هر ماه دسامبر، صنعت طراحی با نفس بند آمده منتظر پانتون است تا رنگ سال را اعلام کند زیرا انتخاب آنها اغلب روندهای صنعت خانه و مد را دیکته می کند. سر زدن به این سنت سالانه است پس زمینه، با کمک خرده فروش مستقر در نیویورک به زودی. رنگ از آخرین قطره بک دراپ با باربی به سختی خشک شده است، اما آنها بازگشته اند تا رنگ جدیدی به نام رنگ را اعلام کنند. رنگ سال. رنگ زرد-نارنجی هم سرزنده و هم بازیگوش است و به هر فضایی طراوت می بخشد.

دیوار رنگ آمیزی شده به رنگ زرد نارنجی طلایی با قوطی رنگ پس زمینه و جایزه

عکس: بالاراما هلر

از زمانی که Backdrop را در سال 2018 راه اندازی کردیم، همیشه احساس می کردیم که رنگ در دسترس ترین و تاثیرگذارترین راه برای تغییر یک فضا است. این برند به جای اینکه بر اساس روندها هدایت شود، مبتنی بر روحیه ابراز وجود و این باور است که رنگ یک انتخاب بسیار شخصی برای هر یک از ما است. چرا چیزی شبیه رنگ سال را تجویز یا دیکته می کنیم؟

– بنیانگذار Backdrop، ناتالی ایبل

دیوار زرد نارنجی طلایی با پایه جایزه برنده

عکس: بالاراما هلر

هر دو برند دارای حس شوخ طبعی مشابهی هستند و هدفشان ایجاد سرگرمی در فضاهای داخلی و قطعاً زندگی شماست. این رنگ با غنای آفتابی خود شادی را تداعی می کند – این ادویه کدو تنبل نیست اما لذت خالص است. Ebel به اشتراک می‌گذارد: «به زودی و Backdrop کمی از همان بی‌احترامی و شوخ طبعی مشترک برخوردارند، بنابراین وقتی سنتی را می‌بینیم که می‌تواند از کمی اختراع مجدد استفاده کند، نمی‌توانیم کاری نکنیم. چرخش خود امیدوارم رنگ سال باعث جرقه گفتگو و بحث می شود. بالاخره اگر نمی توانید کمی خوش بگذرانید، چه فایده ای دارد؟»

READ  ORA خانه ای مدرن را در ساختمان 500 ساله رنسانس چک ایجاد می کند

رنگ سال دیوار زرد نارنجی طلایی با قوطی رنگ و جام

فابیانا فاریا، یکی از بنیان‌گذاران Coming Soon می‌گوید: «پس‌زمینه شریک نادری است که ما را به سمت خلاقیت سوق می‌دهد و به ما آزادی کامل می‌دهد تا رنگ‌های وحشی را مطابق میل قلبی خود ببینیم». «در کنار هم، رنگ سال ترکیبی کم/بالا است – یک پرتقال که قسمت‌های مساوی چکمه‌های بارانی Bottega Veneta و یک شیء روزمره مانند یک نوار لاستیکی است. در دنیایی که گلوله‌های نوار لاستیکی در حال ناپدید شدن هستند، زمان آن رسیده است که به آنها احترام بگذاریم.» ما موافقیم!

گوشه اتاق با دیوارهای زرد نارنجی طلایی

رنگ سال در یک قوطی کلکسیونی سفارشی و با مارک مشترک موجود است که با قیمت 45 دلار برای نیم گالن و 69 دلار برای یک گالن در backdrophome.com.

رنگ نورد شده

اگر می خواهید یک تکه از “بهترین رنگ در کل جهان” در خانه خود فراتر از رنگ آمیزی دیوارها، در اینجا چند ایده وجود دارد:

گوشه رنگارنگ یک اتاق نشیمن با مبل آبی با بالش های طلایی و یک پوف طلایی مربع با چشمانی روی آن

>>> پوف چشم نارنجی توسط Aelfie

نقاشی داخلی میز چوبی که چراغ زرد را در دست دارد

>>> چراغ رومیزی AJ اثر لوئیس پولسن

چاپ قاب شکل سیاه انتزاعی روی کاغذ طلایی

>>> تریلیوم | چاپ بلوک چوبی توسط فروشگاه بلوک

میز انتهایی فلزی کوچک به رنگ زرد در کنار مبل بژ

>>> میز کناری مرا رها نکن از HAY

صندلی استراحت eames به رنگ اخر

>>> صندلی سالن Eames اثر هرمان میلر

سبد طلایی نارنجی در قفسه های خاکستری

>> بازیابی سبد (متوسط) توسط Muuto

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید