برند رنگ و دیوارپوش ممتاز پس زمینه به نیروها پیوسته است Porsche Cars North America, Inc. (PCNA) برای ایجاد یک مجموعه رنگ با نسخه محدود که ادای احترام به خودروهای اسپرت نمادین پورشه در 75 سالگی آنهاست. این مشارکت رنگ‌های تاریخی پورشه را مورد بازبینی قرار می‌دهد و برای اولین بار آن‌ها را وارد قلمرو داخلی خانه می‌کند و به علاقه‌مندان به خودرو یا رنگ اجازه می‌دهد تا فضای زندگی خود را با شور و نشاط و روحی که میراث پورشه را تعریف می‌کند، القا کنند.

رنگ همیشه جزئی ذاتی از DNA پورشه بوده است که به اندازه خطوط براق خودروهایش قابل تشخیص است. انتخاب رنگ های میراثی برای این همکاری فرآیندی بین بنیانگذار و مدیر خلاق Backdrop، ناتالی ایبل، و تیم پورشه بود. نتیجه واضح است، سری رنگ های چهار رنگ که اهمیت تاریخی دارند: ستاره یاقوتی، سبز ایرلندی، ریویرا آبی، و سرعت زرد.

چهار ماشین پورشه قدیمی در یک ردیف با رنگ‌های پر جنب و جوش که با نمونه‌های رنگ بزرگ پشت سرشان مطابقت دارند.

Backdrop که در سال 2018 توسط ناتالی و کالیب ایبل تأسیس شد، قصد دارد دنیای نقاشی خانگی را متحول کند و کار دشوار انتخاب رنگ عالی را ساده کند. با یک پالت انتخاب شده از بیش از 75 رنگ، بک دراپ با بزرگداشت طراحی جسورانه، سبک بازیگوش، و نام‌های رنگی نامتعارف که حسی از هوس را به تجربه‌ی معمولاً دشوار نقاشی القا می‌کند، طرفداران اختصاصی را به خود جذب کرده است. فلسفه آنها بر این باور متمرکز است که رنگ صرفاً یک خرید فروشگاه سخت افزاری نیست، بلکه یک انتخاب عمدی طراحی است که قدرت تغییر فضاها و برانگیختن احساسات را دارد.

READ  Hem اولین مجموعه غذاخوری خود را در فضای باز منتشر کرد: Chop

از ناتالی: «هر کاری که در پس زمینه انجام می دهیم حول عشق ما به رنگ است. به طور طبیعی، ما از این فرصت استفاده کردیم تا با برندی نمادین مانند پورشه کار کنیم، برندی که همیشه مترادف با پالت رنگی جسورانه و بیانیه‌ای آن بوده است. همکاری با پورشه، به ویژه در 75 سالگی آنها و الهام گرفتن از تاریخ غنی آن، یک رویای مطلق بوده است. من فوق‌العاده هیجان‌زده هستم که عشق مشترکمان به طراحی و روحیه ابراز وجود را به مجموعه‌ای تبدیل کنم که زندگی جدیدی در خانه‌ها و دیوارهایمان ببخشد.»

نمای نزدیک جزئی از پورشه سفید با چهار نوار رنگارنگ رنگ که از کناره کشیده شده و چهار قوطی رنگ در جلوی آن قرار دارد.

پورشه از زمان آغاز به کار خود در سال 1948، خود را به عنوان یک نماد جهانی، مترادف با فناوری پیشرفته و طراحی رویایی تثبیت کرده است. این برند مدت‌هاست که اهمیت رنگ را تشخیص داده و خودروهای خود را در مجموعه‌ای از سایه‌های شگفت‌انگیز عرضه کرده است. دوستداران پورشه که در حال حاضر 180 رنگ را از طریق برنامه Paint to Sample ارائه می دهد، این آزادی را دارند که وسایل نقلیه واقعاً شخصی سازی شده ای بسازند که منعکس کننده فردیت آنها باشد. این تمرکز موازی بر سفارشی‌سازی و بیان خود عمیقاً با اعتقاد پس زمینه به تأثیر عمیق رنگ بر فضاهای شخصی ما طنین انداز می‌شود.

عایشه کوکر، معاون بازاریابی PCNA، به اشتراک گذاشت: «فردسازی در هسته پورشه است. چه یک تایکان سفارشی ساخته شده باشد و چه دفتر کار خانگی شما، ما می‌خواهیم همه را به رویاپردازی کامل ترغیب کنیم. همراه با Backdrop، مجموعه‌ای از رنگ‌های روشن و اشباع را انتخاب کرده‌ایم که برای ما اهمیت دارند و مطمئناً طراحی داخلی خانه شما را با زیبایی‌شناسی پورشه دوست داشتنی القا می‌کنند.»

READ  تونل های چوبی خم شده از طریق نمایشگاه Sculptform توسط Woods Bagot

نمای زاویه‌دار پورشه رنگی سرخابی با نمونه رنگ بزرگ در پشت و قوطی‌های رنگ سرخابی در جلو

ستاره یاقوتی: روبی استار که قدمت آن به سال 1991 برمی‌گردد و در مدل‌های پورشه 911، 928 و 944 در طول سال‌ها دیده می‌شود، رنگ قرمز سرخابی عمیقی است که متمایز، جسورانه و شادی‌بخش است.

نمای نزدیک از پورشه قدیمی رنگ شده با رنگ پس زمینه سرخابی با قوطی های باز در جلو

حباب رنگ از رنگ سرخابی

نمای زاویه‌دار پورشه وینتیج با رنگ سبز تیره با نمونه‌های رنگ بزرگ در پشت و قوطی‌های رنگ سبز در جلو

سبز ایرلندی: رنگ سبز تیره شکارچی برای اولین بار در سال 1964 روی یک خودروی اسپورت 356C دیده شد. همچنین یکی از اولین رنگ هایی است که پورشه 911 را زیبا کرده است. این رنگ به اندازه خود خودروی اسپورت جاودانه است.

نمای نزدیک از نمای قدیمی پورشه با رنگ سبز تیره با قوطی های رنگ ریخته شده در جلو

حباب رنگ از رنگ سبز تیره

نمای زاویه‌دار پورشه قدیمی رنگی آبی آسمانی با نمونه‌ای از رنگ‌های بزرگ در پشت و قوطی‌های رنگ آبی آسمانی در جلو

ریویرا آبی: رنگ آبی روشن برقی، رنگ متحرک و جسورانه در سال 1994 ساخته شد و در مدل های 911، 928 و 968 دیده شده است.

نمای نزدیک از پورشه قدیمی با رنگ آبی آسمانی با قوطی های رنگ ریخته شده در جلو

لکه رنگ آبی آسمانی

نمای زاویه‌دار پورشه قدیمی رنگ زرد طلایی با نمونه رنگ بزرگ در پشت و قوطی‌های رنگ زرد طلایی در جلو

سرعت زرد: این زرد پر جنب و جوش اولین بار در سال 1991 در پورشه 911 ظاهر شد. نه برای راننده خجالتی یا یکشنبه، این رنگ به طور مشخص با خودروی اسپرت و برند پورشه گره خورده است.

نمای نزدیک از پورشه قدیمی با رنگ زرد طلایی با قوطی های رنگ ریخته در جلو

حباب رنگ زرد طلایی

همکاری Backdrop با پورشه نقطه عطف دیگری در مجموعه قابل توجه شراکت های پرفروش آنها است، از همکاری با Barbie و Dunkin’ تا همکاری با فروشگاه طراحی نیویورک Coming Soon و معرفی یک خط رنگ منحصر به فرد با Madewell.

زن و مردی تکیه داده اند به یک ماشین پورشه سفید قدیمی با چهار خط رنگی که از طرف پایین می رود

ناتالی و کالب ایبل، بنیانگذاران Backdrop

جدید، پس زمینه x مجموعه چهار رنگ پورشه در یک قوطی رنگ کلکسیونی با نام تجاری سفارشی موجود است که با قیمت 75 دلار در هر گالن در backdrophome.com.

عکاسی توسط ایان ایوان لام.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

دیدگاهتان را بنویسید