوچک در سمت چپ بالا دارید. سپس در سمت راست بالا یک قطعه افقی کوچکتر مدرن و به دنبال آن یک قطعه در سمت چپ پایین وجود دارد که به غیر از داشتن یک قاب سفید نمی توانم تشخیص دهم که چیست. اوه و توجه کنید که چگونه آنها با فاصله ناهموار بازی می کردند! در نهایت، به ترکیبی از پارچ های اروپایی به سبک عتیقه در کنار صفحه نمایش طبقه ای از لیوان های سوپ وارهول توجه کنید. خیلی سرگرم کننده است اون آویز نارنجی هم همینطور 🙂

این اتاق خواب براندون است و یک واحه است. با توجه به اینکه او گفت این خانه کمی رنگ‌تر از چیزی است که معمولاً دنبالش می‌رود، جای تعجب نیست که سوئیت اصلی او بیشتر در سمت خنثی باشد. من فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم که منظره اصلی‌ترین نمایشگر اینجاست، اما من عاشق آن صندلی‌های سالن بتونی و دیوارکوب‌های بسیار سرد هستم. در واقع، این فضا افزوده ناتمام دهه 90 بود. دیگر نه!

و اینجا حمام اولیه است. اگر از خود می‌پرسید، “آیا غرور درخشان است؟” شما درست می گویید او گفت که این حمام از سفرهای او به اسرائیل الهام گرفته شده است که شما کاملاً با رنگ های روشن و مواد طبیعی دریافت می کنید. قسمت مورد علاقه من این است که چگونه آنها چوب های تخته ای را به داخل روشویی و کشو می بردند.

حالا اینجا اتاق پسرش است و من واقعا عاشق این آبی برقی مضطرب هستم! در مقاله گفته شد که آنها از یک کمد از Nickey Kehoe الهام گرفته‌اند. یکی دیگر از انتخاب های طراحی که ممکن است فکر نکنید برای یک خانه MCM مناسب است، اما رنگ آن بسیار تازه است و طراحی فوق العاده است. با این حال مثال دیگری مبنی بر اینکه قوانین لازم نیست زمانی که دید قوی دارید اعمال شوند.

READ  10 فضای داخلی رستوران برتر Dezeen در سال 2021

خوب، فکر می کنم این فضا/فضا مورد علاقه واقعی من است. تمام هنر چشمانم را روشن می کند. منظورم این است که به آن بزرگ نگاه کنید مارک هاگان قطعه دیدنی است. چیزی که در مورد این فضاها بسیار خاص است این است که کفپوش سنگی و آویزهای زرد باعث می شود که با وجود در کشویی به هم متصل شوند. سپس شما آن حوض و آتشدان مجنون الهام گرفته از ویلی گول را دارید! خیلی خوبه آخرین نکته من واقعاً دوست دارم که چگونه روی رنگ خاکستری سمت راست را برای تضاد سیاهی که احتمالاً اضافه شده (؟) انتخاب کردند، رنگ آمیزی کنند. فقط جالب تر به نظر می رسد. یک لاک پشت سنگی کوچولو هم چیزها را جالب تر می کند 🙂

ما به استخر رسیده‌ایم و به دلایلی سه بار کلیک کردن روی پاشنه‌های قرمزم باعث انتقال من نمی‌شود. خیلی آزاردهنده چون چه مکان زیبایی برای وقت گذرانی. کاشی‌های سبز و نارنجی را دوست دارم، زیرا احساس می‌کنند که به دوران خانه وفادار هستند (فقط منتظر عکس بعدی باشید). این به وضوح یک “خانه سرگرم کننده” است زیرا نه یک اما دو قفسه شراب وجود دارد … بیرون! من دوست دارم که آنها را انتخاب کردند تا آنها را در اندازه های مختلف بسازند. من همچنین ادامه سنگ ها از ورودی تا حیاط خلوت را دوست دارم و چقدر خوب است که پست های سمت چپ رنگ و پایان متفاوتی نسبت به پست های سمت راست دارند. این به ایجاد یک منطقه استراحت و یک منطقه بار کمک می کند.

همه ما به پایان رسیدیم و من با یکی از سرگرم کننده ترین فضاها … حمام در فضای باز پایان می دهم. بله، این زیبایی برای فضای باز است. اما صادقانه بگویم، اگر می‌توانید حمام استخری داشته باشید، چرا جسورانه رفتار نکنید؟ انتخاب کاشی بدیهی است که از نوار بیرونی ادامه می‌یابد و تمام آن مواد طبیعی (مانند سینک سنگ و چوب اصلاح‌شده) با فضای باز صحبت می‌کنند. اما آینه عالی و وسایل فلزی آن را بسیار مدرن می کند.

پس همین! واضح است که این کسی است که بودجه ای بسیار بزرگتر از آنچه که احتمالاً اکثر ما، اگر نه تقریباً همه ما، تا کنون داشته ایم، دارد. با این حال، تعداد زیادی انتخاب طراحی عالی و جالب وجود دارد که همه ما می‌توانیم از آن‌ها بیاموزیم و شاید حتی با بودجه‌های کوچک‌تر خود، آن‌ها را در خانه‌های خود بگنجانیم. اما حالا بیایید در مورد قطعات مورد علاقه شما صحبت کنیم! چه چیزی را دوست داشتی؟ چه چیزی شاید برای شما نبود؟ آیا شما الهام گرفته اید؟ امیدوارم.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبارات تصویر افتتاحیه: طراحی توسط شاری و براندون کرید | ساخته شده توسط طراحی معماران جهانی | عکس ها توسط لور جولیت | از طریق خلاصه معماری

The post چگونه می توان مدرن میانه قرن را به روش “مدرن” درست از سوی یک مدیر موسیقی مشهور و مادر با استعداد او (یک تیم رویایی طراحی واقعی) انجام داد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید