این پستی بود که در اوایل سال 2020 نوشتم! این به معنای “محتوای زمستانی” بود وقتی بیرون سرد است، برنزه شدن از آفتاب واقعی سخت تر است. اما از آنجایی که من با تیمم صحبت می‌کردم، دیگر به کل ایده «در آفتاب بنشین و بپز» نیستیم. محافظت از پوست و سلامتی برای ما بسیار مهم است، اما این بدان معنا نیست که ما می خواهیم کاملاً از این درخشش برنزه چشم بپوشیم، درست است؟ بنابراین ما فکر کردیم که ارسال مجدد این محتوای بسیار مهم و کاربردی ممکن است همان چیزی باشد که برخی از شما می خواهید. لذت بردن:)

تیم من سال‌ها از من شنیده‌اند که به برنزه کردن اسپری اشاره می‌کنم و زمانی که ما در مورد محتوای سبک زندگی‌مان در ماه فوریه طوفان فکری می‌کردیم، همه از من التماس کردند که یک پست در مورد آن بگذارم زیرا همه آنها کنجکاو هستند و می‌خواهند امتحان کنند، اما می‌ترسند. بنابراین امروز به تمام سوالات آنها در مورد اینکه چگونه می توانم در اواسط زمستان با اسپری برنزه “طبیعی” خود را برای کمتر از 4 دقیقه و حدود 16 دلار برنزه کنم پاسخ می دهم. من نمی‌گویم که باید این کار را انجام دهید، و همچنین این ایده را تشویق نمی‌کنم که پوست برنزه بهتر از رنگ پریدگی است – در اینجا هیچ شرمساری عجیبی برای پوست وجود ندارد. اما، مانند پوشاندن موهای خاکستری یا صاف کردن مو، کاری است که برخی افراد انجام می دهند و حتی افراد بیشتری در مورد آن کنجکاو هستند. و در حالی که به طور ذاتی به روشی سطحی (به معنای واقعی کلمه عمیق پوست) هدایت می شود، من فکر می کنم که اکثر ما می توانیم با افزایش اعتماد به نفسی که در زمانی که سالم و منسجم به نظر می رسیم، ارتباط برقرار کنیم – هر چه که به نظر شما می رسد. من در آن متخصص هستم (برنزه کردن با اسپری، نه ظاهر “با هم”)، بنابراین آماده باشید زیرا من در شرف کاهش دانش برنزه کردن اسپری هستم.

بگذار همه چیز را با تو همراهی کنم…

اسپری برنزه کننده چیست؟

اسپری برنزه یک فرمول مایع با DHA است که وقتی به طور یکنواخت اسپری شود به نظر می رسد که در زیر نور خورشید بوده اید و احساس درخشندگی می کنید. سطوح و لحن های زیادی وجود دارد و در واقع ممکن است بخواهید قبل از پیاده روی فرش قرمز یا عروسی خود آزمایش کنید. همین فرمول همچنین می تواند در بسیاری از لوسیون های برنزه کننده وجود داشته باشد (بعداً به آن خواهیم پرداخت).

دو نوع اسپری برنزه وجود دارد: “Airbrush” و “Booth”.

Airbrush به این معنی است که یک فرد زنده واقعی در واقع شما را *برهنه* اسپری می کند یا در یک غرفه پاپ آپ در خانه شما (50 تا 100 دلار بسته به محل زندگی و سطح تجربه) یا در سالن (60 تا 80 دلار). بسیار شرم آور است، اما شما برنزه ای طولانی تری خواهید داشت که ممکن است طبیعی تر به نظر برسد و کاملاً کامل باشد. اگر در لس آنجلس هستید، من از بریتنی را توصیه می کنم استودیو برنز باشد.

READ  استودیو Mizzi از چارلی و کارخانه شکلات سازی برای رستوران استفاده می کند

“غرفه” به معنای واقعی کلمه یک غرفه عمودی است که در آن می ایستید و نازل ها بالا و پایین می روند و به طور مساوی روی جلو و پشت شما اسپری می کنند. سریعتر و مقرون به صرفه تر است – من یک عضویت ماهانه 60 دلاری در یک مکان غیر شیک دارم و هفته ای یک بار می روم (بنابراین 16 دلار – اگر فقط یکی بخرید احتمالاً حدود 30 دلار است). از شروع تا پایان بین 4 تا 7 دقیقه طول می‌کشد (می‌دانم چون برایان را مجبور کرده‌ام در ماشین منتظر بماند، بارها زمان‌بندی کرده‌ام). دو برند اصلی غرفه وجود دارد – Versa و Mystic. وقتی دارم این را می نویسم به معنای واقعی کلمه نمی دانستم چقدر متخصص هستم. من Versa را خیلی ترجیح می دهم زیرا طبیعی تر و بسیار سریعتر است. معمولاً 3 سطح مختلف Versa وجود دارد که شدت آنها متفاوت است (و از غرفه ای به غرفه دیگر متفاوت است). من معمولاً سطح 2 برنز را انجام می‌دهم (تفاوت بین برنز و شفاف این است که هر دو به شما برنزه می‌دهند، اما «برنز» به شما درخششی فوری می‌دهد که بله، روی لباس‌ها و ملحفه‌های شما می‌آید، و «روشن» نشان نمی‌دهد. به مدت 8 ساعت، اما از آنجایی که من لذت فوری را دوست دارم، برنز می گیرم).

قبل از اسپری برنزه کردن چه کار کنم؟ هر آمادگی؟

 1. شما می خواهید تمیز باشید، اما دیوانه وار لایه برداری نکنید زیرا به خوبی نمی چسبد. در اطراف مچ پا و مچ دست بیشتر می‌چسبد زیرا این نواحی به هر دلیلی کمتر صاف هستند. در حالت ایده آل، شما یک روز قبل اصلاح می کنید، اما من یک میلیون بار اصلاح کرده ام.
 2. اسپری برنزه و سپس مانی/پدی یا پف کردن یا هر کاری که مربوط به آب است را انجام ندهید، در غیر این صورت رنگ دست ها، پاها، ساق پا و گردن شما را از بین می برد…
 3. اولین اسپری برنزه خود را قبل از یک رویداد مهم مانند عروسی نگیرید. آنها می توانند ناهموار، خیلی نارنجی یا خیلی تیره باشند، پس تست کنید، به Yelp بروید، توصیه هایی بخواهید. برای هر موقعیت خاص، یک ایربراش سفارشی انجام می‌دهم تا تضمین کنم که لحن طبیعی و یکنواخت است (باز هم، باید قرار ملاقات بگذارید، حداقل 20 دقیقه طول می‌کشد و حدود 4 برابر هزینه یک غرفه در لس آنجلس است. در غیر این صورت من همیشه این کار را انجام می دهم). آنها حتی می توانند از غرفه ای به غرفه دیگر در یک برند متفاوت باشند، بنابراین ابتدا آن غرفه خاص را آزمایش کنید.
 4. بعد از آن باید یک لباس گشاد بپوشید تا به بدنتان نچسبد و برنزه شما نسوزد (همچنین پوشیدن شلوار جین تنگ و چسبان بعد از این کار بسیار زشت به نظر می رسد – شما برای ساعت ها چسبناک و مرطوب هستید). بدون چکمه های رزمی نیز. به دمپایی یا کفش ورزشی گشاد فکر کنید.
READ  در شکار صندل های راحت و بامزه برای تعطیلات بهاری - این چیزی است که من پیدا کردم
ساید بای ساید 1

من یک روز قبل از فیلمبرداری هستم، این را یک “قبل” در نظر بگیرید. این چهار حالتی است که قرار است در غرفه انجام دهید، و نه من از اینکه مجبور شدم آن ها را در اینترنت منتشر کنم، روان نیستم. من همچنین منتظر ماندم تا آخرین برنزه اسپری من کاملاً از بین برود همانطور که می بینید برای انجام این پست، که کاملاً فداکاری بود.

اسپری تان لورس 9

یک بار در اتاق اسپری برنزه چه اتفاقی می افتد؟

 1. کرم مانع خود را روی دست ها و پاهای خود قرار دهید (نگاه کنید به IGTV در اینستاگرام). آزادانه درخواست دهید، اما اگر می‌خواهید این کار را کاملاً انجام دهید، چند ویدیو را در گوگل جستجو کنید. من در آن بهترین نیستم.
 2. توری موی خود را بپوشانید و مطمئن شوید که آن را خیلی دور روی پیشانی تان قرار ندهید (داستان واقعی – من یک بار برای یک روز کامل روی تمام صورتم یک بار برنزه 1/2 اینچی در نزدیکی خط رویش مو داشتم). در زمستان هم معمولاً یک توری روی صورتم می زنم که فقط کمی از آن به صورتم بنشیند. این می‌تواند بین صورت و سینه‌ام ناهموار شود، اما من در زمستان (یا هرگز روی خودم) چهره‌ای برنزه را دوست ندارم. من واقعا فقط اندامی برنزه می خواهم، نه صورت نارنجی.
 3. جواهرات را بردارید، حداقل گردنبندها و دستبندهایتان را بردارید (من حلقه هایم را رها می کنم چون همیشه آن ها را در دست دارم تا آن خطوط برنزه مهم نباشند).
 4. پا روی یک حوله بگذارید یا چیزهای فوم کوچکی را بخرید که روی آن بایستید وگرنه تا چند هفته کف پایتان نارنجی خواهد بود.
 5. وارد غرفه شوید – برهنه یا با هر لباسی که می خواهید (اما خطوط “برنزه” شدید خواهید داشت).
 6. دکمه را فشار دهید و منتظر بمانید تا خانم ربات به شما بگوید که در چهار حالت بالا حرکت کنید زیرا سمپاش 4 بار بالا و پایین می رود. سپس شما را از هر دو طرف خشک می کند.
اسپری تان لورس 11

بایدها و نبایدها بعد از برنزه شدن با اسپری چیست؟

 1. شما نمی توانید به مدت 8 ساعت دوش بگیرید – این حداقل زمان برای “فعال شدن” است.
 2. اگر دیدید که واقعاً تیره به نظر می رسد، صورت و سینه خود را بشویید. من فکر می کنم سریعتر می چسبد و می تواند تیره و واقعا غیر طبیعی به نظر برسد. من معمولاً روز بعد دوش نمی‌گیرم، زیرا دوست دارم فعال شود و حتی تیره‌تر شود، اما شما بوی بدی می‌دهید و خیلی بد است.
 3. اکثر مردم صبح روز بعد دوش می گیرند اما اسکراب نمی کنند و از پارچه استفاده نمی کنند. فقط اجازه دهید آب جاری شود و می بینید که آب قهوه ای برنز از زهکش پایین می رود.
 4. شما باید مراقب رابطه جنسی به مدت 8 ساعت نیز باشید. من هرگز قبلاً در چنین موقعیتی قرار نگرفته بودم، اما از یک فرد ایربراش شنیده ام که اگر “مایعات خاصی” روی آن وارد شود، اگر کمتر از 8 ساعت در آن منطقه باشد، واقعاً آن را از بین می برد. توضیح این «خط برنزه» با لباس شنا روز بعد در استخر دشوارتر است…
 5. باید انتظار داشته باشید که روی ملحفه‌ها، جامه‌ها، روبالشی‌ها و حوله‌های شما قرار بگیرد. مال من همیشه بیرون می آید، اما نمی توانم اسپری برنزه شما را تضمین کنم (در مورد اکثر لوسیون های برنزه کننده هم همینطور است). من می گویم که اگر ورقه های خود را سفید ترد دوست دارید، احتمالاً باید آنها را سفید کنید، اما باز هم برای من مشکل بزرگی نیست.
 6. می‌توانید شنا کنید، ماساژ بگیرید، در جکوزی، اتاق بخار یا سونا بنشینید، اما همه این موارد طول مدت آن را کاهش می‌دهد. این را به شما می گویم زیرا معمولاً مردم قبل از تعطیلات برنزه می کنند ، بنابراین فقط عواقب تفریح ​​خود را بدانید 🙂 احساس می کنم یک روز در یک استخر کلر کلر من را کاملاً از بین می برد (اگر در تعطیلات هستم استفاده می کنم خیابان تروپز در شب روی پاهای من و خوشحالم – از دستکش استفاده کنید).
READ  مایکل هسو خانه آستین دهه 1900 را به دفتر کار لوکس تبدیل کرد

روز بعد (یا 8 ساعت بعد):

اسپری تان لورس 15

بله او آنجاست. شاید بگویید پاهای من از صورتم برنزه تر است و حق با شماست. من می‌توانم از برنزر روی صورتم استفاده کنم، اما می‌خواستم به شما نشان دهم که چه شکلی است. این رنگ با حداقل دوش گرفتن 2 تا 3 روز ماندگار خواهد بود.

به عنوان یک یادآوری – در اینجا شما بروید:

امیلی هندرسون اسپری برنزه قبل و بعد از کپی

من آن را آرایشی برای بدن شما می دانم. این موضوع چندان مهم نیست، اما باعث می شود حداقل با پوشیدن شلوارک احساس راحتی بیشتری داشته باشم. سر به ویدیو برای تماشای ویدیوی این فرآیند که هم سرگرم کننده و هم بله، شرم آور اما فوق العاده آموزنده است.

اگر اسپری غرفه بیش از حد به نظر شما می رسد (یا فقط یک محصول خوب در خانه می خواهید) موارد دلخواه ما در اینجا آمده است:

محصولات خود برنزه کننده امیلی هندرسون

1. St. Tropez ست 2 8 اونس. موس سلف برنزه کلاسیک با میتس | 2. حوله برنزه کننده و لایه بردار Kate Somerville Glow Duo | 3. لوسیون نوتروژنا بیلد برنزه | 4. لوسیون خود برنزه رنگ تابستانی قایق موز

من سال‌ها از سنت تروپز استفاده کرده‌ام و آن را دوست دارم (غرفه را انتخاب می‌کنم زیرا می‌تواند به عقب برگردد، باسن، و فقط یکدست‌تر است، اما اگر من همیشه بخواهم پاها را انجام دهم، از این استفاده می‌کنم). دستمال مرطوب کیت سامرویل اگر قبلاً کمی رنگ دارید اما فقط می خواهید درخشش داشته باشید عالی هستند و جولی و سارا هر دو گزینه های Neutrogena و Banan Boat را دوست دارند.

ما از پیشنهادات شما در نظرات خوشحال خواهیم شد – به خصوص اگر مارک های ارگانیک (یا غرفه) جدیدی وجود دارد که باید امتحان کنیم.

xx

امیلی

دیدگاهتان را بنویسید