معمولاً در این زمان از سال، من مشتاقانه به دنبال شورت جین هستم که مسیر زندگی من را تغییر دهد. به هر دلیلی، خرید شلوارک مانند یک ورزش رقابتی است که در آن صدها دلار از دست می‌دهم و در نهایت ناامید می‌شوم. اما امسال نه. امسال، من شلوار تابستانی – نه قهرمانی – را در آغوش می کشم. حرف من این است: تا زمانی که آنها قابل تنفس و سبک باشند، به همان اندازه شلوارک راحت هستند، سبک های بیشتری برای بازی کردن وجود دارد، و بدون زحمت از روز به شب منتقل می شوند. به عنوان یک امتیاز اضافی، شلوار پوشش بیشتری ارائه می دهد و می تواند از عناصر بیرونی (اشکال، اشعه ماوراء بنفش، چشم های سرگردان و غیره) محافظت کند. بنابراین، در حالی که تابستان امسال تمام لباس ها و شورت هایم را بیرون نمی اندازم، من صبح هیجان زده می شود که شلوار را بدون عذرخواهی بچرخاند، مانند زنی قرن نوزدهمی که برای اولین بار آن را پوشیده است. حواست به منه؟؟ اگر چنین است، در اینجا چند انتخاب عالی وجود دارد که می‌خواهیم به سبد خرید اضافه کنیم و تعدادی که قبلاً داریم و دوست داریم:

چیزی در مورد این سایه آبی باعث می‌شود من غمگین شوم و من حالت آرام را دوست دارم (من از اعتراف آن متنفرم، اما ممکن است به شلوارهای بلند/متوسط ​​خم شوم…).

من بسیار هیجان زده هستم که Anthropologie آورده است این شلوارها بازگشت! من آنها را با طرح سبز چهارخانه ای دارم و احتمالا راحت ترین شلواری هستند که تا به حال پوشیده ام. آنها در 17 طرح و رنگ دیگر نیز می آیند!

READ  لینک آپ: کتاب جدید مورد علاقه Em's ساحل ساحلی، استیک آرایش کانسیلر جس در حال امتحان کردن است، و یک فروشگاه لباس جدید که ما آن را دوست داریم

از کیتلین: سلام، من هستم، آماده ام تا به شما این احساس را بدهم که در فیلم نانسی مایرز زندگی می کنید!!! من عاشق یک شلوار کتان روان برای تابستان و اینها چنین رویایی هستند – آنها سبک وزن و دمنده هستند (برای زمانی که می خواهید احساس خنکی داشته باشید اما لزوماً نمی خواهید بازی های خود را در جریان بگذارید)، برش عالی است (مستقیم، حتی اگر باسن بزرگتری مانند من داشته باشید. !)، قیمت آن بالا می رود (68 دلار برای شلواری که در تمام تابستان به سراغش می روید؟)، و احساس می کنید مانند دایان کیتون در همپتونز در اطراف والسی خواهید چرخید. اگر می‌خواهید این سبک را بدون ضرر کردن امتحان کنید، اینها را به شدت توصیه می‌کنید (و گزینه‌های Farm Rio زیر نیز، TBH – #4 و #7 برای جس بسیار خوب به نظر می‌رسند!!!).

از جس: دارم این شلوارها در رنگ زنگ زده/قهوه ای و هر بار که نیاز به شستن آنها دارم بسیار ویران می شوم، زیرا این بدان معناست که باید آنها را دربیاورم:) آنها خنک هستند، بسیار راحت هستند، و من بسیار وسوسه می شوم آنها را در این رنگ آبی تهیه کنم. ضمنا کیفیتش خیلی خوبه

امیلی اخیراً همه ما را با این برند آشنا کرده است و دوست نداشتن آن سخت است. قیمت قطعاً در سطح بالاتری قرار دارد، اما به گفته Em، کیفیت را نمی توان شکست داد. چقدر بی انتها اینها نگاه کن؟؟ و آن سجاف خام به آنها مقدار عالی “لبه” می دهد. شما باحال ترین شخصیت نانسی مایر در ساحل خواهید بود 🙂

READ  سرامیک های ضد میکروبی Fiandre Architectural Surfaces در دفتر توکیو استفاده می شود

اینها فوق العاده مقرون به صرفه (25 دلار!)، راحت، و در دسته ای از رنگ ها هستند!

از جس: از آنجایی که من به آن علاقه داشتم اولین جفت من از شلوار فارم ریو، تصمیم گرفتم امتحان کنم سبک دیگر حدس بزن چی شده؟! من هم آنها را دوست دارم. اگر این چیزی است که شما می خواهید آنقدر کمر بلند نیستند، اما به اندازه مدل موجود در عکس روی من نمی نشینند. من آنها را مشکی دارم اما به آن رنگ لیمویی نگاه کنید! این خیلی خوب است!! من فکر می کنم من یک دختر شلوار مزرعه ریو مادام العمر هستم.

از طريق انسان شناسی

اوه، من واقعا دوست دارم اینها. آنها از پنبه کشدار ساخته شده اند و دارای کمربند الاستیک هستند، اما شبیه شلوار جین گشاد هستند. عشق.

از طريق j خدمه

می توانید جفت کنید این شلوارهای حاشیه ای دوست داشتنی با یک مخزن باریک و برش خورده و یک پاشنه بچه گربه برای یک لباس شب قرار تابستانی فوق العاده زیبا. همچنین، چه شلوار تعطیلات عالی.

اینها مقرون به صرفه، کتانی، کمر بلند و به راحتی قابل کشیدن هستند. دیگر چه میخواهید؟ اوه، و برای تکمیل آن، بیش از 2500 نفر به این شلوار 5 ستاره داده اند!

این همه از من است، مدافع شلوارهای ساکن شما در تابستان. نظرات خود را به من بگویید و شلوار راحت مورد علاقه خود را پایین بیاورید. xx

اعتبار تصویر بازکننده: عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: اولین حمله من به اجاره لباس با اجاره باند

دیدگاهتان را بنویسید