شرکت معماری Perkins & Will یک دفتر داخلی اداری را در دالاس ، تگزاس برای ارائه دهنده خدمات بهداشتی Signify تکمیل کرده است که مرکز آن یک پلکان بزرگ فولادی و یک سکوی چوبی طبقه بندی شده برای جلسات است.


رویه جهانی ، که دارای دفاتر در دالاس است ، برای ایجاد یک محل کار 13700 متر مربع مورد استفاده قرار گرفت که بر همکاری ، اتصال و شفافیت تأکید می کند در حالی که انواع مختلفی از فضای کار را تأمین می کند.

مراقبت های بهداشتی Signify دارای دفاتر در دالاس است
طراحی مطب برای مراقبت های بهداشتی Signify است

برای دستیابی به این هدف ، شش طبقه این دفتر به یک سری “محله های محل کار” در اطراف یک هسته مرکزی تقسیم شده است که بالابرها و فضای ذخیره سازی را در خود جای داده است.

این چیدمان از اتاقهای جلسات خصوصی ، اتاقهای هیئت مدیره و مناطق ملاقاتهای بداهه گرفته تا فضاهای عمومی بیشتر ، از جمله یک منطقه بزرگ در طبقه هفتم با یک آشپزخانه کاشی کاری شده ، بازیها ، صفحه نمایش و مبل ها را فراهم می کند.

پرکینز و ویل راه پله فلزی بزرگ را طراحی کردند
یک راه پله فلزی یک نقطه کانونی برای دفتر ایجاد می کند

این استودیو گفت: “هدف ایجاد شفافیت و دسترسی ، مشابه” ارگانیسم زنده “بود و بدین ترتیب موضوع طراحی را به مراقبت های بهداشتی و تعهد شرکت به رفاه گره می زد.”

در کنار این منطقه مشترک یک راه پله فلزی بزرگ وجود دارد که با همکاری شرکت فلزکاری Big D Metalworks دالاس ایجاد شده و در پایه آن توسط یک صندلی طبقه بندی شده پیچیده شده است تا یک نقطه کانونی نه تنها برای کف بلکه برای کل دفتر ایجاد کند.

READ  Susanna Cots یک خانه متصل بدون دیوار یا در ایجاد می کند

این روش عملیاتی می گوید: “یک ویژگی ضروری برای نوسازی ، راه پله ای برجسته بود که با همکاری Big D Metalworks ایده پردازی شد ، تا به صورت فیزیکی و استعاری نشان دهنده اتصال در سراسر شرکت باشد.”

“راه پله باعث دسترسی به تیم اجرایی می شود ، در حالی که سکوی چوبی طبقه بندی شده در پایین راه پله به عنوان فضای اضافی برای صندلی ها عمل می کند ، در نتیجه جلسات تالار بزرگ شهر را امکان پذیر می کند.”

پرکینز و ویل از رنگ های مارک Signify در فضا استفاده کردند
رنگ های آبی و نارنجی بر طراحی دفتر غالب هستند

طیف وسیعی از انواع مبلمان در مناطق دفاتر اداری بازتر ارائه می شود که بسته به نوع جلسه قابل تنظیم است – از صندلی به سبک کافه و چهارپایه میله ای گرفته تا صندلی های نرم و غرفه های خصوصی بیشتر.

هر سطح از دفتر با یافتن روش در نارنجی و آبی – رنگهای مارک Signify – که به دیوارها اعمال شده و به کفهای بتونی مهر و موم شده در منطقه هسته آسانسور گسترش یافته و از آتش خارج می شود ، یکسان شده است.

تمام مواد استفاده شده توسط Perkins & Will مورد بررسی قرار گرفتند
میله ها و غرفه ها فضاهای اجتماعات را ایجاد می کنند

تمام مواد استفاده شده در فضای داخلی توسط برنامه بهداشت مواد Perkins & Will مورد بررسی قرار گرفت ، که هدف آن کاهش و از بین بردن “مواد نگران کننده” در محیط ساخته شده است که تأثیر منفی بر سلامتی دارند.

دفتر پرکینز و ویل در لندن اخیراً پایگاه داده Now را ایجاد کرده است – دایرکتوری مشخص کننده محصولاتی که از وعده استودیو پشتیبانی می کنند تا تمام لوازم داخلی آن را کربن مجذوب صفر کند تا سال 2030.

READ  آیا پتوی سونا من بعد از سه سال هنوز موثر است؟ اینجا نقد من است

این شرکت همچنین اخیراً برنامه هایی را برای احیای ساختمان اداری خالی دهه 1970 در آلاسكا ، پوشش مجدد آن با نمای شیشه ای و تقلید از یخچالهای طبیعی ، ارائه داده است.

عکاسی توسط پیتر مولیک.

دیدگاهتان را بنویسید