پیر یووانوویچ، طراح فرانسوی، اولین نمایشگاه و گالری آمریکایی خود را در محله چلسی منهتن افتتاح کرد و بیش از 80 قطعه از برند مبلمان خود را به نمایش گذاشت.

طرح های قابل تشخیص از جمله صندلی نمادین خرس، 10000 فوت مربع (930 متر مربع) از گالری و فضای اداری را در سطح پنت هاوس خیابان 25 غربی 555 پر کرده است.

میز ناهارخوری با هشت صندلی با پشتی گرد و یک چراغ در بالامیز ناهارخوری با هشت صندلی با پشتی گرد و یک چراغ در بالا
پیر یووانوویچ پنت هاوسی را در ساختمانی قبل از جنگ برای گالری نیویورک خود انتخاب کرد.

این گسترش کسب و کار یک پایگاه دائمی برای یووانوویچ و تیم او در نیویورک، و به مشتریان و مشتریان از بزرگترین بازار خرده فروشی خود اجازه می دهد تا محصولات Pierre Yovanovitch Mobilier را به صورت دست اول ببینند.

“پس از کار بر روی پروژه های مسکونی در ایالات متحده از آغاز کار خود در سال 2001 و با دو نمایش موفق مجموعه مبلمان (2017 و 2019) در نیویورک، افتتاح اولین فضای گالری من در آمریکا و دفتر مرکزی رسمی جدید نیویورک است. یووانوویچ گفت: تحققی که مدت ها در انتظار من بود.

اتاقی با تیرهای سقفی نمایان، آجرهای سفیدکاری شده و کف‌های چوب تیرهاتاقی با تیرهای سقفی نمایان، آجرهای سفیدکاری شده و کف‌های چوب تیره
تیرهای سقف در معرض، آجرهای سفید و کف چوبی تیره همگی نمونه‌ای از یک انبار در نیویورک هستند.

در داخل ساختمان قبل از جنگ، گالری از طریق مجموعه ای از اتاق های جزئی که بدون درگاه یا آستانه به یکدیگر می ریزند، باز می شود.

در سرتاسر، تیرچه‌های سقفی و کانال‌کشی با کف‌پوش‌های چوبی تیره و آجرهای سفیدکاری شده، که نمونه‌ای از فضای انباری در نیویورک است، جفت شده‌اند.

قطعات مبلمان به سبک اتاق نشیمنقطعات مبلمان به سبک اتاق نشیمن
گالری به صورت مجموعه‌ای از نقاشی‌های به سبک مسکونی طراحی شده است که به یکدیگر می‌ریزند.

بزرگترین منطقه نمایش در اطراف یک شومینه مجسمه ای، با فرم گچی صاف که به سمت بیرون به سمت پایه خمیده است، متمرکز شده است.

مبلمان در اطراف اجاق گاز قرار گرفته اند، از جمله یک مبل با قوس ملایم و یک میز قهوه با رنگ رزین چارتری، همراه با صندلی راحتی کلیفورد با پشت بال پرزدار.

READ  چگونه می‌توان یک افزونه به خانه‌تان اضافه کرد، بدون اینکه خیلی جدید به نظر برسد (+ یک افزونه کلاسیک و در عین حال پرطرفدار جزیره آشپزخانه که باید ببینید)
میز ناهارخوری چوبی با نور شیشه ای بالامیز ناهارخوری چوبی با نور شیشه ای بالا
یووانوویچ مجموعه‌ای از آثار هنری را برای همراهی مبلمان خود انتخاب کرد

انواع نقاشی‌های سالن و اتاق غذاخوری محصولات را در ترکیب‌های پیشنهادی با یکدیگر در چیدمان‌هایی به سبک مسکونی به نمایش می‌گذارند.

طرح های دیگر به نمایش گذاشته شده عبارتند از: چراغ رومیزی جدید Callis، میز ناهارخوری Roze، مبل Arthur و فرش Artemis.

نقاشی اتاق نشیمن رو به شومینهنقاشی اتاق نشیمن رو به شومینه
انواع مبلمان و طرح های نورپردازی امضا شده در کنار قطعات جدید به نمایش گذاشته شده است

همه آنها با همکاری صنعتگران متخصص ساخته شده اند و با توجه به برند “با در نظر گرفتن طول عمر و کیفیت استثنایی ایجاد شده اند”.

در بیانیه ای از گالری آمده است: «این برند به ریشه های پروانسی یووانوویچ، به ویژه نور طبیعی منطقه، مواد طبیعی غنی و متنوع و رنگ های طبیعت اطراف، و همچنین تعهد تاریخی به صنایع دستی مرتبط با منطقه ادای احترام می کند.

مجموعه گسترده ای از مبلمان و قطعات نورپردازی در کنار مجموعه ای از هنرهای معاصر با سرپرستی یووانوویچ – از جمله آثاری از کامیل هنرو، ولفگانگ تیلمانز و آلیجا کواد – در تلاشی برای گره زدن گالری با وضعیت چلسی به عنوان یک مقصد هنری.

او گفت: «به نظر می رسد که افتتاح اولین مکان گالری من در مرکز صحنه هنری نیویورک مناسب باشد. نه تنها هنر معاصر در طراحی من نقش محوری دارد، بلکه تاریخ معماری محله نیز بازتابی از رویکرد من برای احیای فضاهای تاریخی برای تطبیق با زیبایی شناسی طراحی معاصر است.”

میز ناهار خوری بلند با صندلی های روکش آبی و سفیدمیز ناهار خوری بلند با صندلی های روکش آبی و سفید
تمام محصولات Pierre Yovanovitch Mobilier “با در نظر گرفتن طول عمر و کیفیت استثنایی ایجاد شده اند”

افتتاحیه گالری نیویورک به دنبال اولین نمایشگاه جدید این برند در پاریس برگزار می شود که از اکتبر 2023 شروع به پذیرایی از بازدیدکنندگان در فضایی در سطح خیابان در محله Marais کرد.

READ  بازتولید آجری از تاریخ معماری بروکلین در لگو

این حرکت از مکان قبلی در منطقه 2، Pierre Yovanovitch Mobilier را نیز از نظر استراتژیک در میان گالری‌های هنری شهر قرار می‌دهد.

شومینه مجسمه‌ای همراه با صندلی نمادین خرس پیر یووانوویچشومینه مجسمه‌ای همراه با صندلی نمادین خرس پیر یووانوویچ
یک شومینه مجسمه‌ای بزرگ‌ترین منطقه را لنگر می‌اندازد، همراه با صندلی کلیفورد یووانوویچ

یووانوویچ پس از کار در خانه مد پیر کاردین، طراحی خود را در سال 2001 تأسیس کرد. کارهای طراحی داخلی او از فروشگاه هدایای صورتی مایل به سالمون و زرد کره ای در ویلا نوآیل و هتل اسکی Le Coucou در فرانسه گرفته تا رستوران گران‌قیمت Hélène Darroze در The Connaught در لندن و هتل اسکی Le Coucou را شامل می‌شود.

اوایل امسال، طراح مجموعه‌ای با عناصر متحرک برای ریگولتوی وردی در اپرای بازل ساخت.

عکاسی توسط استیون کنت جانسون.

دیدگاهتان را بنویسید