پست امروز همه چیز درباره لوازمی است که ما برای آشپزخانه خود انتخاب کرده ایم. من به شما یک گشت و گذار در داخل هر یک ارائه می دهم تا بتوانید از ظرفیت آنها و میزان عملکرد آنها مطلع شوید تا بتوانید اندازه گیری کنید که آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر. یا اگر در بازار لوازم خانگی نیستید می توانید داخل یخچال من را زیر و رو کنید:) نزدیک شدم ساخت با فرگوسن برای این همکاری، چون در گذشته کار با آنها را دوست داشتم، می‌دانستم که آنها اکثر لوازم خانه را که ما می‌خواستیم حمل می‌کنند، و شما، نمایشگاه‌های آنها کاملاً دیدنی است. آنها یک فروشگاه یکپارچه برای همه چیزهایی هستند که شما نیاز دارید (و آنها چیزی بیش از لوازم خانگی – شیرآلات، روشنایی، کفپوش – هر چیزی برای بازسازی، بازسازی و حتی بسیاری از عناصر تزئینی دارند). برای من، لوازم خانگی خود را مانند مردانم دوست دارم – بصری، آسان، ظاهر زیبا و به اندازه کافی با کیفیت بالا که خراب نشوند. برخلاف مردانم، من آنها را در صورت امکان یکپارچه یا آماده پانل دوست دارم، یا اگر قرار است آن را ببینیم – در حالت ایده آل این یک ویژگی زیبا است. ما در واقع زنگ ها و سوت های کمتری را نسبت به خانواده های دیگر ترجیح می دهیم زیرا نیازهای ما نسبتاً ساده است. به علاوه این یک خانه مزرعه است، نه یک قسمت از خرس و بنابراین ما عمداً از برخی از گزینه‌های پیشرفته‌تر صرفنظر کردیم (که بعداً به آنها خواهم پرداخت). من می‌خواستم محدوده ستاره باشد (و هست) و بقیه پنهان شوند، اما این همه فقط یک ترجیح شخصی است و فقط شما می‌دانید که چه چیزی برای خانواده‌تان بهترین است. ما تا کنون از همه آنها بسیار خوشحالیم، پس بیایید وارد آن شویم.

محدوده 48 اینچی Aga Elise Induction

Induction Rangeagaelise

اکنون ما یک داستان کامل در مورد چگونگی کارکرد آشپزی با القاء و همرفت، همراه با برخی از آموخته‌ها برای شما تهیه کرده‌ایم، پس با آن همراه باشید. تحقیقات بیشتر و بیشتری در مورد محدوده گاز به سرعت و سخت انجام می شود، با ایالت های مختلف که مقررات بیشتری را وضع می کنند (از جمله اورگان اکنون)، بنابراین اگر می خواهید محدوده ای را خریداری کنید یا به زودی بازسازی می کنید، فکر القایی عالی است. طولانی و کوتاه آن چیزی است که ما دوست داریم این محدوده بسیار زیاد و از انتخاب ما بسیار راضی هستم. خدا را شکر. من عصبی بودم، نمی خواستم دروغ بگویم، و بله، یک منحنی یادگیری کوتاه در دما و سرعت وجود داشت – همانطور که فرض می شد، درست مانند تغییر به یک ماشین الکتریکی. اما ما خیلی از آن راضی هستیم. نه تنها بسیار خیره کننده است (که برای من بسیار مهم است) بلکه پخت و پز روی آن عالی بوده است و یادگیری آن بسیار کمتر از آنچه پیش بینی می کردم چالش برانگیز است. نگرانی های سریعی که ما داشتیم در مورد ظرفیت و ظروف پخت و پز بود و هیچکدام به هیچ وجه مشکلی نداشتند. مطمئناً، ما مجبور شدیم تابه های نچسب القایی بخریم، اما همه سوپ خوری های قبلی من روی این کار کار می کنند. علاوه بر این، مجبور بودیم ورقه‌های کوکی کوچک‌تری بخریم و اغلب به جای یکی برای دسته‌های بزرگ از دو تا استفاده می‌کردیم، اما می‌دانستیم که وارد کردن آن و اصلاً آزاردهنده نیست.

سه کوره وجود دارد – یک کوره همرفت، یک فر چند منظوره (که دارای اجاق سنتی و همچنین اجاق گاز همرفت، یخ زدایی و غیره است) و یک کشوی جوجه های گوشتی. این همه آسان و عالی است. تنها چیزی که باید گفت این است که نمی‌توانید یک بوقلمون بزرگ را در فر قرار دهید – برای آزمایش این، ما یک بوقلمون 13 پوندی را روی یک ماهیتابه 9×13 قرار می‌دهیم، اما نتوانستیم تابه‌ای بزرگ‌تر را پیدا کنیم که مناسب باشد. به دلیل دستگیره هایی که بیرون زده اند (من هنوز در حال شکار هستم، btw). بنابراین حتی اگر 16 اینچ عرض افقی دارید، دستگیره ها آنها را خیلی بزرگ می کنند. در این مورد بعداً بیشتر می‌شود، اما اساساً برای ما، این کاملاً خوب است زیرا ما میزبان شکرگزاری نیستیم و اگر تصمیم بگیریم (با تعداد زیادی از مردم که یک بوقلمون بزرگ را تضمین می‌کنند) احتمالاً یک بوقلمون برقی می‌خریم. شما می توانید هر چیز دیگری را جا بیندازید:) ما دوست داریم که این اجاق های متعدد داشته باشد و ما از دو فر در یک زمان بسیار مکرر استفاده می کنیم (فرهای دوتایی FTW). این بسیار زیباست، قسمت بالایی آن به راحتی تمیز می شود و پس از یک روز امتحان کردن تک تک ویژگی ها (و حتی آزمایش سرعت جوشاندن آب) آنقدر هیجان زده شده ایم که همه آنها واقعاً به راحتی کار می کنند. دستگیره های برنجی را جداگانه خریدیم، FYI. پس از انجام تحقیقات بسیار خوشحالم که گزارش دهم که این محدوده القایی 48 اینچی زیباترین در حال حاضر در بازار آمریکا است و به طرز شگفت انگیزی کار می کند. من می گویم که می تواند از “راهنمای پخت و پز” بهتری به جای یک کتابچه راهنمای کاربر استفاده کند، که امیدوارم پست بعدی من به آن کمک کند…

READ  هشت راه پله بسته در مواد لمسی و اشکال مجسمه

هود درج گسترده 42 اینچی فابر اینکا پرو پلاس

این خرید لحظه آخری بود چون ما کاپوت رو فراموش کردیم Induction این کار را با شما انجام می دهد:) از نظر فنی شما هنوز به یک کد نیاز دارید، اما هیچ بخار گازی وجود ندارد که خوب است. من خیلی چیزها را می سوزانم (نه بیشتر در مورد القاء – من فقط از نظر تاریخی چیزها را می سوزانم و برای متوقف کردن هشدار آتش باید از هود استفاده کنم). این یکی خوب است – ما صادقانه از هر چیز ولخرجی انتخاب کردیم زیرا شما نمی توانید آن را ببینید و چیزی نیست که احساس کنیم برای ما بسیار مهم است، بنابراین مکانی برای صرفه جویی است. وقتی صحبت از هود شما به میان می‌آید، می‌توانید کمی کوچک‌تر از محدوده خود بروید (محدوده ما 48 اینچ است، هود 42 اینچ است و بدنه هود مشابه محدوده به نظر می‌رسد).

ستون های آماده پنل بلو استار یخچال 30 اینچی و فریزر 24 اینچی

این اولین حمله ما به ستون ها در مقابل یخچال در بالا و فریزر در پایین است و ما بسیار خوشحالیم. از نظر سبک، ساید بای ساید ساده و زیبا است، با خطوط کمتر (تقریباً شبیه یک مبلمان است). ما ظرفیت بیشتری نسبت به قبل می‌خواستیم، زیرا مانند همه ما بیشتر تمایل داشتیم در خانه بمانیم (حتی پس از کووید) و هر وعده غذایی را با یک تن محصولات تازه می‌پزیم. هر دو ظرفیت کافی برای خانواده چهار نفره ما دارند. یخچال تقریباً 17 فوت مربع ظرفیت دارد، اگر این برای شما مفید باشد.

ما زیاد در مورد آن صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم که برای ما، هر یخچال بزرگتر به این معنی است که چیزها گم می شوند و سپس کپک می زنند/ خراب می شوند، مگر اینکه خیلی، خیلی بالای آن باشیم – که اینطور نیستیم. ما بسیار نزدیک به بسیاری از خواربار فروشی ها زندگی می کنیم و واقعاً به این فکر می کنیم که چند وقت یکبار خرید می کنیم (یک فروشگاه بزرگ در صبح های یکشنبه – و مغازه دوم به صورت تصادفی در اواسط هفته). بنابراین ما نیازی به احتکار برای دو هفته نداریم و اگر این کار را انجام می دادیم فقط بد می شد (به دلیل بزرگی خانواده). واکنش طبیعی بعد از کووید بزرگ‌تر شدن و احتکار بیشتر است، اما من به شما می‌گویم که برای ما در نهایت یک دفعه غذای بیشتری خریدیم، سپس خراب می‌شود یا نتوانستیم آن را پیدا کنیم، بنابراین بیشتر می‌خریم. آنچه داشتیم را هدر دهیم و بعد از آن احساس بدی کنیم. بنابراین ستون 30 اینچی برای ما عالی است در حالی که یک فریزر با ظرفیت بیشتر به این معنی است که می توانید در فریزر احتکار کنید – و کالاهای فریزر بدیهی است که ماندگاری بسیار طولانی تری دارند. ما ستون فریزر 24 اینچی ظرفیت بسیار زیادی دارد که خیلی چیز خوبی است (شبی که در آن یک سوپ بزرگ درست می کنم که هیچ بچه ای در دنیا نمی خورد و بچه ها نوعی نوار مرغ، پیتزا، چوب ماهی می گیرند، به تعداد زیادی کاهش می یابد). ما عاشق یک فریزر بزرگ هستیم 🙂

READ  Max Radford و Cake Architecture، نوار سوهو پرده‌پیچ شده را طراحی کردند

در یخچال، می‌توانید قفسه‌ها را متناسب با نیازهایتان تنظیم کنید – ما قفسه‌ها را پایین‌تر قرار دادیم تا جایی برای بطری‌های شراب سفید باز شود. بدیهی است که ما آن را طراحی کرده‌ایم (می‌دانید، “کشوی نارنجی”) سعی کردیم مقیاس را با محصولات به شیوه‌ای مرتب به شما نشان دهیم که به شما احساس فضای آن را بدهد. اما عمق آنها تقریباً 8 اینچ است که اجازه می دهد یک لایه ضخیم از محصولات یا لبنیات – یک بلوک پنیر برای مقیاس.

فریزر فضای زیادی دارد – به نظر نمی‌رسد که ما نمی‌توانیم آن را پر کنیم، یا شاید با منوی چوب ماهی/هویج به سرعت از آن عبور می‌کنیم…

در واقع ای کاش یک پارچ شیر 2 گالنی قرار می‌دادم تا حس مقیاس بهتری داشته باشید – فضای زیادی دارد.

آن سبد توت گوجه فرنگی واقعاً بزرگ است:) در مجموع، ما از آنها بسیار راضی هستیم و البته، می دانید که آنها مانند ما (که شبیه کابینت هستند) آماده هستند، اما BlueStar بیش از 1000 رنگ مختلف دارد. و همچنین فولاد ضد زنگ من در حال حاضر برادرم را متقاعد می کنم که BlueStar را بخرد و او به این کار علاقه دارد. ما اینها را مستقیماً از BlueStar در ازای خدمات دریافت کردیم زیرا ستون‌ها در بازار جدید بودند، اما Build همچنین تعداد زیادی لوازم BlueStar را حمل می‌کند که می‌توانید اینجا را بررسی کنید. من واقعاً الان یک طرفدار هستم.

کشوهای یخچال 24 اینچی Marvel ما

ظهور یخچال های کشوی یکی از مواردی است که من کاملاً از آن حمایت می کنم – دوران یخچال های گاراژی گذشته است. آیا این یک ضرورت است؟ جواب منفی. آیا در تمام طول روز هر روز استفاده می شود – بله. و «میزان استفاده» چیزی است که این روزها برای کمک به تصمیم‌گیری برایم ارزش قائل هستم. از نظر فنی، شما به سختی به چیزی برای زندگی نیاز ندارید، و سطحی از راحتی وجود دارد که خوب یا بد ما آن را در این کشور دوست داریم و این راحتی می تواند تجربه روزمره ما را در خانه ما افزایش دهد. بنابراین ما واقعاً سعی کردیم تا حد امکان مسئولیت پذیر باشیم (بی نقص نیستیم، ما کامل نیستیم) و قبل از اینکه به آن متعهد شویم میزان استفاده از آن را بسنجیم.

با توجه به این نکته، ما از این یخچال های کشویی زیاد استفاده می کنیم. اینها برای نوشیدنی ها، میکسرها و میوه ها/میان وعده های بچه ها هستند. ما یخچال شراب را پیش انداختیم زیرا معمولاً آنقدر که ما دوست داریم سرد نمی شوند (چون شراب سفید قرار نیست سرد باشد، می دانیم، می دانیم، اما من می خواهم با صنعت یخچال شراب صحبت کنم) ما در اینجا نیز مقداری شراب سفید داریم (دراز کشیده). اما بین آبجو، آب‌های درخشان، و حتی برخی از «کوکتل‌های» غیرالکلی شب‌های هفته، این کشوها پر است.

اگر در حال بازسازی هستید و زیاد سرگرم می‌شوید (یا مانند ما، از خانه کار کنید) اینها مکمل‌های خوبی هستند.

دستگاه یخ 15 اینچی ما

VIP لوازم نوشیدنی IMHO. این یک شوخی بسیار قدیمی در بین تیم من (و خانواده) است که من عاشق آب بسیار بسیار بسیار سرد هستم. وسیله دیگری که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود هر نوشیدنی لذت بیشتری داشته باشد. ما داریم دقیقا همین مدل در خانه کوهستانی و آن را بسیار دوست دارم، بنابراین ما آن را در این آشپزخانه نیز تکرار کردیم.

READ  4 نکته ای که ای کاش قبل از کاغذ دیواری کل خانه ام را در نظر می گرفتم

ماشین ظرفشویی 24 اینچی وایکینگ ما

در سمت چپ سینک (بحث بسیار داغ در مورد مکان)، ما داریم ماشین ظرفشویی آماده پانل یکپارچه ما که مثل یک رویا پاک می شود

همانطور که می بینید ما یک کشوی ظروف تخت بیرون کش داریم که قبلاً نداشتیم و واقعاً آن را دوست داریم. همه آنها خیلی زیبا و مرتب روی هم قرار می گیرند (پایین را ببینید). ما معمولاً آنقدر ظروف تخت نداریم، بنابراین سمت چپ آن برای ظروف پخت و پز است.

همانطور که می بینید یک ردیف برای لیوان های شراب دارد (که ما واقعاً از آن استفاده نمی کنیم زیرا تنها من شراب دارم، بنابراین فقط یک لیوان) و اما می خواستم عملکرد آن را به شما نشان دهم. بدون خم شدن لیوان شراب، یک ردیف اضافی برای لیوان دارید.

در مجموع، ما هیچ چیز منفی در مورد این ماشین ظرفشویی نداریم. ما هر روز از “شستشوی معمولی” استفاده می کنیم که کار را انجام می دهد و بچه ها به راحتی می توانند بارگیری و تخلیه کنند. بسیاری از ویژگی های دیگر نیز دارد، اما ما معمولا قابلمه ها و تابه های خود را با دست می شوییم تا به آن نیازی نداشته باشیم.

هر تنها. یکی از این وسایل عالی است و اگرچه اینطور نیست که من همه ماشین های ظرفشویی موجود در بازار را آزمایش کرده باشم، اما ما واقعاً از همه آنها راضی هستیم. آنهایی که می بینید می درخشند (محدوده) آنهایی که فقط نیاز به عملکرد دارند این کار را کاملاً برای نیازهای ما انجام می دهند.

تشکر فراوان از ساختن wفرگوسن برای شراکت در این آشپزخانه ما در طول سال‌ها عاشق کار با آنها بوده‌ایم و این مشارکت را به‌طور خاص با در نظر گرفتن این وسایل برای آنها ایجاد کردیم. ما تجارتی برای روابط عمومی، عکاسی و خدمات رسانه‌های اجتماعی انجام دادیم، اما من مدت‌هاست که این کار را انجام داده‌ام و می‌دانم که می‌خواهم نام خود را پشت سر چه مارک‌ها و محصولاتی بگذارم. اینها هستند. xx

برای حمایت از مشارکت هایی که به ما امکان می دهد پروژه های خود را به طور کامل مستند کنیم، سپاسگزاریم. امیدوارم اطلاعات ارزشمندی به دست آورده باشید. برای دیدن بیشتر به استوری ها سر بزنید!

منابع آشپزخانه:
کابینت: آشپزخانه و حمام منحصر به فرد
کانترها: کاشی و سنگ Bedrosians
پنجره ها و درب های بلوط سفید: ویندوز سیرا پاسیفیک
نورگیر: Velux
کاشی: پرت + لارسون
لوازم خانگی (بدون یخچال و فریزر): با فرگوسن بسازید
یخچال و فریزر: BlueStar
کفپوش: محصولات جنگلی Zena (اورگان رشد کرده و آسیاب شده)
روشنایی، سوئیچ ها، پریزها و سینک: جوان سازی
رنگ دیوار: شروین ویلیامز، «سفید فوق العاده»
شیرآلات: آشپزخانه های deVOL
جزیره وینتیج: آرورا میلز
مدفوع شمارنده: نجاری فرنوه

قالیچه: منطقه بافندگی
میله های گالری برنجی: پپه و کارولز

*طراحی امیلی هندرسون وARCIFORM
*عکس ها توسطکیتلین گرین

پست همه چیز درباره لوازم خانگی ما – آنچه ما انتخاب کردیم، چگونه آنها را ادغام کردیم و چقدر آنها را دوست داریم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید