من فکر می کنم منصفانه است که بگویم من در این اتاق با دختر 7 ساله ام (که به طور مداوم خودش را اینطور لباس می پوشد) در یک فانتزی زندگی می کنم. این اتاق تمام نشده است، و لزوماً با بقیه خانه “کار” نمی کند، اما ما اهمیتی نمی دهیم. به عنوان یادآوری، به او اجازه دادم که در طراحی نقش داشته باشد (در مورد این روند اینجا نوشتم)، نقش طراح او را ایفا کند و البته به هدایت انتخاب هایش کمک کند. او می‌داند که این کار من است و ما قصد نداریم زباله‌های زباله/دفن زباله بخریم (مانند سایبان LED بنفش که او می‌خواهد). این همیشه یکپارچه نیست، اما من خیلی سعی می کنم به او اجازه بدهم احساس کند کنترل دارد، زیرا از همه چیزهایی که در مورد فرزندپروری دختران متوجه شده ام، خوانده ام و شخصا تجربه کرده ام، تلاش من برای کنترل او برای ما بهترین نخواهد بود. ارتباط. او فقط 7 سال دارد، بنابراین می دانم که چالش برانگیزتر خواهد شد، بنابراین اکنون سعی می کنم عادات/الگوهای خوبی ایجاد کنم. من می گویم که ما سر به لب نمی آوریم – من این را برای لاف زدن نمی گویم، اما فقط بدانید که کار با هم برای ما راحت تر از برخی از روابط دیگر من است. ما هر دو علاقه مندان بزرگی هستیم، رنگ را دوست داریم و فقط می خواهیم آن را دنبال کنیم. ما به طور کلی در یک صفحه هستیم که کار را آسان تر می کند (که به نظر من طبیعی نیست و دقیقاً در مورد چارلی نیست).

برو دنبالش که انجام دادیم…

ماه ها پیش از اتاق خواب شیرین و آرام خانه مزرعه اسکاندیناوی که سنجاق کرده بودم صرف نظر کردم، زیرا او بسیار مخالف آن بود. او رنگ‌های روشن و الگوهای زیادی می‌خواست، بنابراین ما اینجا هستیم و این خیلی سرگرم‌کننده است. باز هم، این یک افشاگری نیست، بلکه یک “اینجا ما امروز هستیم”.

READ  OMA گالری های طراحی را در موزه هنر بازسازی شده دنور نشان می دهد

تخت از بازار FB بود و او ابتدا می خواست آن را رنگ کند و اکنون نمی کند. من به نوعی می خواهم اتاق را ساده کنم و یک تخت روکش جامد (مدرن تر) بگیرم، اما او این تخت را دوست دارد. همچنین بسیار کریکت و چروک است. بنابراین این ممکن است تغییر کند. کمد قدیمی (همچنین بازار FB) نیز قرار بود به رنگ روشن رنگ آمیزی شود، اما ما هنوز این کار را انجام نداده‌ایم و میز کناری حصیری فعلاً آنجا انداخته شد.

بدیهی است که آباژورها مورد علاقه من هستند (هر کدام 80 دلار در یک مرکز خرید عتیقه)، اما مطمئن نیستم که آنها در جایی که در حال حاضر آویزان هستند کار می کنند. من سعی کردم آنها را در گوشه ای در دو ارتفاع مختلف آویزان کنم، اما آنها بسیار بزرگ هستند. من رنگ قرمز را روی کمد دوست دارم، اما رنگ سبز روی میز حصیری از نظر مقیاس مشخصاً عجیب است.

ما همچنین نیازی به استفاده از هر دوی آنها نداریم. یکی هم می تواند بالای میز هنری او باشد، یا بالای یک گوشه کتابخوانی. این همه برای این است که بگویم اینجا جایی است که او می‌خواست ما لامپ‌های آویزان را امتحان کنیم، اما مطمئن نیستم که آنها آنجا بمانند.

به دستیارم امیلی کمک می کنم که بفهمد چگونه آنها را با یک زنجیر و طناب سیم کشی کند (که در هزینه و زمان ما صرفه جویی کرد). ما هنوز باید نحوه اضافه کردن سوئیچ را بیابیم، بنابراین در حال حاضر آنها فقط زمانی که به برق متصل هستند روشن هستند.

همانطور که می بینید بقیه اتاق بسیار TBD است.

او یک میز نقاشی و یک گوشه مطالعه می خواهد، اما مطمئن نیستم که ما برای هر دو جا داریم.

آن قفسه کتاب به شدت در حال از هم پاشیدن است، بنابراین ما آن را با چیزی جایگزین می کنیم که ماندگاری طولانی مدت داشته باشد. بچه‌ها به تازگی به کیندل‌ها روی آورده‌اند، بنابراین من مطمئن نیستم که چقدر کتاب جمع‌آوری می‌کنیم، اما او زیورآلات، جواهرات، جواهرات و غیره‌اش را دوست دارد و هر بار که به عتیقه‌گری می‌رویم چیزهای زیادی جمع‌آوری می‌کند، بنابراین می‌خواهم او جایی برای نمایش داشته باشد. آن همه.

READ  به روز رسانی The Family Room + The Case For A Dark Moody Room

من در نظر گرفتم تمام تزئینات و سقف را نقاشی کنم (یک اسطوخودوس سبک روی سقف، در مورد تریم مطمئن نیستم) اما قیمت را دریافت کردم و به دلیل تمام آماده سازی 1700 دلار بود، بنابراین فعلاً از آن صرف نظر می کنیم. سقف بسیار سردتر از پس زمینه کاغذ دیواری است، اما در حال حاضر آنقدر اذیتم نمی کند که این کار را انجام دهم، بنابراین خواهیم دید…

اما در مورد نقاشی!

همه من آن نقاشی را در استودیو آنی گرفتم (@shopwilma)، توسط یک فروشنده قدیمی دیگر، Deb Zsori (@fabiusgrange) اما توسط یک هنرمند پورتلند (از دهه 80). باورنکردنیه. رنگ‌ها بسیار پر جنب و جوش هستند، انرژی زیادی دارند و مقیاس آن فوق‌العاده است (48 x 48 اینچ).

من در واقع نقاشی را برای اتاق خواب چارلی خریدم (فکر می کردم با صندلی توری رنگارنگش عالی به نظر می رسد) زیرا او عاشق رنگ های اصلی روشن است. وقتی عکسی از آن را به او نشان دادم به آن بله گفت، اما وقتی عکس در اتاقش بود نظرش تغییر کرد. او گفت که از ترکیب رنگ‌ها با هم خوشش نمی‌آید. اما فکر می کنم به این دلیل است که رنگ صورتی در آن وجود دارد و او هنوز در فاز ضد صورتی است. پس خدا را شکر که بردی در مورد آن بسیار مشتاق بود. آیا با کاغذ دیواری زیاد اتفاق می افتد؟ مطمئن. اما به نظر من هم فوق العاده است.

من سعی می کنم راه هایی پیدا کنم که اتاق را کمی آرام کنم. من می خواهم یک تخته چوب پنبه ای سفید بزرگ بچینم (ممکن است مجبور شوم آن را DIY کنم زیرا یک سوراخ واقعی در بازار وجود دارد) و به فکر اضافه کردن پرده های سفید فقط برای شکستن کاغذ دیواری هستم. منتظر آن باشید. همچنین چقدر ناز این کار را انجام می دهد جین دنتون آثار هنری در اینجا نگاه کنید! این در اصل 9 سال پیش در مهد کودک چارلی بود، بنابراین من عاشق پیدا کردن یک مکان جدید برای آن هستم.

READ  کفش‌های کتانی که داریم و دوست داریم + 6 روش جالب برای استایل دادن به آنها

در حالی که ما مشغول عکسبرداری بودیم، بردی وارد شد و می خواست پرتره خود را از توله هایی که در دوران قرنطینه (2 سال پیش) نقاشی کرده بود، آویزان کند. آره. او آن را نقاشی کرد، اما نه بدون راهنمایی های زیادی از سوی Eel Costello (معلم قرنطینه آنها) که یک هنرمند باورنکردنی قانونی است. این واقعا نشان می دهد که بچه ها می توانند بسیار فراتر از آنچه ما معمولاً فرض می کنیم انجام دهند. مارماهی از آنها خواست تا شیشه های رنگی بسازند، قطعات زیادی از سفال، هنر موزاییک پرتاب کرد – همه چیزهای پیشرفته ای که باعث شد آنها احساس قدرت و اعتماد به نفس کنند. این درس خوبی برای ما بود که در مورد چیزهایی که دوست دارند، آنها را فراتر از توانایی های فرضی خود سوق دهیم.

پس این جایی است که ما در حال حاضر هستیم. اکنون که او در اینجا خوابیده است، هر هفته دوباره مرتب می کنیم و قطعات دیگر را امتحان می کنیم. اما او اتاقش را دوست دارد و ما با هم این کار را انجام می دهیم.

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post پیشرفت اتاق Birdie – آیا برای این آماده هستید؟ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید