شاید بیشتر از چند نفر از همکاران و دوستانی که پرسیدند آیا من کولر گازی پوشیده از خزه را دیده‌ام، می‌گوید: «این کاملاً باعث شد به شما فکر کنم!» من به عنوان خودشناس طبیعت دوست، درختان در آغوش گرفته، مدرنیست مایکوفیل تیم، در واقع یادداشتی گیج کرده بودم. ژوئیه طراحی پانل تهویه مطبوع پنجره با سبزه آراسته. پوشیده از خزه واقعی، بدون شک تلاشی جلب توجه برای پنهان کردن لوازم خانگی که به طور سنتی ناخوشایند – در عین حال به طور فزاینده ای ضروری است – است.

تهویه مطبوع جولای با پانل جلویی خزه ای در آشپزخانه.

آیا خزه واقعی است؟ بله، اما افسوس که زنده نیست. نسخه محدود جولای پانل جلویی پوشیده از خزه یک لوازم جانبی 75 دلاری که یک لایه سرسبز از خزه واقعی حفظ شده و رشد یافته را برای فضای داخلی اضافه می کند. این اثر جایی بین یک دیوار زنده و یک تکه چمن با جهت عمودی برای قدردانی از فضای داخلی است. پانل خزه ای که شاید توسط گیاهان زنده واقعی رزرو شده باشد، حتی خوش طعم تر به نظر می رسد.

جزئیات پانل جلویی خزه نصب شده روی تهویه مطبوع پنجره جولای که در محیط جنگلی پوشیده از خزه به نمایش درآمده است.

جزئیات گوشه بالا سمت چپ پانل جلویی خزه ای که روی تهویه مطبوع پنجره جولای در محیط جنگل نصب شده است.

جولای می‌گوید که این ویژگی پانل خزه‌ای نیاز به نگهداری صفر دارد، باز هم به این دلیل که زمانی که خزه‌ها زندگی می‌کردند، این لایه به سادگی برای آیندگان حفظ نشده است. این یک گزینه جالب برای کسانی است که خود را انگشت شست سیاه می دانند اما سطوح طبیعی را به جای پلاستیک ترجیح می دهند. همچنین گزینه ای برای رنگ آمیزی جلو با مات وجود دارد پوشش سبز جنگلی اگر شما در مورد این ایده از خزه در گم هستید.

تیم طراحی ژوئیه برای طراحی سیستم تهویه مطبوع پنجره، با پانل‌های پلکسی شفاف خود که نمای روشنی را ارائه می‌دهد، شایسته اعتبار است.

ما شخصاً فکر می کنیم اختیاری است پانل های جانبی پلکسی گلاس وسوسه‌انگیزترین لوازم جانبی هستند، زیرا نور را باز می‌گردانند و منظره‌ای را به وجود می‌آورند که همه واحدهای پنجره دیگر پس از نصب آن را مسدود می‌کنند.

READ  طراحی لمسی Vives St-Laurent خانه مونترال

را کولر گازی کوچک (6000 BTU) جولای با پنل جلویی پوشیده از خزه با قیمت 474 دلار در دسترس است. و کولر گازی جولای متوسط ​​(8000 BTU) با پنل جلویی پوشیده از خزه با قیمت 554 دلار در دسترس است..

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید