پناهگاه کیساوا این چیزی است که می توان انتظار داشت هوش مصنوعی مولد وقتی از شما خواسته شود، “یک اقامتگاه مجلل زیست محیطی منحصر به فرد با معماری بیوفیلیک واقع در یک کنترل از راه دور ایجاد کنید.” جزیره‌ای سرسبز با حاشیه‌های نخل که با تلاقی چرخشی از شن‌های سفید بکر و آب لاجوردی حاشیه‌ای دارد.» اما کیساوا خیالی نیست.

بالای سر دو خانه ییلاقی Kisawa Residence با یک عرشه در هوای آزاد، واقع در شن‌های سفید ساحل و جنگل‌های ساحلی رو به آب‌های نیلگون اقیانوس هند.  جزیره دیگری از دور در سراسر اقیانوس قابل مشاهده است.

چشم انداز کیساوا ترکیبی متنوع از جنگل، ساحل، و تپه های شنی را ارائه می دهد، که فقط به آرامی توسط معماری بومی ساخته شده با دقت ساخته شده با استفاده از مصالح محلی، هر ساختمان طوری قرار گرفته است که به مهمانان این احساس را بدهد که یک جزیره کامل برای خود دارند.

Kisawa با تاکید بر حریم خصوصی، آرامش و تنوع زیستی، یک مکان وسوسه انگیز از راه دور IRL است. این تفرجگاه که در حدود 12 کیلومتری سرزمین اصلی موزامبیک قرار دارد، تنها با قایق یا هلیکوپتر قابل دسترسی است، نوعی مقصد جزیره‌ای دوردست که در آن بیداری‌های حسی پدیدار می‌شوند و به نظر می‌رسد روزها به یکباره کشیده و در هم می‌آیند. جای تعجب نیست، با توجه به اینکه کیساوا تنها 11 اقامتگاه سفارشی یک، دو و سه خوابه برای مهمانان دارد، هر کدام یک زمین یک هکتاری اختصاص داده شده است که برای محافظت از حریم خصوصی در کل 300 هکتار وسعت استراحتگاه مستقر است. این به افراد ممتاز این امکان را می‌دهد که جزیره را با گذراندن اوقات فراغت غارنشینان راحت کاوش کنند (و اگر بتوانید قیمت اولیه 3600 یورو یا حدود 3898 دلار در هر شب را برای اقامت یک خوابه بپردازید، ممتاز هستید).

بالای سر اقامتگاه کیساوا رزیدنس واقع در شن‌های سفید ساحلی با جنگل‌های ساحلی رو به آب‌های نیلگون اقیانوس هند.

این جزیره طبلی شکل در گوشه گوش پارک ملی دریایی Bazaruto Archipelago، یک خشکی نیمه گرمسیری با تنوع زیستی غنی در حدود 9 مایلی از خط ساحلی آفریقای شرقی موزامبیک است که به خاطر آب های نیلگون، زیستگاه های صخره ای دست نخورده و پر جنب و جوش، و تپه های شنی سرسبز در سراسر جنگل های مسطح جزیره ها شهرت دارد. گسترش شن و ماسه

طراحی شده توسط موسس و مدیر خلاق استراحتگاه توسط خود نینا فلور NJF استودیوی طراحی، تیم Flohr با همکاری مستقر در لس آنجلس کار کردند گروه طراحی پلاس برای ایجاد معماری بومی متمایز و هماهنگ ملک. مناظر و اکوسیستم اطراف با مناظر وسیع و کف‌پوش‌های درون بیرون، در خط مقدم تجربه کیساوا قرار دارند و مهمانان را به تماشای نهنگ‌های گوژپشت در حال مهاجرت، معاشرت با دوگونگ‌هایی که به آرامی چرا می‌کنند، و با فلامینگوهای صورتی رنگارنگ دعوت می‌کنند.

READ  رومن و ویلیامز ایستگاه پلیس تاریخی را به NoMad London تبدیل می کنند

سازه های کلبه کاهگلی در پناهگاه کینزاوا برای درمان آبگرم استفاده می شود.

داخلی سازه سقف کاهگلی مبله شده با مبلمان مدرن خنثی از جمله مبل، صندلی راحتی و قهوه سنگی و میزهای جانبی.

میهمانان ممکن است بمانند و ترک کنند، کاملاً غافل از اینکه تفسیر مدرن کیساوا از معماری بومی موزامبیک تا حدی با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ثبت شده که شن و ماسه و آب دریا منبع جزیره را به ملات مورد استفاده در ساخت آن تبدیل می کند، تحقق یافته است. این ترکیب محلی از شن و ماسه و آب بخش‌هایی از نماهای سازه‌ای، کاشی‌کاری، سنگ‌تراشی و کف‌سازی را در هر دو خانه مشترک و خصوصی پوشش می‌دهد. اما به جای آوردن این روش ساخت و ساز با تکنولوژی بالا به خط مقدم در فرم، چشم انداز Flohr این بود که زیبایی سنتی را بزرگ کند. صنایع دستی موزامبیک، با تاکید بر بافندگی، نجاری، و منسوجات قابل مشاهده در اطراف و در هر محل سکونت.

اقامتگاه مبله ارگانیک-مدرن در داخل کینزوا با فرش راه راه زرد رنگ، تخت کینگ سایز، صندلی صندلی و چراغ کف با پنکه سقفی چرخان و سقف بلند قوس دار بالای سر.

مبلمان ارگانیک-مدرن و طرح رنگ برای هر اتاق منحصر به فرد است، با چیدمان مبلمان، عتیقه‌جات، اشیاء و سرامیک‌هایی که از سراسر آفریقا تهیه می‌شوند.

وان حمام به سبک معاصر در هوای آزاد در نزدیکی پنجره باز رو به اقیانوس

هر یک از وان ها و سینک های رزیدنس با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی افزودنی ساخته شده اند.

پخش کننده ضبط به سبک قدیمی با پشته های رکورد در نزدیکی

سقف بلند اقامتگاه نشیمن و اتاق خواب با درهای بزرگ باز به ساحل.  یک رختخواب سبز مایل به زرد روی فرشی با دو صندلی راحتی و سایر اثاثیه که در اتاق مجاور قابل مشاهده است قرار دارد.

عناصر متضاد – سقف‌های بلند با وسایل کم، نور طبیعی که به فضای داخلی سایه‌دار می‌ریزد، استخرهای خصوصی در پس‌زمینه اقیانوس هند – همگی برای بزرگ‌تر کردن حس دنیای طبیعی در رابطه با اقامتگاه‌های فوق‌العاده خصوصی طراحی شده‌اند.

استخر بیرونی به شکل کلیه که با صندلی های استراحت احاطه شده است و چشم انداز برجسته تپه های شنی ساحلی و ساختمان های کاهگلی.

دو اقامتگاه کاهگلی مشرف به غروب خورشید در اقیانوس هند.

رستورانی با سقف شیب‌دار با مسیری پرپیچ‌وخم در میان تپه‌های شنی که با نخل‌ها به سمت ورودی آن منتهی می‌شود.

فضای بار مشترک با پنجره‌های روزنه‌ای در سراسر دیوار، 7 چهارپایه، چهار صندلی راحتی، و نخل‌های بزرگ که فضای داخلی را تزئین می‌کنند.

کیساوا که مظهر تجمل است، میزبان چوب‌تراش داخلی خود است که وظیفه داشت مجسمه‌ها و اشکال کنده‌کاری شده را با استفاده از بقایای چوبی که از ساخت و ساز پناهگاه به دست می‌آمد، بسازد. علاوه بر این، مجموعه‌ای از سبدهای بیوفیلیک موج‌دار در سراسر ملک مستقر شده‌اند که هر کدام برای انعکاس امواج اقیانوس هند و بازتاب سقف‌های منحنی Residences و Natural Wellness Center طراحی شده‌اند.

READ  ده فضای داخلی مدرن بی انتهای قرن بیستم

بالای سر سبدهای بافته شده بیوفیلیک که به صورت گروهی در سراسر ساحل که توسط گیاهان محلی احاطه شده اند.

طراحی سقف کاهگلی مواج و عرشه چوبی با دو صندلی استراحت در گوشه ای رو به اقیانوس.

چی: کیساوا موزامبیک
جایی که: Kisawa Sanctuary Benguerra Island Inhambane، 1304، موزامبیک
چقدر: شروع از 3898 دلار در هر شب
نکات برجسته: با اولویت دادن به حریم خصوصی، هر یک از اقامتگاه‌های ییلاقی کیساوا به ساحل، یک عرشه در هوای آزاد، یک استخر بی‌نهایت، و یک منطقه روزانه در فضای باز با یک آشپزخانه در فضای باز که توسط تیم خدمات اختصاصی و یک انباری که به سلیقه‌ی شخصی ذخیره می‌شود، اختصاص داده شده است. علاوه بر این، هر اقامتگاه با اختصاصی خود همراه است مینی موک برقی. مرکز سلامت طبیعی استراحتگاه خدمات اسپا ارائه می دهد و با استخر مرکزی تالاب 25 متری مجاور آن همراه است.
قرعه کشی طراحی: هنر و طراحی که از صنعتگران محلی تهیه شده است، در سراسر این ملک به‌طور برجسته‌ای بازی می‌کند، از جمله کارهای بافندگان، کاهگل‌ها، نجاران، سازندگان نساجی، و هنرمندانی که از جزیره محلی بنگورا تهیه شده‌اند. کسانی که کنجکاوی در مورد فن آوری های معماری پیشرفته دارند باید در مورد ادغام فناوری چاپ سه بعدی که برای ساخت پایه های بدون بتن Kisawa استفاده می شود پرس و جو کنند.
رزرو کنید: کیساوا موزامبیک

به طور مجازی با مقاصد طراحی بیشتر در اینجا به تعطیلات بروید.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید