من همیشه فکر می کردم که داشتن خانه ای با قفسه های کتاب از کف تا سقف یک رویا است، اما چنین تجملی در واقع می تواند بسیار شوم باشد. وقتی قفسه های زیادی دارید، حقیقت سخت سرد این است که برای پر کردن قفسه های گفته شده به چیزهایی نیاز دارید. و در حالت ایده‌آل، چیزهایی خواهید داشت که با شما و سبک شما صحبت می‌کنند که به زمان و تلاش نیاز دارد. هنگامی که همه چیزهای خود را مرتب کردید، باید با وظیفه دلهره آور یک ظاهر طراحی روبرو شوید. خوشبختانه، اگر می خواهید قفسه های شما جمع، شیک، شخصی و عمدی به نظر برسند، فرمولی وجود دارد که باید از آن پیروی کنید. بنابراین امروز، من شما را از طریق 5 مرحله ما راهنمایی می کنم تا قفسه های کتاب شما بهتر از همیشه به نظر برسد. کلاس، بیایید شروع کنیم:

کتاب ها را به صورت عمودی و افقی روی هم قرار دهید

صحنه سازی توسط1000 برابر بهتر| جهت خلاق توسط گیلیان لاولی | عکس توسطاسکارلت مکدونالد

اولین قدم برای شیک کردن قفسه‌ها، چیدمان کتاب‌هایتان است. چه چند کتاب یا یک کتابخانه کامل داشته باشید، با چیدن آنها به صورت عمودی و افقی شروع کنید. شما می توانید تا آنجایی که می خواهید با آن بازی کنید، اما مطمئن شوید که اگر قصد استفاده از آنها را دارید، فضایی را برای اشیاء تزئینی خود باقی بگذارید. در عکس بالا به سبک 1000 X بهتر، آنها ترجیح دادند بیشتر قفسه ها را با کتاب پر کنند و ظاهر کتابخانه ای التقاطی ایجاد کردند. با این حال، هنوز جا برای اشیاء کوچک وجود دارد، بنابراین کمی شخصیت و استعداد به فضا اضافه می شود.

استایل شده توسط امیلی هندرسون برای فنجان جو | عکس توسط رایان لیبی | از: cup of jo makeover

به یاد دارید زمانی که امیلی در تمام آن سال ها پیش به طراحی و استایل اتاق نشیمن جوآنا از جام جو کمک کرد؟ یک دوتایی نمادین تر را نام ببرید!! در این قفسه ها فضای بیشتری بین کتاب ها برای بازی با هنر و دکور باقی می گذاشتند. همانطور که می بینید، چیدمان کتاب ها به صورت افقی و عمودی باعث می شود که دکور به روش های غیرمنتظره ای پراکنده شود. کتاب ها بیشتر قفسه ها را اشغال می کنند، اما جایی که دکور وجود دارد بسیار خاص است. مثلا چراغ چرخشی برنجی رو میبینی؟؟ این چنین بیانیه ای است و باعث می شود قفسه ها به جای تصادفی بودن، بسیار “مدل” احساس کنند. همچنین مجموعه‌ای کوچک از رگ‌های گردن باریک وجود دارد که لحظه‌ای طراحی عمدی ایجاد می‌کند.

READ  راهنمای Dezeen برای سنگ در معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی
طراحی توسط رایان ترومبتی برای ehd | توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق نشیمن و غذاخوری بد خلق رایان

در اتاق نشیمن، اگر باورتان شود، تمام قفسه کتابم را با کتاب طراحی کردم. خسته کننده، می دانم. اما من این کار را به این دلیل انجام دادم که الف) کتاب های زیادی دارم و به ذخیره سازی نیاز داشتم و ب) می خواستم یک نگاه کتابخانه ای علمی ایجاد کنم. از آنجایی که من به دنبال یک کتابخانه واقعی بودم، بیشتر کتاب‌ها را به صورت عمودی روی هم قرار می‌دادم، اما زمانی که به فضای بیشتری نیاز داشتم، کتاب‌ها را به صورت افقی روی هم قرار می‌دادم. این یک روش بسیار آرام برای استایل دادن به قفسه‌های کتاب است و در فضایی که می‌خواهید احساس کنید در آن زندگی می‌کنید و دعوت‌کننده هستید، به خوبی کار می‌کند.

نکته داغ: برای داشتن ظاهری جمع‌آوری‌شده، از قرار دادن کتاب‌های همرنگ در نزدیکی یکدیگر خودداری کنید (مگر اینکه بخواهید قفسه‌هایتان مرتب و دارای کد رنگی باشند). درعوض، رنگ‌های روشن و تیره اطراف را رنگ آمیزی کنید تا ظاهری متفاوت و در عین حال جمع و جور ایجاد کنید.

هنر ناب

طراحی شده توسط جولی رز برای ehd | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق نشیمن التقاطی اواسط قرن با پرایمر و رنگ کیلز

استفاده از هنر ترفند شماره یک ما برای طراحی قفسه های کتاب شما مانند یک حرفه ای است. هنرهای قاب‌بندی‌شده که بین کتاب‌های شما و اشیاء تزئینی مختلف پراکنده شده‌اند، قفسه‌های کتاب شما را شبیه لحظه طراحی خود می‌کند. در اتاق نشیمن فوق سبک شده توسط جولی رز، او تصمیم گرفت با تکیه دادن آثار قاب بندی شده در مقیاس بزرگ در قفسه بالایی، ارتفاع ایجاد کند و فضای دیوار استفاده نشده را اشغال کند.

طراحی شده توسطولیندا هلنبرای ehd | عکس توسطsara ligorria-tramp| از: ولیندا “روی فیکسر” خود را به قیمت کمتر از 55 هزار دلار بازسازی و مبله کرد … در اینجا نحوه

وقتی هنر را روی قفسه تکیه می‌دهید، چشم شما را به پشت قفسه می‌کشد و باعث می‌شود فضا عمیق‌تر و لایه‌لایه‌تر به نظر برسد. در بالا، ولیندا دو قطعه قاب شده را در اتاق نشیمن خود با تکیه دادن آنها بر روی هم جفت می کند تا ظاهری آرام اما جمع و جور ایجاد کند. همانطور که همه ما می دانیم، هنر شخصیت خود را نشان می دهد، بنابراین اگر فضای بازی با آن را در قفسه های خود دارید، همیشه شما را تشویق می کنیم که به دنبال آن بروید.

اگر به دنبال هنر سرگرم کننده ای برای بازی هستید، در اینجا ایده هایی وجود دارد:

1. نقاشی ساحلی قدیمی | 2. یادداشت های گرافیکی اثر پل سزان | 3. نقاشی دیواری با خطوط تا شده توسط Minted for West Elm | 4. هنر دیواری با قاب میوه بی جان | 5. مرکز اختلال هنر دیوار با قاب سفید توسط The Holly Collective | 6. اسب مسابقه شاه بلوط زین شده

READ  پرکینز و ویل فضای داخلی را با "حس اتصال" برای دفتر تگزاس طراحی می کند

نقاشی‌هایی را در قفسه‌ها ایجاد کنید

طراحی شده توسط سارا رافین کوستلو | استایل شده توسط اریک کنت استالبرگ و ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp برای قوانین جدید دیجن

برای اینکه قفسه‌هایتان مانند یک فروشگاه صرفه‌جویی با اشیاء تصادفی کنار هم قرار نگیرند، سعی کنید عکس‌هایی را در داخل قفسه‌ها ایجاد کنید. اگر در هر زمان بر روی ساخت یک تصویر منسجم تمرکز کنید، کل قفسه آنقدرها خسته کننده نخواهد بود. می توانید با افزودن کتاب ها، چیدن آنها به صورت افقی و عمودی شروع کنید و سپس شروع به لایه بندی در هنر و اشیاء خود کنید. در اتاق فوق طراحی شده توسط سارا رافین کاستلواکثر قفسه ها به دو قفسه جداگانه (یکی در هر طرف) تقسیم می شوند که مقداری اتاق تنفس در قفسه ها باقی می گذارد. باز نگه داشتن مقداری فضا به چشم شما استراحت می دهد و قفسه ها را از نظر بصری خیلی سنگین جلوه نمی دهد.

این قفسه کتاب توکار از خانه امیلی در گلندیل همیشه نمونه بارز طراحی قفسه خواهد بود. این قفسه‌ها تکرارهای زیادی داشته‌اند، اما چند چیز ثابت باقی می‌مانند: پالت رنگ منسجم است، فضای کافی باز گذاشته می‌شود تا بتوانید همه آن‌ها را به یکباره وارد کنید، و او دکور را با هم مخلوط می‌کند تا قفسه‌ها احساس تعادل و جمع شدن کنند.

نکته داغ: حتما آن را مخلوط کنید. هنگام چیدمان اشیا، مجسمه‌ها، هنر، کتاب‌ها و حتی نورپردازی، به بافت‌ها، اندازه‌ها و سبک‌ها توجه داشته باشید و از قرار دادن بسیاری از عناصر مشابه در نزدیکی یکدیگر خودداری کنید.

در اینجا چند چیز تزئینی وجود دارد که دوست داریم:

1. نیم تنه قدیمی دیوید | 2. کاسه شیشه ای زتا مورانو | 3. کاسه ساج امت | 4. شیء تزئینی زنجیر چوبی حک شده با دست پنج لینک | 5. گلدان کالابریا | 6. کره چوبی

سبزی را شامل شود

برای اینکه به راحتی حرکت کنید، یک گیاه گلدانی یا حتی یک گلدان با شاخه ها اضافه کنید. گیاهان راهی مطمئن برای افزودن رنگ و شادابی به قفسه های شما بدون ایجاد اختلال در پالت رنگ یا سبک هستند. گیاهان همچنین می توانند ارتفاع و شکل ایجاد کنند و به معنای واقعی کلمه زندگی را به قفسه های شما بیاورند.

نکته داغ: برای یک گزینه ارزان تر، به بیرون بروید و برای شاخه ها علوفه پیدا کنید. هرچه شاخه دراماتیک تر باشد بهتر است و آنها را به یک گلدان اضافه کنید تا یک حالت ظاهری آسان و در عین حال تاثیرگذار داشته باشید.

READ  Büro Koray Duman اسپا را برای سالن ورزشی زیرزمینی S10 در منهتن ایجاد می کند

1. سبزی گلدانی مصنوعی | 2. Monstera Deliciosa | 3. دعای سرگردانی گیاه آپارتمانی گلدانی

از Bookends استفاده کنید

طراحی شده توسط طرح ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: چگونه کوچکترین اتاق خود را، دنج ترین اتاق خانه خود بسازیم

ممکن است فکر کنید که یک قفسه کتاب نیاز به قفسه کتاب را از بین می برد، اما قفسه کتاب در واقع راهی عالی برای ایجاد فضای درون قفسه ها است. در قسمت داخلی سارا در بالا، او از قفسه‌های کتاب برای جدا کردن عکس‌های خود و جلوگیری از افتادن کتاب‌هایش استفاده می‌کند. قفسه‌های کتاب منحصربه‌فرد همچنین می‌توانند سبک و بافت را در حین انجام یک هدف ارائه دهند. من عاشق این هستم که سارا چگونه از نیم تنه گیاه گلدانی به عنوان قفسه کتاب استفاده می کند که شخصیت زیادی به آن می بخشد. او همچنین دارای قفسه نیم دایره ای از سنگ مرمر و چوب در بالا است که شکل گرد و حتی بافت بیشتری را به قفسه ها اضافه می کند. اگر به فکر اضافه کردن چند قفسه کتاب به فضای خود هستید، در اینجا مواردی وجود دارد که ما دوست داریم:

1. قفسه کتاب سنگ گدازه خاکستری (مجموعه 2 تایی) | 2. قفسه کتاب پرنده برنجی قدیمی | 3. کتاب سرهای انسان

Annnnd تبریک می گویم! شما به تازگی از مدرسه طراحی قفسه های کتاب فارغ التحصیل شده اید. امیدوارم اکنون احساس قدرت کنید تا مانند یک حرفه ای واقعی با قفسه های خود برخورد کنید. اکنون من دوست دارم بدانم که در مورد چه سؤالات سبک دیگری می توانیم کمک کنیم، بنابراین لطفاً آنها را در زیر مطرح کنید. دوشنبه شاد! xx

اعتبار تصویر بازکننده: خانه کوربت تاک | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی بوزر، & جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ برای قوانین طراحی جدید

پست چگونه قفسه های کتاب خود را بهتر جلوه دهیم (ما 5 نکته آسان برای شما داریم) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید