چه حسی 8 ماه پیش داشتیم، ما در شرف فیلمبرداری خانه برای مجله Real Simple بودیم، اما من نمی دانستم کدام اتاق ها را باید برای همه آنها از جمله اتاق مهمان آماده می کردم. این اتاق (مهمان) اولین اتاقی بود که بعد از نقل مکان ما آماده شد، در واقع با مبلمانی که قبلاً داشتیم به جز یک تخت. می بینید، در حالی که ما برنامه ریزی کرده بودیم که پنجره ها به اندازه کافی از هم فاصله داشته باشند تا یک تخت کینگ را در خود جای دهند، اما واقعاً فقط برای یک تشک کینگ مناسب است – نه ریل های جانبی و تخته سر (همانطور که در زیر می بینید). بنابراین می دانستیم/تصمیم گرفتیم که باید تخت را در آنجا سفارشی کنیم تا مطمئن شویم که جلوی پنجره ها نمی رود.

عکس توسط کیتلین سبز | از جانب: یک خانه مزرعه *دور اول* ​​فاش شد – اتاق مهمان ما را برای بازدید خانواده آماده می کند

اول، در اینجا این است که چگونه تخت به نظر می رسد بدون یک تخته سر

همانطور که می بینید اگر یک تخت روکش دار با ریل های جانبی داشتیم و تخته سر را مستقیماً بالا می بردیم، جلوی هر دو پنجره بود. یک معامله ی بزرگ؟ نه واقعا اما مطمئنا ایده آل نیست. تقریباً در همان زمان، ما شروع به کار با یک تیم داخلی اثاثه یا لوازم داخلی کردیم که می‌توانستند به سرعت همه چیز را تغییر دهند (که برای من خطرناک/وسوسه‌انگیز است). بنابراین یک چیز سفارشی تقریباً به همان قیمت تختی بود که من روی آن بودم (بدون پارچه خاص ما که خواهید دید). ما آن را ترسیم کردیم و تخت کم کم به شکل طاق در آمد و در نتیجه دید پنجره را به هیچ وجه مسدود نکردیم. عالی.

READ  نقاشی سریع پست پله ها ... و چگونه آن را نگه داشته است

این ایده کلی بود.

الهام …

تخت سکوی Odele

اکنون این تخت (بالا) متعلق به لولو و گرجستان است (و در رنگ‌های بسیار متفاوتی عرضه می‌شود) و شکل آن به عنوان الهام‌بخشی بود که فکر می‌کردم می‌تواند بین دو پنجره کار کند. در اصل، من فقط می خواستم آن را سفارش دهم، اما آن را به تعویق انداختم و زمان تحویل بیش از حد طولانی بود. اما شکل (قوس ساده) چیزی است که ما به دنبال آن بودیم، فقط در یک الگوی سرگرم کننده تر. (پس من معمولاً دوست ندارم فقط یک تکه مبلمان بردارم و خودم بسازم، اما در مورد این احساس عجیبی ندارم زیرا فقط یک قوس است – که هیچ کس مالکیت مناسبی بر آن ندارد، LOL، و من حتی نداشتم واقعا جزئیات لوله کشی را انجام دهید). اما اگر به دنبال چنین تختخوابی هستید، فقط از L&G سفارش دهید – قطعات IMO آنها قیمت مناسبی برای کیفیت بسیار بالا دارند (و گزینه های زیادی). ابعاد کلی 75 اینچ × 87 اینچ x 58 اینچ (برای یک پادشاه) خواهد بود.

پارچه…

پارچه نقطه پراکنده

من یک سری نمونه پارچه سفارش داده بودم ربکا اتوود و عاشق شد این یکی در اتاق مهمان رنگ‌های صورتی و آبی و طرح‌های کوچک در آن اتاق بسیار مناسب بود.

دید را ببینید؟

یک هفته قبل از فیلمبرداری متوجه شدیم که تختی که روی آن منتظر اتاق خوابمان بودیم، به تاخیر افتاده است. سفارش داده بودیم این یکی از جعبه و بشکه (مجموعه جیک آرنولد باورنکردنی است). پس باید تصمیم می‌گرفتیم – آیا این تخت را که برای اتاقی متفاوت طراحی شده است، اینجا برای عکس‌برداری قرار می‌دهیم، فقط برای اینکه چیزی سرمقاله بیشتری داشته باشیم؟ و اگر چنین است، آیا پس از آن آن را به اتاق مهمان منتقل می کنیم؟

READ  گزارش روند طراحی داخلی میشل اوگوندهین برای سال 2022.

این نقشه بود – شلیک به اینجا و سپس انتقال آن. اما بعد ایوان و تیم اثاثه یا لوازم داخلی رالی هیلز برای نصب تخت آمدیم و متوجه شدیم که این یک چیز واقعی است. بسیار سنگین است، خوش ساخت است و فقط روی هم نمی لغزد. دو نفر یک ساعت طول کشید تا آن را جمع کنند.

پس دوشنبه برگرد تا ببینی چگونه کل اتاق را با هم کار کردیم. این هنوز اتاقی است که من در مورد آن تردید دارم، اما آنقدر دوست دارم که در آن باشم که سخت است به خودم انگیزه بدهم تا آن را تغییر دهم. بیایید فقط بگوییم این یک انتخاب است و نه یک انتخاب فوق العاده مزرعه محور.

*عکس های زیبا توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید