برند دانمارکی طراحی داخلی Hay ، بازسازی و توسعه مغازه خود در مرکز کپنهاگ ، Hay House 2.0 را تکمیل کرده است ، که توسط تیم داخلی شرکت به روز رسانی رنگارنگ شده است و در حال حاضر نمایشگاه و فضای رویداد نیز دارد.


Hay House 2.0 واقع در یک ساختمان به سبک آرت نو در آماگرتورو در مرکز کپنهاگ ، در حال حاضر دارای چهار طبقه در ساختمان است که محل قرار مارک داخلی و لوازم منزل دانمارکی برای سالها.

نمایشگاه در Hay House
یک نمایشگاه جدید در طبقه چهارم ایجاد شد

پس از مهاجرت یکی از همسایه های طبقه بالا ، شرکت دو طبقه فوقانی را تصرف کرد و از آنها برای ایجاد یک نمایشگاه و فضای رویداد استفاده کرد که می تواند به عنوان رستوران نیز مورد استفاده قرار گیرد.

رولف هی ، بنیانگذار هی به دیزین گفت: “ما بیش از 10 سال در ساختمان بوده ایم.” “ما از یک طبقه شروع کردیم و دو سال پیش یک طبقه دیگر اضافه کردیم. و اکنون ما دو طبقه دیگر اضافه کرده ایم ، بنابراین اساساً کل ساختمان را داریم.”

فروشگاه یونجه در کپنهاگ
رنگ ها و کاشی های پر جنب و جوش توسط Nathalie du Pasquier فضای فروشگاه را تزئین می کند

Mette و Roy Hay ، بنیانگذاران ، داخلی اتاق های جدید را به همراه تیم طراحی داخلی Hay طراحی کردند. این برند طی 3 روز طراحی ، جشنواره سالانه طراحی کپنهاگ ، از فضاها رونمایی کرد.

در حالی که فروشگاه Hay در سطوح پایین دارای بسیاری از رنگ های برجسته مارک تجاری است ، نمایشگاه جدید ، در حالی که هنوز رنگارنگ است ، دارای یک پالت رنگی کمی خاموش با بسیاری از رنگهای خاکستری ، سبز و آبی ملایم است.

READ  استرالیا سنگ های مهندسی شده را به دلیل خطر سیلیکوز ممنوع می کند

رولف هی گفت: “این کمی بیشتر یک فضای حرفه ای است ؛ جایی است که ما با معماران ، طراحان و فروشندگان ملاقات می کنیم.”

داخلی توسط هی
برای طبقات بالا از پالت رنگ خاموش تری استفاده شده است

همچنین دارای برخی از قطعات برجسته امضا شده ، از جمله یک مبل زرد پر جنب و جوش ، گل گل قاصدک ، گلدان شراب و بطری های ودکا با نام “پس از یک مهمانی باغ” توسط هنرمند ایسلندی Loji Höskuldssonبه

برای رولف هی ، نمایش این گونه قطعات مشارکتی در نمایشگاه بسیار مهم بود.

فضای اداری در Hay House
آثار هنری دیوارهای فضای کار جدید هی را تزئین می کنند

او می گوید: “وقتی هی در بهترین حالت خود قرار دارد ، جایی بین هنر ، معماری و زمانی است که ما در آن زندگی می کنیم.”

وی افزود: “من فکر می کنم همیشه جذب هنرمندان برای ما مهم بوده است.” “من فکر می کنم این با نقطه شروع مناسب هیجان انگیز است. بنابراین کار کردن با هنرمندان در خلوت و خاموش – همچنین در زمینه طراحی صنعتی خوب است.”

فضای رویدادها در Hay House
چراغ های کروی بزرگی از سقف طبقه آخر خانه Hay آویزان شده است

یک فضای اداری که تیم Hay یا مشتریان می توانند در آن بنشینند و کار کنند نیز به نمایشگاه طبقه چهارم اضافه شد.

در طبقه بالا ، که به فضایی برای رویدادها تبدیل شده است و در 3 روز طراحی میزبان ناهار برای بازدیدکنندگان بود ، خوشه هایی از حلق آویز حباب نلسون Hay’s از تیرهای چوبی اصلی آویزان شده اند که الگوی پیچیده ای را در زیر سقف بلند ایجاد می کنند.

تیم Hay یک بازسازی جزئی در این طبقه جدید را انجام داد.

READ  ده فضای زندگی الهام بخش با ستون های ساختاری

“ما سوزان فوربو ، معمار سر یونس ، به دیزین گفت:” ما آن را کاملاً بر اساس شخصیت موجود حفظ کردیم ؛ برخی دیوارها را برداشته ، برخی از درهای خانه را بزرگ کردیم و طبقه جدیدی را در اینجا قرار دادیم – این یک روند زمانی است که شما در طبقه پنجم هستید. ” به

“اما به غیر از آن ما هیچ تغییر ساختاری در ساختمان ایجاد نکرده ایم ، فقط به آنچه داشتیم نگاه کردیم و جریان بهتری به آن دادیم.”

فضای استراحت در Hay House
مبلمان راحت در فضای رویداد پخش می شود

Furbo افزود: فضای رویدادها دارای یک پالت رنگی ملایم تر و کم رنگ تر از فروشگاه و نمایشگاه است ، تا مشخص شود که شما “وارد جهان دیگری می شوید”.

فضای اصلی فروشگاه ، که دو طبقه پایینی ساختمان را پوشش می دهد ، نیز به عنوان بخشی از بازسازی به روز شد.

از جمله ویژگی های جدید در اینجا سیستم قفسه بندی New Order توسط استفان دیز برای هی است. به رنگ آبی جدید رنگ آمیزی شده است و به طور کامل یکی از اتاق ها را پر کرده است.

قفسه بندی استفان دیز در خانه هی
قفسه های استفان دیز ‘New Order برای هی یک اتاق را پر می کند

آثار هنری توسط گالری V1 در محوطه بسته بندی گوشت کپنهاگ و همچنین کاشی های هندسی و نقاشی های هنرمند Nathalie du Pasquier اکنون دیوارهای تمام طبقات خانه Hay را تزئین کرده اند.

Hay House 2.0 در طول 3 روز طراحی افتتاح شد ، زمانی که این برند مجموعه جدیدی از عروسک های اوریگامی دست ساز را نیز به بازار عرضه کرد کلارا فون زویگبرک و مبلمان و لوازم جانبی با Muller van Severen همکاری می کنند.

READ  یک کابین کوچک A-Frame در انگلستان که خود با مصالح پایدار ساخته شده است

مکانهای قبلی Hay که در Dezeen نمایش داده می شود شامل یک فضای همکاری مشترک در یک کاخ قرن 18 و اولین فروشگاه آجر و ملات مارک در آمریکای شمالی است.


Hay House طی 3 روز طراحی در کپنهاگ دانمارک رونمایی شد. برای مشاهده لیست به روز رویدادهای معماری و طراحی در سراسر جهان ، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید