در وروتسواف، لهستان، خانه ای سرزنده و پلکانی است که انرژی جوانی زوجی را که مالک آن هستند، منعکس می کند. طراحی شده توسط Znamy się برای صاحبان و دو سگشان که عاشق آشپزی، سرگرمی دوستان و بازی های رومیزی هستند. این خانه مدرن با الهام از دنیای عجیب و غریب Playshapes (بلوک های چوبی قابل جابجایی، لایه بندی یا ترکیب کردن)، اکنون دارای ترکیبی از ساختارها، فرم ها و رنگ های پر جنب و جوش است که خلاقیت، معاشرت و بازی را تقویت می کند.

نمای داخلی جزئی آشپزخانه مدرن با ترکیبی از کابینت های مینیمالیستی به رنگ سفید و سبز مریمی

فضای داخلی جدید عناصر بسیاری را در خود جای داده است که به مالکان اجازه می دهد با فرم بازی کنند. مبلمان متحرک صحنه را با قفسه‌هایی روی چرخ می‌سازد که زوجین را قادر می‌سازد ترتیبات انعطاف‌پذیر و فضاهای جدید ایجاد کنند. جزیره آشپزخانه نه تنها مکانی برای تهیه و پخت غذا است، بلکه بازی‌های رومیزی را ذخیره می‌کند و آب پخش‌کننده‌هایی را برای سگ‌های مورد علاقه‌شان در خود جای می‌دهد. بالای میز ناهارخوری برای انجام بازی و پازل کار بالا می رود.

نمای زاویه دار به آشپزخانه مدرن با ترکیبی از کابینت های مینیمالیستی به رنگ سفید و سبز مریمی

نمای زاویه دار آشپزخانه مدرن با ترکیبی از کابینت های مینیمالیستی به رنگ سفید و سبز مریم گلی و جزیره چوبی روشن با گیاهان آویزان در بالا

اشکال هندسی و پالت قوی رنگ ها فضاهای لایه ای غنی از بافت و جذابیت بصری را در هم می آمیزند. گنجاندن تعداد زیادی از عناصر چوبی به Playshapes اشاره می کند و در عین حال جذابیت ارگانیک را به آن اضافه می کند.

نمای جزئی از فضای بین کابینت های سبز مریمی آشپزخانه مدرن و قفسه های آبی روشن اتاق نشیمن پر از گیاهان و اشیاء

نمای نزدیک از قفسه های آبی روشن پر از گیاهان و اشیاء در اتاق نشیمن مدرن

سه قفسه که در یک طاقچه رنگ‌آمیزی قرار گرفته‌اند، مجموعه‌ای از گیاهان و اشیاء را برای لمس بیوفیلی در خود جای می‌دهند.

نمای قفسه های آبی روشن پر از گیاهان و اشیاء در اتاق نشیمن مدرن

نمای زاویه دار فضای ناهارخوری مدرن با قاب آویزان گیاهان نگهدارنده بالای میز

میز ناهارخوری مربعی زیر یکی از شبکه های آویزان که گیاهان را در خود جای می دهد زندگی می کند. سازه‌های شبکه‌ای مشابه در کنار راه پله‌های چوبی زندگی می‌کنند و در عین حال ایمنی را برای افرادی که از پله‌ها بالا می‌روند، به آن اضافه می‌کنند.

READ  AvroKO رستورانی را در باشگاه The Twelve Thirty جاستین تیمبرلیک طراحی می کند

نمای اتاق غذاخوری مدرن با گیاهان آویزان در بالا با مبل توکار در پشت آن

نمای زاویه دار به دنبال یک پلکان مدرن با قفس فلزی صورتی

نمای جزئی زاویه دار سازه سوراخ دار فلزی صورتی دستگیره راه پله

نمای جزئی حمام مدرن با کابینت چوبی هندسی با محفظه انباری صورتی و کف کاشی سیاه و سفید

حمام دارای کابینت های چوبی مشابه جزیره آشپزخانه با الگوهای هندسی است که جلوی آن را تزئین می کند. یک کابینت داخلی به صورتی بازیگوش در داخل رنگ آمیزی شده است و به زیبایی با کاشی کف سیاه و سفید جفت می شود.

نمای جزئی حمام مدرن با کابینت چوبی هندسی با محفظه انباری صورتی و کف کاشی سیاه و سفید

نمای جزئی حمام مدرن با کابینت چوبی هندسی با محفظه انباری صورتی و کف کاشی سیاه و سفید

عکاسی توسط استودیو میگدال.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید