در مجموع، همه ما می دانیم که چه نوع هفته ای بوده است. این یکی دیگر کاملاً ویرانگر اینجا در ایالات متحده بود. امیدواریم که نوزادان و عزیزانتان را در نزدیکی خود نگه داشته باشید و حتی در حد کمی در مبارزه برای قوانین کنترل اسلحه منطقی کمک کرده باشید. از نو، هر شهر اگر به دنبال منابع هستید، سازمانی است که ما قویاً پشتیبان آن هستیم. ما همچنین می دانیم که فاصله گرفتن از غم چقدر مهم است. ما می دانیم که به آنها نیاز داشته ایم. بنابراین در اینجا ما با چند پیوند هستیم تا شاید روز شما را کمی روشن‌تر کنیم.

با گشت و گذار در خانه این هفته قرار است به موضوع عروسی بمانیم (دیروز پست عروسی زیبای سارا را خواندید؟!). این هفته، جس مسئول پیوند بالا بود و در حالی که او در جستجوی یک تور خانه عالی بود، به طور تصادفی با این بوتیک هتل فوق العاده پالم اسپرینگز که در ابتدا در اوایل دهه 1900 ساخته شده بود، برخورد کرد. باید بری بخونی مقاله در مورد Yellowtrace تا بفهمیم چقدر تاریخ دارد به هر حال، وقتی جس در حال ورق زدن بود، متوجه شد که پسر عمویش امسال در اینجا ازدواج می کند! نیازی به گفتن نیست که او در مورد این عروسی بسیار هیجان زده است. بازسازی باورنکردنی کاسا کودی واقعاً چیزی برای دیدن است.

از امیلی: چند خبرنامه، اگر نگوییم فقط یک، وجود دارد که من برای هر هفته هزینه می کنم و مشتاقانه منتظر آن هستم. هیلی نهمان شاید عزیزم آیا آن است. او طوری روی نبض فرهنگی می نشیند که ای کاش من انجام می دادم و اغلب درباره موضوعی که به آن فکر می کنم می نویسد و افکارم را به هم می زند اما به روشی هوشمندانه تر و در عین حال قابل هضم. پس از حذف خود از زندگی شهری، متوجه شدم که توصیه های او در مورد مقالات و رسانه ها باعث می شود احساس سیری و تعادل داشته باشم و به جرأت می گویم “در آگاهی”. من چند هفته پیش با او در نیویورک قهوه خوردم (هی، رسانه های اجتماعی می توانند گاهی اوقات یک رابط عالی باشند) و می توانم گزارش کنم که او همانقدر سرحال، باهوش و معمولی است که در خبرنامه اش است. من نوشته های او را از اوایل دوران ManRepeller دنبال می کردم. بنابراین اگر به دنبال دیدگاهی متعادل از جهان هستید که با لحنی دعوت‌کننده و در عین حال خراب‌کننده نوشته شده است، در خبرنامه او مشترک شوید (و اگر دوست دارید با پرداخت 5 دلار از آن حمایت کنید). همچنین وقتی این را می نویسم، نمی خواهم ناخن های بلندی را که برای چسباندن آنها از چسب فوق العاده استفاده می کنید، فشار دهید. برایان مجبور شد به من کمک کند دکمه‌های شلوارم را ببندم (انتخاب بدی که در هنگام امضای کتاب با دکمه‌ها حرکت کنم) و به دلیل اشتباهات زیاد انگشتان، نوشتن این پاراگراف از من 10 دقیقه طول کشید. آنها نمی توانند به اندازه کافی سریع سقوط کنند!

READ  خوشمزه ترین/ ساده ترین سوپ مرغی که تمام خانواده من می خورند (بدون لبنیات، بدون گلوتن، و گزینه ای بدون غلات) + آیا سال 2024 یا 2025 سال کتاب آشپزی سوپ من است؟

از جس: می دانم که کمی دیر به بازی رسیده ام، اما اگر ویژه جدید جرود کارمایکل را در HBOMax تماشا نکرده اید، روتانیللطفا فورا آن را تماشا کنید. می دانستم که او پس از دیدن میزبان SNL، برنامه ویژه ای داشت، اما تا زمانی که به او گوش دادم نبود کارشناس صندلی راحتی که بالاخره به تماشای آن نشستم. آخرین باری که اینقدر متاثر شدم یادم نمی آید. این چیز مورد علاقه من است که در این مدت دیده ام. خیلی آسیب پذیر، خیلی صمیمی، خیلی خنده دار، خیلی دلخراش و در عین حال واقعا امیدوارکننده است.

همچنین از Jess: برای اینکه در موضوع باقی بمانیم، در مورد مراسم عروسی (آینده رایان و اخیر سارا) و گزینه های لباس مهمان صحبت کرده ایم، اما من به کمک کفش نیاز دارم! 99% مطمئنم این لباس است (قرمز) من برای عروسی در ماساچوست در ماه جولای می خرم اما می خواهم کفش مناسبی پیدا کنم. ظاهری که می خواهم ساده و بی دردسر است:) دوست دارم اینها اما آنها به رنگی که من می خواهم در حال حاضر فروخته شده اند (اگر به کفش های پاشنه آبی نیاز دارید آنها را به رنگ آبی در انبار دارند). اینها با مدل لباس پوشیدن همخوانی دارند پس شاید؟ اینها دوست داشتنی هستند و شبیه هیچ چیزی نیستند که قبلاً نپوشیده ام، اما نگرانم که پاشنه آن برای چمن خیلی لاغر باشد. یا می توانستم جسورانه رفتار کنم و بودم این زیبایی های نقره ای. توجه داشته باشید من یک بند مچ پا برای راه رفتن و رقصیدن راحت تر می خواهم:) نظر شما چیست؟ همچنین برای پیشنهادات باز است.

READ  ده فضای داخلی که از دیوارهای بلوک شیشه ای برای بازی با نور و سایه استفاده می کنند

از جس: یکی از مارک های جواهرات مورد علاقه من بود یک همکاری زیبا با کلود هوم! 3 ظرف زیبای ارگانیک وجود دارد که برای قطعات روزمره شما (یا قطعاتی که دوست دارید نمایش دهید:))

از رایان: این هفته به دلایل واضح سعی کردم دوز سالمی از رسانه های نشاط بخش/سبک و سرگرمی مصرف کنم. زمانی که احساس ناراحتی/ناامیدی/افسردگی می‌کنم، هدف اصلی من پادکست است به دنبال درمان باشید با کمدین پت ریگان و کاترین کوهن. گوش دادن به آنها مانند این است که با دوستان خنده دار خود در مورد آنچه در زندگی آنها می گذرد صحبت کنید. هر زمان که به آن نیاز داشته باشم واقعاً مرا خوشحال می کند و این هفته قطعاً بیش از 100 برابر به آن نیاز داشتم.

از مالوری: بنابراین، در حالی که اِم به وضوح طرفدار نیست (آنها قطعاً به صبر و عادت کردن نیاز دارند)، رایان یک بار به من گفت که از پرس روی ناخن ها استفاده می کند و آنها را دوست دارد (رایان، کیتلین و جس همگی ناخن های بلند تیمی هستند، در اینجا شاهد آن هستیم. ). بنابراین زمانی که من با اینها در فروش من می دانستم که باید به آنها ضربه بزنم و بسیار شگفت زده شدم! من آن‌ها را شب دیگر برای قرار ملاقات گذاشتم و پوشیدن آن‌ها بسیار آسان بود و بسیار مناسب به نظر می‌رسیدند. مطمئن نیستم چقدر دوام می‌آورند از زمانی که به معنای واقعی کلمه آنها را چسبانده‌اید (من آنها را برای یک روز کامل پوشیده‌ام و تا الان خیلی خوب بوده‌ام، همچنین من آن‌ها را کمی کم کردم تا خیلی طولانی نباشند) اما فکر می‌کنم که اگر یک رویداد یا مناسبت خاص دارید و نمی خواهید زمان یا هزینه ای را صرف ناخن های خود کنید بسیار عالی است… من چند رویداد دیگر در راه است که قصد دارم آنها را برای آنها انجام دهم!! 10/10!

به یاد داشته باشید زمانی که ما برجسته شد هوپی استاکمن تور خانه (هم بنیانگذار EHD مورد علاقه، فروشگاه بلوک) از جام جو؟ همچنین ممکن است کاغذ دیواری زیبای روی برخی از دیوارهای او را به یاد داشته باشید، درست است؟ خوب، آن یکی و بیشتر هستند اکنون برای خرید در دسترس است! طرح های آنها بسیار خاص هستند، بنابراین حتی اگر خانه شما از قبل با کاغذ دیواری پوشانده شده است، حداقل باید نگاه کنید.

READ  به‌روزرسانی بیرونی خانه‌ی مزرعه - وضعیت فعلی خانه، زمین ورزشی، و آنچه بعداً می‌آید

از کیتلین: این هفته در بحبوحه موج گرمای 90 درجه (#مبارک) در یک حمام نوزاد شرکت خواهم کرد، بنابراین در جستجوی یک لباس سبک وزن، دمنده و زیبا برای خانواده بودم و من یکی دیگر را پیدا کردم! انتظار زیادی از عکس نداشتم، اما این لباس میدی از نظر شخصی بسیار خوب است. همه معیارهای من را برآورده می کند: آستین کوتاه که خالکوبی های بزرگتر من را پنهان می کند، فوق العاده راحت، زیر 120 دلار، مناسب سوتین است، سینه های زیادی را نشان نمی دهد (باز هم، عکس ها گمراه کننده بودند – برش به آن اندازه روی فنجان های F من نزدیک نیست. !)، جیب، کمر بسته، و به طور کلی پوشیدن آن لذت بخش است. توصیه قاطع.

همچنین از کیتلین: قبلاً آن را در وبلاگ توصیه کرده بودم، اما اوایل امسال کتابی به نام جنگ با اسلحه: نبرد من علیه صنعتی که آمریکا را رادیکال کرد. من از توصیه مجدد آن در چنین شرایط مختلف متنفرم، اما اگر این نویسنده بتواند به حرفه 30 ساله خود به عنوان یک مجری اسلحه گرم پایان دهد (مثلا زمانی که او “مرد سال صنعت تیراندازی” بود) پس از اینکه متوجه شد همه چیز نیز پیش رفته است. خیلی خوب، شاید هنوز این امید وجود داشته باشد که آمریکایی ها بتوانند با حمایت از قوانین عقل سلیم تر کنار بیایند، می دانید؟

تعطیلات آخر هفته خود را به خوبی بگذرانید.

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط بووری الکتریک | عکس توسط لنس گربر | از طریق رنگ زرد

دیدگاهتان را بنویسید