برند مد آمریکایی کیث به محل اولین گل سرسبد خود در منهتن بازگشته است تا یک فروشگاه اختصاصی برای زنان افتتاح کند که در آن درختان زیتون از طریق سکوهای نمایش رشد می کنند.

افتتاحیه پرچمدار زنان کیت در سوهو دسامبر گذشته در 644 برادوی افتتاح شد، همان ساختمان تاریخی تاریخی که این برند در سال 2011 عرضه خرده فروشی خود را در منهتن آغاز کرد.

سکوهای سفارشی گردو با درختان زیتون که در مرکز رشد می کنندسکوهای سفارشی گردو با درختان زیتون که در مرکز رشد می کنند
تریبون های سفارشی از وسط فروشگاه پرچمدار Kith Women در سوهو عبور می کنند

پیش از این بانک موسسه پس انداز منهتن، نمای بیرونی سازه ماسه سنگ قرمز و آجری دارای دروازه های آهنی در ورودی است و رنگ و بویی را برای پالت مواد در داخل ایجاد می کند.

کیت بنیانگذار و مدیر خلاق، رونی فیگ، فضای داخلی را به گونه ای طراحی کرد که شامل عناصر مشخصی از مفاهیم خرده فروشی برند باشد، اما با تنظیماتی برای تصدیق زمینه آن.

فروشگاه زنان کیت با پوشاک و لوازم جانبی به نمایش درآمده در طاقچه های تزئین شده با گردو و برنجفروشگاه زنان کیت با پوشاک و لوازم جانبی به نمایش درآمده در طاقچه های تزئین شده با گردو و برنج
اتاق اصلی پوشاک و لوازم جانبی را در طاقچه هایی با تزئینات گردو و برنج نمایش می دهد

این محیط با هاله ای گرم و آرام بخش، ظرافت مدرن را به نمایش می گذارد که با موادی مانند گچ ونیزی، تراورتن و رزا شفق ساخته شده است. [marble]تیم کیت گفت.

اتاق اصلی جادار از سقف‌های بلند و پلان کف باز بهره می‌برد و لباس‌های آماده پوشاک داخلی و چند برندی Kith Women را در برابر گچ ونیزی و کاغذ دیواری جیر تک‌رنگ Kith ارائه می‌کند.

اتاق کفش با کفش های ارائه شده در قفسه های سنگ تراورتناتاق کفش با کفش های ارائه شده در قفسه های سنگ تراورتن
در اتاقی که به کفش اختصاص داده شده است، کفش ها در قفسه های سنگ تراورتن ارائه می شوند

لباس‌ها روی ریل‌های نصب شده در طاقچه‌های گردو و برنجی در اطراف محیط، با لوازم جانبی مانند کلاه و کیف در قفسه‌های بالا نمایش داده می‌شوند.

ردیفی از سکوهای گردوی مربع شکل از وسط اتاق می گذرد، که هر کدام درخت زیتونی در مرکز سطح مرمر صورتی خود رشد می کند.

READ  ما پرتره هایی داشتیم که توسط یک هنرمند حرفه ای از توله سگ هایمان کشیده شده بود - شما باید آنها را ببینید!!
کافه و گل فروشی با کف‌های موزاییک و پیشخوان سرویس مرمر فلوت دارکافه و گل فروشی با کف‌های موزاییک و پیشخوان سرویس مرمر فلوت دار
یک کافه و گل فروشی با مشارکت PlantShed اداره می شود و دارای کفپوش های موزاییک و پیشخوان خدمات مرمر فلوت است.

سفارشی توسط نجاری مستقر در بروکلین ساخته شده است مارک مشتریاین واحدها دارای کشوهایی برای نگهداری محصول هستند و در قسمت های متناوب شیشه های شیشه ای برای نمایش جواهرات و سایر لوازم جانبی کوچک پوشانده شده است.

کف‌پوش‌های بلوط به‌صورت شبکه‌ای که توسط نوارهای گردو متقاطع شده‌اند، چیده شده‌اند و چوب تیره‌تر نیز اتاق‌های اتصال را می‌پوشاند.

کفش ها دارای یک اتاق اختصاصی هستند که در آن کفش ها در قفسه هایی با نورپردازی یکپارچه که از یک سر تا سر دیگر اجرا می شوند، نمایش داده می شوند.

“با ورود به فضای کفش، سقف گچی قوسی بزرگ، قفسه های سنگ تراورتن و یک لوستر سفارشی از ایتالیا را خواهید دید. ویابیزونو” تیم گفت.

کافه ای در حیاط پشت دروازه های آهنی ساخته شده تاریخیکافه ای در حیاط پشت دروازه های آهنی ساخته شده تاریخی
کافه به حیاطی در پشت دروازه‌های فرفورژه ساختمان تاریخی منتهی می‌شود

در اتاق آخر کافه ای است که با همکاری فروشگاه گل و گیاه مستقر در نیویورک اداره می شود PlantShed، که لقمه ها و نوشیدنی های سبک سرو می کند و گل های سفارشی را ارائه می دهد.

این فضا دارای کف کاشی کاری شده، پوشش دیوار گردویی، پیشخوان سرویس با جلوی مرمر صورتی فلوت دار و نمایش های گل روی ازاره های سنگی پلکانی است.

کافه به حیاطی در پشت دروازه‌های آهنی چشمگیر ساختمان منتهی می‌شود که با میز و صندلی‌های کافه در میان گیاهان مارپیچی شکل گرفته است.

نمای بیرونی ساختمان ماسه سنگ قرمز در 644 برادوینمای بیرونی ساختمان ماسه سنگ قرمز در 644 برادوی
Kith Women در 644 برادوی واقع شده است، همان ساختمانی که این برند در سال 2011 فضای اصلی خرده فروشی خود را افتتاح کرد.

فیگ همچنین فروشگاه Kith’s ویلیامزبورگ را که اخیرا افتتاح شده است، در ساختمان اداری 25 کنت پلازا، جایی که این برند دفاتر شرکتی خود را نیز دارد، طراحی کرده است.

READ  آیا پلان طبقه کامل وجود دارد؟ در اینجا نحوه ساخت خانه چهار نفره برادرم توسط معمار ما آمده است

این شرکت قبلاً با استودیوی طراحی Snarkitecture در فضاهای خرده فروشی خود در سراسر جهان از جمله پست های بیرونی در میامی، لس آنجلس و پاریس کار کرده بود.

عکاسی توسط کیث انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید