میدونم میدونم. چکمه های بلند برای بهار جس؟؟؟ ما سعی می کنیم زمستان را فراموش کنیم! و ببین، متوجه شدم اما صدای من و امیلی را می شنوم. امیلی به چکمه های بسیار بلند/روی زانو بسیار علاقه دارد و می دانم که چرا. می‌توان آن‌ها را به راحتی با دامن (اگر حال و هوای شماست) یا لباس ست کرد تا بتوانید در عین حال که گرم می‌مانید ظاهری بهاری داشته باشید. و بیایید صادق باشیم، بسته به استایلی که به آن ها می دهید، می توانند سکسی نیز باشند که هر از چند گاهی بیان آن خوب است:) اگر از من بپرسید، کفشی همه کاره به نظر می رسد که می توان آن را در سه فصل از چهار فصل پوشید.

منظورم این است که به این شماره گاه به گاه کوچک و بامزه نگاه کنید که Em برای پست دامن کوتاهی که او انجام داده است. چکمه‌ها فوراً این لباس را بسیار خنک‌تر و شیک‌تر می‌کنند، درست است؟ می‌دانم که وقتی در گذشته به چکمه‌های بلند یا روی زانو فکر می‌کردم، بیشتر یک کفش «بیرون رفتن» است، نه یک کفش معمولی. اما این نوزادان واقعاً می توانند هر دو را انجام دهند همانطور که می بینید و من در زیر ثابت خواهم کرد. بنابراین اگر به چند چکمه جدید نیاز دارید یا همیشه می خواستید چند چکمه واقعا بلند را امتحان کنید، من 9 گزینه عالی برای شما دارم.

این زیبایی ها آنهایی هستند که Em در عکس ابتدایی پوشیده است اما با رنگ دیگری (او نیز واقعاً این رنگ را می خواهد). آنها در واقع در هفت رنگ مختلف هستند، بنابراین آنها چیزی برای همه دارند. ادامه مطلب را در زیر ببینید.

READ  Dongfengyun Hotel Mi'Le دارای طراحی داخلی توسط Cheng Chung Design است

چقدر به طرق مختلف استایل شده اند؟ با دیدن این عکس‌ها احساس می‌کنم که دوست دارم چکمه‌ای به این بلندی بپوشم (در دامن‌های کوچک احساس راحتی نمی‌کنم). من می خواهم مانند این زن ها باحال به نظر برسم! در حال حاضر، من در مورد اندازه گوساله ها مطمئن نیستم زیرا سایت بررسی ندارد، اما آنها خیلی تنگ به نظر نمی رسند بنابراین احتمالاً فضای کمی دارند. همچنین، این توله ها ارزان نیستند، بنابراین در حالی که در بالای لیست من هستند، بیایید گزینه کمی مقرون به صرفه تر را بررسی کنیم…

ظاهر فوق العاده مشابه که در شش رنگ عرضه می شود و نصف قیمت Sezane است. اوه و اونا هم گزینه گسترده ای دارن!!

در اینجا چند راه دیگر وجود دارد که می توانید به این چکمه و مرد مدل دهید، آنها زیبا هستند. یک بررسی همچنین اشاره کرد که این چکمه‌ها تا زیر زانو خم نمی‌شوند، که به نظر می‌رسد نکته بسیار مهمی است که باید در چکمه‌های بلندتر کمی شل‌تر به آن توجه کرد. به نظر من اینها خیلی عالی هستند.

من جزئیات دوخت را دوست دارم روی اینها، رنگ قهوه ای پر زرق و برق، و پاشنه بچه گربه پایین! اینها به نوعی از چکمه های مد روز ایده آل در حال حاضر هستند (بلند با پاشنه بچه گربه) اما به نظر می رسد و واقعاً بی انتها به نظر می رسد.

اما بهار در راه است، بنابراین برای یک چکمه با رنگ روشن تر یک راه سرگرم کننده برای پوشیدن آسان این چکمه ها با لباس های بهاری است! اوه، آنها همچنین زیر 100 دلار هستند که شگفت‌انگیز است، اما بسیاری از بازبینان می‌گویند که گوساله‌ها FYI باریک هستند.

READ  5 "قوانین دکور" که ما فکر می کنیم باید شکسته شوند و چگونه آن را انجام دهیم

با حفظ رنگ روشن اما در مواد ساده تر برای تمیز نگه داشتن، ما اینها را داریم چکمه های سفید مایل به سفید از یکی از مارک های کفش مورد علاقه من، عمدا خالی! من می دانم که کیفیت آنها فوق العاده است و من دوست دارم که پاشنه در سمت پایین باشد. آنها همچنین با قیمت 209 دلار عالی هستند و همچنین در رنگ مشکی عرضه می شوند.

خوب، بنابراین من می خواستم یک چکمه صاف و بلند پیدا کنم، اما پیدا کردن هر چکمه ای که واقعاً دوست داشتم، بسیار سخت بود. پس وقتی دیدم اینها تلمبه زدم! وقتی برچسب قیمت را دیدم کمتر تحت فشار بودم. اما اگر بودجه کافی دارید و می خواهید روی یک چکمه جذاب و در عین حال کلاسیک سرمایه گذاری کنید، فکر می کنم اینها شگفت انگیز هستند.

اینها کمی مقرون به صرفه تر از موارد بالا هستند، اما برای من کمی جذاب تر و مد روز هستند. به بالای چکمه توجه کنید. این تنها جفت در این دور آپ است که در قسمت بالا تناسب محکم تری دارد. حالا، ممکن است از این نوع استایل خودداری کنم، زیرا تناسب گشادتر را ترجیح می دهم (حتی در چکمه های پایین تر) اما می خواستم این گزینه را در صورتی که ظاهری که شما دوست دارید ارائه دهم! هنگام خرید این نوع چکمه ها فقط به چیزی توجه کنید و به آن فکر کنید 🙂

من تعجب می کنم چگونه به اینها من هستم! اما دوباره با چکمه‌های کابویی بزرگ شدم، بنابراین شاید نباید شوکه شوم:) من عاشق رنگ، لجن و قیمت (100 دلار) هستم. آنها سکسی هستند اما گاه به گاه و فقط فوق العاده سرگرم کننده هستند بدون اینکه خیلی بلند باشند.

READ  AvroKO رستورانی را در باشگاه The Twelve Thirty جاستین تیمبرلیک طراحی می کند

و آخرین اما مهم نیست این چکمه های سیاه قد بلند با الهام از گاوچران. من می دانم که آنها بیش از زانو نیستند اما آنها واقعاً نزدیک هستند و فکر می کنم با این همه لباس بیمار به نظر می رسند. خطوط ساده هستند و فضای گوساله سخاوتمندانه به نظر می رسد! اوه، و برای 80 دلار من فکر می کنم این یک سرقت است.

خوب، افکار؟ آیا شما یک چکمه بالای زانو هستید؟ اگر نه آیا به این فکر می کنید که برخی مانند من را امتحان کنید؟ خبرم کن!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: The Year Of The Structured Mini Skirt – Cute Skirt and How I’m I’m Styling them

دیدگاهتان را بنویسید