ترویج: پارتیشن‌های صوتی و مبلمان برند JEB راه‌حل‌های داخلی را برای پردیس جدید دانشگاه ولونگونگ تای وای در هنگ کنگ ارائه کرده‌اند که هدف آن ایجاد یک محیط یادگیری سازگار است.

پردیس دانشگاه ولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وای 15000 متر مربع را پوشش می دهد و از 3300 دانشجو با امکانات مدرن از جمله سالن، کتابخانه و آزمایشگاه دریایی پشتیبانی می کند.

برند مستقر در هنگ کنگ JEB درگیر ارائه پارتیشن‌های صوتی و راه‌حل‌های مبلمان بود که می‌توان آن را برای حمایت از سبک‌های مختلف یادگیری و تشویق تعامل دانش‌آموزان تطبیق داد.

عکس پارتیشن های اتاق شیشه ای منحنی توسط JEB در پردیس دانشگاه وولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وایعکس پارتیشن های اتاق شیشه ای منحنی توسط JEB در پردیس دانشگاه وولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وای
پردیس UOW کالج هنگ کنگ در تای وای به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر و سازگار باشد

در همان زمان، تیم باید با یک خلاصه طراحی ملاقات می کرد که به دنبال ایجاد طعم استرالیا به هنگ کنگ بود، با هر طبقه از ساختمان عنصر متفاوتی از چشم انداز Wollongong را زنده می کرد: اقیانوس آرام در طبقه اول، محیط شهری در دوم و کوه ها در سوم.

به گفته این شرکت، سیستم Integra Operable Wall سیستم JEB برای جنبه عملکردی طراحی بسیار مهم است، زیرا به مربیان این امکان را می‌دهد تا با باز کردن قفل پانل‌های دیوار و جابجایی آن‌ها، به سرعت اندازه‌ها و چیدمان اتاق‌ها را تغییر دهند.

این سیستم بر روی یک مسیر درب و غلتکی کار می کند که به پانل ها اجازه می دهد تا در گوشه ها بچرخند و دور از دید قرار گیرند و محیط را بدون درهم و برهم نگه می دارد و فضای موجود را به حداکثر می رساند.

عکس یک کلاس درس در پردیس UOW کالج هنگ کنگ در تای وایعکس یک کلاس درس در پردیس UOW کالج هنگ کنگ در تای وای
این فضا از سبک های مختلف تدریس و یادگیری پشتیبانی می کند

این برند می‌گوید: «محصول گواهی بر تعهد JEB به متحول کردن چشم‌انداز آموزشی و ارائه راه‌حل‌های پیشرفته است که نیازهای در حال تحول محیط‌های یادگیری مدرن را برآورده می‌کند».

READ  چکمه های بلند و بالای زانو - به طور بالقوه بهترین کفش بهار

JEB در انتخاب پارتیشن‌های خود از شیشه استفاده زیادی کرد تا از بسته شدن مناطق در هنگام نور طبیعی محدود جلوگیری کند و فضایی با احساس باز ایجاد کند.

برای اثاثیه، JEB راه حل های سفارشی را با طیف وسیعی از محصولات اداری از برندهای پیشرو محلی و بین المللی مانند Vitra، Humanscale و Andreu World ترکیب کرد.

عکس یک فرود روباز با ویژگی نور و آکوستیک بالای سر و نشیمن پلکان باز در یک طرف در پردیس دانشگاه ولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وایعکس یک فرود روباز با ویژگی نور و آکوستیک بالای سر و نشیمن پلکان باز در یک طرف در پردیس دانشگاه ولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وای
JEB راه حل های صوتی و مبلمان را برای پردیس جدید دانشگاه ولونگونگ تای وای در هنگ کنگ ارائه کرد.

ایستگاه های کاری، کابینت ها و میزهای سخنرانی به صورت سفارشی برای پردیس UOW کالج هنگ کنگ در تای وای ساخته شدند. میزهای متحرک در اتاق‌های آموزشی قرار می‌گرفتند تا بتوان آن‌ها را به راحتی برای کارهای گروهی یا فردی دوباره پیکربندی کرد.

در قسمت‌های استراحت، صندلی‌های JEB برای استراحت مناسب بود، در حالی که قسمت‌هایی از صندلی‌های راه پله باز برای تشویق تعامل گاه به گاه بین دانش‌آموزان ایجاد شد.

JEB گفت: “استفاده عمدی از پارتیشن ها و مبلمان در پروژه پردیس کالج UOW در تای وای نه تنها به جنبه های عملی انعطاف پذیری فضایی و چالش های نورپردازی می پردازد، بلکه به ایجاد یک محیط آموزشی مدرن، سازگار و دانشجو محور کمک می کند.” .

ادغام متفکرانه این عناصر تأثیر مثبتی بر تجربه آموزشی داشته است و نشان دهنده تعهد به رویکردهای آموزشی نوآورانه در آموزش عالی است.

عکس محل نشستن به سبک کافه در پردیس دانشگاه وولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وایعکس محل نشستن به سبک کافه در پردیس دانشگاه وولونگونگ (UOW) کالج هنگ کنگ در تای وای
پارتیشن ها و مبلمان کلید طراحی داخلی هستند

هدف JEB ارائه راه حل های یک مرحله ای برای طراحی داخلی، ارائه پارتیشن های صوتی، مبلمان اداری، نماهای سفارشی و محصولات بهداشتی دایره ای است.

همچنین تلاش می‌کند تا پایدار عمل کند و برنامه‌ای را اجرا کند که خانه‌های جدیدی برای مبلمان ناخواسته پیدا می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد JEB، به این شرکت مراجعه کنید سایت اینترنتی.

READ  ایده طراحی: سوئیچ ها و روکش های نور منحصر به فرد (گزینه های قدیمی شامل:))

عکاسی توسط گروه JEB.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای JEB به عنوان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید