سنت خرید آنلاین صبح شنبه من با فریاد عقل سلیم درونی من متوقف شده است:شما فقط دو هفته فرصت دارید تا نقل مکان کنید… قبل از اینکه یک چیز دیگر بخرید در آنجا زندگی کنید” اما این بدان معنا نیست که من سنجاق نمی‌کنم، باریک نمی‌کنم، فکر نمی‌کنم، از نظر ذهنی تزئین نمی‌کنم، و غیره. علاوه بر این، شما می‌توانید یک نیمکت یا کنسول خوب را در مکان‌های زیادی قرار دهید، بنابراین اگر یک مورد عالی در بازار FB پیدا کردم، فکر می‌کنم این کار را انجام دهد. هنوز هم خرید خوبی باشید (مطمئن نیستم که معتاد خرید قدیمی صحبت می کند یا عقل سلیم من – چه کسی می داند؟)

ورودی: وقتی خانه را خریدیم

فکر نمی‌کنم قبلاً یک ورودی مستقل داشته باشم و دوست دارم هدف آن چقدر واضح است. این اتاق به شما خوشامد می‌گوید (به همین دلیل است که من می‌خواهم واقعاً زیبا باشد، نه فقط یک دسته سطل کفش) و باید یک منطقه کت خوبی برای مهمانان باشد، اما در غیر این صورت، قبل از اینکه بلافاصله به سمت راست بروید، زمان بسیار کمی در اینجا صرف می‌شود. به اتاق نشیمن بنابراین باید تأثیر بگذارد، لحن را تنظیم کند و با مقداری فضای ذخیره‌سازی کار کند.

این یک فضای کوچک زیبا است که احتمالاً به عنوان یک منطقه سقوط عمل می کند. ترس من این است که بچه‌ها از در پشتی آشپزخانه به‌عنوان منطقه رها کردنشان استفاده کنند، مگر اینکه من از مهارت‌های سخت‌گیرانه‌ی فرزندپروری/رشوه‌دهی خود برای تغییر الگوهایشان استفاده کنم. و اگر در کالیفرنیا زندگی می‌کنید، ممکن است فکر کنید، عبور از در آشپزخانه چه مشکلی دارد؟ اما چیزی که به سرعت یاد خواهید گرفت این است که بچه‌های اینجا آموزش می‌بینند که تقریباً بلافاصله پس از ورود کفش‌ها و کت‌ها را در بیاورند و اگر سیستمی وجود نداشته باشد، به معنای واقعی کلمه همه چیز را رها می‌کنند. و این در آن گوشه آشپزخانه رویایی قابل قبول نیست (نگران نباشید، من آن را طوری طراحی می‌کنم که در مقابل ریزش‌ها مقاومت کند، اما نه، نمی‌خواهم منطقه سقوط اختصاصی ما باشد). به هر حال، برنامه من این است که در آشپزخانه را با علامتی قفل کنم که روی آن نوشته شود: «به اتاق گلخانه بروید، کفش/کت را کنار بگذارید و برای خودتان یک لوبیا ژله‌ای به دست آورید». شاید بعد از چند هفته، آنها فقط به طور خودکار این کار را انجام دهند؟ سگ پاولوف؟ فکر می کنم باید یک کتاب والدین بنویسم.

سپس اخیراً متوجه شدم که درب ورودی (جایی که امروز هستیم) در واقع بسیار نزدیک به ورودی پشتی است (نزدیک‌ترین درب از مسیر مدرسه آنها) بنابراین شاید این منطقه سقوط روزانه باشد؟ و به طرز عجیبی با آن خوب هستم زیرا حداقل فضای محدودی دارد و واقعاً فقط باید برای مهمانان بسیار شیک به نظر برسد. همه اینها برای این است که بگوییم ما مطمئن نیستیم که این منطقه چقدر باید منطقه افت باشد. من امیدوارم که این فقط یک قفسه کت، یک سینی چکمه بیرونی که در آن پوشانده شده است، سپس یک نیمکت یا یک میز برای کیف/کلیدهای احتمالی باشد. اما واقعا نمی دانم…

READ  فروشگاه جواهرات راشل بوستون را "لوکس ظریف" تعریف می کند

ورودی اواسط بازسازی

بنابراین همانطور که می بینید ما زیباترین پنجره را نصب کردیم که با آن طراحی شده است سیرا پاسیفیک. خیلی زیباست بنابراین هر چیزی که داریم باید بسیار کم عمق باشد – 18 اینچ عمق کل گوشه است و برای طول ما مجموعاً 84 اینچ داریم. (اما شاید حتی کوچکتر، دوباره باید یک قطعه را امتحان کنم و ببینم چه حسی دارد).

من واقعاً نمی خواهم چیزی مانع این منظره شود – هیچ بازوی نیمکت یا لبه میز از اتاق نشیمن دیده نمی شود. در عوض، من می خواهم آن را در آن گوشه قرار دهم (باز هم این فقط نظر فعلی من است که می تواند تغییر کند). من به یک چوب لباسی یا قلاب در سمت چپ و/یا یک درخت زیبای هوادار فکر می کنم که از پنجره بالا می رود. در این خانه، من واقعاً سعی می کنم خطوط دید را کاملاً تمیز نگه دارم (چیزی که ما واقعاً در خانه کوهستان از آن لذت برده ایم). پنجره نقطه کانونی اتاق نشیمن است، بنابراین من نمی خواهم حواس خود را از آن پرت کنم. BTW من همین الان متوجه شدم که دیوارکوب روی دیوار بین ورودی و پله ها قرار ندارد اما جیمی قبلاً آن را جابجا کرده است، نگران نباشید.

اگر تعجب می‌کنید که چرا قرنیز و بدنه در اینجا آبی هستند، به این دلیل است که فکر می‌کردیم قبل از اینکه متوجه شویم همه آن‌ها آبی هستند، اصلاً آن را دوست نداشتیم (بنابراین بله، ما 1/2 روز کار نقاشی را تلف کردیم. و مقداری گالن). رنگش عالیه (بطرف بالا توسط Sherwin-Williams) اما برای اینجا خیلی جذاب است و در نهایت ما فقط سفید و چوب و رنگ در مبلمان/دکور می خواهیم. من واقعاً آن را در این عکس دوست دارم، اما وقتی وارد اتاق نشیمن می‌شوید، بیش از حد از چیزی که ما دوست داریم – کفپوش چوبی، پنجره‌های چوبی، نور طبیعی، و حس باز بودن و فضا – کم می‌شود.

بنابراین در اینجا، در زیر، تمام نیمکت هایی که من سنجاق کرده ام، که هنوز هیچ کدام خریداری نشده اند، آمده است. چیزی که متوجه خواهید شد این است که اکثر اینها دارای یک بازوی بسیار کم هستند – یعنی خیلی به نمای اتاق نمی چسبند. همه اینها از نظر اندازه کار نمی کنند، اما من واقعاً همه آنها را به دلایل مختلف دوست دارم.

READ  لینک آپ: دوست‌داشتنی‌ترین و سالم‌ترین اپلیکیشن امیلی، عشق دوباره جس برای ابزار موی دهه 90، و احتمالاً جالب‌ترین موپ تمام دوران

1. Dexter Outdoor 60 in Bench | 2. نیمکت میلبروک | 3. نیمکت ناهار خوری چوبی مشکی پالی | 4. نیمکت ویندزور | 5. نیمکت ماریسا | 6. نیمکت Lanae | 7. نیمکت ناهار خوری از چوب ساج 57 اینچی کریسی داخلی/خارجی | 8. نیمکت به سمت شرق | 9. نیمکت بازوی پیوسته

#8 انتخاب من از این گروه بود (خیلی زیباست) و اگر به اینجا نرود ممکن است جای دیگری کار کند. اما بعد فکر کردم که اگر اینجا یک نیمکت بسازیم ممکن است پشتی گرد داشته باشیم (مانند #9) می تواند کار کند…

1. نیمکت لین | 2. نیمکت ناهار خوری بلوط مجسمه ای Kalle | 3. هنریک بنچ

من عاشق #1 حتی اگر می دانم که فوق العاده مد است. خیلی محکم و محکم به نظر می رسد. من ممکن است این را در پنجره آشپزخانه (کنار در پشتی) بگذارم.

1. نیمکت پشتی نیکی کهو سوئیس | 2. نیمکت یونیس | 3. نیمکت ادو | 4. نیمکت چرمی سینا | 5. نیمکت کیوتو | 6. نیمکت آکسبند

در اصل قرار بود بگیرم #6 (و هنوز هم ممکن است)، اما ما مدفوع پیشخوان را از Fernweh خریدیم، بنابراین من می خواهم قبل از اینکه متعهد شویم یکی دیگر از قطعات آنها را در اتاق بعدی اضافه کنیم، با آنها زندگی کنم (ما آن را به رنگ گردویی می گیریم، نه مشکی مانند مدفوع ما. ). طرفدار واقعی واقعی #1 اما با یک برچسب قیمت سنگین همراه است. بنابراین به جای آن نسخه‌های عتیقه را در 1stDibs جستجو کردم (که همچنین با برچسب قیمت زیادی همراه بود و تعدادی پیدا کردم).

1. نیمکت پشت بلند ایتالیایی | 2. ست بال به سبک Mid Century توسط Lost City Arts | 3. ست ست ایتالیایی توسط Lost City Arts

برای لحظه ای داغ، ایده یک نیمکت پشتی با روکش بسیار باریک را درگیر کردم – تقریباً مانند یک میز صندلی. کاملاً مطمئن نیستم که چرا، اما من واقعاً اینها را دوست دارم – همه آنها بدون بازو و بسیار کم عمق هستند، بنابراین از نظر فنی با ابعاد مناسب هستند، و پسر آیا می‌توان گفت که در حال ورود به آن هستند، اما در نهایت احساس درستی ندارند (همچنین اینها را سفارش نمی‌دهم از آنجایی که آنها یک ثروت هستند، در عوض از آنها برای الهام گرفتن برای ساختن چیزی سفارشی استفاده کنید).

1. نیمکت چاجول روستیک با پشت گوشه دار بلند | 2. یک جفت نیمکت الهام گرفته از شیکر مدرنیست آمریکایی | 3. FÅLLBÄNK گوستاویان سیاه سوئدی قرن نوزدهم، نیمکت پاییزی چوب کاج عتیقه | 4. نیمکت سوئدی قرن نوزدهم | 5. نیمکت عتیقه آمریکایی کاج دیکن | 6. نیمکت اروپایی نقاشی شده با دست

قرار نیست دروغ بگه، #6 من را بسیار هیجان زده می کند من یک قطعه نقاشی شده با هنر عامیانه قدیمی را دوست دارم. من همه اینها را به دلایل مختلف دوست دارم و با این حال هیچ یک از آنها احساس درستی ندارند، اما به نظرم جالب است که به شما نشان دهم چه چیزی روی صفحه من است.

READ  طراحی با دختر بسیار درگیر من - و والپیپری که هر دو دوست داریم!!!

درست قبل از انتشار این پست، همه گزینه ها را به برایان نشان دادم (من رفتم این یکی خاموش است زیرا 8200 دلار است، اما اگر می توانستم نیمکتی داشته باشم این همان خواهد بود – زیر را ببینید). واکنش برایان به پنبورد من این بود: “مطمئناً من آنها را دوست دارم، اما شاید شما به جای آن یک کنسول بخواهید؟” بلافاصله در حالت دفاعی بودم تا اینکه متوجه شدم احتمالاً حق با اوست. فکر می کنم اتفاقی که افتاد این بود که من عاشق نیمکت O&G شدم، این بیانیه بسیار زیبایی است. به این نکته توجه کنید:

من یک قطعه هنری را بالای آن به تصویر کشیدم و اینگونه گفتم: «بوم. در آنجا، ورودی میخ زده شده است.» لذتی که من هر روز با دیدن آن اثر هنری (نیمکت، نه هنر واقعی بالا) احساس می‌کردم، این همه جعبه ذهنی را بررسی می‌کرد. اما به دلیل قیمت آن، می‌دانستیم که جایی نیست که پول خرج کنیم. بنابراین طولانی و سخت جستجو کردم تا نسخه مقرون به صرفه‌تری پیدا کنم و قطعاً برخی از آن‌های عالی را پیدا کردم، اما فکر می‌کنم فراموش کردم که دیگر قطعات مبلمان را به طور کلی کشف کنم زیرا فقط «نیمکت» در مغزم داشتم. من قبلا این کار را انجام داده ام. من عاشق چیزی دست نیافتنی می شوم و سعی می کنم به جای فکر کردن به همه چیز، گزینه های مقرون به صرفه تری پیدا کنم. دیگر ممکن ها. این درس خوبی است که باید به آن یادآوری شود و در نهایت بسیار سپاسگزارم که این چیزی نیست که ما برای زندگی در خانه به آن نیاز داریم و زمان داریم تا در آنجا زندگی کنیم و ببینیم از چه چیزی بیشتر استفاده خواهیم کرد (نیمکت یا کنسول، فضای ذخیره سازی یا مجسمه ای؟) و سپس وقتم را برای خرید صرف کنم.

*عکس های پیشرفت توسط کیتلین گرین

The Farmhouse Entryway – A Peek Into My Pinboard And Process اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید