با نام تجاری رنگ، اولین نسخه دیوارپوش خود را تازه کنید پس زمینه در حال راه اندازی یک مجموعه رنگ جدید پر از نوستالژی است. سه رنگ رنگ – Barbie™ Dreamhouse™ Blue، Barbie™ Dreamhouse™ Pink، و Barbie™ Dreamhouse™ بنفش – شصتمین سالگرد یکی از نمادین ترین خانه های تاریخ را جشن بگیرید. اگر تا به حال کوچکترین طرفدار Barbie™ بوده اید، همه چیز را در مورد آن می دانید Barbie™ Dreamhouse™اما چیزی که ممکن است ندانید این است که باربی اولین Dreamhouse™ خود را در سال 1962 خرید، قبل از اینکه زنان بتوانند حساب های بانکی خود را باز کنند. مجموعه جدید Backdrop با به اشتراک گذاشتن حس خوش‌بینی، خلاقیت و بازی برند، اولین همکاری Barbie™ با یک برند رنگ آمریکایی است. اکنون، طرفداران Barbie™ می توانند کمی از Barbie™ Dreamhouse™ را به خانه های خود اضافه کنند! در ضمن لذت ببرید پس زمینه x Barbie™ دیورامای نابغه در زیر:

مجموعه مینی رنگ پس زمینه با باربی

مانند خانه های معمولی، Dreamhouse™ در طول زمان تحت بازسازی قرار گرفته است تا با آخرین روند معماری و طراحی داخلی هماهنگ باشد. علیرغم دگرگونی‌های فراوان، از زمان عرضه‌اش همواره یکی از پرفروش‌ترین اسباب‌بازی‌ها باقی مانده است. باربی ™ خودش به تکامل خود ادامه داده است – او بیش از 200 شغل در طول زندگی خود داشته است.

ما نمی‌توانیم بیشتر از این برای همکاری با Barbie™، یکی از نمادین‌ترین و محبوب‌ترین برندهای جهان هیجان‌زده باشیم. ناتالی ایبل، یکی از بنیانگذاران Backdrop، می گوید: کار روی این مجموعه از رنگ ها و ایجاد پالتی که به طرفداران Barbie™، جدید و قدیمی، اجازه می دهد تا تکه ای از Dreamhouse™ را به خانه خود بیاورند، لذت بخش بوده است. «پس زمینه همیشه رنگ را تاثیرگذارترین راه برای دگرگون کردن فضای شما می دانسته و به نقاشی به عنوان شکلی شاد از ابراز وجود می نگرد. به عنوان مادر دو دختر خردسال و یک زن فیلیپینی تبار، این مشارکت معنای شخصی زیادی نیز دارد. تکامل مستمر باربی و روحیه شمول پذیری، الگوهای نقش فوق العاده قدرتمندی را برای پسران و دختران جوان فراهم می کند.

READ  BAAO و 4 | MATIV رنگهای روشن را به پیش دبستانی Mi Casita در بروکلین اضافه می کنند

مجموعه مینی رنگ پس زمینه با باربی

Barbie™ Dreamhouse™ به مدت 60 سال به رویاها خانه داده است و بر چندین نسل تأثیر گذاشته است و ساعت های بی پایان بازی را تشویق می کند. دعوت از طرفداران برای غوطه ور شدن در دنیای باربی و به سبک نمادین او در محیط خود با مجموعه رنگ Backdrop x Barbie™ راهی عالی برای جشن گرفتن این سالگرد نقطه عطف است.

– Aimee London، نایب رئیس، بازاریابی فرانشیز جهانی در Mattel

مجموعه مینی رنگ پس زمینه با باربی رویاهاوس

مجموعه ای با رنگ پس زمینه با خانه رویایی باربی

مجموعه ای با رنگ پس زمینه با باربی هاوس رویایی

مجموعه ای با رنگ پس زمینه با باربی هاوس رویایی

مجموعه ای با رنگ پس زمینه با باربی هاوس رویایی

مجموعه ای با رنگ پس زمینه با باربی سوار بر جیپ

مجموعه ای شامل عروسک های باربی که در سرسره سوار می شوند

دو باربی و یک قوطی رنگ

چندین باربی با قوطی رنگ سر صحنه

مانند نام تجاری Barbie™، Backdrop متعهد است که نقش خود را برای به جا گذاشتن دنیایی بهتر برای نسل های آینده انجام دهد. تمام رنگ های پس زمینه دارای گواهی Green Wise، کم VOC و اولین برند رنگ دارای گواهینامه Climate Neutral است.

دیوارهای گوشه ای با رنگ آبی باربی

Barbie™ Dreamhouse™ Blue همان آبی رویایی است که در استخر نمادین Barbie™ Dreamhouse™ پیدا خواهید کرد.

نمونه ای از رنگ آبی باربی

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ آبی

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ آبی

دیوارهای گوشه با رنگ صورتی

Barbie™ Dreamhouse™ Pink صورتی Barbie™ واقعی است که از کودکی رویای آن را داشتید. اگر تا به حال خواسته اید رویاهای باربیکور خود را انجام دهید، این رنگ صورتی برای شماست!

نمونه ای از رنگ صورتی

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ صورتی

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ صورتی

دیوارهای گوشه به رنگ بنفش

Barbie™ Dreamhouse™ بنفش یک رنگ بنفش واقعی است که هر اتاق در خانه شما را به یک منظره باربی زنده تبدیل می کند.

نمونه ای از رنگ بنفش

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ بنفش

قوطی مستطیلی رنگ پس زمینه به رنگ بنفش

رنگ‌های Barbie Dreamhouse™ با قیمت 45 دلار برای نیم گالن و 69 دلار برای هر گالن به فروش می‌رسد و منحصراً در backdrophome.com.

تصاویر سبک زندگی توسط مگی شانون.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

READ  راوی هاندا نوار شراب خود را به نام Stem در مونترال طراحی می کند

دیدگاهتان را بنویسید