alt

با نزدیک شدن به سرعت هالووین ، ما مجموعه ای از داستان های ترسناک کف را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کند از سرنوشت مشابه جلوگیری کنید! شما هشدار را دیده اید ، اما در اینجا هستید. پس بیایید شروع کنیم!

اجازه ندهید این موارد رایج باشد اشتباهات هیولایی می تواند شما را شب بیدار نگه دارد …

1. ترفند یا درمان

فریب خورده با کیفیت ، دوام و صرفه جویی در هزینه چرخه عمر برای مواد ارزان قیمت و برتر را نداشته باشید.

قطع گوشه ها و تلاش برای صرفه جویی در هزینه ها در مراحل برنامه ریزی ، همیشه وسوسه انگیز است اما هشدار ما را بشنوید – با اتخاذ رویکرد چرخه زندگی ، در آینده جای بیشتری برای معالجه باقی خواهد ماند!

2. فریب خورده به سمت تاریک

هر ساختمان ، تاسیسات یا کارخانه ای دارای هدفی است و تحت شرایط متنوعی قرار دارد. در انتخاب موادی که نمی توانند در برابر خواسته های محیط شما مقاومت کنند ، اغوا نشوید.

اطمینان حاصل کنید که کفپوش شما مطابق با معیارهای سرویس شماست تا در آینده جلوی آن گرفته نشود.

3. برخاسته از عمق

رطوبت بالا آمدن از زیرلایه به احتمال زیاد در مرحله برنامه ریزی نادیده گرفته شده است که باعث ایجاد تاول و لکه های نامطبوع در پایان می شود.

آسیب رطوبت در کف باعث ایجاد تاول و لکه های ناخوشایند می شود

بخار رطوبت بیش از حد در یا زیر دال بتونی می تواند منجر به خسارت هزینه بر و هولناک شود. اتمام نفوذپذیر ، قابل تنفس یا سیستم های کنترل بخار رطوبت تا از تحمل مرگ دردناک و زود هنگام کف شما جلوگیری کند.

READ  چگونه هنر را به درستی آویزان کنیم

4. Substrates شبح وار

از آغازگر اشتباهی استفاده شده است ، یا حتی از آن بدتر – به هیچ وجه از آغازگر استفاده نشده است! این یک هیولا از یک مشکل ایجاد می کند.

سیستم های پوشش کف رزینی فقط به هیچ لایه زیرین متصل نمی شوند. ابتدا دال باید با یک محصول مناسب آماده شود تا از جدا شدن در پایین خط جلوگیری کند.

5. مشکلات معجون سازی

اپلیکیشن شما بیش از حد از چشمهای نیوتل استفاده کرده است و برای مدت زمان ذکر شده در طلسم معجون را بهم نمی زند!

مخلوط کردن اجزای کف رزین قبل از نصب مانند جادوگری است. این یک علم دقیق است. دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و بعید است اشتباه کنید.

6. چسبندگی وهم آور

همیشه قبل از نصب کف جدید با مارک تجاری خود اطمینان حاصل کنید که تار عنکبوت کاملاً پاک شده است.

ترک ها و لایه برداری می توانند به سرعت به دلیل موج دار شدن ظاهر شوند

آلودگی و باقی مانده باقی مانده در سطح کف قبل از نصب در بین لایه ها به دام می افتد ، برای همه شما را آزار می دهد – یا حداقل قبل از انجام کارهای تعمیراتی پرهزینه برای مراقبت از مشکلات چسبندگی و لغزش های پایان کار.

7. دافع غیر قابل اعتماد

سیستم پوشش رزینی که انتخاب کرده اید مقاومت کافی در برابر خون ، لجن و سایر بینی ها را که در تأسیسات شما استفاده می شود ، ارائه نمی دهد.

شما باید درجه قرار گرفتن در معرض (غوطه وری ، پاشیده شدن متناوب و ریزش یا تماس نادر) و همچنین دمای مواد شیمیایی و محلول ها در تاسیسات خود ، زیرا برخی از مواد ممکن است در دمای اتاق پری بی اثر باشند اما هنگام گرم شدن ، برای سطح کف خورنده کشنده هستند.

READ  قدیم در استودیوی خود طراحی معماران D'Arcy Jones با جدید ملاقات می کند

8. درجه حرارت دردسرساز

گرچه به اندازه آتش جهنم گرم نیست و یا به اندازه پوست خون آشام سرد نیست ، اما اطمینان حاصل کنید که کف خانه شما به گونه ای طراحی شده است که مقاومت در برابر دمای مختلف در مرکز شما

لیست سریع Flowcrete از عناصر ضروری برای کمک به شما در تعیین طبقه مناسب مواد غذایی ...

مقاومت در برابر دما به ویژه در مناطق آشپزخانه بسیار مهم است

در صورت نوسان دما ، کف به طور طبیعی منبسط و منقبض می شود. اگر مواد کفپوش قادر به حرکت با دال زیرین نیستند ، یا کف شما به گونه ای طراحی نشده است که مفصل های متحرک را در بر بگیرد ، این منجر به ترک خوردگی جهنمی می شود!

9. نصب کنندگان Undead

هنگامی که نوبت به انتخاب یک اپلیکیشن قابل اعتماد می رسد ، اطمینان حاصل کنید که همیشه از متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط استفاده کنید – نه زامبی که قیمت پایین تری را نقل می کند.

مدارک ، تجربه و توصیه تولید کننده در مورد اپلیکاتورها بسیار ارزشمند است ، زیرا نصب کف رزین یک مهارت است.

10. قاتلان استاندارد

سرانجام ، به دنبال کاهش قیمت و کشنده های با استاندارد بالا نباشید! همیشه اطمینان حاصل کنید که محصولات خود را از بین معتبر ، قابل اعتماد و معتبر انتخاب کنید تولید کننده پیشرو در مواد کفپوش رزینی!

اگر به اخطار ما گوش داده اید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی جلوگیری از هرگونه وحشت ذکر شده در بالا ارائه دهید ، لطفا در صورت تمایل با ما در زیر تماس بگیرید.

و هالووین را از همه ما مبارک کف همه چیز!

دیدگاهتان را بنویسید