ژوئن مشخص می شود ماه جشن و حمایت از جامعه جهانی LGBTQ+y، یکی به دنیا آمد به یاد قیام استون وال 1969 در منهتن، نقطه عطفی برای جنبش آزادی همجنس گرایان در ایالات متحده. از زمان افتتاحیه راهپیمایی غرور در سال 1970 در شهر نیویورک، جامعه LGBTQ+ (در کنار دوستان و خانواده) به تجمع در ماه ژوئن برای راهپیمایی با غرور و تظاهرات برای حقوق برابر ادامه دادند. رژه غرور نیویورک به یک رویداد جشن بزرگ تبدیل شده است، که تخمین زده می شود بیش از 2 میلیون نفر در سال 2019 شرکت کرده باشند. و از سال 2016 هر سال، سیب در این جشن شرکت کرده است. امسال این جشن شامل انتشار دو نفر است باندهای نسخه پراید برای اپل واچ با بیان رنگارنگ این مفهوم، همیشه زمان جشن گرفتن غرور است.

در نسخه پراید Nike Sport Loop برای اپل واچ از راه راه های مشکی استفاده می کند، یک تم طراحی در کمپین Be True نایک که برابری LGBTQ+ را در ورزش ترویج می کند.

Pride Threads Watch Face از تم سفید روشن تری برای تکمیل آن استفاده می کند باند حلقه اسپرت نسخه پراید.

طرح بافته شده از رنگ‌های رنگین کمان اصلی با رنگ‌هایی که از پرچم‌های غرور مختلف کشیده شده‌اند، از جمله آبی روشن، صورتی، و سفید که نمایانگر افراد تراجنسیتی و ناسازگار با جنسیت هستند، و سیاه و قهوه‌ای که نماد جوامع سیاه‌پوست و لاتین هستند، الهام گرفته شده است. رنگ ها همچنین نشان دهنده کسانی هستند که با اچ آی وی/ایدز زندگی می کنند یا از آن فوت کرده اند.

READ  کاشی های زرد خردلی دیوارهای این هتل چنگدو را توسط آرچ تایپ پوشانده اند

رشته های بافته شده از نخ های رنگی طرح اسپرت لوپ با صفحه ساعت مکمل منعکس شده است. با چرخاندن تاج دیجیتال اپل واچ، ضربه زدن به صفحه نمایش یا بالا بردن مچ دست کاربر، رشته های رنگارنگ حرکت می کنند. اپل همچنین قابلیت جدید App Clip را در بسته بندی باند گنجانده است تا راهی ساده و راحت را برای مشتریان فراهم کند تا فوراً به صفحه ساعت مطابق جدید دسترسی پیدا کنند.

گروه‌های ساعت همراه با کمپین جدید Shot on iPhone که به @apple در اینستاگرام می‌آید، شامل آثاری از عکاسان Ryan McGinley در Stonewall Inn در نیویورک می‌شوند. ایوان بنالی اتوود در ویندو راک در آریزونا. Meinke Klein در Homomonument در آمستردام; کایا رامالیو در خیابان پائولیستا در سائوپائولو؛ لیدیا مترال در Plaza de Chueca در مادرید. و Collier Schorr در Harvey Milk Plaza در سانفرانسیسکو، با حضور Baobei.

باندهای جدید پراید ادیشن قابل سفارش هستند apple.com، مکان‌های فروشگاه اپل و در برنامه اپل استور با قیمت 49 دلار.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید