خوب، ما اینجا هستیم. شغل من خیلی عجیب (و فوق العاده) است. سه نفر، سه دوربین، با کت و شلواری که قاعدتاً کت و شلواری کم برش داشت، در حالی که من را در حالت غوطه ور شدن سرد می‌کشیدند، بار دیگر راهی برای گذراندن یک پنجشنبه بود. هیچ شغل یا شغل کاملی وجود ندارد و روزهای زیادی در شبکه های اجتماعی اینترنت بانوی کسب و کار کوچک چالش برانگیز است، اما این روز را با کمال میل جشن خواهم گرفت (با وجود اینکه به شدت خودآگاه هستم) در حالی که بدنم را در آب سرد غوطه ور می کنم. لذت تماشای شما (و لذت واقعی من).

سوال شماره 1: چرا سرد می شوید؟

در طول قرنطینه، من و برایان در دریاچه اروهد با خانه خود در فاصله 20 دقیقه پیاده روی تا دریاچه زندگی می کردیم. بیشتر روزهای هفته به نوبت می دویدیم، ورزش می کردیم، می پریدیم، زیر آفتاب خشک می شدیم و برمی گشتیم. این بی اندازه به اضطراب من در درجه پایین COVID به صورت روزانه کمک کرد و به سادگی باور نکردنی بود (بله، در تمام طول سال). واضح است که درباره ویم هاف زیاد خوانده ام (تماشا کنید قسمت گوپ اگر کنجکاو هستید) مطمئن باشید، من در مورد همه چیزهای خوبی که برای بدن شما انجام می دهد می دانم. اما برای من، این تقویت خلق و خوی است که همراه آن است (احتمالاً با اندورفین های تمرینی همراه است) که آن را به چیزی تبدیل کرده است که من هوس می کنم.

بنابراین، پس از 2 سال از حمام یخ و دوش آب سرد، تابستان گذشته در بازار FB یک ژانکی خریدم که در نهایت برای من یا حیاطم کار نکرد (بیرون خیلی گرم بود، اما نمی‌توانستم در داخل زندگی کنم). من حتی بیشتر گیر کردم و شروع به انجام تحقیقات برای یک فرو رفتن غیرجانکی کردم. من احساس کردم که پس از 4 سال شوک دادن داوطلبانه بدنم در آب سرد یخ زده، می توانم به خودم اجازه بدهم روی یکی از آنها سرمایه گذاری کنم. برایان عاشق غوطه ور شدن در دریاچه بود اما نه به اندازه من (او اکنون با اشتیاق من روبرو می شود).

پس از انجام تحقیقات من، اکثر بررسی ها قرار داده اند غوطه به عنوان بهترین برای شیرجه های سرد میان رده (به علاوه آنها بسیار زیبا هستند). برخی از آنها پرزرق و برق تر هستند، اما بیشتر برای استفاده تجاری / آبگرم به نظر می رسند و برخی مقرون به صرفه تر هستند اما با امتیازات آشکار (بسیاری از آنها برای اضافه کردن یخ یا صرفاً آب سرد به دلیل دمای بیرون هستند). من دستم را دراز کردم، مسلماً خیلی سخت آنها را مطرح کردم و معامله کردم. به عبارت دیگر، من این را کاملاً می خریدم، اما در شفافیت کامل، این کار را نکردم.

دلیلی که من این فرورفتگی سرد را انتخاب کردم معمول است: ظاهر عالی + عملکرد عالی + نظرات واقعاً خوب. از نظر سبکی بسیار ساده است با شکلی دوست داشتنی که به وضوح شبیه یک وان بزرگ است و می توانید مکانیک ها را پشت آن پنهان کنید (نسخه جدید آنها که به تازگی راه اندازی شده، سیستم خنک کننده را در داخل خانه قرار می دهد).

صبر کنید، چرا بدن خود را در آب یخ زده قرار می دهید … در زمستان؟

گوش کنید، درمان سرد و گرم به عنوان یک ابزار درمانی برای همیشه مورد استفاده قرار گرفته است – برای التهاب، سیستم ایمنی بدن و حتی سوزاندن کالری مفید است. اما دلیلی که من این کار را انجام می دهم 100٪ است زیرا من احساسی را که در حین و بعد از آن دارم دوست دارم. این یک مکانیسم مقابله است، شاید حتی یک اعتیاد، و یک مکانیسمی است که من در مورد آن هیچ گناهی ندارم. آنها می گویند که 3 ساعت از انفجار دوپامین خوشحال کننده از مغز شما به بدن شما (به نقل از اندرو هوبرمن، اینجا). من بعد از تمرین / شیرجه رفتن وارد خانه می‌شوم و احساس می‌کنم یک آقای فوق‌العاده هستم. FOX و آماده برای کار و بسیار مثبت تر. اگر در حال حاضر سرتان را تکان می دهید و از این که این خانم بلوند همه چیز را به سمت شما می کشد، آزرده خاطر هستید، متوجه شدم و احتمالاً این برای شما مناسب نیست. این فقط یک مد فانتزی جدید برای خرج کردن پول نیست، شواهد علمی و حکایتی کافی وجود دارد که نشان می دهد چقدر برای بدن، مغز و خلق و خوی ما مفید است. (و آنها برنامه های پرداخت دارند، FYI).

READ  BAAO عناصر بازیگوش را به مهدکودک بروکلین اضافه می کند

من آن را در تمام طول سال دوست دارم، اما در زمستان که بیرون خاکستری است، به طور خاص به آن می روم تا از افسردگی فصلی جلوگیری کنم. دو زمستان گذشته را در اینجا به پیاده‌روی/تمرین‌های طولانی و دوش آب سرد گذراندم (که کار می‌کند!) بنابراین وقتی جایی برای گذاشتن این Plunge داشتیم، مطمئن شدم که آنقدر از آن استفاده خواهم کرد که داشتن یکی را تضمین کنم. به یاد داشته باشید، نه تنها این یک سرمایه گذاری مالی است، بلکه هر کاری که ما انجام می دهیم/خریداری می کنیم تأثیر زیست محیطی دارد، بنابراین اگر فکر نمی کنید مکرراً از آن استفاده کنید، در مورد دریافت آن سخت فکر کنید. علی‌رغم اینکه من اکثر مردم زندگیم را مجبور می‌کنم آن را امتحان کنند – 2/3 مردم آن را دوست دارند و دیگران احساس پس از آن را دوست دارند (که تضمینی است) اما آنقدر از سرما متنفرند که دیگر آن را انتخاب نکنند. حتی بچه‌های من هم از هم جدا شده‌اند – بردی آن را دوست دارد و از من و دوستانش می‌خواهد این کار را انجام دهد، چارلی یک «نه متشکرم» بزرگ گرفت و از آن زمان به آن دست نزده است. برادر من فقط برای انجام این کار به خانه ما می رود، بنابراین ظاهراً در DNA استارک وجود دارد.

فرو رفتن سرما چگونه کار می کند؟

این در اصل یک وان حمام بزرگ با یک پمپ حرارتی الکتریکی در کنار آن است (شبیه به یک واحد AC کم مصرف) که به یک وان بزرگ با جت هایی متصل است که آب را فیلتر می کند و آن را در حدود 43 درجه نگه می دارد (من فکر می کنم تا 37 کاهش می یابد. که حالا که به آن فکر می کنم، آن را پایین تر می گذارم). بنابراین بله، هوا بسیار سرد است و شما صداهای واقعاً عجیب و غریبی خواهید داشت.

چه مدت در آب می مانید؟

لباس بلند و گشاد | اسلایدها

طول شیرجه من بستگی به گرمای دمای بدن من دارد (که با مدت زمان تمرین مشخص می شود). من تقریباً همیشه این کار را بعد از تمرین انجام می دهم (حتی اگر تمرین 15 دقیقه ای پلوتن باشد) زیرا داشتن دمای بدن گرمتر آن را بسیار لذت بخش تر می کند. اگر وقت زیادی نداشته باشم فقط برای یک دقیقه وارد می شوم، اما بیشتر روزها 1 یا 2 آهنگ است (به کلی کلارکسون، “قوی تر” یا پینکز فکر کنید، “من دیگر هرگز نمی خواهم برقصم” و شما شرط می بندید که من آواز می خوانم). خیلی وقت‌ها 9 دقیقه در آنجا مانده‌ام، اما مدت زیادی طول می‌کشد تا استخوان‌هایم بعد از آن گرم شوند (بهترین حالت در آخر هفته که می‌توانم بعد از آن بخوابم). من می دانم که شما این را باور نخواهید کرد، اما پس از شوک اولیه، بسیار آسان می شود. سرد است، اما شما دیگر متوجه آن نمی شوید و احساس بسیار جادویی می کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید: ما XL را داریم که دوست‌داشتنی است، اما اگر می‌خواهید مقداری دلار صرفه‌جویی کنید، نسخه کوچک‌تر احتمالاً به اندازه کافی بزرگ است (مگر اینکه قدتان فوق‌العاده باشد). شما آن را با آب تمیز پر می کنید و فیلتر به راحتی قابل تعویض است (افشای کامل، ما هنوز آن را تغییر نداده ایم که مطمئنم به آن نیاز داریم اما به نظر خوب است – ما 3 ماه است که از آن استفاده می کنیم، 2 نفر 4-5 بار در هفته). دارای فیلتر و مواد شیمیایی مشابه وان آب گرم است. همچنین باید توجه داشته باشید: این واقعاً اعتیاد من به اسپری برنزه را کاهش داده است زیرا من این را در اولویت قرار داده ام و به دلایل واضح آب پرتقال نمی خواهم.

جیغ میزنی؟؟؟

در ابتدا، انواع صداهایی را می‌سازم که ممکن است کاملاً ابتدایی به نظر برسند و به جرأت می‌گویم اروتیک (با عرض پوزش – یا خوش آمدید – همسایه‌ها) TBH، اما بعد ساکن می‌شوم، نفس می‌کشم و می‌توانم استراحت کنم. دستانم را دراز می‌کنم زیرا چون نیاز به نوشتن دارم، گرم شدن آنها خیلی طول می‌کشد و بعد نمی‌توانم کار کنم. و در حالی که من نشان دادن فاق خود را به مردم تمام کرده ام، واضح است که مشکلی برای نشان دادن چیزی که اکنون «بویه های من» می نامیم، ندارم.

READ  به‌روزرسانی چالش اتاق خواب: جست‌وجو برای شب‌خواب‌های قدیمی جس (نکات او در لیست کریگ و آن‌هایی که دریافت کرد!!)

همه عکس‌های مردمی که آرام به نظر می‌رسند ممکن است شبیه BS به نظر برسند، اما دوباره، زمانی که در آن قرار گرفتید (پس از حدود 30 ثانیه) به آن عادت می‌کنید. چشمان خود را ببندید و کلی کلارکسون را ببندید. حرکت دادن پاها و بازوها در آب قطعا سردتر/سخت‌تر و اعتبار اضافی برای قرار دادن سرتان در آب می‌شود. پیشنهاد می‌کنم برای تاثیر کامل تا گردن (نه فقط پاهایتان) بالا بروید.

پس از آن، شما ممکن است مانند من، قرمز روشن، اما شما قطعا مانند من – بسیار خوشحال است. بدن شما به خوبی احساس بی‌حسی می‌کند و هنگامی که بیرون می‌روید فوراً گرم می‌شوید (دمای بدن شما نیست، اما پوست شما به دلیل کنتراست است). من معمولاً سعی می کنم خودم را گرم کنم. اما اگر وقت نداشتم خودم را در یک ژاکت بپوشم، بدیهی است که یک دوش آب گرم می‌گیرم تا در طول تماس‌های زوم بلرزم. بازگشت بین سرد و گرم بخشی از آب درمانی است که احساس جادویی دارد. ما (هنوز سونا) نداریم، اما این بخشی از برنامه اصلی من است که این ملک را برای طراحی کوچک + استراحتگاه های تناسب اندام/تندرستی زمانی که “بازنشسته” هستم بسازم. کی میخواد بیاد؟؟؟؟؟؟

لباس شنا

این غوطه وری با قیمت متوسط ​​برای آنچه در بازار وجود دارد، از حدود 5 هزار دلار شروع می شود (به قیمت جکوزی فکر کنید) و نسخه جدیدتر (با پمپ حرارتی) داخل واحد) بیشتر است. این بدون شک برای بسیاری از افراد ممتاز یک تجمل است و من و برایان هر روز از آن سپاسگزاریم (بله، او هم اکنون وسواس دارد و آن را «خلاقیت مایع» می نامد» به خاطر کاری که با مغزش می کند و مستقیماً بعد از نوشتن می نویسد). اگر اولین واکنش شما آزاردهنده در مورد این نوع ولخرجی های سلامتی باشد، متوجه می شوم. فقط به یاد داشته باشید که اگر یک شرکت بزرگ فناوری MAN از مزایای فرو رفتن سرمای شخصی خود تبلیغ می کرد (و آنها انجام می دهند) ما آن را “هک زیستی” می نامیم و هیچ کس قضاوت نمی کند. اما وقتی زنی با شناورهای بزرگ یا کوچک، که به وضوح زندگی ممتازی دارد، چنین کاری انجام می‌دهد، به زباله‌های «سلامتی» گوپی تبدیل می‌شود. اما شما، این دقیقا همان چیزی است. دنیا فقط از زنان می‌خواهد، به‌ویژه در فضای خانگی و «سلامتی»، کنار بیایند و کوچک باشند، و با این حال، به همه مردان اجازه دهند آزادانه بدوند، بزرگ شوند و همه دلار دلار را به دست آورند. اینجا هستیم!!

فرو رفتن سرد احساس خوبی دارد و برای سلامت جسم و روان شما مفید است. بهترین توصیه من برای اینکه آیا این برای شما مناسب است یا خیر این است که بعد از تمرین با دوش آب سرد شروع کنید، به طور مداوم برای یک یا سه ماه. اگر انصافاً از آن لذت می برید و به جایی می رسید که حتی هوس آن را دارید، می توانید یکی را که مکانیسم تبرید ندارد (برخی کمتر از 200 دلار هستند) گیر بیاورید. موارد بسیار مقرون به صرفه تری در بازار وجود دارد، بیشتر آنهایی که در زمستان با دمای بیرونی کار می کنند و اینها عالی هستند. تابستان که می‌آید سرد نمی‌مانند، بنابراین مردم هنگام استفاده در آن‌ها یخ قرار می‌دهند. این یک راه عالی برای فرو بردن انگشت پا است 🙂 اگر دمای بیرون زیر 40 درجه است، یک بشکه یا یک بشکه بادی بردارید و به آن بچرخانید. اگر بودجه دارید، این را هم قیمت یک جکوزی در نظر بگیرید و اگر می توانید از پلانج که من خیلی دوستش دارم، سراغ این یکی بروید.

چند سوال متداول تر لجستیکی:

  1. چگونه آب را تخلیه/تغییر می کنید؟ یک اتصال در پشت برای یک شلنگ وجود دارد که از بیرون روی شن نخودی کشیده می شود. ما هنوز این کار را انجام نداده‌ایم، اما دلیلی است که آن را در جایی که انجام داده‌ایم قرار داده‌ایم.
  2. آیا می توانید آن را در هر جایی قرار دهید؟ با توجه به تجربه من (با یکی دیگر از جنکی که قبل از این یکی از FB خریدم)، فقط مطمئن شوید که در تابستان در سایه 100٪ قرار دارد (ما هیچ جایی به جز ایوان جلوی خود نداشتیم که مسلماً فوق العاده عجیب است). دیگری نمی‌توانست با دمای بیرونی تابستان سازگاری داشته باشد (و برای تخلیه مستقیم از پایین ساخته شده بود، بدون شلنگ بنابراین نمی‌توانست داخل آن باشد). می توانید این یکی را از Plunge در داخل خانه خود قرار دهید، اما فقط مطمئن شوید که شلنگ می تواند آن را در جایی تخلیه کند. وان خود فایبرگلاس است بنابراین سنگین نیست، اما با آب مطمئناً سنگین است. همچنین، مطمئن شوید که هر طبقه ای که آن را روی آن قرار می دهید ضد آب باشد – یعنی بدون کفپوش چوبی یا فرش، بدیهی است. علیرغم داشتن تشک حمام، همه جا چکه می کنیم و باید هر روز پاشیده شدن کف لاستیکی خود را تمیز کنیم.
  3. آیا می تواند مانند یک جکوزی گرم شود؟ می‌دانم مدل‌هایی وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند، اما ما به آن نیاز نداریم، بنابراین مدل ما نیازی به آن ندارد. ما استخر Soake را داریم (که در زمستان یک جکوزی آب گرم است) و من یک وان حمام دارم. اما اگر وان ندارید، شاید ارزش آن را داشته باشید که وان حمام تهیه کنید که می تواند هر دو باشد. فقط یک یادآوری است که رفتن از حالت انجماد به حالت گرم ممکن است ساعت ها و انرژی زیادی طول بکشد، بنابراین مطمئن نیستم هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهید، اما من این گزینه را دوست دارم.
  4. آیا به برق نیاز دارد؟ بله، ما فقط آن را به دیوار وصل کردیم (شما به دو پریز برای دو شاخه نیاز دارید) و این ساختمان را سیم کشی کردیم زیرا می دانستیم که احتمالاً یک غوطه ور و یک سونا به آن متصل می شود. برای حفظ گردش آب باید آن را روشن نگه دارید، بنابراین این را در نظر بگیرید. ما شاهد بودیم که قبض برق ما کمی افزایش یافته است (اما اورگان نیز از ژانویه 18 درصد افزایش یافته است، بسیار سخت است که بدانیم چیست).
  5. نصب آسان؟ بله! من این کار را نکردم، اما مرد خوش دست ما گفت که این کار آسان است.
  6. چرا از استخر Soake خود به عنوان یک شیرجه سرد استفاده نمی کنید؟ ما می‌توانیم، اما باید آن را کمتر از 55 درجه نگه داریم، زیرا نمی‌خواهیم لوله‌ها/تجهیزات یخ بزنند. برای بسیاری از مردم، این به اندازه کافی سرد است! همچنین، ما دوست داریم از استخر Soake خود به عنوان یک جکوزی در زمستان استفاده کنیم، بنابراین بالا و پایین رفتن انرژی زیادی می گیرد. همچنین وقتی بارانی است، واضح است که کمتر شگفت‌انگیز است 🙂 ما استخر Soake خود را در اکثر مواقع در ۷۰ توصیه شده نگه می‌داریم، زیرا می‌دانیم که ۳ ساعت طول می‌کشد تا گرم شود، بنابراین از قبل برنامه‌ریزی می‌کنیم. من کاملاً متوجه هستم که ما خراب شده ایم و نیازی به ترک ملک مانند همیشه نداریم.
  7. آیا بچه های شما دوست دارند غوطه ور شوند؟ بردی آن را دوست دارد (بدیهی است که 4-5 بار داوطلبانه این کار را انجام داده است) چارلی هیچ علاقه ای ندارد. تا تابستان که 95 درجه است، خواهیم دید. برایان این کار را هر روز بعد از تمرین انجام می دهد و آن را دوست دارد.
READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای NYCxDesign 2024 فهرست شوید

با تشکر از خواندن شما و با تشکر از غوطه برای مشارکت در این برای ثبت، تجارت یک حلقه اینستاگرام و استوری در رسانه های اجتماعی بود، نه یک پست وبلاگی که در اینجا آزادانه ارائه کردم (به معنای واقعی کلمه) زیرا من محصول را بسیار دوست دارم. بدون نیاز به پیام PR من فقط دوست دارم این چیز چه احساسی به من می دهد و چقدر برای سلامت روحی و جسمی ما مفید است. (اگر نزدیک یک دریاچه سرد هستید، به شدت پیشنهاد می کنم نسخه آنالوگ را انجام دهید:))

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید