اتاق های خاکستری مود به فضای شبح وار این هتل در نیواورلئان افزوده است که پناهندگی نوزادان قرن نوزدهم را که توسط Lambert McGuire Design بازسازی شده است ، اشغال می کند.


هتل سنت وینسنت در یک ساختمان آجری قرمز واقع شده است که در سال 1861 به عنوان پناهگاه نوزادان سنت وینسنت تاسیس شد.

استخر روباز هتل سنت وینسنت
هتل سنت وینسنت در منطقه گاردن پایین نیواورلئان واقع شده است

این هتل 75 اتاقه که در میان عمارت های یونان Revival و Italianate در منطقه باغ پایین قرار دارد ، توسط McGuire Moorman Lambert Hospitality مستقر در آستین و فضای داخلی توسط شرکت خواهرش اداره می شود. طراحی لمبرت مک گوایر.

این تیم نمای بیرونی ساختمان را از جمله نرده های تزئینی ساخته شده از آهن ، معمولاً به عنوان اصلی نگه داشته است اما آن را به طرز ماهرانه ای به روز می کند.

منطقه پذیرایی و لابی هتل سنت وینسنت در نیواورلئان
طرح لامبرت مک گوایر طراحی داخلی ساختمان 1861 را تقریباً یکسان نگه داشت

در داخل ، آنها ترکیبی التقاطی از سبک های طراحی را انتخاب کردند که از قرن بیستم ایتالیایی تا اواسط قرن مدرن و هنر دکو را در بر می گیرد.

اپراتورهای هتل گفتند: “راه پله بزرگ اصلی و راهروهای گسترده جارو برقی دست نخورده باقی مانده است ، و امکان ایجاد یک طرح باز با مناطق مشترک روشن و هوا و همچنین گوشه های مخفی تر و مخفی تر را فراهم می کند.”

اتاق مهمان خاکستری تیره هتل سنت وینسنت
اتاق های میهمانان به رنگ چشمگیر خاکستری تیره رنگ شده و به آنها لهجه های مخملی قرمز داده شده است

یکی از چشمگیرترین تصمیمات رنگ آمیزی دیوارها و سقف اتاق های مهمان به رنگ خاکستری تیره است. همراه با روکش های مخملی قرمز ، فضای شومی را که به دلیل تاریخ ساختمان به وجود آمده است ، افزایش می دهد.

READ  چگونه یک مجموعه هنری معنادار راه اندازی کنیم (که توسط یک حرفه ای به ما گفته شده است)

با این حال ، برخی از اتاق ها با فرش های طرح دار و دیوارهای لهجه روانگردان ، که به حمام های قرمز و صورتی روشن که دارای وان های سفید خمیده است ، ادامه می یابد.

حمام مهمان قرمز روشن
کاغذ دیواری روانگردان ، حمام های مهمان قرمز و صورتی روشن را ترسیم می کند. عکس از نیک سیمونیت

از خاکستری تیره نیز به راحتی در Chapel Club ، یک کوکتل بار فقط برای مهمان استفاده می شود که “برای بازسازی ظاهر و احساس سالن های کلاسیک هتل بزرگ” طراحی شده است.

این فضا از طریق یک گذرگاه با نور نئون وارد شده و شامل یک میز پیشخوان مرمر سیاه و سفید و سایدینگ نوار مخملی صورتی-داغ است.

ورودی The Chapel Club
چراغ های نئون ورودی نوار Chapel Club را فقط برای مهمان احاطه کرده اند. عکس مت هارینگتون

از جمله گزینه های ناهار خوری هتل سنت وینسنت ، رستوران San Lorenzo است که غذاهای ایتالیایی را با پیچ و تاب محلی کریول در یک اتاق بزرگ با صفحه سبز کم رنگ و یک طبقه چهارخانه سرو می کند.

کافه خیابان الیزابت ، یک کافه و نانوایی به سبک فرانسوی-ویتنامی ، در مجاورت ساختمان اصلی هتل واقع شده و به یک باغ حیاط می ریزد.

کرایه سبک تری از The Paradise Lounge در دسترس است ، جایی که نقاشی های دیواری نقاشی شده با موضوع گیاهان و گیاهان توسط هنرمند محلی آن ماری آوریشیو فضای سبک و هوا را رنگ آمیزی کنید.

همچنین یک بار در کنار استخر روباز احاطه شده توسط اتاق نشیمن و گیاهان گرمسیری در منطقه مرکزی تشکیل شده توسط سه ساختمان هتل وجود دارد.

READ  پنج سوال شخصی که همیشه می‌پرسم: سریع پاسخ داده می‌شود :)
نوار کلبه چاپل
Chapel Club در هتل سنت وینسنت نیز با رنگ خاکستری تیره تزئین شده است

از صدها پناهگاه دیوانه وار که در اواخر قرن نوزدهم در سراسر ایالات متحده ساخته شد و تا دهه 1970 استفاده می شد ، بسیاری از آنها اکنون به طرز عجیبی رها شده اند.

اما هتل سنت وینسنت تنها کسی نیست که به عنوان محل اقامت احیا شده است: دبورا برک پارتنرز همچنین یک بیمارستان روانپزشکی سابق را به عنوان هتلی در بوفالو ، نیویورک بازسازی و طراحی مجدد کرد.

رستوران سن لورنزو
فضاهای روشن تر شامل رستوران San Lorenzo است که غذاهای ایتالیایی-کریول را سرو می کند

تاریخ و فرهنگ منحصر به فرد نیواورلئان یا NOLA ، شامل معماری ، غذا و زندگی شبانه است – و این شهر را به یک مکان محبوب گردشگری پر از هتل برای انواع سلیقه ها تبدیل کرده است.

برای کسانی که به دنبال عظمت باغ ناحیه یا شهر بزرگ هستند ، گزینه های دیگر عبارتند از: هتل هنری هوارد یا هتل کلوئه ، در حالی که منطقه انبار مد روز خانه الیزا جین ، هتل آس و Maison de la Luz است – که در این مسابقه برنده بود جوایز 2020 AHEAD

سالن بهشت
نقاشی های دیواری در The Paradise Lounge توسط یک هنرمند محلی با دست ساخته شده است

Lambert McGuire Design در سال 2019 به عنوان یک استودیوی معماری و طراحی متخصص در مهمان نوازی تاسیس شد. بنیانگذار لیز لمبرت در پشت خواصی از جمله هتل آستین متل ، هتل ققنوس سانفرانسیسکو و هتل سان کریستوبال باجا در مکزیک است.

عکاسی توسط داگلاس فریدمن، مگر اینکه خلاف گفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید