امروز یک به روز رسانی سرگرم کننده اتاق چارلی برای شما دارم – یک تخت جدید و بزرگتر، با یک تخته سر بدون دوخت IKEA. این بار سعی می‌کنم بچه‌ها را تا جایی که ممکن است از نظر فیزیکی (و برای من، از نظر ذهنی) در پروژه‌هایشان مشارکت دهم – در حالی که آن را مثبت نگه می‌دارم. من می‌خواهم کارهای DIY بیشتری با آنها انجام دهم، اما آنها باید نسبتاً ابتدایی باشند و می‌دانم که باید واقعاً از این روند لذت ببرند. بنابراین ما به چیزی بسیار ساده برای ساختن آن دست یافتیم، خوب، یک تفنگ اصلی (نسخه کشش ماشه جدید که مسلماً بسیار سرگرم کننده است). تافت و سوزن در مورد یک مشارکت اجتماعی صحبت کرده بودم و من تشک های آنها را دوست دارم (ما آنها را در اتاق دو طبقه بچه در خانه کوهستانی داریم که در واقع نیاز به عکسبرداری دارم همانطور که هرگز نداشتم). من و برایان از نظر فنی به تشک جدیدی نیاز نداشتیم (اگرچه بعد از دراز کشیدن روی این تشک بسیار حسادت می کنم، بسیار راحت است). اما چارلی به یک تخت مناسب و یک تشک جدید نیاز داشت زیرا ما می‌خواستیم او را به یک تشک ملکه ارتقا دهیم (نه به این دلیل که او به یک تخت نیاز داشت، بلکه به دلیل اینکه اتاقش به اندازه‌ای بزرگ است که اتاق مهمان دوم باشد که ما تابستان امسال به عنوان خانواده به آن نیاز خواهیم داشت. با چند بچه اینجا خواهند ماند). من می‌دانم که زوج‌ها از نظر فنی می‌توانند در تخت‌های کامل بخوابند، اما به‌عنوان یک تختخواب کینگ مشتاق، فکر کردم حداقل یک ملکه خوب است. زمانی که چند هفته پیش اتاق او را به شما نشان دادیم آخرین جایی که فرود آمدیم اینجاست:

READ  وارد خانه رنگارنگ و مدرن-صنعتی هنرمند بن مدانسکی شوید
عکس توسط کیتلین سبز | از: طراحی با پسر تقریباً دوساله: به روز رسانی/پیشرفت اتاق چارلی با حال و هوای مقرون به صرفه دهه 80

این اتاق اکنون برای مجله فیلمبرداری نمی شود (فقط خیلی نزدیک نیست و ما اتاق های زیادی برای فیلمبرداری داریم) که برای من خوب است زیرا می خواهم یک نقاشی دیواری به سبک پل های بانیان انجام دهم اما راشیل خیلی مشغول نمایشش است، هنرمندانه طراحی شده است، که او تا پاییز نمی تواند به من کمک کند. اما برای اینکه به حرکت ادامه دهیم، این تخت را هک کردیم تا یک تخته سر مناسب به او بدهیم (و کیتلین این قاب و تشک قدیمی را برای دخترش برای تخت دختر بزرگش به خانه برد.)

این DIY اینترنت را خراب نمی کند (مانند تخته سر Brady’s DIY که همه ما هنوز در مورد آن صحبت می کنیم) اما یک چهارخانه قدیمی است که من آن را دوست دارم، روی یک قاب ساده IKEA که زیبا به نظر می رسد و کار را انجام می دهد و به اندازه کافی ساده است که چارلی توانست کمک کند. من با آن (ببخشید، او یک روز قبل از آمدن کیتلین کمک کرد تا از او عکس بگیرم، اما او در حلقه است).

ما خریدیم این تخت از IKEA – جذب طرف های کاج و هک کردن آن چقدر آسان است. متوجه شدیم که می‌خواهیم آن را بلندتر کنیم، سپس یک پا را با یک تکه الوار 1x12x6 اضافه کردیم که با چند بریس مستقیم/مسطح محکم شد. سپس با استفاده از یک اسلحه اصلی، یک ابزار دست ساز رویایی پسران 9 ساله، دو لایه باتوم پیچیدیم.

ما به بازی با شکل فکر کردیم، اما متوجه شدیم که وقتی یک نقاشی دیواری بازیگوش روی دیوار می‌آوریم، چیزی خطی‌تر امن‌تر است.

READ  تغییر کمد با روحیه آزاد و فضای ذخیره‌سازی سنگین جس جس یک ماه فرصت دارد تا کامل شود

این پست توسط Tuft & Needle حمایت نمی شود، اما اگر در بازار هستید، این پست جدید آنهاست. تشک هیبریدی نعنایی که هم فنرها و هم تکنولوژی فوم ثبت شده آنها را دارد و بسیار راحت است. من یک تشک نرم تر را دوست دارم و این یکی واقعاً خوب است.

پارچه یکی از چهارخانه های لحافی بورو ژاپنی من است که من آن را دوست دارم، و این یکی تیره بود و واقعاً چشم شما را به خوبی جلب کرد.

شما بروید! یک روز جمع آوری وسایل و یک روز طول کشید تا من و گرچن انجام دهیم – البته با کمک اصلی چارلی در تیراندازی. خود تخت به راحتی کنار هم قرار نمی گرفت اما جامد است.

همه این توله ها اجازه عکاسی بدون آنها را نخواهند داد. آنها من را در تمام طول روز دنبال می کنند و من نمی توانم آنها را در عکس قرار ندهم (که آن را دوست دارم زیرا “زندگی” را اضافه می کند و بچه های من را تا حد زیادی از اینترنت دور نگه می دارد :))

من هنوز باید بفهمم که آیا می‌خواهم آن پاتختی (و صندلی همسان) را برهنه کنم یا رنگ کنم یا نارنجی دهه 1970 آن را بگذارم، که صادقانه بگویم که اینجا کار خوبی می‌کند. اندیشه ها؟؟!!

منابع:
درمان های پنجره: نمای دکور
فرش: فرش استارک
رنگ دیوار: اکسترا سفید اثر شروین ویلیامز

روکش های خروجی: جوان سازی

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید