سیم‌های آلات موسیقی به عناصر نورپردازی عمودی و قفسه‌های کتاب این لابی سینما و کتاب‌فروشی که توسط Pulse On مستقر در هنگ‌کنگ برای سایتی در مرکز خرید Bingo Plaza شانگهای ایجاد شده بود، خبر می‌داد.


پالس روشن، که بخشی از مشارکت وان پلاس به سرپرستی ویرجینیا لونگ و قانون آژاکس، تمام فضاهای مشترک و سالن های نمایش را برای SFC Shangying Cinema Luxe طراحی کرد.

نمای داخلی کتابفروشی در SFC Shangying Cinema Luxe
لابی سینما و کتابفروشی توسط پالس اون طراحی شده است

طرح سینما، که در فهرست نهایی بخش داخلی اوقات فراغت و سلامتی جوایز Dezeen 2021 قرار گرفته است، دارای یک موتیف تکرارشونده بر اساس سیم‌های موجود در بسیاری از آلات موسیقی است.

جشن موسیقی با هدف برجسته کردن نقش تعیین کننده یک موسیقی خوب در فیلمسازی و همچنین ارجاع به استفاده از یک کاراکتر چینی به معنای “پیانو” در نام مرکز خرید است.

SFC Shangying Cinema Luxe دارای فضای داخلی طلایی است
Pulse On می‌خواست ایده سیم‌های موسیقی را در کل فضای داخلی ایجاد کند

پالس اون گفت: “این دو عنصر با هم کار می کنند و ما را به ایجاد “زه ها” به عنوان موضوع طراحی این پروژه ترغیب کردند، با این امید که این طراحی سینما کلاسیک بی انتها دیگری را ایجاد کند که گویی فیلمی حماسی با موسیقی مهیج است. نمره.”

لابی سینما شامل عناصر متعددی است که برای نمایش سیم های ساز در نظر گرفته شده است، از جمله لت های فلزی نازک که به صورت عمودی از سقف تا کف امتداد دارند.

قسمت های نشیمن و میز در سرتاسر SFC Shangying Cinema Luxe قرار داده شد
Pulse On دارای قسمت های نشیمن مشترک در سراسر لابی است

این فضا همچنین دارای یک کتابفروشی با توجه به عادات دانشمندان باستانی است که اوقات فراغت خود را با نواختن موسیقی و مطالعه در فضاهایی که برای آرامش طراحی شده بودند سپری می کردند.

READ  خانه ای در بانکوک با نمای برجسته و سفید + داخلی مینیمالیست و دنج

در قسمت کتابفروشی، قسمت پایینی قاب های فلزی دارای سه لایه قفسه بندی است. نمایشگرهای مستقل واقع بین لابی و راهروی منتهی به اتاق‌های نمایش، طراحی قفسه‌ها را منعکس می‌کنند.

سطوح فلزی طلایی که برای پوشاندن اکثر دیوارها استفاده می شود، زیبایی یکنواختی به فضا می بخشد که به احساس آرامش و تعمق آن کمک می کند.

طراحان افزودند: «ما می‌خواستیم فضای استراحت ذن را از طریق ترکیب «رشته» و «کتاب» برای مهمانان ایجاد کنیم. “همه اینها به سادگی و خلوص خطوط خلاصه می شود، از رنگ های بسیار متضاد استفاده نمی شود.”

نمای داخلی لابی و غرفه بلیط و امتیازات در SFC Shangying Cinema Luxe
فضاهای نشستن و مطالعه به غرفه بلیط و امتیازات مجاور است

نورپردازی یکپارچه برای برجسته کردن ریتم منظم پانل‌ها، ایجاد کنتراست نور و سایه استفاده می‌شود که جذابیت بصری را به فضا می‌افزاید.

دو نوع سنگ مختلف با هم ترکیب شده و کفپوش را تشکیل می دهند، که دارای الگویی از عناصر متقاطع عمودی است که مکمل وسایل روشنایی سفارشی است.

SFC Shangying Cinema Luxe کتابفروشی خود را دارد
SFC Shangying Cinema Luxe دارای طرحی باز است

یک جایگاه بلیط و امتیازات در یک طرف لابی و کتابفروشی در طرف دیگر قرار دارد. صندلی‌های سالن، میزها و گوشه‌های مطالعه، انتخاب مکان‌هایی را برای استراحت در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

اتاق‌های غربالگری مختلف همچنین از موتیف «رشته‌ها» استفاده می‌کنند که به روش‌های مختلف بر روی لامپ‌های معلق، دیوارکوب‌ها و کف‌پوش‌های طرح‌دار اعمال می‌شود.

نمای داخلی سالن iMAX در SFC Shangying Cinema Luxe
یک سالن بزرگ IMAX دارای نورهایی است که در ارتفاعات مختلف نصب شده است

در سالن بزرگ IMAX سینما، عناصر نورپردازی از سقف در ارتفاع‌های مختلف گسترش می‌یابند، در حالی که یک نرده محافظ در جلوی اتاق یک عنصر بصری ریسمان‌مانند بیشتری را اضافه می‌کند.

READ  من آن را صدا می زنم - بهترین روند تعطیلات بدون گناه 2022 که در حدود 3000 سال بوده است

شراکت وان پلاس در سال 2004 توسط ویرجینیا لونگ با آژاکس لاو به عنوان مدیر طراحی آن تاسیس شد. این شرکت عمدتاً در بخش تجاری فعالیت می کند و طرح هایی برای سینماها، رستوران ها، فروشگاه ها، دفاتر فروش و کلوپ ها ایجاد می کند.

SFC Shangying Cinema Luxe در دسته بندی اوقات فراغت و سلامتی جوایز Dezeen 2021 در کنار پروژه هایی از جمله سالن مو و زیبایی در اوکلند، کالیفرنیا، دارای مبلمان منحنی منحنی، و کلینیک پوست پر از سطوح لمسی در دوبلین، ایرلند، در فهرست نهایی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید