در دبیرستان، نمی‌توانستید من را متقاعد کنید که آپارتمان‌های باله Urban Outfitters من جذاب‌ترین کفش‌ها نیستند. من آنها را هر روز می پوشیدم و به معنای واقعی کلمه آنها را روی زمین می پوشاندم. فکر می کنم تا زمانی که کارم با آنها تمام شد، کفی آنها صفر بود. این بیش از 10 سال پیش بود، بنابراین نمی توانم بگویم که از بازگشت این شبح کفش به ما هزاره ها و نسل Xers شگفت زده شده ام. تقریباً هر چیزی که در مد است در نهایت راه خود را باز می‌کند (به جز شلوار جین بسیار کم‌قد – لطفاً آن‌ها را برنگردانید!) و امسال هیچ‌کس نمی‌تواند انکار کند که آپارتمان باله در حال تجدید حیات است. راستش را بخواهید شکایتی ندارم. من عاشق کفش‌هایی هستم که به راحتی لیز می‌شوند، و چیزی ذاتاً جوان‌پسند در آپارتمان‌های باله وجود دارد که به نظرم دوست‌داشتنی است. شاید جوانی از این واقعیت ناشی می شود که آنها پشتیبانی صفر را ارائه می دهند، بنابراین برای پوشیدن آنها برای مدت طولانی باید جوان و بی پروا باشید. در هر صورت، فکر می‌کنم آپارتمان باله در این بهار/تابستان بسیار بزرگ خواهد بود، بنابراین تصمیم گرفتم کمی اطراف را بررسی کنم تا ببینم چگونه می‌توان آن‌ها را در سال 2023 طراحی کرد:

اولین نمای سمت چپ شامل شلوار جین گشاد راسته، یک تی شرت سفید، کت باله مشکی ساده و یک کت ترنچ است. من حال و هوای آرام را دوست دارم و می‌توانم خودم را ببینم که این لباس را برای انجام کارها، قدم زدن با سگم یا حتی WFH می‌پوشم.

READ  FLOPS 2022 و بازدیدهای پست بلاگ شگفت‌انگیز ما (می‌خواهید ببینید آیا موافقید؟)

در مرحله بعد، لباس میانی کمی بیشتر درگیر است، اما بدون شک عنوان “باحالترین در دفتر” را به شما می دهد. شلوار ساده و دکمه‌دار فوراً با ترکیب جوراب و باله بلند می‌شوند. و بله، در سال 2023 ظاهراً ما جوراب‌های مچ پا را با تخت‌های باله جفت می‌کنیم و من شکایتی ندارم، اما فقط می‌توانم حدس بزنم که برای ساخت این اثر باید سایز بزرگ‌تری داشته باشید (معروف است که جوراب‌های تخت باید خیلی راحت باشند تا لیز نخورند. خاموش).

بیایید به نگاه شماره 3 ادامه دهیم. دامن میدی ابریشمی فوق‌العاده زنانه که با کفش‌های باله خنثی ست شده است، حال و هوای بالرینی را به‌وجود می‌آورد که هم پیچیده و هم آرام است. من از طرفداران پر و پا قرص این هستم که چیدن این لباس آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید یک دامن میدی، یک ژاکت یا ژاکت آستین بلند و یک جفت کت باله است. امتیاز جایزه برای عینک آفتابی این ساده و در عین حال بسیار جمع و جور و ظریف است.

من عاشق یک لباس نامتعارف هستم و این لباس ماکسی با این معیار مطابقت دارد. این چیزی است که من آن را “ژنرال Z با مادربزرگ ساحلی ملاقات می کند” می نامم. من عاشق راه راه‌های دوتایی در رنگ‌های مختلف هستم و تخت‌های نقره‌ای رنگی جذاب و غیرمنتظره می‌دهند. آخرین اما نه کم‌اهمیت، مجبور شدم ترکیب دیگری از جوراب و باله را اضافه کنم زیرا خیلی خوب است و بسیار 2023 است. این ظاهر Sporty-Meets-Baby-Spice است و من برای آن اینجا هستم.

اگر به این روند جدید/قدیم علاقه دارید، در اینجا چند انتخاب وجود دارد که ما واقعاً دوست داریم:

READ  طراحی لمسی Vives St-Laurent خانه مونترال

1. آپارتمان باله آنیا اسکرانچی | 2. چرم تخت باله | 3. آلوهاس سویی فلتس | 4. زوئی باله آپارتمان | 5. تخت چرم متالیک آریسا | 6. دستکش روز چرم ایتالیایی | 7. ALOHAS Sway Ballet Flat | 8. آپارتمان باله پائولا | 9. آرورا فلتس | 10. آپارتمان باله | 11. بالرین چرمی پاپیونی | 12. آپارتمان باله کورینا

خب، چی میگی؟ آیا آپارتمان‌های باله امسال در کمد لباس‌های شما خواهند بود یا از این مدل انصراف می‌دهید؟ در نظرات بنویسید و شنبه خوبی داشته باشید. xx

The post هشدار روند جدید/قدیمی: آپارتمان های باله بازگشته و بزرگتر از همیشه هستند (+ 5 روش برای استایل دادن به آنها) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید