پست امروز برای علاقه مندان به طراحی واقعی است – زیرا همه به اندازه ما به درها علاقه ندارند. اما پسر خوب یک درب تاثیر ظریف اما قوی دارد. بنابراین وقتی خانه مزرعه ای را خریدیم، از آن عبور کردیم و دیدیم که چه چیزی را می توان تازه کرد و جایگزین نکرد – و آنقدر که فکر می کنید وجود نداشت، اما درهای طبقه دوم، خانم ها با پنج پانل فوق العاده بودند، بنابراین از آنجا شروع کردیم اما زمانی که شروع به خرید درهای قدیمی برای تکمیل کردم، گیر کردم و می خواستم هر دری “خاص” باشد که به سرعت توسط برایان سلطنت کرد (به طور جدی، خدا را شکر که آن مرد اینقدر در این پروژه مشارکت داشت). بنابراین امروز به شما نشان خواهم داد که چگونه درهای قدیمی را نجات می دهیم و دیگران را نجات می دهیم تا خانه احساس خاصی داشته باشد.

درب های اصلی پر از سرب

آن درهای پنج پانل قدیمی عالی و محکم بودند، اما رنگ در حال افتادن بود و از نظر فنی پر از سرب بود. بنابراین ARCIFORM تیم آنها را برداشت و ذخیره کرد به این امید که بخواهیم دوباره از آنها استفاده کنیم.

طرح اصلی طبقه بالا به این شکل بود … با 4 در باز شده به طبقه دوم فرود.

حالا طرحش اینه…

با چیدمان جدید، ما به 7 در دیگر در طبقه بالا نیاز داشتیم… ما می خواستیم آنها به خوبی با اصل و سبک خانه بازی کنند، به این معنی که ما باید به سبک قدیمی برویم… اولین توقف این بود. آرورا میلز.

خرید درب در آرورا میلز

آرورا میلز مکان شاد من است… هیجان، هیجان یافتن بالقوه روح من را تغذیه می کند. آنها تعداد زیادی درب واقعاً ویژه نجات یافته دارند و ما از آنچه پیدا کردیم به وجد آمده ایم.

ما اینها را در فوریه 2021 خریدیم – تقریباً به معنای واقعی کلمه یک سال و نیم پیش هاهاها!!! خنده دار نه خنده دار! هنوز هم داریم میگیم؟؟!! میلز شفق قطبی (و همچنین سایر فروشگاه های نجات یافته در شهر) دارای ردیف هایی از درهای قدیمی است. آنها دقیقاً برای این نوع پروژه هستند – یک خانه قدیمی که می تواند سن و شخصیتی را که درهای قدیمی می توانند به ارمغان بیاورند (یا به آن نیاز دارند) داشته باشد. آنها از هر جایی از 80 تا 800 دلار به فروش می رسند، هر جفت جفت ما بین 300 تا 400 دلار بود (من قیمت دقیق را هم فراموش می کنم زیرا خیلی طولانی شده است).

READ  هدایای خوب لحظه آخری؟؟ در اینجا ایده های عالی و کاربردی برای همه افراد در لیست شما وجود دارد

ما یک کمد لباسشویی را در طبقه بالا اضافه کردیم، بنابراین به جای درهای پنج پانل جدید، یک جفت از این افراد را پیدا کردیم (آنها از یک طرف قرمز و از طرف دیگر آبی هستند، همانطور که در ادامه خواهید دید).

این جفت از طبقه پایین یکی به اتاق خانواده به عنوان در جیبی می‌رود و دیگری به اتاق گلخانه… من تصور می‌کنم که از پنجره‌ها نگاه می‌کنم تا سگ‌ها را در حالی که بعد از حمام روی طبقه‌های گرم در Mudroom می‌خوابند… خیلی هیجان‌زده!

درهای نجات یافته در Arciform

بنابراین، علاوه بر درهای بیانیه ای از Aurora Mills، ما به تعدادی درب کمد دیگر نیز نیاز داشتیم که با درهای پنج پانل ما در طبقه بالا مطابقت داشته باشند، بنابراین ARCIFORM در یک حراجی چند درب را پیدا کرد.

من نمی دانستم که استفین این درها را پیدا کرده است، بنابراین برای بازدید از انبار ARCIFORM رفتم تا خودم آنها را ببینم. برخی از آنها اندازه های غیرعادی دارند که ما باید تصمیم می گرفتیم که آیا این چیز خوبی است یا بد – درب حمام فقط 24 اینچ عرض داشت (که بسیار شیرین است، اما اجازه دهید بگوییم که مطابق با ADA نیست) و درهای کمد بچه ها هم هستند. کوتاه تر ما در نهایت تصمیم گرفتیم که این سرگرم کننده و زیبا باشد. همچنین، آن‌ها تمام شد و برای کادربندی امضا شد، بنابراین باید همه آنها را دوباره منبع‌سازی کنیم و سپس قالب‌بندی مجدد کنیم. تیم ARCIFORM اینها را با قیمت های عالی پیدا کرد – فکر می کنم همه آنها زیر 100 دلار بودند، برخی از آنها به 60 دلار می رسد (از حافظه من).

ما درهای دوتایی را به تمام کمدهای طبقه بالا اضافه کردیم، بنابراین مجبور شدیم جفت ها را پیدا کنیم. باز هم، اینها به طرز خنده‌داری کوچک هستند، فقط 6 اینچ قد دارند، اما برای کمد بچه‌ها کاملاً عالی و عجیب هستند و هر بار که آنها را می‌بینم لبخند می‌زنم.

READ  پرده‌های مورد علاقه ما که بر اساس اندازه سازماندهی شده‌اند (+ قوانین ما برای آویزان کردن آنها)

بقیه درهای کمد کاملاً مطابقت نداشتند، اما آنها پنج پانل و یکپارچه بودند، بنابراین ما به آنها علاقه داریم.

اکنون بخش سخت … زمان بازسازی آنهاست!

درهای قدیمی/بازسازی شده نیاز به تعمیر داشتند… سوراخ ها پر شد، قطعات آسیب دیده جایگزین شدند، و همه چیز سنباده زد تا آماده رنگ شود.

بنابراین در حالی که هزینه یک درب به این ویژه بسیار ارزان تر از درب های جدید است، بازسازی آن همچنان زمان بر و پر زحمت است. من تخمین می زنم (بر اساس هیچ چیز) که حدود 3-4 ساعت طول کشید تا هر درب بازیابی شود، 90 دلار در ساعت، بنابراین به شما ایده می دهد که ممکن است در چه کاری باشید. اگر دستی دارید، ممکن است این کاری باشد که خودتان هم بتوانید انجام دهید. این افراد حرفه‌ای هستند، بنابراین دقیقاً می‌دانستند چگونه این کار را انجام دهند و حتی مجبور شدند برخی از تزئینات و جزئیات چوب را جایگزین کنند.

جایی که ما اکنون هستیم – نصب شده و آماده رنگ آمیزی

درهای کمد لباسشویی جدید عالی به نظر می رسند و وقتی رنگ می شوند حتی بهتر می شوند (داخل آن رنگ قرمز رنگی است که در بالا دیدید). باز هم، اگرچه درها نجات داده شده اند و هر کدام حدود 300 دلار قیمت دارند، مهم است که همیشه هزینه کار را در نظر بگیرید تا درهای نجات یافته را به شکل نوک بالایی درآورید اگر به این سمت بروید. ما دوست داریم که چقدر منحصر به فرد احساس می کنند که آنها قطعاً نقطه کانونی طبقه بالا هستند که در این نقطه فرود می آیند … بیایید ببینیم که آیا آنها می توانند این عنوان را پس از رنگ آمیزی زمین حفظ کنند یا خیر! ما در واقع در حال برنامه ریزی برای تطبیق رنگ با رنگ آبی هستیم زیرا آن را بسیار دوست داریم.

اگر فراموش کردید، قبلاً فرود به این شکل بود…

نمی توان منتظر ماند تا همه چیز رنگ آمیزی شود!

READ  وینچنزو دی کوتیس به چک Burberry در گل سرسبد لندن ادای احترام می کند

این در باریکی است که ما آن را تغییر داده بودیم تا تبدیل به یک در جیبی برای حمام مهمان شود، بسیار شیرین و تلخ است و اجازه می دهد برای یک اثر هنری یا لحظه ای کمی فضای دیوار در اتاق وجود داشته باشد. ما قصد داریم آن را یک رنگ در یک طرف، رنگ دیگر در سمت اتاق خواب رنگ کنیم.

در اینجا ARCIFORM از چند درب کمد اصلی برای ایجاد یک جفت در اتاق یک کودک استفاده کرده است که عالی به نظر می رسند. ما در واقع از تمام سخت افزار اصلی روی اینها نیز استفاده می کنیم.

اینها همان «مینی» هستند… که باعث می شود ما لبخند بزنیم/ بخندیم. ممکن است باعث شود که افراد کوتاه‌تر باشند و بدنه‌ها در یک ردیف قرار نگیرند – و مطمئن نیستم که باعث ناراحتی من شود، و اگر اینطور باشد، صراحتاً اتاق من نیست (این یکی از بچه‌ها خواهد بود – مطمئن نیستم. هنوز) بنابراین می توانم به راحتی آن را نادیده بگیرم.

درهایی که من بیشتر از همه درباره آنها هیجان زده هستم (همراه با درهای کمد لباسشویی در طبقه بالا) این دو درهای جیبی هستند – اتاق گلی اینجا و درب جیبی اتاق خانواده / اتاق نشیمن.

با تشکر فراوان از جیمی و تیم ARCIFORM برای مدیریت همه این درهای متحرک – از بین بردن و خرید همه آنها بسیار ساده تر است – تا با ویژگی های خاص درب های قدیمی با عرض های عجیب و غریب مقابله نکنید و سعی کنید آنها را با اندازه های عجیب و غریب مطابقت دهید. و غیره اما به نظر من در نهایت ارزش این را دارد که این روح و جذابیت دوباره به خانه تزریق شود. حالا برای انتخاب رنگ. در اسرع وقت به سراغ شما می آییم…

دیدگاهتان را بنویسید