در شهری که اجناس طلاکاری شده و تجربه‌های تجملی مانند آفتاب در بیابان رایج است، حتی مظهر برندهای خودروهای لوکس مرسدس بنز اذعان می‌کند که دبی برای جذب یکی از ثروتمندترین مشتریان ماشین‌دوست جهان از درهای خود به رویکردی کاملاً عالی نیاز دارد. واقع در مجاورت منطقه طراحی دبی، که به تازگی رونمایی شده است مرکز برند مرسدس بنز دبی نمادی از موج جدیدی از خرده فروشی های لوکس در داخل شهر است که معماری مدرن، محوطه سازی پایدار، فناوری های سفارشی، برنامه ریزی منحصر به فرد، و لایه های متعددی از مهمان نوازی را در هماهنگی حواس ترکیب می کند.

حیاط بیرونی مرکز برند مرسدس بنز در دبی، با استخر انعکاس و محوطه سازی گیاهان صحرایی در مقابل نمای معماری روبان روکش فلزی.

جزئیاتی مانند حیاط سایه‌دار، آب‌نمای انعکاسی، محوطه‌سازی بومی، و رنگ‌های الهام‌گرفته از بیابان ساختمان در مجموع زمزمه می‌کنند، به جای فریاد، «تجمل در انتظار است».

مرکز برند مرسدس بنز دبی با هدایت طراحی برند مرسدس بنز و شکل گیری فلسفه طراحی «خلوص حسی» این برند خودروسازی، توسط شرکت معماری ساخته شد. بینچی و بینچی برای گروه قرقاش توزیع کننده مجاز مرسدس بنز مستقر در امارات. این مرکز مطمئناً نقش واحه‌ای از معماری تدریجی محترمانه را بر عهده می‌گیرد که در درون شهری مستقر است که به طور فزاینده‌ای با خط افق معاصرش که به سمت بالا پیش می‌آید، تعریف می‌شود، در عوض با اطمینان راضی است که به آرامی به بیرون کشیده شود و با احترام محتویات آن را پنهان کند.

اعتبارات_ناکافی

نمای جلوی مرکز، که با دو لایه نوارهای سهموی مواج حسی مشخص می شود، چیزی را ارائه می دهد که ممکن است از دور مانند پوسته ای یکنواخت به نظر برسد. از نزدیک، صفحات منحنی خود را به عنوان یک سطح معماری پیچیده به هم پیوسته از روکش فلزی با زوایای مختلف نشان می دهند – یک زره مدرن از پانل های سوراخ دار با نور پس زمینه با یک سیستم نورپردازی LED که به ساختمان سفارشی شده است و شبکه درخشانی از ستاره های 3 نقطه ای را در سراسر بخش ها اضافه می کند. از سطوح ساختمان در شب و سایه بسیار مورد استقبال در طول روز.

اعتبارات_ناکافی

منحصر به فرد ترین بخش مرکز برند مرسدس بنز «مایباخ لانژ» است، غرفه ای شیک از پنجره های شیشه ای منحنی که مدل های می باخ را روی یک سکوی گردان 360 درجه پارک می کند.

به گفته جنی بینچی، مدیر طراحی Binchy و Binchy، این شرکت تلاش زیادی برای تهیه مواد و قرارداد با تخصص تولید کنندگان محلی امارات کرد و اشاره کرد که قصد شرکت احترام گذاشتن و اذعان به زبان معماری منطقه بود. در کنار مقیاس و جهت گیری مرکز برند مرسدس بنز، نمای بیرونی دارای ظرافت های شگفت انگیز و خوشایند است، اثری که به تحسین و رویه مطالعه شده شرکت در ترکیب راه حل های سنتی از طریق منشور ابزارهای تکنولوژیکی و روش های ساخت نسبت داده می شود.

مرکز برند مرسدس بنز در کافه داخلی دبی و نمایشگاه کالا.

کافه AMG Kaffeehaus و نمایشگاه کالا از بازدیدکنندگان در درب مرکز برند مرسدس بنز دبی استقبال می کند.

در داخل، مهمانان با لایه‌هایی از مهمان‌نوازی از یک قهوه‌خانه و نوشیدنی‌ها گرفته تا نمایش‌های خرده‌فروشی مختلف از کالاها و هدایا از جمله – اما نه منحصر به فرد – برای برند مرسدس بنز استقبال می‌کنند. اتومبیل‌های قدیمی به‌طور برجسته در کنار جدیدترین مدل‌ها، از جمله اتومبیل‌های مرسدس-AMG با عملکرد بالا، پارک می‌شوند، و حتی خط انحصاری‌تر می‌باخ، بخش خلوت خود را دارد.

READ  لوکاس مونوز فضای داخلی رستوران Mo de Movimiento را با استفاده از مواد زائد طراحی می کند

مرکز برند مرسدس بنز در نمایشگاه داخلی دبی با دو خودروی شاسی بلند AMG در مقابل نمایشگر بزرگ پارک شده است.

حتی در دبی مجلل، پایداری به یک ویژگی قابل فروش تبدیل شده است، اگر نگوییم یک ضرورت. 25 درصد از برق مرکز برند توسط مجموعه ای از پنل های خورشیدی پشت بام تامین می شود. علاوه بر این، جنی بینچی خاطرنشان می‌کند که این شرکت تلاش کرده است تا واحدهای HVAC را از دید پنهان کند و به ساکنان متعدد همسایه‌ای که در بلندمرتبه‌های اطراف زندگی و کار می‌کنند، احترام بگذارد.

مرکز برند مرسدس بنز در دبی 3 ماشین بالا انباشته "دیوار ماشین"

مجموعه «دیوار خودرو» که تا حدی از نمایشگاه مجاور قابل مشاهده است، 76 مدل مرسدس بنز را به نمایش می‌گذارد که نشان‌دهنده بسیاری از طرح‌های قابل توجه و جذاب این برند است که در ارتفاع سه خودرو روی هم چیده شده‌اند.

علاوه بر این، محوطه‌سازی بومی و مقاوم به خشکی برای سازگاری با آب و هوای محلی با حداقل مقدار آبیاری مورد نیاز کاشته شد. پارکینگ مرکز برند همچنین میزبان 15 ایستگاه شارژ در محل است که چهار ایستگاه از آنها دارای قابلیت شارژ سریع هستند که می توانند وسایل نقلیه را در حدود 30 دقیقه به طور کامل شارژ کنند.

ماشین آبی AMG پارک شده در مرکز برند مرسدس بنز در دبی با زاویه نور قرمز روشن شده است.

نمایشگاه مرکزی در مرکز برند مرسدس بنز در دبی، با نمایش 6 مدل مختلف مرسدس بنز.

نمایشگاه اصلی میزبان مجموعه‌ای از جدیدترین مرسدس بنز، AMG و EQ تمام الکتریکی است.

معماری مرکز همچنین نشان دهنده آرزوهای برند و فروشنده برای میزبانی است برنامه نویسی فصلی مدیریت شده فراتر از قلمرو خودرو، با تمرکز بر سبک زندگی، طراحی، هنر، فرهنگ، فناوری، و حتی ساعت سازی، با اتاق هایی که به راحتی برای میزبانی از رویدادهای مختلف قابل تنظیم هستند.

عکس بیرونی اوایل عصر از مرکز برند مرسدس بنز در دبی با نورپردازی محوطه‌ای که مسیرها را روشن می‌کند.

در تقاطع انقلاب EV، تغییرات نسلی در عادات خرید و دموکراتیزه کردن تجملات، صنعت خودروسازی تشخیص یک برند به خودی خود دیگر کافی نیست. مرکز برند مرسدس بنز در دبی به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین تحولات خرده‌فروشی معماری تجربی و حسی منطقه ظاهر می‌شود که حس لوکس بودن را به اندازه فروش واقعی آن به نمایش می‌گذارد.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

READ  فروشگاه کودک استودیو برای مارک عینک Cubitts از مکانهای جنسی الهام گرفته شده است

دیدگاهتان را بنویسید