امروز همه شما خواهید دید که چگونه روشویی را در حمام خود سفارشی کردیم تا یک قطعه بسیار منحصر به فرد ایجاد کنیم که من صادقانه عاشق آن هستم. کمی تکه تکه بود، احتمالا کارآمدترین یا مقرون به صرفه ترین نبود، اما نتیجه فوق العاده است (و همیشه برای نشان دادن این روند به شما سرگرم کننده است).

رندر روشویی با یک پایه پایه اضافه شده است

ما می‌دانستیم که نمی‌خواهیم شناور باشیم، و تعداد زیادی از وسایل روشویی طولانی در بازار وجود ندارد. بنابراین همانطور که با شرکت کابینه خود کار می کردیم، آشپزخانه و حمام منحصر به فرد، ما روشویی سفارشی را با آنها طراحی کردیم، زیرا می دانستیم که واقعاً می خواهیم با یک سازنده محلی روی پایه های سفارشی کار کنیم. من می‌توانستم تمام قطعه را توسط یک سازنده محلی ساخته باشم، اما در آن زمان من خیلی غرق بودم و کار با آشپزخانه و حمام منحصر به فرد بسیار آسان است. ما همچنین حتی شروع به جستجوی این شخص نکرده بودیم و باید سفارش کابینت را در STAT دریافت می‌کردیم، بنابراین فکر کردیم که کابینت/قسمت بدن را قفل می‌کنیم (8 ماه پیش)، سپس هرچه نزدیک‌تر می‌شویم متوجه می‌شویم. خارج از پایه Unique Kitchen & Baths به ما تخفیف مطبوعاتی می داد، بنابراین من فکر کردم که فقط آن را بگیرم و بقیه را بعداً بفهمم.

الهام بخش

می‌دانستم که می‌خواهم بدنه قطعه بسیار ساده باشد و پاها با نازک کاری زیبا طراحی شده باشد. اولین تصویر را از اینترنت پیدا کردم (ببخشید! من مطمئن نیستم به چه کسی اعتبار بدهم!) و تصویر پایین پاهای میز ناهارخوری فعلی ما است. همانطور که می بینید به گونه ای ساخته شده یا به هم متصل شده است که به نظر می رسد خود چوب همه آن را با هم نگه می دارد. بدیهی است که من بسیار به این نگاه علاقه دارم و حاضر بودم برای انجام نسخه ما از یک سازنده پول بپردازم.

READ  مشکل حل شد: 10 صندلی عثمانی و پوف خنثی با قیمت مناسب برای جفت شدن با صندلی های لهجهی شما

بنابراین 6 هفته پیش، من شخص خود را پیدا کردم، Nate from ساختمان دینیهانیان طراحی، یک سازنده محلی اینجا در پورتلند که توسط دوستم توصیه شده است مکس همفری. با در دست داشتن تصویر الهام، و همچنین این شماتیک ها، ایده پردازی آغاز شد. سپس بعد از اینکه سه بار اندازه‌ها را بررسی کردیم، او آن را از آنجا گرفت. در اینجا اطلاعاتی است که می توانیم به او بدهیم:

طراحی توسط آشپزخانه و حمام منحصر به فرد

او با چند گزینه بازگشت – هر دو عالی (و تشخیص آنها سخت است).

گزینه شماره 1 دارای پایه همسطح با کناره روشویی است.

گزینه 2 دارای مقداری پایه است. راستش را بخواهید، هر دو به نظر من خوب بودند، اما برایان اولین مورد را بیشتر دوست داشت و در حال حاضر من طرفدار هر کسی هستم که در حال حاضر تصمیم قاطعانه ای بگیرد (من از مقررات منع آمد و شد تصمیم گرفته ام). علاوه بر این، جزئیات بیشتری وجود داشت که باید بررسی می شد…

شکل رولپلاک…

تصویر الهام‌بخش نازک کاری شامل یک رولپلاک گرد بود، اما ما تصمیم گرفتیم که داشتن یک قطعه کشیده‌تر با طراحی بیشتر کار کند. نیت موافقت کرد و آن را تغییر داد.

برای همه کسانی که دوست دارند در فرآیند نجاری به فکر فرو بروند … این برای شماست. دیدن این صنعت بسیار باورنکردنی است.

Nate بسیار عالی بود که آن را عجله کرد (با هزینه ای که طبیعی است) و 2 هفته بعد ما آن را در محل آماده کردیم تا نصب شود.

خیلی زیبا، درسته؟ خیلی ساده و کامل است. منحصر به فرد اما هیچ چیز دیوانه کننده ای نیست. کیفیت فوق العاده بالا، خوش ساخت، در گونه های چوبی دقیق (بلوط سفید)، و همان درزگیر (مات شفاف). Nate مبلغ 2100 دلار دریافت کرد که شامل 300 دلار هزینه عجله و 325 دلار تمام شد (که او آن را حذف کرد). خود روشویی حتی با تخفیف ما احتمالاً حدود 3500 دلار بود، بنابراین بله، اضافه شد. خوشحالم که بگویم هر دو شرکت، آشپزخانه و حمام منحصر به فرد و ساختمان دینیهانیان طراحی، کارهای بسیار خوب و با کیفیت انجام می دهند و مشاغل کوچکی هستند که در حال رشد هستند. از دادن کارم به آنها احساس خوبی دارم. و مگر اینکه خودتان کارها را خودتان انجام دهید، هر گونه چوب کاری سفارشی برای شما بسیار بیشتر از کارهای آماده هزینه خواهد داشت، زیرا هزینه های اضافی برای ساخت (تجهیزات، فضای مغازه و غیره) بسیار زیاد است.

READ  سبک در مقابل ماده | کف همه چیز

خیلی خوب. اکنون بدیهی است که ما جبهه‌های قرعه‌کشی را از دست داده‌ایم و نه، آن سینک‌ها در پایین قرار نخواهند داشت – آنها فقط در آنجا استراحت می‌کردند.

آن بلوط سفید خیلی زیباست. Unique Kitchen & Baths چنین کار شگفت انگیزی را روی بدنه روشویی انجام داد و آن پاها آن را واقعاً به سطح بالاتری رساندند.

برای چند نگاه دزدکی بیشتر آماده اید؟؟ در زیر جایی است که اکنون بالاخره در حمام زندگی می کند … از زمانی که این عکس را گرفتم کاشی کاری را تمام کردیم اما نمی خواهم کل حمام را به شما نشان دهم، فقط کمی به روز رسانی …

خوب، در اینجا یک نگاه دزدکی حتی هیجان انگیز تر است:) من نمی توانم از خیره شدن به ترکیب کاشی / دوغاب / روشویی دست بکشم.

در حال حاضر، فکر می‌کنم با خیال راحت می‌توانم بگویم که این حمام اتاق مورد علاقه من در خانه است (اما این به این دلیل است که نزدیک‌ترین اتاق به انجام آن است). چند تا سکسکه بوده که البته من به شما می گویم، اما غرور یکی از آنها نیست. علیرغم استفاده از دو سازنده برای انجام آن، نتیجه نهایی دقیقاً همان چیزی است که ما می‌خواستیم.

پست چگونه ظروف حمام اولیه خانه مزرعه خود را سفارشی کردیم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید