وقتی یک ضمیمه به خانه اضافه می‌کنید، ممکن است اوضاع دشوار شود. من فکر می کنم امیلی می تواند این را با خانه مزرعه تأیید کند. فضای اضافه شده است عالی اما شما باید مطمئن شوید که آن را بیش از حد “ساخت جدید” احساس نمی کند به طوری که به نظر می رسد هنوز به ساختار اصلی تعلق دارد. خوب، این دقیقا همان چیزی است که طراح رزی اسکندر با این آشپزخانه/اتاق نشیمن برای مشتریانش انجام داد.

همانطور که در مورد اکثر آشپزخانه های مورد نظر وجود دارد، این آشپزخانه باید برای مجالس خانوادگی بزرگ و مکرر آنها کاربردی باشد، اما همچنین واقعاً خوب طراحی شده باشد (منظورم این است که چرا طراح با استعدادی مانند Rosy را استخدام کنید؟). بنابراین آنها تصمیم گرفتند یک طرح مطبوع و با الهام از اسکاندیناوی را انتخاب کنند و این دقیقاً همان چیزی است که آنها به دست آوردند. اوه، و فقط صبر کنید تا پسوند جدول جزیره را ببینید 🙂

آویز | کابینت آبی (که در آسمان شب) | رنگ دیوار لایم واش | کاشی (در رنگ سفید هوازده) | کانتر | شير آب | نورگیر

از آنجایی که ما افراد نورگیر بزرگی هستیم، ابتدا در مورد آن صحبت کنیم. ما بر این عقیده هستیم که اگر می توانید نورگیرها را قرار دهید، این کار را انجام دهید! من عاشق بلندی سقف ها هستم و آن نورگیرها به نحوی باعث می شوند که به بهترین شکل حتی بلندتر شوند. هیچ چیز با نور طبیعی قابل مقایسه نیست و به خصوص اگر می خواهید فضایی مطبوع و اسکاندیناویایی به فضای خود داشته باشید. اینها از ولوکس که امیلی در اتاق خواب خانه کوهستانی خود استفاده می کرد و از تعداد زیادی از آنها در خانه مزرعه استفاده می کند.

این عکس های فرآیندی چقدر جالب هستند؟

اما بیایید به این موضوع برگردیم که چگونه Rosy مطمئن شد که این اضافه شده خیلی “جدید” نیست. ابتدا به قالب های پنجره نگاه کنید. در حالی که آنها فوق العاده تزئینی نیستند، آنها هنوز کمی سنتی تر هستند (احتمالاً با ساختار اصلی صحبت می کنند) و از احساس مدرن بودن آن جلوگیری می کنند. آن‌ها به راحتی می‌توانستند مانند امیلی با پنجره‌هایشان در خانه کوهستانی که فقط یک قاب داخلی از چوب روشن دارد، به شکل اسکاندیناوی متمایل شوند. همان ظاهر کاملاً با این اتاق کار می کرد اما احتمالاً با بقیه طراحی اصلی خانه کار نمی کند.

READ  Max Radford و Cake Architecture، نوار سوهو پرده‌پیچ شده را طراحی کردند

با این حال، به توزیع کامل لهجه‌های چوب روشن نگاه کنید. در این عکس بالا نمی‌توانید به راحتی تشخیص دهید، اما آن قفسه‌های شناور کمک می‌کنند تا طراحی کلی را سبک نگه دارد و از نظر بصری تعادل و مکمل کابینت‌های آبی تیره در طرف دیگر است. به علاوه، طبق گفته رزی، این مکان عالی برای کلکسیونی‌ها و ملزومات روزمره مشتری‌اش بود (آکا مکانی عالی برای نشان دادن شخصیت بیشتر). اکنون لطفاً به آن گوشه کوچک بلوط سفید در سمت چپ پایین توجه کنید. سپس به تزئینات بلوط سفید شیرین در بالای کاشی و اطراف پایین هود توجه کنید (آنهایی که در عکس زیر بهتر می بینید). موارد بیشتری وجود دارد اما ما در یک ثانیه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

یخچال شراب

اکنون به جزئیات دیگر مانند رنگ دیوار و انتخاب کاشی می پردازیم. می دانم که دیدن در این عکس ها کمی سخت است اما همین است آهک شویی روی دیوارها فقط با لحن سفید بسیار گرم. نمی‌دانم تا به حال در اتاقی با آن دیوار بوده‌اید یا نه، اما بسیار دیدنی است. این بافت مخفی است که در ابتدا لزوماً بر سر شما فریاد نمی زند، اما وقتی متوجه شدید که وجود دارد، به نوعی نمی توانید چشم خود را از آن بردارید. مطمئنم وقتی در این اتاق هستید این حسی است.

سپس مطمئناً شما آن دست ساز خیره کننده را دارید کاشی زلیج (اینها مانند آشپزخانه لس آنجلس امیلی هستند). اگر چیزی دست ساز باشد، تقریباً تضمین می شود که فقط گرما و بافت را به فضای شما می بخشد که دقیقاً همان کاری است که این کاشی با این آشپزخانه انجام می دهد و انجام می دهد. آیا کاشی کلاسیک سفید مترو زیبا بود؟ کاملا. اما آیا همان بافت بصری را تداعی می کرد؟ نه. این فقط به ظاهر و احساسی که می خواهید بستگی دارد.

دامنه | یخچال | کوره های دیواری | کشو می کشد | دستگیره کابینت

READ  مهمان‌خانه پورتوریکو دارای فضای داخلی سبک مدرن است

جزئیات تریم بلوط سفید کاپوت را ببینید؟

وقتی در مورد انتخاب برای رفتن پرسیدم یک اجاق گاز و جدا کنید کوره های دیواریرزی گفت: «مشتریان میزبان و آشپزی زیادی می‌کنند، بنابراین آنها خواهان تطبیق پذیری و ایستگاه‌های آشپزی متعدد بودند». من که خودم آشپز نیستم، همیشه در مورد انتخاب لوازم خانگی و دلیل آن کنجکاو هستم. همه شما در مورد این ترکیب به جای یک طیف کامل چه احساسی دارید؟ اگر کنجکاو هستید، Em در پست ترندهای لوازم آشپزخانه 2022 ما کمی در مورد آن صحبت کرده است.

من همچنین به این نتیجه رسیدم که آنها سرگرمی های بزرگی هستند یخچال شراب😉

خوب، فکر می کنم بالاخره زمان آن رسیده که وارد این جزیره میز آشپزخانه شوم…

طراحی شده توسط فضای داخلی کهربایی | عکس توسط تسا نوستاد | از طريق همه نوع

این میز قسمت مورد علاقه من در آشپزخانه است. نازک کاری!! این یک قطعه سفارشی است بنابراین به طور طبیعی، من پرسیدم که آیا آنها عکس های الهام بخشی دارند و این جزیره آشپزخانه در بالا نقطه پرش آنها بود. من همچنین پرسیدم که چرا آنها در وهله اول تصمیم به انجام تمدید گرفتند:

میز از سر ناچاری ایجاد شده است. مشتریان من دوست دارند دور میز و آشپزخانه جمع شوند. در فرهنگ هندی، گردهمایی‌های خانوادگی بیشتر به تقسیم غذا با یکدیگر مربوط می‌شود و مشتریان می‌خواهند خانواده و دوستانشان در حین آشپزی فضایی برای دور هم جمع شدن داشته باشند. ما جیکوب ولف را سفارش دادیم داسولف از شارلوت، NC برای ایجاد پسوند میز، و او از انتظارات ما با نمای جزیره و رومیزی فراتر رفت.

بارانداز | جزیره (سفارشی)

در حالی که من عاشق جزیره داخلی کهربا (و هر چیزی که آنها طراحی می کنند)، من آنچه را که یعقوب به ذهنش خطور کرده بود می ستایم. ساده اما آه خیلی خاص. توصیف‌کننده‌های مورد علاقه EHD؛) آن بریدگی و پرتو واقعاً قلب من را به لرزه در می‌آورد. من همچنین دوست دارم که ارتفاع آن به اندازه پیشخوان باشد (جزیره چند سطحی بیشتر در فیدهای من ظاهر می شود) و باریکتر است. اینجوری جا هست مدفوع بدون اینکه فضا را تحت الشعاع قرار دهد و وقتی خانواده در اطراف آن هستند احساس شلوغی فوق العاده ای داشته باشد.

READ  ژاکت های سبک تابستان به پاییز که در آخر هفته به سبد خرید اضافه می کنیم

در واقع، کل جزیره سفارشی است، چیزی که از زمانی که استفاده می‌کردند می‌توانستند از عهده آن برآیند نمای کابینت نیمه دست ساز. این باعث شد که بودجه آنها کمی انعطاف پذیرتر شود تا از این عناصر سفارشی استفاده کنند.

آخه من هنوز در مورد کابینت صحبت نکردم! خوب، من آن دیوار غول پیکر پر از محفظه های با اندازه های مختلف را دوست دارم. من فکر می کنم این باعث می شود که کمی جالب تر از پنل های تکی ساده تر از کف تا سقف به نظر برسد. آنها هم تقریباً به جای این آبی با رنگ مشکی همراه شدند. مشکی زیبا بود اما آبی نیمه شب بسیار جذاب است. با این حال، آن‌ها هنوز هم آن درام رنگی را با آن میزهای زیبا و سخت‌افزار مشکی به دست می‌آورند.

می‌خواهی طرف مقابل را ببینی؟

من دوست داشتم که او جزئیات جزیره را گرفت و در کابینت آن طرف اتاق گذاشت. من عاشق الگوهای ظریف بافت منسوجات هستم. نکته هاپ: برای یک فضای بزرگ از لایه بندی فرش ها نترسید! قالیچه های جوت معمولاً هستند بسیار مقرون به صرفه تر است، بنابراین می توانید از آن به عنوان “قالیچه بزرگ” خود استفاده کنید و سپس فرش کوچکتر (و نرمتر) مورد علاقه خود را در بالا بپوشانید.

همچنین، من آن صندلی را تقریباً بیش از حد دوست دارم. تضاد با تمام رنگ‌های روشن‌تر و ملایم‌تر کمک می‌کند تا زمین و لبه‌های کمی با فضا داشته باشد، به علاوه تمام رنگ‌های تیره آشپزخانه را متعادل می‌کند.

خب! حالا شما مالک آن هستید! برخی از نکات افزودنی و بافت، نمای زیبای جزیره آشپزخانه، و صندلی که احتمالاً جوراب های شما را از بین می برد. سه شنبه مبارک!

دوستت دارم، منظورت باش

*طراحی و عکس توسط رزی اسکندر

دیدگاهتان را بنویسید