معروف به پالت های رنگی جسورانه و تقویت کننده خلق و خو و چاپ های مدرن ماکسیمالیست – دوسن دوسن رویای یک عاشق طراحی است الن ون دوسن، موسس و طراح که در ابتدا در سال 2010 به عنوان یک خط تولید لباس زنانه به بازار عرضه شد، این مجموعه را در سال 2015 گسترش داد تا دوسن دوسن هوم، خطی از منسوجات و لوازم جانبی خانگی که به همان اندازه دوست‌داشتنی هستند را در بر بگیرد. مجموعه Everybody این برند از اشیاء خانگی با چهره ساخته شده با همکاری آگاه هستند، الگوها و پالت های رنگی خود را به مکان های اغلب نادیده گرفته شده در خانه – از یک جعبه دستمال کاغذی گرفته تا یک تایمر و یک سبد زباله – می آورد و آن را به یکی از محصولات مورد علاقه دیزاین شیر تبدیل می کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چرا ما این خط را بسیار دوست داریم و موارد Everybody را در آن پیدا کنید طراحی فروشگاه شیر!

@design_milk چه چیزی را نباید دوست داشت؟ مجموعه Everybody’s Dusen Dusen x Areaware را در دیزاین شیر 🔗 خرید کنید #Laurel Road4Nurses #BBPlayDate #شیر طرح #designtok #دوسندوسن #کالاهای خانگی #دکور خانه #خانه دکور ♬ صدای اصلی – والریا تورس

جعبه های دستمال کاغذی

تکرارهای اصلی نقاشی با دست جعبه دستمال کاغذی همه (40 دلار). \ عکس: دوسن دوسن

جعبه دستمال کاغذی

عکس: فضاهای باز

همه چیز با جعبه دستمال کاغذی همه (40 دلار)، یک جعبه تخته سه لا طراحی شده است که در بالای جعبه استاندارد دستمال کاغذی شما قرار می گیرد. الن ون دوسن اولین بار جعبه بافت را در نمایشگاهی با نورپردازی رگ‌های صورت در Fredericks و Mae معرفی کرد: دوسن به یاد می‌آورد: «نسخه اصلی با دست نقاشی شده بود و یکی دیگر از آن بود. ” دوسن از این فرصت استفاده کرد و رنگ را برای یافتن پالت عالی آزمایش کرد: او می‌گوید: «من این فرآیند را به عنوان یک پازل رنگی دیدم، برای یافتن ترکیب‌های مناسب برای کار کردن هم بر روی صورت‌های فردی و هم روی قسمت بالای شطرنجی که ترکیب شده است. از تمام رنگ های هر نما.” ساخت جعبه دستمال کاغذی از دوسن الهام گرفت تا مفهوم Everybody را به محصولات جدیدی تبدیل کند (هری استایلز حتی ژاکت سگی Everybody Dog این برند را بر روی یک لباس پوشید. طرح SNL!).

دوسن دوسن بنیانگذار

بنیانگذار و طراح Dusen Dusen، Ellen Van Dusen \ عکس: Areaware

زمانی که Areaware با جعبه دستمال کاغذی Dusen Dusen’s Everybody Tissue Box آشنا شد، برندها با هم متحد شدند تا آن را به تولید برسانند و بقیه به تاریخ پیوستند. دوسن می‌گوید: «وقتی پرتاب شد، واقعاً بلند شد، من یک طول عمر در «صورت همه» دیدم و از ایده انسان‌سازی انواع مختلف اشیاء روزمره خوشم آمد. Areaware و Dusen Dusen در ادامه چهره Everybody را به یک مجموعه تبدیل کردند.

READ  آزمایشگاه Wutopia کتابخانه Duoyun را با فلز سوراخ دار می پوشاند تا ابرها را تقلید کند

تایمر آشپزخانه dusen dusen

تایمر آشپزخانه dusen dusen

بعدی در ترکیب Everybody است تایمر آشپزخانه (48 دلار) – یک ابزار آشپزخانه کاربردی که یک شیء خانه که به ندرت شناخته شده است را به یک لوازم جانبی سرگرم کننده و شیک تبدیل می کند. تایمر آشپزخانه Everybody دارای صفحه دایره ای کلاسیک معمولی تایمرهای آشپزخانه قدیمی است، اما با ارتقاهای مدرن امروزی مانند پشتی مغناطیسی که بدون زحمت به یخچال شما می چسبد، و الگوهای چشم نواز و با کنتراست بالا که چهره مشخص مجموعه را نشان می دهد. . زمانی که نتوانستم تایمر آشپزخانه ای را پیدا کنم که دوست داشته باشم، فکر کنم. دوسن می‌گوید: «من از استفاده از تلفنم به‌عنوان تایمر متنفرم، «گردشگر دایره‌ای کلاسیک تایمر به خوبی به یک نسخه چرخشی از چهره کمک می‌کند.

همه آسیاب می کنند

در همه آسیاب (48 دلار) شخصیت بازیگوش خط Everybody را به پیشخوان و میز خود بیاورید. آسیاب‌ها از 3 بلوک چوب راش ساخته شده‌اند که به چهره همه بدنی کشیده و با طرح‌های متضاد «تجهیز شده» می‌دهد. بنیانگذار گفت: «این ایده را دوست داشتم که یک شخص کوچک روی میز شما بنشیند، هنگامی که به آسیاب کردن روی می‌آورید، ترکیب لباس جدیدی ظاهر می‌شود، شبیه به کتاب‌هایی که در کودکی دارید که به 3 بخش تقسیم شده‌اند (سر، بدن، پاها)

سطل و جعبه دستمال کاغذی dusen dusen

دوسن دوسن همه بن

دوسن دوسن همه بن (75 دلار) یک شی ضروری (اما به ندرت مورد توجه قرار گرفته) خانه را به یک لوازم جانبی دکور چشم نواز تبدیل می کند. سطل حلبی دارای چهره Everybody در پالت‌های رنگی متنوع و با دقت طراحی شده است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با چرخاندن ساده قوطی، رنگ‌های متفاوتی را به نمایش بگذارند، بنابراین می‌توانید طراحی عجیب و غریب سطل را از هر زاویه‌ای مشاهده کنید. دوسن می‌گوید: «آرآویر با ایده سطل زباله به ذهنم رسید، که من هم آن را دوست داشتم.»

READ  هشت خانه در حیاط مرکزی خنک و روشن نگه داشته می شدند

چه بخواهید رنگ فضای خود را با طیف رنگ های مکمل مجموعه Everybody هماهنگ کنید یا از آنها به عنوان رنگ در یک اتاق غالب خنثی استفاده کنید، از داشتن اجناس Everybody در خانه خوشحال خواهید شد.

خرید مجموعه Everybody اثر Dusen Dusen برای Areaware؟
بار خود را به اشتراک بگذارید و ما را تگ کنید @designmilk برای ارسال مجدد در اینستاگرام ما

الکسا ویرایشگر بازرگانی در Design Milk است. او با نامزدش الکس و تازی بازنشسته فیبی در میامی فلوریدا زندگی می کند. یکی از علاقه مندان قدیمی هنر و طراحی، اولین ایستگاه الکسا در هر شهر جدید، موزه های هنر است. هنگامی که او در مورد انتخاب های فروشگاه DM مورد علاقه خود نمی نویسد، ممکن است در یک کتاب دفن شود، تلویزیون واقعیت را تماشا کند یا با شریک زندگی و توله اش در اطراف شهرش ماجراجویی کند.

دیدگاهتان را بنویسید