**روز انتخابات است و امیدوارم همه شما فرصت رای دادن داشته باشید. من مطمئن هستم که بسیاری از ما به سایت‌های سیاسی و اخبار چسبیده‌ایم، و زمانی که شما برای حواس‌پرتی طراحی آماده باشید، در حالی که منتظر نتایج هستیم، امروز یکی را برای شما دارم. xx برخی از اتاق‌ها هستند که من با آنها دست و پنجه نرم می‌کنم (اتاق نشیمن)، اما این ورودی کوچک آنقدر روشن و محفوظ است که احساس می‌کنم هر کاری که می‌کنیم، آنقدر زیبا خواهد بود. بدیهی است که این اولین اتاقی است که وارد آن می شوید و می بینید، بنابراین این فرصت را دارد که لحن خانه را تنظیم کند. شما می توانید آن را از اتاق نشیمن ببینید، بنابراین باید مطابقت داشته باشد، اما دارای یک ترسیم واضح از فضا است، بنابراین اتاق کوچک مناسبی برای کاغذ دیواری با طرحی است که چشم شما را از اتاق نشیمن جلب می کند و به شما (من) کمی منفجر می شود. خوشحالی حتی وقتی در آن نیستی

ورود قبل

او قبل از شروع پروژه آنجا بود – مطمئناً تاریک‌تر بود (و واقعیت جالب – ما یکی از آن پنجره‌های کوچک‌تر ورودی را نجات دادیم و حمام مهمان جدید را گذاشتیم. غیرقابل اجرا است اما بسیار زیباست).

شما از این عکس ایده خوبی از استخوان ها دریافت می کنید. این یک اندازه سخاوتمندانه خوب است – به اندازه کافی بزرگ برای یک نیمکت یا کنسول، قفسه کت، یک قطعه هنری بزرگ، شاید تعدادی شمع گیر، یک فرش و غیره.

آن رسم پنجره بلوط سفید سیرا پاسیفیک رویاهای ورودم را به واقعیت تبدیل کرد نور زیادی را به فضا آورد، با چشم اندازی از باغ باستانی سیب. ARCIFORM (سلام استفین) به ترسیم نسبت‌های شبکه پنجره کمک کرد تا دو سبک خانه – الگوی الماس طبقه بالا با الگوی مربع ساده‌تر پنجره‌های جدید در طبقه اول (ما این الگوی خاص را در ورودی و اتاق آفتابگیر اما بسیار شلوغ بود، بنابراین ما بقیه پنجره ها را به دلایل بودجه یک شبکه ساده نگه داشتیم). با دانستن اینکه هنوز اتاق نشیمن را رنگ نکرده ایم، به نوعی می خواهم قبل از تصمیم گیری در مورد کاغذ دیواری در اینجا، آن اتاق را شماره گیری کنم. به یاد داشته باشید که اتاق نشیمن بیشتر کودک مشکل ماست، بنابراین من باید قبل از کمک به کودک آسان در یادگیری ریاضی، توجهی را که سزاوارش است به آن کودک بدهم. یا شاید من فقط مورد علاقه ام را انتخاب کنم و به ساختن اتاق ها با هم ادامه دهم. من با چنین مشکلاتی در مورد تمرکز و تصمیم گیری در اتاق نشیمن (فکر می کنم SAD، btw دارم) دارم، اما باید به حرکت ادامه دهم، بنابراین شاید فقط مورد علاقه خود را در اینجا انتخاب کنم و امیدوارم/احساس اطمینان داشته باشم که به آن خواهیم رسید. با هر چیزی که در اتاق نشیمن انتخاب می کنیم کار کنید.

READ  این روند مد جدید باعث می شود سریع آماده شوید و ما وارد آن هستیم

لامپ یک دیسک شیشه شیر قدیمی از بخش قدیمی و عتیقه جوان سازی. ما آن را روی یک میله فلزی بدون لاک قرار دادیم و کارشناسان آنها از یک پایه قدیمی 3 حباب استفاده کردند – که بسیار عالی به نظر می رسد. ما دوست داریم که حضور داشته باشد اما از پنجره منحرف نشود و خیلی شلوغ نباشد.

من آن را دوست دارم نیمکت جوانسازی در اینجا، اما در واقع یک نیمکت فلزی در فضای باز است و به هر حال به یک قطعه طولانی تر در اینجا نیاز داریم، اما او واقعاً خوب است. من سفارش داده ام این یکی از توس موزر که فکر می کنم خیره کننده خواهد بود و این نیمکت فلزی را در ایوان جلو یا پشت قرار خواهیم داد.

والپیپرها اکثرا از کاغذ دیواری اسکاندیناوی، شوماخر، و خانه هاکنی. بعد از اینکه این فیلم را گرفتیم، یکی از خواننده ها به من یادآوری کردند کلی ونتوراخط جدید من به سرعت نمونه های زیادی را سفارش دادم که به تازگی دریافت کردم و آنها بسیار زرق و برق دار هستند. در حالی که من همه اینها را به دلایل مختلف دوست دارم، فکر می‌کنم من و برایان هر دو چیزی می‌خواهیم که نرم باشد، نه خیلی جسورانه، و در حالی که می‌توانم خیلی به دنیای گل‌ها بروم، هر دو می‌خواهیم که مادربزرگ انگلیسی عجیب و غریب و کشاورز شیک اسکاندیناویایی باشد. ، زیرا این یک چیز است (??). من در واقع الگوهای جسورانه تری را برای حمام مهمان در طبقه بالا سفارش دادم (حمام صورتی) اما فکر کردم که دیدن آنها در اینجا به ما امکان مقایسه با آن ها را می دهد و ممکن است به ما کمک کند آنچه را که بیشتر دوست داریم انجام دهیم.

READ  سفر 3 ساله آرلین برای یافتن لباس های قدیمی رویایی اش (با قیمت زیر 500 دلار) + به روز رسانی MOTO اتاق خواب

تصمیم گیری سخت است زیرا برخی از موارد مورد علاقه من در آن دیوار میلیون ها بار دیده ایم و هیچ مشکلی در این مورد وجود ندارد، اما انجام آن را سخت تر می کند. در حالی که دیگران ممکن است کمتر «کلاسیک» یا بیشتر معاصر باشند. من نمی توانم به شما بگویم که خیره شدن به آن در این عکس ها چقدر مفید است – به من فاصله می دهد که کمی شفافیت را ارائه می دهد.

متاسفانه هنوز برنده مشخصی وجود ندارد. برایان واقعاً آن را دوست دارد برگ های آبرنگ آبی و هر چه بیشتر با آن بنشینیم، بیشتر فکر می‌کنم حق با اوست – در ابتدا، فکر کردم ممکن است کمی ملایم باشد، اما حرکت خوبی دارد، با یک الگوی ارگانیک که حیات دارد، اما قطعا پررنگ نیست. اما برخی از اینها کلی ونتورا الگوهای گل (نشان داده نشده) خیلی زیبا هستند و من را بیشتر هیجان زده می کنند. اما من همچنین آموخته ام که همه چیز نباید هیجان انگیز باشد و با پنجره، فرش، هنر، شمع کوب هایی که می خواهم اضافه کنم، پایه کت (هنوز خریداری نشده است)، نیمکت و وسایل روشنایی در حال حاضر چیزهای زیادی وجود دارد. از اتفاقات قشنگ با ما همراه باشید 🙂

منابع:
طبقات: اورگان سفید بلوط توسطکفپوش زنا
رنگ درب: Poinsettia توسط شروین-ویلیامز
رنگ دیوار: فوق العاده سفید توسط شروین-ویلیامز
پنجره ها: بلوط سفید ویندوز سیرا پاسیفیک
نیمکت: جوان سازی
سبک: جوان سازی
فرش: قدیمی
سبد: شهروندی

عکس ها توسط کیتلین گرین

پست ورودی خانه مزرعه ما – بحث به روز رسانی و کاغذ دیواری بزرگ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید