سلام به همه، چون همه چیز بعد از کمی تعطیلات خلاقانه در اینجا دوباره بالا می رود. من از اینکه پروژه های بزرگی در حال انجام است هیجان زده هستم، اما در پروژه خودم نسبتاً کم کار هستم و در حالی که در تعطیلات آخر هفته کارهای زیادی در خانه انجام می دهم و سعی می کنم همه چیز را حفظ کنم، به دنبال آن هستم. برای چند نفر (و همچنین چند خانه برای بازسازی) برای کمک. اینها همه مبتنی بر پورتلند هستند (به طور ایده آل نزدیک به SW). در اینجا چیزی است که من امیدوارم پیدا کنم:

  1. یک مدیر خانه / دستیار شخصی. پاره وقت (10-15 ساعت در هفته های کندتر، تا 25 ساعت در هفته های شلوغ تر). کارهای زیادی برای انجام دادن در اینجا وجود دارد، بسیاری از آنها بسیار فیزیکی است که نمی توانم به تنهایی انجام دهم یا اینکه صرف وقتم برایم منطقی نیست. من فهرستی از کارها تهیه کردم تا مردم انتظارات روزانه عمومی را درک کنند (و من فکر می کنم دیدن لیست کارهای دیگران جالب است): جعبه ها را دریافت کنید، جعبه ها را تجزیه کنید، بفهمید چگونه جعبه ها را بازیافت کنید، جعبه ها را بردارید، دوباره بکارید. گیاهان را به گلدان های بزرگ، چسب سیمان گلدان بزرگ شکسته پشت به هم، گچ گلدان؟ گلدان های رنگ آمیزی؟ پاور واش پشت عرشه، نقاشان کتاب، رنگ را بردارم، اثاثیه را کنار هم بگذارم، به من کمک کن خیلی مبلمان را جابجا کنم، آثار هنری را آویزان کنم، افراد دستی را رزرو کنم، مواد غذایی را بردارم، مواد غذایی را کنار بگذارم، کمد وسایل را مرتب کنم، اثاثیه بیشتری را جابجا کنیم، برای عکاسی آماده شوم ( که ممکن است شامل تمیز کردن آن اتاق باشد)، مبلمان را در فیس بوک بفروشید، مبلمان را با شرکت اثاثه یا لوازم داخلی هماهنگ کنید، همه وسایل را سازماندهی کنید، زباله ها را در صورت پر کردن، تمیز کردن بعد از ناهار در روزهای عکاسی، در صورت نیاز پیاده روی سگ ها، کمک به اجرای برخی ایده های DIY بیشتر، دویدن وظایف، بازگرداندن کالاها از طریق حمل و نقل یا در فروشگاه، گیاهان آب، کمک به مدیریت زیرمجموعه ها، طراحی زیبای اتاق… این لیست واقعاً ادامه دارد. این موقعیتی است که نیازی به مهارت های طراحی فانتزی زیادی ندارد، فقط به مهارت های حل مسئله و شروع خود، نگرش بسیار مثبت، صداقت، توانایی خواندن اتاق و تمایل زیادی برای انجام هر کاری نیاز ندارد. ساعات منعطف هستند – اما بیشتر از دوشنبه تا پنجشنبه، در طول روز. این 20-25 دلار در ساعت است و به عنوان یک پیمانکار مستقل شروع می شود. بدیهی است که از آنجا هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد، اما این یک موقعیت طراحی یا طراحی نیست – این یک کمک کننده بزرگ است که در اطراف خانه ما بسیار مورد نیاز است، زیرا ما برای عکس‌های بیشتر و بیشتر آماده می‌شویم (و شروع به فکر کردن درباره چگونگی پاک کردن سایر ساختمان های موجود در ملک را سازماندهی کنید تا آنها را برای پروژه های سال آینده آماده کنید). من فکر می کنم این یک کار عالی برای یک نوازنده، هنرمند یا سازنده است که به دنبال یکنواختی در طول روز است یا صرفاً برای کسی که دوست دارد بدن خود را حرکت دهد، مقداری پول اضافی به دست آورد و به حفظ خانه این خانم دست نخورده و منظم در طول روز افتخار کند. تولید مخرب و آشفته زیاد. آیا این می تواند به یک ظاهر طراحی کمک کند؟ البته، اما در حال حاضر به کمک فیزیکی نیاز دارم.
  2. یک فرد سازنده ویدیو و رسانه های اجتماعی خلاق 1 تا 3 روز در هفته، کار آزاد – با نرخ TBD. امیلی ام. از شبکه اجتماعی ما فیلمبرداری کرده و سپس آن را برای ویرایش و پست به Mal ارسال کرده است. بسیاری از روزها کار می کند، اما همه ما قبول داریم که برای افشاگری های بزرگ یا پروژه های واقعاً جالب (مانند آویزان کردن یک دیوار گالری حماسی یا یک روز چیدمان مجدد مبلمان در یک اتاق) وجود شخصی که در تولید ویدیو از خلاقیت استفاده می کند ( و در نتیجه ویدیوی اجتماعی) فقط دوست داشتنی خواهد بود (و به مراتب کمتر بدحجاب). من به یک گروه تولید کامل نیاز ندارم یا نمی‌خواهم – در عوض، یک فرد سرگرم‌کننده برای کمک به هدایت محتوای ویدیوی ما برای بهتر شدن، به من بگوید که چه کار کنم، و با هماهنگی، به ویژه در مورد مشارکت، و افشای محتوا کمک کند. احتمالاً حقوق ساعتی یا نرخ روز، و کار به عنوان یک پیمانکار مستقل/فریلنسر. ما دو روز در هفته (به طور ایده آل 9 صبح تا 3 بعد از ظهر) فیلمبرداری می کردیم و خارج از آن ویرایش می کردیم.
  3. یک آدم خوش دست عالی. این یک حفره جهانی است که ما در جهان از دست داده ایم. من به دنبال شخصی با تجربه هستم که ابزارهای خاص خود را داشته باشد تا در تعمیر خانه به من کمک کند. به عنوان مثال، من به کسی نیاز دارم که مبل ایوان معلق ما را از زنجیر به طناب تغییر دهد، آثار هنری فوق العاده سنگین آویزان کند، برخی از مناطق را بعد از جابجایی دوباره درزبندی کند، دیوارهای خشک کوچک را رنگ کند، به برادرم کمک کند گلخانه ما را قاب بندی کند، آب سینک را عوض کند. فیلترها، چراغ‌ها را خاموش کنید، چراغ‌های رشته‌ای را آویزان کنید، یک آینه فوق‌العاده سنگین آویزان کنید، همه چیز را با برق شستشو دهید، و غیره. شماره 1، نیازها نیز ممکن است متفاوت باشد).
READ  هتل مینیمالیستی در موزامبیک در جوایز AHEAD MEA 2021 غالب است
عکس توسط sara ligorria-tramp | از: نشان می دهد که احساس خوبی برای تغییر فلاش وجود دارد (معروف به کار مورد علاقه من که در تمام سال انجام دادم)

همچنین به دنبال چند خانه برای پروژه های زیر هستیم:

  1. آشپزخانه ای بدون دمو-رنوی برای داشتن یک جزیره آشپزخانه جدید. جزیره جدید هیچ لوله کشی، گاز یا برق ندارد (اما این یک قطعه مبلمان بسیار زیبا با فضای ذخیره سازی زیادی است). آشپزخانه ارتقاء آرایشی پیدا می‌کند (کابینت‌های رنگ، روشنایی جدید، کاشی‌های جدید در صورت نیاز، وسایل به روز شده در صورت نیاز) اما هیچ دیوار یا لوله‌کشی جابه‌جا نمی‌شود (در حالت ایده‌آل). نور طبیعی عالی یک مزیت بزرگ و توانایی عکاسی از یک جزیره از زوایای مختلف است (در حالت ایده آل نه یک آشپزخانه گالی). زمان برای عکسبرداری در ماه ژوئن در اسرع وقت است (بنابراین در عرض 3 ماه یک آشپزخانه به روز خواهید داشت!!). شما باید بودجه ساخت و ساز را اختصاص دهید، زیرا بدانید که بسیاری از محصولات و خدمات من را رایگان دریافت خواهید کرد. ما همچنین بودجه ای نیز داریم – اما بی پایان نیست. اگر این آشپزخانه را دارید، لطفاً موارد ارسالی را با تعداد زیادی عکس و مکان به hello@emilyhendersondesign.com ایمیل کنید. ما دوشنبه و سه شنبه مکان ها را جستجو خواهیم کرد (پس در آخر هفته ارسال کنید – امروز و فردا – با عرض پوزش برای عجله!!!!) آخرین مهلت دوشنبه آینده 3/6 است!
  2. اتاق/اتاق‌های بازسازی خانواده با احساس خوب. من روز پیش برای اولین بار در حال تماشای برخی از ویدیوهای آرایش قدیمی‌مان با بچه‌هایمان بودم (سیلویا و اولین تغییر فلش ما) و همه آنها بسیار سرگرم‌کننده و فوق‌العاده ارزشمند هستند. ما تصمیم گرفتیم که این پروژه خانوادگی عالی برای تابستان است و بچه ها برای کمک به طراحی و انجام یک شگفتی بسیار هیجان زده شدند. امیدوارم بتوانم در اواخر تابستان یکی از این کارها را انجام دهم. در حالت ایده‌آل، شما خانواده‌ای را در پورتلند انتخاب می‌کنید که می‌توانند از این موضوع در زندگی خود استفاده کنند و بسته به آنچه که نیاز دارد (به عنوان مثال سایر اعضای خانواده برای کمک به نقاشی و غیره) در کمک و کمک گرفتن از دیگران مشارکت داشته باشید. نیازی نیست که فردی در وضعیت بدی باشد – فقط کسی که شاید در موقعیت چالش برانگیزی در زندگی باشد و قادر به انجام این کار برای خودش نباشد. این فقط مبلمان/رنگ/دکور (یعنی بازسازی نیست) و احتمالاً 1-2 اتاق (مشابه کاری که قبلاً انجام داده‌ایم) خواهد بود. اگر می‌توانید داستان/عکس‌های آن‌ها را ارسال کنید و بدانید که ما برای مدتی ارسال‌ها را دریافت می‌کنیم و احتمالاً تا اوایل تابستان شروع نمی‌شود و احتمالاً در ماه اوت اجرا می‌شود (بنابراین اگر در اسرع وقت از ما خبری ندارید تعجب نکنید) .
READ  تغییر کمد با روحیه آزاد و فضای ذخیره‌سازی سنگین جس جس یک ماه فرصت دارد تا کامل شود

من فقط می خواهم پیش از هر کسی که ارسال می کند تشکر کنم! سال هیجان انگیزی خواهد بود. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: یک سفر سریع به هدف: چیزهای کوچکی که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم و با هم جمع شوم

پست هی پورتلند، من در حال استخدام کمک هستم… و به چند اتاق برای تغییرات سرگرم کننده نیاز دارم! اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید