یک کنایه واقعی در پست امروز وجود دارد: طراحی این آشپزخانه به گونه‌ای که «ساده»، «بی زمان»، «گاه به گاه» و در عین حال «خاص» باشد، زمان بسیار زیادی طول کشید. وقتی زمان زیادی را صرف ایجاد یک رنگ کاشی برای مطابقت با Levi’s مورد علاقه خود می کنید، یا به دنبال مبلمان عالی می گردید که مانند یک جزیره باشد، پس خوب است. بنابراین. بسیار سرگرم کننده. من از طراحی این بسیار خوشحالم و در حالی که به طور کامل اجرا نشده است، من واقعاً فکر می کنم همه سرگرمی ها دقیقاً همان چیزی را که ما می خواستیم ایجاد کرده است. ما بسیار تلاش کردیم تا موادی را انتخاب کنیم که بی‌انتها، سخت‌کوش، باکیفیت باشند و به نظر خیلی «ما» باشند، اما برای یک خانه مزرعه مناسب باشند. با برخی از عناصر سودمند در برابر مواد ساده زیبا، واقعاً یکپارچه و معمولی به نظر می رسد. هیچ چیز خیلی جذاب، هیچ چیز خیلی سنتی، هیچ چیز خیلی غیرمنتظره یا فوق مدرن نیست، و امیدوارم آنقدر زیبا باشد که هرگز نیاز به تغییر نداشته باشد (خدای خوب، امیدوارم). این واقعاً احساس بسیار بسیار “من” می کند و اگرچه این ترکیب دیوانه کننده ای از الگوها و روندها نیست، امیدوارم که بتوانید ببینید چقدر برای خانواده ما و این ویژگی مناسب است.

از کجا شروع کردیم:

آشپزخانه اصلی در واقع خوب بود، اما مکان آن و اندازه آن برای خانواده ما عالی نبود. ما با موقعیت مکانی بازی کردیم که در این پست عمیقاً به آن پرداختیم. برای کسانی از شما که به تازگی ظاهر شده اید (سلام) در اینجا برخی از تکرارهایی است که ما از آن عبور کردیم.

طرح های مختلف

طرح نهایی … یا این است؟

اما بعد…

ما متوجه شدیم که بهترین نور طبیعی خانه را فدای یک انباری و انباری می‌کنیم… وقتی برای نور طبیعی در ماه‌های زمستان در PNW زندگی می‌کنید، خوب نیست. بنابراین به لطف پیشنهادات شما، همه طرح‌ها را کنار گذاشتیم و از نو شروع کردیم و بهترین نقطه خانه پر از نور طبیعی را برای آشپزخانه رویایی خود بازیابی کردیم. این به معنای کمی پیکربندی مجدد و کمی فداکاری بود (متاسفم گوشه صبحانه) اما به نظر می رسد و احساس شگفت انگیزی دارد و ما همیشه در اینجا خواهیم بود. ما امیدواریم.

طرح نهایی نهایی آشپزخانه

وقتی وارد آنجا می شویم، آن دیوار پنجره های رو به جنوب و نورگیرهای Velux کل اتاق را در نهایت روشن و روشن می کند (اتاق نشیمن قبلا خیلی تاریک بود).

همانطور که می بینید، ما در نهایت آن را در گوشه ای با بهترین نور جنوبی قرار دادیم، و مکان گلخانه را قربانی کردیم (اما هنوز هم گلخانه ای به دست آوردیم که به معنای واقعی کلمه رویاهایی درباره آن دارم). در اتاق نشیمن باز است و یک اتاق بزرگ را ایجاد می کند که در بعضی مواقع تقریباً بزرگ به نظر می رسد، اما نگران نباشید – او برنامه هایی دارد.

طرح طراحی آشپزخانه (با نگاهی عظیم به فینال!)

آن عکس برای من بسیار خوشحال کننده است. دیوار اصلی، همانطور که می بینید، دارای یک بانک بسیار زیبا است آشپزخانه و حمام منحصر به فرد کابینت های بلوط سفید. آنها کاملاً خیره کننده هستند و مانند یک رویا عمل می کنند. اگر به دنبال کابینت آشپزخانه هستید، UKB به همه شما تخفیف می دهد! این شامل دستیابی به طراحی است. فقط اسم من را برای 10% تخفیف بگذارید. ما در این پست دقیقاً به شما اشاره کردیم که دقیقاً چه چیزی به کجا می رود. اما همانطور که می بینید، آنها بسیار ساده هستند، با چند پانل لرزان در کمدهای بزرگتر، پانل های مسطح در کشوهای کوچکتر، همه داخل آن قرار دارند. این نیز دیوار اصلی کاشی است (که پرت + لارسون کاشی کمال است)، که در آن نورگیرهای Velux و ویندوز سیرا پاسیفیک رویایی ترین نور را ایجاد کنید و واقعا فقط فریاد می زند. امیلی هندرسون اینجا زندگی می کند. و ما حتی هیچ یک از لوازم جانبی من را که می‌دانید جمع‌آوری می‌کنم تا به اینجا بروم، لایه لایه نکرده‌ایم. من واقعاً نمی توانستم این کاشی را بیشتر از خودم دوست داشته باشم. کاملاً عالی است (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد).

READ  گزارش روند طراحی داخلی میشل اوگوندهین برای سال 2022.

اگر از رنگ آمیزی چوب ناراحت هستید به عنوان یادآوری: چوب روی سقف صنوبر است و درجه لکه ندارد. آیا من ظاهر چوب واقعی را دوست دارم؟ آره. آیا برای لکه دار کردن آن دیر شده است؟ آره. علاوه بر این، همانطور که در رندرها می بینید، ما در اینجا چوب زیادی داریم – کف، کابینت، پنجره، در و جزیره. پوشش سفید انتخاب درستی است، فقط دیدن چوب در ابتدا سخت است. اگر در جزیره قدیمی گیر نکرده اید، این پست را ببینید.

این ارتفاع کمی قدیمی است زیرا اکنون سه آویز داریم (و آنها بالاتر از 36 اینچ هستند، مطمئن شوید که خط دید را از هر کسی که ایستاده و خرد می کند پاک می کند).

نوار و یخچال/فریزر یکپارچه – EAST Elevation

همانطور که می دانید ما عاشق یخچال های کشویی و دستگاه یخ سنگریزه خود هستیم، بنابراین این دیوار میله در اینجا خواهد بود … و سوراخ های هواکش برای ما سفارشی است (و شبیه یک “H” 🙂 و فقط تزئینی هستند – ما واقعاً به آن نیاز نداریم. برای تخلیه آن فضای ذخیره سازی در آنجا

یخچال/فریزر اکنون به رنگ بلوط سفید است (اینها رندرهای قدیمی هستند) که یک تغییر لحظه آخری بود که من بسیار خوشحالم که انجام دادیم. من از آن کابینت های چوبی زیبا سیر نمی شوم.

مواد و سطوح

  1. سنگ: از آنجایی که ما این سنگ مرمر واقعی Carerra را انتخاب کرده‌ایم، مخالف عملی شدید اینجا هستیم – اما فضای منفی زیادی دارد (نه رگه‌های خاکستری زیادی). برایان از رگ زدن خوشش نمی آید، من دوست دارم، اما می فهمم که او این نگاه را نمی خواهد (او احساس می کند که خیلی شیک است، که ممکن است تنها چیزی از دوران ثروتمندی دهه 80 باشد). بنابراین این یک سنگ واقعی است، اما فوق العاده آرام و زیبا (حذف شده). از خریدیم بدروسیان و یک لبه میتر ساده را انتخاب کرد (بدون بینی گاو نر، بیشتر برای صرفه جویی در پول – اگرچه صادقانه بگویم، احتمالاً در این مرحله اسمی است). اگر خانه‌ای به سبک امروزی‌تر (پس از دهه 1960) داشتیم، کوارتز می‌کردیم، اما برای خانه‌های قدیمی‌تر، نمی‌توانستم کاری جز سنگ واقعی انجام دهم. این کاملاً یک انتخاب شخصی است که فقط شما می توانید انجام دهید و هیچ قضاوتی در مورد اینکه بخواهید کوارتز مرمر مصنوعی یا چینی را در خانه قدیمی خود انجام دهید وجود ندارد.
  2. کاشی: فکر می کنم این کاشی مورد علاقه من در جهان باشد. و در حالی که مدام می گویم که آن را به شلوار جین مورد علاقه ام سفارشی کرده ام، این کار را انجام دادم و نکرد. من شلوار جین خود را برای تطبیق رنگ به نمایشگاه پورتلند آوردم، اما قبلاً یک رنگ دقیق در فهرست موجودی آنها پیدا کرده بودیم، و صادقانه بگویم، من نمی‌خواستم یک تمرین بیهوده برای به دست آوردن رنگی که به اندازه کافی «متفاوت» باشد انجام دهم. از یک رنگ موجود زمانی که رنگ موجود کامل است. این است # P146 از خط پرت + لارسون پرگامنت، پرداخت پورتلند به صورت پلکانی 2×6. ما گیره های پنجره را با لبه های پوزه ای کاشی کردیم و کاملاً عالی است.
  3. پنجره دو آویز بلوط سفید از سیرا پاسیفیک خیره کننده هستند. آنها را با روغن مات می بندیم و تمام. خیلی زیبا، خوش ساخت، گرم و زیبا.
  4. کابینت های بلوط سفید از Unique Kitchen & Baths بسیار زیبا هستند. من نمی توانم صبر کنم تا همه آنها را به شما نشان دهم. آنها بسیار با کیفیت هستند، کاملاً اجرا می شوند و فوق العاده جاودانه هستند. و کار با آنها یک رویا بوده است. آنها به راحتی در پتو جمع شدند! (نه بسته بندی) که ما واقعا از آن استقبال کردیم. و لگد پا هنوز نصب نشده است، بنابراین هنوز در راه است.
  5. قطعه مبلمان قدیمی به عنوان جزیره رویاهای من دو برابر می شود. ما از آن خریدیم آرورا میلز، که یک فروشگاه/ انبار عتیقه فوق العاده در آرورا است. من نمی توانم صبر کنم تا آن را در آشپزخانه واقعی ببینم.
  6. کفپوش Zena نمی تواند زیباتر باشد من دوست دارم که می دانم به طور پایدار در اورگان رشد کرده و در خیابان آسیاب شده است. این پست را بخوانید تا در مورد شرکت آنها بیاموزید (همچنین آنقدر گران نیست که فکر می کنید … در حال حاضر).
  7. پیشخوان ما اسابزار از فرنوه همه چیز در مورد اینکه چرا آنها را انتخاب کردیم، اینجا بخوانید. آنها جامد، زیبا، مجسمه ای هستند و به صورت محلی توسط با استعدادترین تیم صنعتگران ساخته شده اند.
READ  راهنمای Dezeen برای چیدمان آشپزخانه

سخت افزار

ما سیاه (برنز مالیده شده با روغن، که به صورت سیاه خوانده می شود) و برنج بدون لاک را در انتظار آن پتینه زیبا مخلوط کردیم.

1. ریل گالری برنجی سنتی | 2. دستگیره کابینت توپ | 3. گیره کمد بیضی کوچک | 4. ورنون بن پول | 5. ماموریت کشش لوازم خانگی

ما پیدا کردیم این ریل گالری برنجی (برای بالای قفسه ها) از یک شرکت کوچک خانوادگی به نام پپه و کارولز، و برای قفسه های ما (آنجا و برای بار) عالی است.

این سخت افزار ترکیبی از دستگیره های کوچک زیبا، کشوهای کشو و چفت است. اما به درخواست افراطی برایان، اکثراً کشو می کشد. صادقانه می گویم که می خواستم آن را بیشتر با هم مخلوط کنم، اما او واقعاً به شدت احساس می کرد که آن را شبیه یک کتابخانه کند. من قبلاً هرگز برنج را روی چوب کار نکرده‌ام و قبلاً این همه سبک کار نکرده‌ام. من قصد دارم یک پست کامل در مورد اینکه چرا و کجا آنها را قرار می دهیم انجام دهم. این یک چیز است. پس با ما همراه باشید…

روشنایی

1. نور تصویر کلاید | 2. کوه کرافورد فلاش | 3. آویز بند ناف کارسون | 4. دیوارکوب سنتی Fairview 2 Light | 5. نور تصویر کلاید

همانطور که می دانید ما بسیار خوشحالیم که با Rejuvenation روی تمام نورپردازی های خود کار می کنیم، که به صورت محلی در پورتلند تولید می شود و گزینه های سفارشی سازی بی پایان هستند (این پست را در مورد این فرآیند ببینید). ما مورد علاقه من را مخلوط کردیم دیوارکوب فیرویو با آن سایه های مینای سفید (با لبه سیاه). من آنها را دوست دارم. ترازو واقعا عجیب و ظریف به نظر می رسد. در کنار این محدوده، ما دو چراغ هنری داریم (یکی بزرگ، یکی کوچک) که مجموعه ای در حال چرخش از هنرهای مناسب آشپزخانه را روشن می کند (نقاشی های روغنی طبیعت بی جان از سبزیجات، و من حتی به هنر جوجه ها چشم دوخته ام – درست است! هنر مرغ پست روند به زودی!). در سراسر جزیره، ما داریم سه عدد آویز کارسون (در رندرها نشان داده نشده است)، سپس زیبا کمی نیمه فلاش بالای نوار

READ  مرکز سلامتی اولگا فرادینا فضایی را برای شفا در کیف ایجاد کرده است

لوله کشی + وسایل + اجاق گاز!

جایی که ما تصمیم گرفتیم کمی به حال و هوای دنیای قدیم تکیه کنیم.

1. شیر Ionian برنجی قدیمی deVOL | 2. روی فیلتر برنجی قدیمی deVOL ضربه بزنید | 3. صافی و کیت سرریز زباله سبد deVOL در برنج | 4. شیر پرکننده قابلمه برنجی قدیمی deVOL | 5. سینک آشپزخانه فارمیل با حاشیه | 6. آقاراnge

من سراغ برنج بدون لاک روی شیرآلات رفتم (تنها جای خانه برای لوله کشی) و آن آقا محدوده از Build with Ferguson رسیده است (باز نشده، و من بسیار هیجان زده هستم). من نمی توانم صبر کنم تا دستم را در القاء امتحان کنم (عصبی هستم اما با هم یاد خواهیم گرفت). ما برنج را برای دستگیره ها سفارش دادیم، بنابراین این یک محدوده فلزی مخلوط است، که من در مورد آن بسیار هیجان زده هستم (هنوز عکسی از فلز مخلوط نشده است). سینک مزرعه بزرگ و زیبا است و پیش بند آن بسیار کلاسیک است اما علاقه خاصی به دنده دارد.

کل داستان آشپزخانه

سنگ مرمر کاررا | کاشی PRATT + LARSON 2×6 | ویندوز سیرا پاسیفیک | کابینت های چوب بلوط سفید منحصر به فرد آشپزخانه و حمام | کفپوش بلوط سفید جنگلی Zena | چهارپایه نجاری فرنوه

به سختی می‌توان این تابلوی خلق و خو را به شما نشان داد، زیرا بسیاری از چیزها قدیمی یا سفارشی هستند، بنابراین تابلوی محصول معمولی ما نیست. من فکر می کنم که رندرها و عکس های به روز شده بهتر از هر چیزی شما را نشان می دهند (پایین را ببینید).

قرار است فقط زیبا باشد!

ما هر روز به حرکت (امیدوارم هفته 22 آگوست) با پیشرفت هر روز نزدیکتر می شویم. دیدن همه کارهایی که من و خودم انجام می دهم بسیار لذت بخش است ARCIFORM در طراحی و اجرای این آشپزخانه قرار داده اند. واقعاً در حال حاضر پر از قدردانی و هیجان اینجا نشسته‌ام، بنابراین از همه شما برای انجام این پست و خواندن در این سفر طولانی خانه‌داری متشکرم. ما خیلی نزدیک هستیم!!!!

*Opener and Progress Photos توسط کیتلین گرین

The post The Farmhouse Kitchen Post Design – طرحی کلاسیک + شیک برای این اتاق سخت کوش (برای ما آرزوی موفقیت کنید) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید