سلام به همه! از آخرین باری که با انجمن EH اینجا بودم مدت کمی می گذرد و بسیار هیجان زده هستم که این پروژه را با همه شما به اشتراک بگذارم. من مفتخر بودم که به عنوان VELUX سفیر برند و مجری مراسم Brighten Up Any Room Giveaway و من از اینکه چگونه این فضا جمع شد هیجان زده هستم. پس بیایید برنده خود را ملاقات کنیم و به فضایی که برای تغییر نامزد کرده اند نگاهی بیندازیم.

اما اول! وای مقدس! ما تعداد زیادی ورودی شگفت انگیز داشتیم و تصمیم گیری در مورد یکی واقعاً بسیار دشوار بود. در نهایت ویت را به عنوان برنده انتخاب کردیم! ویت با همسرش دیوید و نوزاد اوشن در لس آنجلس زندگی می کند. اسم اوشن چقدر باحاله درسته!؟ او همچنین باحال ترین کودک نوپا است، اما من پرت می شوم. ویت و دیوید اولین خانه خود را خریداری کردند و اولین فرزند خود را تقریباً در همان زمان در طول همه گیری همه گیر به دنیا آوردند و به سرعت متوجه شدند اتاقی که ویت از آن به عنوان فضای کار از خانه استفاده می کرد همچنین باید به عنوان فضای مهمان نیز عمل کند. مدت کوتاهی پس از نقل مکان، آنها متوجه شدند که اتاق احتمالاً اتاق خواب اصلی اصلی است و همچنین برخی از کفپوش های چوبی بسیار شگفت انگیز را که زیر فرش پنهان شده بود، کشف کردند. ما عاشق کشف جزئیات اصلی خانه قدیمی هستیم! در حالی که طبقات کشف شگفت انگیزی بود، خود اتاق بسیار کوچک است و در حدود 100 فوت مربع است. پس از بازگشت به محل کار از مرخصی زایمان، ویت مجبور شد کمی زودتر از آنچه فکر می کرد به این فضا تکیه کند و از دست رفت. با آن چه کار باید کرد. آن‌ها آن را با رنگ زرد گل همیشه بهار آفتابی رنگ کردند و او «حال و هوای دنج کتابخانه‌ای زنانه» را تصور می‌کرد، اما از دید او فاصله داشت. کار من این بود که او را به این هدف نزدیک کنم، بلکه آن را به یک فضای کاری و یک فضای خواب مهمان نیز تبدیل کنم. چالش پذیرفته شد

READ  ستون توتم قطب رستوران Kaimakk در فرودگاه استانبول را در بر گرفته است

یک نصاب نورگیر VELUX یک بازدید از سایت انجام داد تا مشخص کند آیا این فضا از نظر ساختاری کاندیدای مناسبی برای نورگیر است یا خیر و با چراغ سبز آنها، من و تیم VELUX به عنوان فردی که علاقه زیادی به زندگی در فضای کوچک و طراحی پر از رنگ های پررنگ دارد، به لس آنجلس رفتیم. فضاهای کوچک، من خیلی هیجان زده بودم که این اتاق نامزد شده است. من دوست داشتم که آنها از اندازه کوچک آن استقبال کردند و می خواستند پتانسیل آن را به حداکثر برسانند تا یک اسب کاری برای خانواده خود باشند. من همچنین دوست داشتم که ویت و دیوید فضاهای رنگارنگ و جسورانه را دوست دارند! اغلب سعی می‌کنم مردم را متقاعد کنم که جسارت داشته باشند و به رنگ‌ها متمایل شوند، اما خانه ویت از لحظه‌ای که وارد در ورودی می‌شوید پر از رنگ‌ها و نقش‌های بازی است. این در حال شکل گیری بود تا کمی برای من یک پروژه رویایی باشد! خوب پس حالا که کمی از داستان پشت سر هم داریم، بیایید نگاهی به فضایی که با آن کار می کنیم بیندازیم.

اتاق نبود بد، اما می تواند بهتر باشد. 1. به شدت به نور مصنوعی متکی بود، زیرا دو پنجره در فضا در سمت کوچکتر قرار دارند و یکی از آنها رو به حصار است، بنابراین ایده آل ترین نور را دریافت نمی کند. آن حال و هوای دنج کتابخانه 3. تخت چوبی دقیقاً فریاد نمی زد “سلام به مهمانان، امیدوارم خواب خوبی داشته باشید”. 4. محل کار او (سلام میز شگفت انگیز اواسط قرن!) می تواند از فضای ذخیره سازی بهتر و سازماندهی ساده استفاده کند.

تنها چیزی که همه ما در مورد فضا دوست داشتیم این بود رنگ دیوار! ویت برای هر کاری که می‌خواستیم با اتاق انجام دهیم باز بود و می‌گفت که یا می‌توانیم رنگ را حفظ کنیم یا با چیز دیگری برویم، اما هیچ راهی وجود نداشت که از شر این رنگ خلاص شوم! من در واقع برنامه‌ای داشتم که واقعاً به آن تکیه کنم، و اگر من را می‌شناسید، از قبل می‌دانید که به این معنی بود که آن را تا سقف و روی تزئینات هم ببرید!

READ  شورت تابستانی راحت و مورد علاقه من (یک بررسی صادقانه ... اما بیشتر مورد علاقه من)

پس از بازدید از ویت و دریافت حسی از فضا و نیازهای کلی او، طرحی برای کمک به تبدیل ردپای کوچک آن به چیزی با کاربرد دوگانه، کاربردی و زیبا ارائه کردم. در اینجا چگونه معلوم شد.

نورگیر | سایه های تاریک کننده اتاق | رنگ رنگ

اینجا خیلی چیزها قابل تجزیه است، اما بیایید با نورگیرها شروع کنیم، البته! نورگیرهای هوای تازه با انرژی خورشیدی VELUX قهرمان واقعی این فضا هستند! وقتی نصاب متوجه شد که می‌توانیم بیشتر سقف را با آنها عوض کنیم، گفتیم: “بیا این کار را انجام دهیم”! و پسر آیا ما خوشحالیم که آنها این کار را کردند!

آنها این اتاق را با نور طبیعی بسیار مورد نیاز و هوای تازه پر می کنند و چنین تأثیر بصری شگفت انگیزی را در فضا ایجاد می کنند. این سایه های تاریک کننده اتاق به ویت کنترل کامل بر غلظت نور بدهید و به او اجازه می دهد تا آنها را بر اساس میزان (یا کم) نور طبیعی که می خواهد در فضا تجربه کند، تنظیم کند، که برای یک منطقه اداری با چندین صفحه نمایش ایده آل است. ویت واقعاً از قرار دادن میزش در نزدیکی پنجره لذت می برد، بنابراین ما آن را در محل موجودش نگه داشتیم و با ردپای محدود، به طور کلی بهترین انتخاب بود.

تخت مورفی | هنر (سمت چپ) | هنر (راست) | ملافه | بالش نارنجی (مشابه) | بالش کمر (مشابه) | قفسه دیواری راتن

کلید به حداکثر رساندن واقعاً این فضای کوچک، آوردن الف بود تخت مورفی دارای کابینت جانبی که تمام طول دیوار پشتی را از کف تا سقف می‌پوشاند. به ما این امکان را می‌دهد که یک تخت خواب ملکه برای مهمانان، فضای ذخیره‌سازی برای همه کتاب‌های او و یک مکان جدید برای نگهداری پرونده‌های کاری او بیاوریم. تخت های مورفی واقعاً سلاح مخفی در یک فضای کوچک هستند که باید به عنوان محل خواب نیز عمل کند. من می‌خواستم این قطعه مانند یک مبلمان توکار زیبا باشد، بنابراین یک روکش چوبی زیبا را انتخاب کردیم که مکمل میز قدیمی او و سایر قطعات اواسط قرنی است که در سرتاسر خانه‌شان دارند.

READ  قوانین انتخاب یک میز قهوه (+ 85 مورد از موارد دلخواه ما برای هر مکان به روز شده)

لوازم جانبی میز طلا | تقویم رو میزی | میز تحریر (وینیج)

قالیچه | سبد

روی دیواری که قبلاً قفسه‌های کتاب داشت، یک دیوار گالری کوچک از تعدادی از عکس‌های خانوادگی و آثار هنری مورد علاقه‌ی آنها ایجاد کردیم و چند نیمکت کوچک را وارد کردیم که هم به عنوان مکانی برای نشستن در هنگام استفاده از فضا عمل می‌کنند. دفتر کار و مکانی برای کیف یا افراد شخصی زمانی که از آن به عنوان اتاق مهمان استفاده می شود.

برای تکمیل اتاق، مقداری هنری از آن آوردیم ضرب شده برای تکمیل قطعات موجود خود، ملافه های زیبا از بروکلین، فرش زیبا از Jungalow، نیمکت‌ها، بالش‌ها و لوازم جانبی از Home Goods هستند، سبدها و کاشت کار از غرب الم، قفسه دیواری حصیری قوسی از بازار جهانی و البته چندین گیاه است. من همیشه سعی می‌کنم تا همان اندازه از چیزهای شخصی مشتری را در فضایی که به تازگی طراحی شده است تزریق کنم و منسوجات زیبای ویت که از آن به عنوان روسری تخت استفاده می‌کردم، الهام‌بخش دیگری برای طراحی کلی و داستان رنگی فضا بود.

نکته کلیدی برای درست کردن یک فضای واقعا کوچک، داشتن درک بسیار واضح از نحوه خدمت رسانی آن به شما است. با تنظیم دقیق همه نیازهای او، ما توانستیم فضایی را برای ویت ایجاد کنیم که هم عملکرد و هم زیبایی را ارائه دهد. این اتاق مانند یک اتاق هتل بوتیک شیک است، و همچنین به نظر می‌رسد مکان خوبی برای کار مفید باشد. بهترین قسمت در مورد ویت و دیوید است که آن را دوست دارند و این واقعاً تمام چیزی است که در پایان مهم است!

*طراحی شده توسط شاوندا گاردنر
**پس از عکس های عکس زنگ زده ویلیامز
***حمایت شده توسط VELUX

دیدگاهتان را بنویسید