همچنان می‌توانید در راهنمای دیجیتالی Dezeen Events Guide در هفته طراحی استکهلم ۲۰۲۴ که از ۵ تا ۱۱ فوریه برگزار می‌شود، حضور داشته باشید.

راهنمای Dezeen رویدادهای کلیدی را که در طول جشنواره برگزار می شود، که دارای برنامه ای از نمایشگاه ها، تاسیسات، گفتگوها، نمایشگاه ها و نمایشگاه های باز است، نشان خواهد داد.

از جمله رویدادها، نمایشگاه مبلمان استکهلم است که از 6 تا 10 فوریه 2024، طراحان مطرح و نوظهور و همچنین بیش از 150 برند را به نمایش می گذارد.

این جشنواره، که در بیست و دومین سال برگزار می‌شود، عمدتاً در مرکز استکهلم برگزار می‌شود و برخی رویدادهای حاشیه‌ای دورتر برگزار می‌شود.

در راهنمای دیجیتال استکهلم Dezeen فهرست شوید

Dezeen لیست های استاندارد و پیشرفته را در راهنمای استکهلم خود ارائه می دهد.

لیست استاندارد 100 پوند هزینه دارد و شامل نام رویداد، تاریخ و جزئیات مکان به همراه یک لینک وب سایت است. این لیست ها همچنین حداکثر 50 کلمه متن در مورد رویداد ارائه می دهند.

لیست های پیشرفته 175 پوند هزینه دارند و شامل همه موارد فوق به اضافه یک تصویر در بالای صفحه لیست و یک تصویر در پیش نمایش لیست در صفحه اصلی راهنمای رویدادهای Dezeen می باشد. این فهرست‌ها همچنین دارای حداکثر 100 کلمه متن در مورد رویداد هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاری با ما برای کمک به تقویت رویداد خود، با تیم تماس بگیرید [email protected].

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.

READ  اکنون می توانید یخچال های سفارشی سامسونگ را با تصاویر سفارشی کنید

این راهنما هر هفته به روز می شود و شامل رویدادهای مجازی، کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه های بزرگ و هفته های طراحی است.

برای جزئیات بیشتر در مورد گنجاندن در راهنمای رویدادهای Dezeen، از جمله در راهنمای ما برای هفته طراحی استکهلم، ایمیل [email protected].

تصویر توسط ریما سابینا عوف است.

دیدگاهتان را بنویسید