این فرآیند می تواند یک کتاب 500 صفحه ای باشد. خسته‌کننده‌ترین کتابی است که تا به حال وجود دارد، اما برای آدم‌های طراحی مثل من آن را می‌خواندم. من قبلاً هرگز یک دونده پله ای انجام نداده بودم و چیزهای زیادی یاد گرفته بودم، اما این یک فرآیند نسبتاً دشوار بود زیرا ما گزینه های زیادی را پشت سر گذاشتیم که بارها و بارها به ما “نه” گفته شود. در اینجا نحوه پایین آمدن آن است.

فرش را بالا کشیدیم، متوجه شدیم که کفپوش چوبی کاملاً خوب است (صنوبر کلاسیک 2 اینچی)، و تصمیم گرفتیم به جای تعویض آنها، رنگ کنیم. عالی. ما همیشه برای راحتی، لغزش و کاهش سر و صدا از راه پله استفاده می کنیم. باید آسان باشد، درست است؟ نه واقعا. خیلی پیچیده تر از چیزی بود که به نظر می رسید. می بینید، پله های ما دو عرض مختلف دارند – در پایین 70.5 اینچ عرض دارند، سپس می چرخد ​​و به عرض 47 اینچ باریک می شود. می خواستم رانرهای آماده بخرم و نصب کنم، اما با عرض های مختلف، خیلی پیچیده شد.

ایده شماره 1: دونده ها + سپس فرش های پهن تر در یک بافت زیبا

قالیچه

من لزوماً با این تفاوت اندازه (آنقدر زیاد) از بین نرفتم. به این فکر کردم که برای طول و یک فرش بزرگتر برای فرود و سه پله اول پهن تر بخرم. من می خواهم فرش بزرگتر را بریده و ببندم. متوجه شدم که باید حداقل 9 اینچ طول داشته باشم و فرشی که می‌خواستم با 6*9 اینچ نمی‌آید، بنابراین فکر کردم که یک 8*10 سفارش می‌دهم و آن را به 4*10 کاهش می‌دهم. . می‌خواستم آن را مستقیماً روی پله‌های فرود بیاورم و در جایی که دونده شروع به بالا رفتن از پله‌های دوم کند متوقفش کنم (آیا این کار منطقی است؟). عالی. فرش ها را سفارش دادم و بعد زنگ زدم تا آنها را برش بزنم و ببندم. به محض اینکه شروع به تماس کردم، در مورد فرشی که انتخاب کرده بودم، پاسخی دریافت کردم، و گفتم که این همان کاری است که «دکوراتورها دوست دارند انجام دهند» اما هیچ نصابی این کار را انجام نمی دهد، زیرا به عنوان یک راه پله دوام نمی آورد. مسلماً از این سخنان مرد ناراحت شدم، اما تمایل دارم از مشاوره تخصصی نیز استفاده کنم. من عکس/فیلم فرش را فرستادم تا بتوانند بافت آن را ببینند و گفتند که خیلی شل است، وقتی مردم با نیروی رو به جلو پایین می‌روند، خیلی جا می‌افتد و این باعث می‌شود که راه‌راه‌ها بدبین شوند. به نظر می رسید که این امتیازات منصفانه باشد. آنها البته از ما می خواستند که مسیر تجاری را برویم که من مخالف آن نیستم اما از آن الهام نمی گرفتم. من فرش های زیبا می خواستم!

ایده شماره 2: ترکیب دونده + فرش در فرش دستباف (بافته نشده)

قالیچه

هنوز به امید کار با جوانسازی فکر می‌کردم که شاید یکی از فرش‌های دست‌بافته‌تر و دست‌بافت‌شده‌تر آنها به سبک ایرانی کار کند. من داشتم یکی در دست از شربت خانه آشکار شد و روی پله ها به آنها نگاه کرد. زیبا بود، اما از آنجایی که آنها 3’x5′ یا 4’x6 را نمی فروختند، دوباره مجبور بودیم یک فرش بسیار بزرگتر را کوتاه کنیم. همچنین، برش و چسباندن این الگوها بسیار سخت تر خواهد بود، چه با حاشیه و الگوی زمینه.

ایده شماره 3: Enkay، جامد با بافت بسیار

قالیچه

تقریباً در همان زمان انکای فرستاد فرش اتاق خانواده ما که آنقدر خیره کننده بود که فکر کردم شاید ما از آنها روی پله ها استفاده کنیم. آن‌ها دونده‌هایی را فروختند که کار کنند (یا من فکر می‌کردم) اما دوباره باید یک فرش بزرگ‌تر را برش می‌دادیم تا برای فرود بزرگ‌تر مناسب باشد. من نمونه را روی پله ها گذاشتم و بسیار زیبا بود – آرام، با تنوع رنگی بسیار، و نرم. اما دوباره، به محض اینکه شروع به تماس کردیم، با همان مشکل مواجه شدیم (خیلی شل است). همچنین، صحافی با خود بستن (با همان نخ فرش) مطابقت ندارد. ما می‌توانستیم همه آن‌ها (از جمله دونده) را دوباره باند کنیم تا مسابقه الزام آور را ایجاد کنیم، اما مرد، این داشت پیچیده می‌شد.

READ  9 فروشگاهی که ممکن است فراموش کنید برای یافتن دکورهای عالی سری بزنید (و نباید!)

ایده شماره 4: فرش ایرانی قدیمی

در حالی که ما نمی‌خواستیم این فرش بلند یا طرح‌دار باشد، البته من عاشق فرش‌های ایرانی قدیمی و قدیمی هستم. خوب، به فکر جمع آوری فرش های ایرانی قدیمی و ترکیب آنها افتادم. من این را برای مدت کافی TBH کاوش نکردم زیرا تلاش برای یافتن پنج نفر که با هم خوب به نظر می رسیدند (سه دونده و دو فرش برای فرود) عملاً غیرممکن بود، وگرنه در نهایت 15 هزار دلار خرج می کردم. من در مورد فرش‌های قدیمی/قدیمی‌ام بسیار حساس هستم و آن‌ها را در رنگ‌های سردتر دوست دارم. ما همچنین نمی‌خواستیم که شبیه یک نمایشگاه فرش شود و اگر این کار کاملاً انجام نمی‌شد، می‌شد. مسئله دیگر این است که دونده های قدیمی همگی عرض یکسانی ندارند – معمولاً چند اینچ فاصله دارند. برخی از فرش‌ها در نقاط عجیب و غریب بریده می‌شوند، الگوی مزرعه بدون حاشیه و غیره بریده می‌شوند. همه اینها می‌تواند کاملاً خوب باشد، اما به نظر می‌رسد ماه‌ها یا سال‌ها طول می‌کشد تا فرش‌های مناسب جمع‌آوری شوند، ده‌ها هزار نفر موفق به دریافت فرش می‌شوند. مواردی که من می خواهم، سپس نصب را عیب یابی کنید – خطر خوب به نظر نرسیدن آن زیاد است. اگر بودجه و زمان بی‌پایانی داشتم، احتمالاً این کار را انجام می‌دادم، اما برای انجام کاری که می‌خواستم پول و زمان زیادی می‌گرفتم. من می توانستم یک دسته بخرم و آنها را تراشیده و رنگ آمیزی کنم، اما آیا دوباره ارزشش را داشت؟ ایده، حذف شده است.

ایده شماره 5: فرش دیوار به دیوار – درجه تجاری / مسکونی IE

ما بالاخره استفاده از یک فرش زیبا را کنار گذاشتیم و به یک مکان فرش در شهر رفتیم. من کاملاً تحت تأثیر بسیاری از گزینه‌ها قرار گرفتم و نمونه‌هایی را آوردیم. من آنها را به اندازه هیچ یک از گزینه های بالا دوست نداشتم، اما خود فرش خوب بود. فروشنده ای برای اندازه گیری به خانه آمد و ما با این موضوع برخورد کردیم که فرش را در کجا متوقف کنیم. من فکر می کردم که فرش پایین اساساً با پله پایینی در فرود – بدون شکاف – ملاقات می کند. فروشنده بسیار باتجربه گفت که این کاری نیست که او تا به حال انجام داده است و توصیه کرد از آن جلوگیری شود – “اینطور نیست که انجام شود”. همه من دوست دارم به متخصصان گوش کنم، افرادی که یک کار را بارها و بارها برای 20 سال انجام داده اند. در حالی که ممکن است ما اغلب سبک مشابهی نداشته باشیم، تخصص آنها بسیار معتبر است. در آن جلسه، ما در نهایت تصمیم گرفتیم که قیمت یک گزینه آبی روشن را دریافت کنیم و فرش را به نوبت بگذاریم تا از پله ها بالا برود. خوب.

این قیمت در حدود 5 هزار دلار بود و نه تنها احساس می‌کردم که بسیار زیاد است، بلکه مهمتر از آن، من فقط در مورد آن هیجان‌زده نبودم. من به دنبال ساعت‌ها در اینترنت برای دونده‌های پله‌ای گشتم که دوستشان داشتم و تقریباً هیچ یک از آنها که دوست داشتم فرش دیوار به دیوار بسته نشده بودند – یا حداقل شبیه آن نبودند. نیازی به بیانیه بزرگی نداشت اما نمی خواستم شبیه یک فضای تجاری باشد. من با برایان در مورد آن صحبت کردم و او از من حمایت کرد و گفت: “فقط هر کاری که می خواهی انجام بده، هر کاری که زیباترین است و تو را خوشحال می کند.” حالا، من نمی‌خواهم کاری انجام دهم که ظرف پنج سال نیاز به تعویض داشته باشد، اما احساس می‌کنم هنوز هم می‌توانیم یک فرش زیبا را انتخاب کنیم که 10 سال عمر کند (که زمان مناسبی برای فرش است، نه؟).

READ  در قدم خود برق بزنید

من با مخاطبم تماس گرفتم در آنی سلکه و گزینه هایی را برای آنها ارسال کرد و از آنها پرسید که فکر می کنند چه چیزی بیشترین طول عمر را برای دوندگان پله خواهد داشت. او این دو گزینه را به من بازگرداند.

فرش پشمی دستبافت نیروی دریایی مالتا | فرش دستبافت جین شطرنجی

ایده شماره 5: برنده!!! دونده بافت تنگ + فرش صحافی

اینها بادوام بودند و زمانی که می خواستید آنها را بکشید سفت می شدند. هر کدام از آنها می توانست کار کند، اما ما در نهایت ادامه دادیم این یکی. ما شریک شدیم آنی سلکه و سه عدد دونده 2.5’x8′ و دو فرش 3’x5′ سفارش داد. ما در نهایت تصمیم گرفتیم که پله های فرود فقط باید 6 اینچ گسترده تر از پله های باریک تر باشد. بنابراین دو فرش 3×5 این کار را انجام می دهند. اگر بهای کامل را برای این پرداخت می‌کردیم، خود فرش 1058 دلار می‌شد. این را در نظر داشته باشید که ما نیروی کار را اضافه می کنیم…

زمان اتصال

گرچن پس از چند بار “نه” و “غیرممکن” در مورد بستن فرش هایمان، مردی را پیدا کرد که نه تنها این کار را انجام می داد، بلکه همه چیز را مستند کرد! او باید با این الگو مطابقت می‌کرد و در حالت ایده‌آل آن را یکپارچه جلوه می‌داد. واهو!!! این کار 180 دلار هزینه داشت و در عرض چند روز توسط افراد بزرگ انجام شد ری برت. او همچنین پیشنهاد داد و پد فرش ما را به زیر آن برید که 165 دلار دیگر هزینه داشت. بنابراین در این مرحله، ما 345 دلار هزینه کرده ایم.

آماده نصب

من بالاخره یک تیم نصاب پیدا کردم که این فرش را انجام می دهند (قبلاً به بافته شده نه گفته بودند). آنها احساس کردند که به اندازه کافی محکم و بادوام است. آنها باید کمی عیب‌یابی می‌کردند (ما در اوج به پایان رسیدیم، بنابراین شکافی که من را اذیت نمی‌کند) اما آنها بسیار حرفه‌ای بودند و باعث شدند که خوب به نظر برسد. آنها پد فرش را پهن کردند (فقط روی آج ها، نه اینکه آن را از بالابرها بالا ببرند) و ماهرانه شروع به منگنه زدن آنها کردند. آنها با الگوی راه راه روی پله های بلندتر مطابقت داشتند. WAHOO. نصب چهار ساعت طول کشید و 600 دلار هزینه داشت.

میله پله

سپس اضافه کردند میله های پله، با پایانه های کوچک زیبا (که واقعاً عملکردی ندارند، اما بسیار زیبا و تزئینی به نظر می رسند و به آن کمک می کنند مانند فرش صحافی شده به نظر نرسد). متوجه شدیم که دو مورد 36 اینچی را که اکنون به سفارش Rejuvenation آمده اند، از دست داده ایم. ما رنگ مشکی را انتخاب کردیم که کمتر دلپذیر باشد (جوان سازی تمام پرداخت های فلزی متفاوتی دارد) اما برنج نیز می تواند بسیار زیبا باشد.

آشکار

ما عاشق این هستیم که چطور شد و من خیلی خوشحال تر از زمانی هستم که یک فرش تجاری کار کرده باشیم. ما تصمیم گرفتیم که 3’x5’های محدود را برداریم (بنابراین دونده 3’x10) و فقط آن را مستقیماً به عقب برگردانیم، با یک شکاف در فرود قبل از رایزر. ما بسیار دوست داریم که چگونه این به نظر می رسد، با وجود اینکه “هنجار” نیست. فکر می‌کنم بیشتر شبیه فرش‌های روی پله‌ها به‌جای فرش‌های تجاری است، اگر منطقی باشد و بیشتر ظاهری باشد که ما دنبالش بودیم. در حالی که ما دوست داریم به کارشناسان گوش کنیم، آنها اغلب در انجام کارها به روشی که همیشه انجام می دهند گیر می کنند و من شخصاً فکر می کنم که تجدید نظر در دیدگاه ها می تواند چیز جالب تری برای شما به ارمغان بیاورد.

READ  لینک بالا: امیلی یک کتاب آشپزی مورد علاقه جدید، مجموعه های پی جی زیبای مالوری، و مجموعه ای که یکی از ما برای آن آماده نشده بود، دریافت کرد.

همچنین می‌خواهم بدانم که این فرآیند زمان زیادی از من (و وقت تیمم) گرفته است – اگر از خودم (یا اگر طراح دارید) می‌دانستم که انجام این لحظات عیب‌یابی به منظور انجام «کار جالب» ممکن است هزینه داشته باشد. در هزاران زمان بنابراین من به طور کامل متوجه می شوم که چگونه و چرا یک پیمانکار یا طراح، مرد فرش خود را با نمونه های خود وارد می کند و در یک قرار ملاقات انجام می دهد. خوشحالم که این راه را رفتیم و فکر کردم برای کسانی که در خانه هستند به دنبال انجام کاری مشابه مفید خواهد بود، اما مطمئنا این کار طول کشید. زیاد زمان برای عیب یابی که بسیاری از مردم ندارند.

کاغذ دیواری

هنگام راه رفتن روی پله‌ها احساس می‌کنید که بسیار محکم است، یعنی اصلاً لغزنده نیست. این احتمالاً به دلیل منگنه‌ها و پدهای فرش غیر لغزنده است، اما اگر بخواهم حدس بزنم، می‌توانم بگویم که این کار برای سال‌های زیادی دوام خواهد داشت. همچنین، تاریک و فوق العاده بخشنده است. این فرش به خودی خود پشمی است، بنابراین بافت نرم دیوانه‌واری ندارد، اما ما می‌دانستیم که وارد آن می‌شویم و هنوز هم بسیار نرم است. در حالی که ما اجازه کفش در خانه را نمی دهیم، همچنین می دانیم که گاهی اوقات بچه ها فراموش می کنند، بنابراین من دوست دارم این اولین خط دفاعی است قبل از رسیدن به فرود (که دارای طرح نور نقاشی شده است) و فرش سبک آنها در اتاق خواب آنها (که مرا TBH می ترساند).

قیمتش چقدر شد؟

خوب، پس فرش ها 1058 دلار، صحافی 180 دلار، پد فرش 165 دلار و نصب 600 دلار بود. بنابراین در مجموع، حدود 2 هزار دلار خواهد بود. بسیار کمتر از قیمت 5 هزار دلاری برای محصولی که من در مورد آن هیجان زده نبودم. اگر بخواهم دوباره این کار را انجام دهم، از همه آن ایده‌های عیب‌یابی صرف نظر می‌کنم و به سراغ یک فرش بسیار تنگ یا فرش دست‌بافت و ترکیب دونده می‌روم، آن‌ها را می‌بندم (در صورت لزوم – شکاف ممکن است به یک بالابر برخورد کند و کار کند، اما مال ماست. قرار بود در زمین فرود بیاید، بنابراین ما مجبور شدیم مقید برویم)، و با یک شرکت کوچک‌تر نصب مامان/پاپ تماس بگیریم که تلاش نمی‌کند از فروش فرش تجاری پول خود را به دست بیاورد. اکنون فرود ما عجیب بود، اما بیشتر شما احتمالاً پله هایی دارید که همگی عرضشان یکسان است، بنابراین، این عیب یابی بسیار کاهش می یابد. من همچنین می‌خواهم توضیح دهم که هیچ مشکلی با فرش‌های صیقل‌بندی شده تجاری وجود ندارد، اما جایی که من آنقدر آن را دوست ندارم، «چرخش‌های» پله‌ها است که می‌توانند واقعاً شرکتی به نظر برسند (IMHO) زیرا تقریباً از آن پیروی می‌کنند. کاملا من سادگی آن را دوست دارم که فقط شبیه فرش روی پله است، نه یک نصب بیش از حد طراحی شده اگر منطقی باشد.

از اینکه به نمایش تک زن من روی دوندگان راه پله آمدید متشکرم. لطفا اگر دیدگاه دیگری برای دیگران دارید در نظرات بنویسید. من فقط یک بار این کار را انجام داده ام، بنابراین فقط بر اساس تجربه شخصی من در پورتلند اطلاعات داشته باشید. xx

منابع:

قالیچه: آنی سلکه
رنگ پله: آبی دودی توسط شروین-ویلیامز
کاغذ دیواری: کاغذ دیواری اسکاندیناوی
رنگ دیوار و تریم: فوق العاده سفید توسط شروین-ویلیام
نور تصویر: جوان سازی
تمام سخت افزار: جوان سازی
طبقات چوبی: اورگان سفید بلوط توسط کفپوش زنا

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید