از جس: می‌خواستم مقدمه‌ای بنویسم زیرا واقعاً نمی‌توانم توصیف کنم که این کنفرانس سال گذشته چه کنفرانس ویژه، شاد، تکان‌دهنده و آموزنده‌ای بود. تیم EHD به اندازه کافی خوش شانس بود که از آنها خواسته شد تا سخنران شوند و من فقط می توانم امیدوار باشم که ما به همان اندازه که از آخر هفته بیرون آمدیم کمک کردیم. به راحتی می توان فراموش کرد که جامعه چقدر مهم است و چقدر احساس قدرت می کند. بنابراین، در حالی که من خودم را یک تولیدکننده محتوا نمی‌دانم، زیرا واقعاً به امیلی کمک می‌کنم یکی باشد، اما در کنار این سازندگان باورنکردنی، چه کهنه‌کارها و چه تازه‌واردان، چیزی را یافتم که شبیه جامعه من بود. من با بسیاری از چهره های خانوادگی آشنا شدم، گفتگوهای فوق العاده ای داشتم، و قطعاً کمی طرفدار:) هرگز اولین شبی که برای شام نشسته بودیم را فراموش نمی کنم، آلبی برای استقبال از ما روی صحنه آمد و همه بلافاصله همه ایستادند. بلند شد و شروع کرد به کف زدن و تشویق کردن. می توانستی عشق، ارتباط و قدردانی را حس کنی که او فضایی درست کرده که واقعا برای همه بود. احساساتی نشدن تقریبا غیرممکن بود. و آلبی، البته، قرار نیست ستایش های او را خیلی بلند بخواند، بنابراین من این کار را خواهم کرد. ما (مانند امیلی و تیم ما) از آنچه که او توانست خلق کند شگفت زده شدیم. نه به این دلیل که ما به او اعتقاد نداشتیم، بلکه به این دلیل که فراتر از آن چیزی بود که هر یک از ما فکر می کردیم برای یک کنفرانس برای اولین بار ممکن است. ماهرانه ساخته شده بود و بسیار سرگرم کننده بود. اگر هدف آلبی این بود که تأثیرگذاران طراحی در سطح عمیق‌تری با هم ارتباط برقرار کنند، او با استفاده از رنگ‌های درخشان به آن دست یافت. همه، بدون توجه به وضعیتشان، بسیار خونگرم، خوش برخورد و تا جایی که می توانستند کمک کننده بودند. اگر 2022 سال اول بود، من فقط می توانم تصور کنم که آلبی برای سال 2023 و بعد از آن چه توانایی دارد. اگر یک تأثیرگذار طراحی هستید، GO. بلیط خود را از اینجا دریافت کنید! تاریخ ها از 21 ژوئن تا 24 ژوئن می باشد. خیلی ارزشش را دارد و اگر شرکتی هستید که علاقه مند به حمایت مالی هستید، این کار را انجام دهید. شما در دستان عالی با این زن باورنکردنی هستید. من می‌توانم بیشتر بگردم، اما به آلبی اجازه می‌دهم تا به تفکرات و برنامه‌هایش برای امسال بپردازد!

سال نو مبارک! من اهمیتی نمی دهم که بیشتر ماه ژانویه به نوعی گذشته است زیرا هنوز یک سال جدید بسیار شاد است. در این زمان، سال گذشته، برای زمینه، من در تخت خواب بسته بودم و در بین چرت‌هایم مشغول برنامه‌ریزی برای افتتاحیه آخر هفته Meridian Experience از آیفون خود بودم. این چقدر متعهد بودم که این رویا را زنده کنم. PS 10/10 توصیه نمی شود. وقتی دکتر میگه استراحت کن حتما باید در حقیقت باقی مانده. با این حال، من اینجا بودم، مصمم بودم که این چشم انداز را از سرم بیرون کنم و به دنیا بیاورم… و انجام دادم. Meridian Experience Weekend در Bellevue، WA در مرکز Meydenbauer، میزبان 100 طراح داخلی و تأثیرگذار خانه برای یک آخر هفته 4 روزه با جشن، اجتماع، ساخت و ساز و تحول بود. خندیدیم. خیلی گریه کردیم… یاد گرفتیم. و ما روابطی را ایجاد کردیم که مسیر شغل و زندگی برخی افراد را تغییر داده است.

که این سوال را باقی می گذارد … چگونه می توانم آن را بالا ببرم!؟

اگر پست Meridian Experience من را در سال گذشته بخوانید، پس می‌دانید که چگونه این ایده کاشته شد، آبیاری شد، پرورش یافت و به وجود آمد. و اگر آن را نخوانده‌اید، اکنون این کار را انجام دهید، سپس به اینجا برگرد… من صبر می‌کنم.

READ  Plantea Estudio با نور و سایه برای فضای داخلی کافه اسید بازی می کند

من به این چشمان کاملا باز رفتم، کاملاً آگاه بودم که هیچ چیز در این مورد آسان نخواهد بود… و اینطور هم نبود. من، برای همه مقاصد، نمایشی تک زن هستم که اتفاقاً شبکه ای سخاوتمندانه از همسالان و دوستان دارد. این روابط کمک بزرگی به اجرای این رویداد عظیم بود، با این حال، واقعیت این است که تمام جزئیات رویداد – گرفتن حامی مالی، برنامه‌نویسی، هماهنگی پروازهای سخنران، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، ردیابی بلیط و غیره – همه کار من بود. . من همه اینها را می دانستم و به هر حال این کار را انجام دادم زیرا باید انجام می شد.

با رفتن به این سال، باید از خودم محافظت می‌کردم که فکر نمی‌کردم باید خودم را «بالا» کنم. چیزهای خاصی وجود دارد که وقتی آنها را تجربه می کنید، آنها را به عنوان “یک بار در طول عمر” طبقه بندی می کنید و در حالی که مطمئناً آخر هفته Meridian Experience 2022 چنین احساسی داشت، من نمی خواستم اینطور بماند. هدف همیشه این بود که تا آنجا که ممکن است برگردیم. به جای تلاش برای پیشی گرفتن از تجربه 2022، می دانستم که باید از تجربه 2022 یاد بگیرم و بهبود دهم. به‌عنوان یک تهیه‌کننده رویداد آماتور – از این نظر که این کار تمام وقت من نیست – من چیزهای زیادی یاد گرفتم… مانند ساختن هواپیما و در عین حال تلاش برای بلند شدن. باز هم… 10/10 توصیه نمی شود lol.

با برنامه ریزی و آماده سازی که به طور رسمی برای آخر هفته Meridian Experience 2023 در حال انجام است، ایده بسیار روشنی از آنچه می خواهم نگه دارم، تغییر دهم و حذف کنم دارم. من همچنین آنقدر متواضع هستم که بدانم هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که نمی دانم و فقط می توانم امیدوار باشم که به اندازه کافی چابک باشم تا بتوانم از آنها عبور کنم. امسال لیست کارهای من به همان اندازه طولانی است – حمایت های مالی ایمن، نهایی کردن جزئیات محل برگزاری، تایید سخنرانان، فروش بلیط، جمع آوری سرمایه، کشف کمد لباس من … همه چیزها! چیزهای زیادی در این رویدادها وجود دارد که ما، به عنوان شرکت کنندگان، بسیار از آنها قدردانی می کنیم، اما هرگز به نحوه گردهمایی آنها فکر نمی کنیم. وقتی به رویدادهایی فکر می‌کنم که الهام‌بخش مریدین بوده‌اند، تمام جزئیات را مورد مطالعه قرار داده‌ام – کیف‌های مهمان، پس‌زمینه‌های صحنه، تجربه ایمیل قبل از رویداد، علامت‌گذاری محل برگزاری، برندسازی میکروفون، عرضه در رسانه‌های اجتماعی… هر کدام. تنها. جزئیات چیزی که من عمیقاً دست کم گرفتم این بود که دید در ذهنم چقدر هزینه دارد زیرا ظاهراً رویاهای بسیار گرانی دارم. شما نمی دانید آنچه را که نمی دانید. و حالا … من کمی بیشتر می دانم.

بالای لیست برای من ایجاد یک برنامه درسی مقیاس پذیر برای شرکت کنندگان بازگشتی بود، در حالی که همچنین اطمینان حاصل کردم که برای مهمانان جدید ما احساس تازگی می کند. برای من، این به معنای بازگرداندن تقریباً همه بلندگوهای ME2022 بود. هر بلندگو اطلاعات زیادی دارد و صادقانه بگویم، ما فقط تابستان گذشته سطح آن را خراش دادیم. سخنرانان بازگشته – و مربیان – می توانند با برقراری ارتباط مجدد با جامعه ای که معمولاً بر اساس خطوط ایالتی و برنامه های فشرده تقسیم شده است، به حضور شرکت کنندگان، مربیان 2022 آنها و خودشان ادامه دهند. و خودخواهانه هیچ عکس دسته جمعی از اسپیکرها ندارم! تقریباً هیچ مدرکی وجود ندارد که حتی با نیمی از آنها در یک اتاق بوده باشد و من می خواهم یک بار دیگر انجام دهم! روده بر شدن از خنده.

READ  10 حلقه برتر اینستاگرام در سال 2023 و شماره 1 ویروسی ترین ویدیوی ما است

با توجه به همین نکته، من زمان بیشتری را صرف کندن و دویدن نسبت به میزبانی واقعی می‌کنم، به این معنی که امسال سالی است که یاد می‌گیرم چگونه تفویض اختیار کنم تا در نهایت بتوانم مقیاس را افزایش دهم. من آرایشی دارم که هرگز دیده نشد و کفشی دارم که هرگز پوشیده نشد، زیرا همیشه کار می کردم. خدا را شکر برای حمایت دوستانم برای حمل بار، زیرا حتی نمی توانم تصور کنم که بدون آنها چگونه می توانستم آن 4 روز را طی کنم! و توجه داشته باشید که من گفتم “یاد بگیرید” برای تفویض اختیار به این دلیل که واگذار کردن چیزها و درخواست کمک برای من طبیعی نیست. این، همراه با نداشتن منابع برای برون سپاری، به معنای بی ارزش بودن بود.

هدف این است که با هر سال، من می‌توانم کمتر ضعیف و استراتژیک باشم.

صحبت از استراتژی…

من می دانستم که به Bellevue، WA – با Visit Bellevue به عنوان یک شریک در حال بازگشت… Woot Woot! – به حمایت از یکپارچگی بالا از رویداد و داده های سال گذشته که توسط این نظریه پشتیبانی می شود ادامه خواهد داد که این یک رویداد بی نظیر به سبک عقب نشینی خواهد بود… نه فقط یک رویداد کنفرانس. برای مثال، اکثر شرکت کنندگان بالاترین سطح خود را در بلوک هتل ما انتخاب کردند. و تقریباً همه مهمانان ما یک روز زودتر آمدند و/یا یک روز دیرتر برای خرید، صرف غذا، و گشت و گذار در شهر و سیاتل ماندند. جامعه Meridian Experience به #MESeason خود متمایل شد و نه تنها برای یادگیری به ما ملحق شد، بلکه واقعاً از خود تجلیل کرد.

کار با شرکایی که استعداد آنها را برای طراحی و داستان سرایی عالی تشخیص می‌دهند به این معنی است که من زمان زیادی را صرف بررسی این موضوع کرده‌ام که شرکت‌کنندگان بالقوه چه کسانی را تگ می‌کنند و غمگین می‌شوند. این به همان اندازه سرگرم کننده بوده است.

سلام… نام من آلبی است و تحقیقات بازار من را خوشحال می کند.

علاوه بر بازگرداندن سخنرانان، من در ارتباط با شرکایی که امیدوارم با آنها کار کنم بسیار عمدی بوده‌ام، و آنها را در شبکه Meridian Experience در اولویت قرار داده‌ام و نه فقط شبکه خود را. این یک رویداد برای من برای کار با شرکای نام تجاری، ایجاد روابط جدید، و رشد نمونه کارها… رسیدن به این نقاط عطف برای همه حاضران است. وظیفه من این است که اتصالات سریع را تسهیل کنم تا این امکان را فراهم کنم… تا اطمینان حاصل کنم که #MESeason همه ادامه دارد.

برای رویداد امسال، من یک مشت هدف بسیار واضح دارم:

  1. تمام 100 بلیط را فروختو ما در حال حاضر یک ربع به این هدف رسیده ایم. سال گذشته ما 31 بلیط کم داشتیم، و در حالی که حال و هوای واقعا عالی بود، من می خواهم به هدف 100 نفری برسم.
  2. شرکای داخلی که فعالانه به دنبال تأثیرگذاران خانگی و سفیر برند هستندباید با آنها کار کنید، تا این روابط بتوانند درست در سایت شروع شوند.
  3. ایجاد اولین تکرار از خانه مریدین – نمایشگر مینی شو هاوس به سبک وینیت طراحی شده توسط جامعه طراحان مریدین. در سال 2016، شروع به تحقیق کردم که برای ایجاد یک خانه نمایش پاپ آپ کاملاً قابل خرید چه نیازی است. پاسخ کوتاه: بسیار زیاد. امسال، امیدوارم بتوانم حامیان مالی مناسب را به دست بیاورم تا به آرامی این کار را به نتیجه برسانند.
  4. 10000 دلار در تامین مالی جمعی جمع آوری کنید، از دستاورد 7 هزار دلاری سال گذشته گذشت. قبلاً گفته‌ام و به گفتن آن ادامه خواهم داد – ME2022 تا حد زیادی به دلیل سخاوت بسیار زیاد جامعه آنلاین گسترده ما برای راه‌اندازی و سرمایه‌گذاری در موفقیت آن امکان‌پذیر شد، زیرا از بسیاری جهات، Meridian یک استارت‌آپ است. .
  5. در واقع به با همه ملاقات و احوالپرسی کنیدو در جلسات بنشینم، زیرا در حالی که می‌دانم همه چه کسانی بودند، با اکثر آنها هیچ وقت رودررویی نداشتم و نمی‌دانم کسی چه چیزی یاد گرفت.
READ  گزارش روند طراحی داخلی میشل اوگوندهین برای سال 2022.

اینکه آیا تمام 5 گل را به کمال زدم یا نه… فقط زمان مشخص خواهد کرد. با این حال، می‌دانم که با تمام پست‌های رسانه‌های اجتماعی، پیشنهادات حامیان مالی، کمپین ایمیلی، و # به‌شدت برای تحقق آن تلاش می‌کنم و هر هدفی را از بین می‌برم.همه چیز در پشت صحنه اتفاق می افتد

صحبت از پشت صحنه…

از آنجایی که در حال حاضر پایه های زیادی گذاشته شده است، کارهای زیادی وجود دارد که مجبور به انجام آنها نبوده ام و گاهی اوقات به این فکر می کنم که آیا فراموش می کنم به ایمیلی پاسخ دهم یا جلسه ای را تأیید کنم یا فقط کاری را انجام دهم. چرا؟ چون امسال تا الان توانسته ام نفس بکشم. چیزی که شما و بسیاری دیگر ممکن است در مورد من ندانید این است که در طول برنامه ریزی ME2022 من یک شغل تمام وقت داشتم. امسال، در طول برنامه ریزی ME2023 … من دوباره یک وقت تمام وقت دارم. من یک شوهر و یک دختر و یک خانه دارم و مسئولیت های بی شمار دیگری. من سلامتی ام را از امواج اوج و فرود عبور کرده ام. و البته هنوزم هستم @albieknows. در روزهای من تقریباً هرگز فضای سفید وجود ندارد و غیرممکن نیست که همه چیز از شکاف ها بگذرد. و با این حال… من هنوز احساس آرامش می کنم… چند هفته کمتر آرامش دارم… با این حال صلح به همان اندازه. فکر می‌کنم با دانستن اینکه شما از چیزی بزرگ، ترسناک و ناشناخته تلاش کردید و جان سالم به در بردید، یک وضوح وجود دارد. من از تجربه مریدین 2022 آخر هفته جان سالم به در بردم. وقتی همه بیرون آمدند، خسته از طرف دیگر بیرون آمدم و به سختی به خانه ام خم کردم، به عنوان مکانی نرم برای فرود آمدن… و چیزی را تغییر نمی‌دهم، زیرا تغییر نحوه انجام همه چیز، پاک کردن تمام درس‌های آموخته خواهد بود. .

از آنجایی که فروش بلیت‌ها ادامه دارد و من به کاری که انجام می‌دهم ادامه می‌دهم، گاهی اوقات این یک رویا به نظر می‌رسد که بتوانم این کار را برای دومین سال متوالی انجام دهم. داشتن شرکت کنندگان، سخنرانان و شرکای بازگشت سیگنال به من نشان می دهد که من کاری را که سال گذشته در نظر داشتم انجام دادم، و ما فقط می توانیم از اینجا بالا برویم!

اگر می خواهید شرکت کنید به اینجا بروید و بلیط خود را تهیه کنید اینجا برای آخر هفته 6/21-6/24!

*عکس ها توسط الی لیلستروم
** خلاصه ویدیو در دسترس است @meridianexperience

پست چگونه آلبی با تجربه مریدین دنیای (طراحی) را که می خواست ببیند ایجاد کرد … و شما می توانید بخشی از آن باشید! اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید