هو هو هو و تعطیلات مبارک. امروز میخواهیم در مورد موضوع مورد علاقه من که احتمالاً همیشه صحبت کرده ام: پیژامه های مناسب خانواده! من عاشق یک ست لباس خواب خوب برای تعطیلات هستم، اما دوست دارم خانواده ام را مجبور کنم که حتی بیشتر با هم هماهنگ شوند. بنابراین اگر شما در یک قایق هستید، من برخی از موارد مورد علاقه خود را گردآوری کرده ام که از زیبا تا کمی مسخره (به روشی عالی) متغیر است. بیایید به فصل تعطیلات متمایل شویم، مردم. اینجا می رویم!

اول، من فقط می‌خواستم با گفتن این جمله شروع کنم، بله، من قبلاً چند لباس خواب همسان برای امسال انتخاب کرده‌ام و نظرم را به شما می‌دهم. همچنین، می‌خواهم با این واقعیت پیش‌گفتار کنم که PJهای همسان در طول تعطیلات یک کالای مورد علاقه هستند و به سرعت فروخته می‌شوند، بنابراین تمام تلاشم را کردم تا گزینه‌های عمدتاً مقرون به صرفه‌ای را پیدا کنم که هنوز در دسترس هستند و تا قبل از دسامبر به دست شما می‌رسند. کل خانواده این چیزها واقعاً می توانند جمع شوند، بنابراین من تمام تلاشم را کردم تا مقرون به صرفه ترین گزینه ها را برای همه پیدا کنم!

PJ هایی که خریدم و نظر من

لباس خوابی که امسال دارم اینها هستند که فوق‌العاده هستند زیرا تعداد زیادی گزینه با قیمت کمتر از 30 دلار دارند و همه آنها در انبار هستند (حداقل در حال حاضر!!) می‌دانم که همه ایده‌های متفاوتی در مورد راحتی PJ دارند، بنابراین اینها عالی هستند زیرا دکمه‌هایی وجود دارد. لباس‌های پایین، لباس خواب، و کت‌های PJ با تی‌های راحت، تا هرکسی بتواند چیزی را که دوست دارد پیدا کند (حتی برخی برای سگ وجود دارد که خنده‌دار است). من هم فکر می‌کردم زیبا بود که پی‌جی‌های دکمه‌دار آن پسر آستر قرمز دارند و پی‌جی‌های زنانه آستر سفید دارند. منطبق است اما این جزئیات شیرین هنگام مرتب کردن آنها در شستشو زندگی را آسان می کند! از نظر کیفیت، با توجه به این واقعیت که آنها 30 دلار بودند، تحت تاثیر قرار گرفتم. آنها نسبتاً ضخیم هستند و یک ماده فلانل هستند که برای استراحت راحت است، اما اگر خواب گرمی دارید، شاید بهترین گزینه برای خوابیدن نباشد (این به من نشان داده شده است، زیرا من یک خواب بسیار گرم هستم، بنابراین ممکن است اینها درست باشند. برای شب کریسمس / صبح با خانواده). از نظر سایزبندی، من سایز UP را برای خانم ها توصیه می کنم (من 4/6 هستم و نمودار اندازه می گوید که باید کوچک باشم اما متوسط ​​خیلی راحت تر است)، اما برای آقایان به نظر می رسد که این اندازه نسبتاً درست است. . بند کمر کشدار است بنابراین مقداری اتاق تکان دادن در اندازه وجود دارد! و این بررسی کامل من از پی جی های تعطیلات است که دارم، حالا بیایید به برخی دیگر از جذابیت های موجود در بازار برسیم!!

READ  ورودی خانه مزرعه - نگاهی به صفحه و فرآیند من

1. SleepytimePJs خانواده کریسمس ست لباس خواب شطرنجی فلانل Pj: این مجموعه ای است که من دارم و همین الان در بالا بررسی کردم… نسبت به قیمتش واقعا عالیه!!
2. سویشرت X-Mas گلدوزی شده با سانتا بیبی: اگر خانواده شما کمتر به انرژی PJ مطابقت دارند و می‌خواهند به جای آن یک سویشرت همسان بسازند، من این گزینه فوق‌العاده زیبا را پیدا کردم که امسال نیز به خرید آن فکر می‌کنم (می‌توانید بگویید من تعطیلات را دوست دارم؟)
3. ست لباس خواب چهارخانه: Old Navy گزینه های تطبیق عالی و مقرون به صرفه زیادی دارد و من دوست دارم که در این عکس مطابقت دارند اما دقیقاً همه یکسان نیستند. اما اگر می‌خواهید همه در یک ظاهر باشند، همه آن گزینه‌ها نیز وجود دارد.
4. ست لباس خواب زنانه آستین بلند پوپلین نخی + ست لباس خواب مردانه آستین بلند پوپلین نخی + ست لباس خواب آستین بلند نخی پوپلین بچه گانه: این ها در سمت گران تر هستند اما بسیار زیبا و کلاسیک هستند!
5. ست لباس خواب کریسمس خانواده سبز: فوق العاده جشن است و من احساس می کنم این نوع PJ معمولاً فوق العاده راحت است.
6. لباس خواب خانوادگی مطابق با چک بوفالو هانوکا: این پی جی هانوکا چقدر ناز هستند؟! هانا اندرسون گزینه های هانوکا زیادی هم داره 🙂
7. ست چک سیاه و سفید بوفالو: کلاسیک و خوب است که آنها تعطیلات را فریاد نمی زنند (اگر به آن علاقه دارید. ها)
8. لباس خواب خانوادگی مطابق با دانه برف Scandi: بسیار زیبا! این شرکت جایی است که Em تعداد زیادی از لباس‌های Birdie را می‌خرد و کیفیت آن را به وجد می‌آورد و آنها گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارند.
9. لباس خواب خانواده تارتان فلانل: آیا لباس خواب هماهنگ می تواند زیبا به نظر برسد؟ خب اینها هستن کمی گران است اما مطمئناً سطح بالا به نظر می رسد.
10. لباس خواب یک تکه خانواده گوزن شمالی: وقتی در پاراگراف ابتدایی به “مسخره” اشاره کردم، شرط می بندم که می توانید حدس بزنید که در مورد کدام یک چت می کردم. بیایید آن را برای خنده دار ترین دسته از دست بدهیم! واقعیت جالب – زمانی که دبیرستان بودم به عنوان یک گوزن شمالی در حال رقص در یک نمایش نورپردازی درختان اجرا می‌کردم، بنابراین مطمئناً به خرید این گوزن‌ها فکر می‌کردم (خانواده‌ام گفتند نه و نمی‌توانم آنها را سرزنش کنم).
11. ست لباس خواب راه راه: اینا خیلی باحال به نظر میرسن، نه؟!
12. پیژامه چهارخانه سبز خانوادگی: اگر بیشتر به رنگ‌های ملایم علاقه دارید، اینها یک انتخاب واقعا عالی هستند که هنوز هم جشن هستند:)

اکنون، اگر فقط برای خود به دنبال PJ می‌گردید، یا می‌خواهید گزینه‌های بیشتری را بررسی کنید، بیایید در مورد تعدادی از موارد دلخواه Em و جایی که او لباس خواب می‌خرد صحبت کنیم:

READ  خواهرخواندگی لباس هدف مسافرتی 30 دلاری (پس برای همه کار می کند؟؟)

ست لباس خواب یقه ناچ نرم، 22 دلار

عکس توسط ورونیکا کرافورد | از 8 لباس خواب برای پوشیدن در تمام زمستان

بررسی Em:

«پی‌جی‌ها جایی نیستند که من در زندگی ولخرجی کنم، بنابراین پوشیده‌ام مجموعه های تطبیق هدف برای سالها. من در واقع معمولاً دو مورد مشابه می خرم، بنابراین در صورتی که بالا یا پایین را اشتباه قرار دهم، تحت پوشش هستم.

راحتی: 10/10. به نظر می رسد که شما هیچ چیز نمی پوشید.
ناز بودن: بله. من احساس می کنم دوست داشتنی است، و از آنجا که شورت بسیار کوتاه است، برایان نیز واقعاً آن را دوست دارد. شورت جعبه ای است که خوب است، نمی چسبد و واقعا گشاد است. آنها واقعاً زیبا می پوشند، جادار هستند اما خیلی جعبه ای نیستند و در رنگ های بسیار زیادی وجود دارند.
توان مالی: با 22 دلار برای مجموعه، صادقانه بگویم که به هیچ وجه نمی توانید از آن پشیمان شوید. دو مجموعه ای که دو سال پیش از تارگت خریدم، به تازگی شروع به مصرف قرص کرده اند، اما من هنوز آنها را در تابستان انتخاب می کنم. این مدل بهتر است.»

پیژامه هانا اندرسون، 34 دلار +

عکس توسط ورونیکا کرافورد | از 8 لباس خواب برای پوشیدن در تمام زمستان

بررسی Em:

“در حالی که نسخه این مجموعه PJ امسال کمی متفاوت است، من نمی توانم بدون اشاره به PJ صحبت کنم هانا اندرسون. آنها در لباس خواب تخصص دارند، بنابراین از آنها انتظار دارید که این کار را به درستی انجام دهند و انجام می دهند.

راحتی: 10/10 دیگر. آنها راحت و سبک هستند اما هنوز گرم هستند. من فکر می‌کنم پیدا کردن پارچه ضخیم‌تر که بسیار راحت و تنفس‌پذیر باشد سخت است، اما اینها هستند. با وجود اینکه مناسب‌تر هستند، اما به مکان‌هایی که نباید می‌چسبند، نمی‌چسبند.

ناز بودن: استایل‌های هنلی و جان بلند، بازیگوش‌تر و عجیب‌تر از مدل‌های باکسر هستند. در کمر احساس سفت شدن ندارد و این کلید است. پیژامه هایی که از ناحیه کمر بریده می شوند و رویه مافین ناراحت کننده ای به شما می دهند در حالی که تو خوابیدی کار برعکسی را که باید انجام می دهند. من متوجه شده ام که شما می خواهید کمری با کشش سبک داشته باشید و در صورت تمایل، یک بند کشی محکم تر داشته باشید.

توان مالی:68 دلار برای مجموعه. اینها گرانتر از بسیاری از موارد زیر هستند، درست است. من فقط آنها را دوست دارم و متوجه شده ام که خودم (و برایان و بچه ها) ترجیح می دهیم همیشه آنها را بپوشم. آنها فقط ما را خوشحال می کنند. اولین جفتی که سال‌ها پیش داشتم از طرف شرکت هدیه داده شده بود وگرنه ممکن بود در ابتدا ولخرجی نمی‌کردم، نمی‌دانستم چرا ارزشش را دارند، اما در طول سال‌ها آن‌ها جفتی هستند که من برای خودم ولخرجی می‌کنم. من هنوز ست سبز را می پوشم و دو سال بعد، آنها کاملاً مقاومت می کنند.

READ  این روشی است که شما به روشی درست به یک خانه تاریخی اضافه می‌کنید (هشدار: عکس‌های زیبای پیش رو)

پیژامه شکافی، 20 دلار +

عکس توسط ورونیکا کرافورد | از 8 لباس خواب برای پوشیدن در تمام زمستان

بررسی Em:

“من مدتی است که از Gap خرید نکرده ام، اما آرلین گفت که اینها نقدهای خوبی دریافت کردند، بنابراین آنها را امتحان کردم و آنها یک بله جهنمی هستند.

راحتی: آنها بسیار نازک و نازک هستند بنابراین خیلی خوب. بدون بریدگی، بدون چسبیدن به جاهایی که نباید. فقط راحتی و تنفس فوق العاده. من به معنای واقعی کلمه در حال حاضر آنها را می پوشم همانطور که دیشب آنها را برای خوابیدن انتخاب کردم. من دیر با یکی از دوستانم شام خوردم و به خانه آمدم و فقط برای اینها گشتم اگر چیزی به شما می گوید. برایان از خواب بیدار شد و گفت: “داری چه کار می کنی؟” و من پاسخ دادم: «متاسفم! شکار پیژامه!» اگر در شب گرم می دوید اما همچنان شلوار و آستین بلند می خواهید، بسیار سبک هستند.

ناز بودن:من احساس می کنم فوق العاده زیبا در این. دور کمرم جا دارم و به بند سوتینم نمی چسبه. آنها فقط خوب هستند.

توان مالی:77 دلار برای مجموعه و ارزش هر پنی را دارد. من به تازگی آنها را دریافت کردم، بنابراین نمی دانم آنها در طول زمان چگونه می پوشند، بنابراین اگر شخص دیگری تجربه طولانی مدت بیشتری با آنها دارد، لطفاً در نظرات بگذارید.

اگر می‌خواهید بیشتر بررسی پست پیژامه Em را ببینید، همه چیز اینجاست!

این همه برای امروز است زیرا می دانیم که شما بچه ها احتمالاً با برنامه ریزی روز بوقلمون بیش از حد شلوغ شده اید، اما فقط می خواستم بگویم تعطیلات (تقریباً) مبارک است و امیدواریم این راهنما به شما کمک کند قبل از اینکه خیلی دیر شود PJ های خانواده خود را دریافت کنید! و اگر PJهای منطبقی را که دارم خریداری کردید به من اطلاع دهید — این یک فرقه لباس خواب با خانواده EHD خواهد بود! عاشقشم. خیلی خوشحالم!! xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از جانب: رونمایی از اتاق نشیمن تعطیلات اسکاندیناویایی (و آسان و بدون آشفتگی) ما + چگونه در نهایت بزرگ‌ترین مشکل استایل خود را کشف کردم و آن را حل کردم

پست پیژامه های مناسب برای تعطیلات خانوادگی که دوست داریم + یکی که امسال خریدیم اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید